Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

I-XV Olimpinių žaidynių statistika (turinys 1 žinutėje) ar verta tęsti ???


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2004 02 21 d. 19:17 pradėjo  VarnasX, peržiūrėta 5588 k.
Puslapiai: 1 2 paskutinis> 
VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-21 19:17 1 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
5žinutė -I Olimpinės žaidynės 1896 m Atėnai
8žinutė- II Olimpinės žaidynės 1900 m Paryžius
9žinutė- III Olimpinės žaidynės 1904 m Saint Louis
10žinutė- IV Olimpinės žaidynės 1908 m Londonas
13žinutė- V Olimpinės žaidynės 1912 m Stokholmas
KARAS - VI Olimpinės žaidynės 1916 m KARAS
14žinutė- VII Olimpinės žaidynės 1920 m Antverpenas
17žinutė- VIII Olimpinės žaidynės 1924 m Paryžius
18žinutė- IX Olimpinės žaidynės 1928 m Amsterdamas
19žinutė- X Olimpinės žaidynės 1932 m Los Andželas
20žinutė- XI Olimpinės žaidynės 1936 m Berlynas
KARAS - XII Olimpinės žaidynės 1940 m KARAS
KARAS - XIII Olimpinės žaidynės 1944 m KARAS
23žinutė- XIV Olimpinės žaidynės 1948 m Londonas
24žinutė- XV Olimpinės žaidynės 1952 m Helsinkis




LIETUVIŠKI MOTYVAI
1924m. Paryžiuje pirmą kartą dalyvavo Lietuva
1928 m Amsterdame JAV komandos sudėtyje du aukso medalius laimėjo plaukikė Albina Osipavičiūtė (100m laisvu stilium ir 4x100m laisvu stilium)
1936m Berlyne
a)JAV plaukimo 4x200m laisvu stilium John Macionis -sidabrą
b)JAV krepšinio rinktinės sudėtyje Frank John Lubin - auksas
c)Lenkijos krepšinio rinktinės sudėtyje Jerzy Gregolaitis - 4 vietą
1948 metai Londonas
a)Anita Šimonytė (JAV gimnastikos rinktinės sudėtyje ) - bronza
b)Viktoras Cieslinskas (Urugvajaus krepšinio rinktinėje) - 5vieta
1952 metai Helsinkis
a)SSSR krepšinio rinktinės sudėtyje Stepas Butautas,Kazys Petkevičius ,Justinas Lagunavičius , Stasys Stonkus laimėjo sidabro medalius
b)Viktoras Cieslinskas (Urugvajaus krepšinio rinktinėje) - bronzos medalis





Wide
Ultra gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 3052

2004-02-21 19:19 2 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Wide Įtraukti Wide į adresų knygelę
pas muss shulioj 100m rekordas 10.9s geresnis uz anu laiku Cha cha

VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-21 19:22 3 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
Kada tai esu susivedęs į kompą davinius iki XV olimpiados Helsinkyje , taigi jei yra susidomėjimas galėčiau pasidalinti šia informacija Nekaltas
Nors šiaip tai informacija internete yra tik apie prizininkus , o juk taškus skaičiuoja už 6 vietas Taip
Ir kaip būtu patogiau ar į vieną temą sukelti , ar kiekvienai Olimpiadai atskirą užvesti ???
O gal iš vis šito nereikia ???Nekaltas


Kalašnikovas
Blogas banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 14984

2004-02-21 19:29 4 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kalašnikovas Įtraukti Kalašnikovas į adresų knygelę
parasyk kasio pirmos olimpiados rezus!!!!!!

VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-21 19:33 5 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę

Kalašnikovas rašė:
parasyk kasio pirmos olimpiados rezus!!!!!!


Taigi jau surašyti visi I Olimpiados rezultatai , kaip matai Atėnuose nebuvo krepšinio varžybų Ne



I Olimpinės žaidynės 1896 metai Atėnai

PROGRAMA ; 9 sporto šakos , 43 disciplinos . Dalyvavo tik vyrai.


Šalis sportinink.

AUSTRALIJA 1
BULGARIJA 1
DANIJA 4
PRANCŪZI
JA 19
ČILĖ 1
VENGRIJA 8
VOKIETIJA 19
AUSTRIJA 4
GRAIKIJA 230

ŠVEDIJA 1
ŠVEICARIJA 1
JAV 14
D. BRITANIJA 8





LENGVOJI ATLETIKA
I


100m bėgimas 17 žm. 8 šalys

1 Thom Burke JAV 12.0
2 Fritz Hofmann Vokietija 12. 2
3 Alojz Szokol Vengrija 12. 6
4 Francis Lane JAV 12. 6
5 Alexandros Chalkokondylis Graikija 12. 6



400m bėgimas 11 žm. 6 šalys

1 Thom Burke JAV 54. 2
2 Herbert Jamison JAV 55. 2
3 Fritz Hofmann Vokietija 55. 6
4 Charles Gmelin D. Britan 55. 6


I
800m bėgimas 8 žm. 5 šalys

1 Edwin Flack Australija 2;11,0
2 Nandor Dani Vengrija 2;11,8
3 Dimitrios Golemis Graikija 2;28,0



1500m bėgimas 7 žm. 5 šalys

1 Edwin Flack Australija 4;33,2
2 Arthur Blake JAV 4;34,0
3 Albin Lermusiaux Prancūzij. 4;36,0
4 Karl Galle Vokietija 4;39,0
5 Angelos Phetsis Graikija
6 Dimitrios Golemis Graikija


I
Maratonas 40km 17 žm. 5 šalys

1 Spyridon Louis Graikija 2;58;50,0
2 Charilaos Vasilakos Graikija 3;06;03,0
3 Gyula Kellner Vengrija 3;09;35,0
4 Ioannis Vrettos Graikija
5 Eleftherios Papasymeon Graikija
6 Dimitrios Deligiannis Graikija



100m su barjerais 7 žm. 6 šalys

1 Thomas Curtis JAV 17,6
2 Grantley Goulding D. Britan 18, 0



I
Aukštis 5 žm. 3 šalys

1 Ellery Clark JAV 1,81
2 James Brendan Connolly JAV 1,65
3 Robert Garrett JAV 1,65
4-5 Fritz Hofmann Vokietija 1,625
4-5 Henrik Sjoberg Švedija 1,625



Šuolis su kartim 5 žm. 2 šalys

1 William Welles Hoyt JAV 3,3
2 Albert Tyler JAV 3,25
3 Angelos Damaskos Graikija 2,75
4 Ioannis Theodoropoulos Graikija 2,72
5 Vasilios Xydas Graikija 2,5


I
Šuolis į tolį 9 žm. 5 šalys

1 Ellery Clark JAV 6,35
2 Robert Garrett JAV 6,18
3 James Brendan Connolly JAV 6,11
4 Alexandre Tuffere Prancuzija 5,98
5 A. Grisel Prancuzija 5,83
6 Alexandros Chalkokondylis Graikija 5,74



Trišuolis 10 žm. 5 šalys

1 James Brendan Connolly JAV 13,71
2 Alexandre Tuffere Prancuzija 12,7
3 Ioannis Persakis Graikija 12,52
4 Alojz Szokol Vengrija 12,3
5 Christos Zoumis Graikija
6 Alexandros Chalkokondylis Graikija


I
Rutulio stūmimas 7 žm. 5 šalys

1 Robert Garrett JAV 11,22
2 Miltiadis Gouskos Graikija 11.20
3 Georgios Papasideris Graikija 10,36
4 George Stuart Robertson D. Britanija 9,95
5 A. Adler Prancuzija
6 Sotirios Versis Graikija



Disko metimas 11 žm. 7 šalys

1 Robert Garrett JAV 29,15
2 Panagiotis Paraskevopoulos Graikija 28,95
3 Sotirios Versis Graikija 28,78
4 A. Adler Prancuzija
5 Georgios Papasideris Graikija
6 George Stuart Robertson D. Britanija








PLAUKYMAS (jūroje 13C)
I


100m laisvu stilium 13 žm. 6 šalys

1 Alfred Hajos Vengrija 1;22,2
2 Efstathios Chorophas Graikija 1;23,0
3 Otto Herschmann Austrija
4 Anninos Graikija
5 Gardner Williams JAV
6 Chrysaphos Graikija



500m laisvu stilium 3 žm. 2 šalys

1 Paul Neumann Austrija 8;12,6
2 Antonios Pepanos Graikija
3 Efstathios Chorophas Graikija



1200m laisvu stilium 9 žm. 4 šalys

1 Alfred Hajos Vengrija 18;22,2
2 Jean Andreou Graikija 21;03,4
3 Efstathios Chorophas Graikija
4 Gardner Williams JAV



100m laisvu stilium 3 žm. 1 šalis
jūrininkams

1 Ioannis Malokinis Graikija 2;20,4
2 S. Chasapis Graikija
3 Dimitrios Drivas Graikija

I





SPORTINĖ GIMNASTIKA

I
Lygiagretės komand 71 žm. 2 šalys 3 kom

1 VOKIETIJA (F.Hofmann,C.Bocker,
A.Flatow,G.F.Flatow,G.
Hilmar,F.Manteuffel,K.Neukirch,
R.Rostel,G.Schuft,C.Schuhma
nn
H.Weingartner
2 GRAIKIJA (S.Athanasopoulos,
N.Andriakopoulos,P.Persakis,
T.Xenakis ir kiti
3 GRAIKIJA (I.Chrysophis,I.Mitropoulos
,D.Loundras,Ph.Karvelas
ir kiti



Skersinis komand 11 žm. 1 šalis 1 kom

1 VOKIETIJA (F.Hofmann,C.Bocker,
A.Flatow,G.F.Flatow,G.Hilmar,
F.Manteuffel,K.Neukirch,
R.Rostel,G.Schuft,C.Schuhmann
H.Wei
ngartner


I
Lygiagretės 18 žm. 3 šalys

1 Alfred Flatow Vokietija
2 Louis Zutter Šveicarija
3 Hermann Weingartner Vokietija



Skersinis 16 žm. 4 šalys

1 Hermann Weingartner Vokietija
2 Alfred Flatow Vokietija
3 Petmesas Graikija

I
Arklys 17 žm. 5 šalys

1 Louis Zutter Šveicarija
2 Hermann Weingartner Vokietija
3 Gyula Kakas Vengrija
4 Petmesas Graikija
5 Champov Bulgarija



Ži
edai 12 žm. 3 šalys

1 Ioannis Mitropoulos Graikija
2 Hermann Weingartner Vokietija
3 Petros Persakis Graikija


I
Šuoliai atsiriamiant 17 žm. 5 šalys

1 Carl Schuhmann Vokietija
2 Louis Zutter Šveicarija




Šliaužimas virve 15 žm. 4 šalys

1 Nicolaos Andriakopoulos Graikija
2 Thomas Xenakis Graikija
3 Fritz Hofmann Vokietija
4 Viggo Jensen Danija
5 Launceston Elliott D.Britanija



I




DVIRAČIŲ SPORTAS

I

Sprintas-- 333,3m 8 žm. 4 šalys

1 Paul Masson Prancuzija 24
2 Stamatios Nikolopoulos Graikija 25,4
3 Adolf Schmal Austrija 26,6



2000 m 4 žm. 3 šalys

1 Paul Masson Prancuzija 4;56,0
2 Stamatios Nikolopoulos Graikija 5;00,2
3 Leon Flameng Prancuzija
4 Joseph Rosemayer Vokietija


I
10000 m 6 žm. 4 šalys

1 Paul Masson Prancuzija 17;54,2
2 Leon Flameng Prancuzija 17;54,2
3 Adolf Schmal Austrija
4 Joseph Rosemayer Vokietija



100 km 9 žm. 2 šalys

1 Leon Flameng Prancuzija 3;08;19,2
2 Georgios Kolettis Graikija


I
12valandų 7 žm. 4 šalys

1 Adolf Schmal Austrija 314,997km
2 F.Keeping D.Britanija 314,664km
3 Georgi
os Paraskevopoulos Graikija 313,330km




87km dvirat maraton 6 žm. 3 šalys

1 Aristidis Konstantidis Graikija
2 August Goedrich Vokietija
3 F.Battel D.Britanija
4 Minas Konstantinou Graikija
5 G.Aspiotis Graikija
6 M.Iatrou Graikija






I
SUNKUMŲ KILNOJIMAS



Pratimas 1 ranka 10 žm. 6 šalys

1 Launceston Elliott D.Britanija 71,0kg
2 Viggo Jensen Danija 57,2kg
3 Alexandros Nikolopoulos Graikija 57,2kg



Pratimas 2 rankom 10 žm. 6 šalys

1 Viggo Jensen Danija 111,5kg
2 Launceston Elliott D.Britanija 111,5kg
3 Sotirios Versis Graikija 100,0kg
4 Carl Schumann Vokietija 90,0kg
5 Momcsillo Tapavicza Vengrija 80,0kg
6 Alexandros Nikolopoulos Graikija




I
KLASIKINĖS IMTYNĖS


visų svorių kategor. 5 žm. 4 šalys

1 Carl Schumann Vokietija
2 Georgios Tsitas Graikija
3 Stephanos Christopoulos Graikija
4 Launceston Elliott D.Britanija
5 Momcsillo Tapavicza Vengrija




I
FECHTAVIMAS



Rapyra 8 žm. 3 šalys

1 Emile Gravelotte Prancuzija 4
2 Henri Callot Prancuzija 3
3 Perikles Pierrakos-Mavromichalis Graikija 2
4-6 Ioannis Poulos Graikija 1
4-6 A.Vouros Graikija 1
4-6 Konstantinos Komninos-Miliotis Graikija 1

I
Kardas 5 žm. 3 šalys

1 Jean Georgiadis Graikija 4
2 Telemachos Karakalos Graikija 3
3 Holger Nielsen Danija 2
4 Adolf Schmal Austrija 1
5 Georgios Iatridis Graikija 0


Rapyra (mokytojams) 2 žm. 2 šalys

1 Leon Pyrgos Graikija 1
2 M.Perronnet Prancuzija 0




I
SPORTINI
S ŠAUDYMAS



200m karišk šautuvas 106 žm. 6 šalys

1 Pantelis Karasevdas Graikija 2320
2 Perikles Pavlidis Graikija 1978
3 Nicolaos Trikupis Graikija 1718
4 Anastasios Metaxas Graikija 1701
5 Georgios Orphanidis Graikija 1698
6 Viggo Jensen Danija 1640


I
300m karišk šautuvas 25 žm. 3 šalys

1 Georgios Orphanidis Graikija 1583
2 Jean Phrangoudis Graikija 1312
3 Viggo Jensen Danija 1305
4 Anastasios Metaxas Graikija 1102



25 m pistoletas 4 žm. 2 šalys

1 Jean Phrangoudis Graikija 344
2 Georgios Orphanidis Graikija 249
3 Holger Nielsen Danija


I
25m revolveris 16 žm. 3 šalys

1 John Paine JAV 442
2 Sumner Paine JAV 380
3 N.Morakis Graikija 205



50m revolveris 6 žm. 3 šalys

1 Sumner Paine JAV 442
2 Viggo Jensen Danija 285
3 Holger Nielsen Danija
4 N.Morakis Graikija
5 Jean Phrangoudis Graikija



I
TENISAS


Vienetų varžybos 16 žm. 6 šalys

1 John Pius Boland D.Britanija
2 Demis Kasdaglis Graikija




Dvejetų varžybos 8 žm. 4 šalys

1 John Pius Boland D.Britanija
Friedrich Adolph Traun Vokietija

2 Demis Kasdaglis Graikija
Demetrios Petrokokkinos Graikija






I
Šalis 1vieta x7 2vieta x5 3vieta x4 4vietax3 5vietax2 6vietax1 Taškai

1 GRAIKIJA 10 x7 (70) 19x5 (95) 18x4 (72) 9x3 (27) 10x2 (20) 10x1 (10) 294
2 JAV 11x7 (77) 6x5 (30) 2x4 (8) 3x3 (9) 1x2 (2) 0 126
3 VOKIETIJA 6,5x7 (45,5) 5x5 (25) 3x4 (12) 3,5x3(10,5 ) 0,5x2 (1) 0 94
4 PRANCUZIJA 5x7 (35) 4x5 (20) 2x4 (8) 2x3 (6) 2x2 (4) 0 73
5 D.BRITANIJA 2,5x7 (17,5) 3x5 (15) 1x4 (4) 3x3 (9) 1x2 (2) 1x1 (1) 48,5
7 DANIJA 1x7 (7) 2x5 (10) 4x4 (16) 1x3 (3) 0 1x1 (1) 37
6 VENGRIJA 2x7 (14) 1x5 (5) 3x4 (12) 1x3 (3) 2x2 (4) 0 38
8 AUSTRIJA 2x7 (14) 0 3x4 (12) 1x3 (3) 0 0 29
9 ŠVEICARIJA 1x7 (7) 2x5 (10) 0 0 0 0 17
10 AUSTRALIJA 2x7 (14) 0 0 0 0 0 14
11 ŠVEDIJA 0 0 0 0,5x3 (1,5) 0,5x2 (1) 0 2,5
12 BULGARIJA 0 0 0 0 1x2 (2) 0 2
13 ČILĖ 0 0 0 0 0 0 0


Kalašnikovas
Blogas banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 14984

2004-02-21 19:45 6 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kalašnikovas Įtraukti Kalašnikovas į adresų knygelę

VarnasX rašė:

Kalašnikovas rašė:
parasyk kasio pirmos olimpiados rezus!!!!!!


Taigi jau surašyti visi I Olimpiados rezultatai , kaip matai Atėnuose nebuvo krepšinio varžybų Ne


ne taip suformolavau sakini..
norejau paklaust kada pirma karta kasis pasirode olimpiadoje..
ir noreciau suzonoti rezultatus


eXPlosion
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 5079

2004-02-21 19:46 7 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: eXPlosion Įtraukti eXPlosion į adresų knygelę
turejo omeny pirmu kasio rungtyniu rezus olimpinese turbut Nekaltas

VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-21 19:58 8 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
II Olimpinės žaidynės 1900 metais Paryžius

PROGRAMA ; 18 sporto šakos , 87 disciplinos ( 85 vyrų , 3 moterų , 1 mišri )




Šalis sportinink

PRANCUZIJA 872v+4m
JAV 71v+3m

D.BRITANIJA 100v+3m
BELGIJA 62v
VOKIETIJA 67v
ŠVEICARIJA 16v+1m
AUSTRALIJA 3v
DANIJA 13v
IT
ALIJA 19v
VENGRIJA 17v
AUSTRIJA 10v
OLANDIJA 28v
NORVEGIJA 7v

KUBA 1v
KANADA 1v
INDIJA 1v
ČEKIJA (Bohemija) 5v+1m
ŠVEDIJA 7v
ISPANIJA 5v
GRAIKIJA 5v
HAITI 1v






LENGVOJI ATLETIKA



60m bėgimas 10 žm. 5 šalys

1 Alvin Kraenzlein JAV 7, 0
2 Walter B. Tewksbury JAV 7,1
3 Stanley Rowley Australija 7,2
4 E.J.Minegan JAV 7,2
5 Norman Pritchard Indija 7,2
6 William Holland JAV



100m bėgimas 19 žm. 10 šalys

1 Francis Jarvis JAV 11, 0
2 Walter B. Tewksbury JAV 11,1
3 Stanley Rowley Australija 11,2




200m bėgimas 15 žm. 7 šalys

1 Walter B. Tewksbury JAV 22,2
2 Norman Pritchard Indija 22,8
3 Stanley Rowley Australija 22,9



400m bėgimas 15 žm. 8 šalys

1 Maxwell Long JAV 49,4
2 William Holland JAV 49,6
3 Ernst Schultz Danija



800m bėgimas 15 žm. 5 šalys

1 Alfred Tysoe D.Britanija 2;01,2
2 John Cregan JAV 2;03, 0
3 David Hall JAV
4 Henri Deloge Prancuzija
5 Zoltan Speidl Vengrija
6 John Bray JAV


1500m bėgimas 9 žm. 6 šalys

1 Charles Bennett D.Britanija
2 Henri Deloge Prancuzija
3 John Bray JAV
4 Christian Christensen Danija
5 David Hall JAV
6 Hermann Wraschtil Austrija


Maratonas(40,260km) 19 žm. 5 šalys

1 Michel Theato Prancuzija 2;59;45, 0
2 Emile Champion Prancuzija 3;04;17, 0
3 Ernst Fast Švedija 3;37;14, 0
4 E.Resse Prancuzija
5 Arthur Newton JAV
6 John Cregan JAV


110m su barjerais 8 žm. 3 šalys

1 Alvin Kraenzlein JAV 15,4
2 John McLean JAV 15,5
3 Fred Moloney JAV 15,6
4 Jean Lecuyer Prancuzija
5 Norman Pritchard Indija



200m su barjerais 8 žm. 5 šalys

1 Alvin Kraenzlein JAV 25,4
2 Norman Pritchard Indija 26,6
3 Walter B. Tewksbury JAV
4 Eugene Choisel Prancuzija



400m su barjerais 5 žm. 4 šalys

1 Walter B. Tewksbury JAV 57,6
2 Henri Tauzin Prancuzija 58,3
3 George Orton Kanada
4 W.F.Lewis JAV



2500m su kliūtimis 11 žm. 6 šalys

1 George Orton Kanada 7;34,4
2 Sidney Robinson D.Britanija 7;38, 0
3 Jacques Chastanie Prancuzija
4 Arthur Newton JAV
5 Hermann Wraschtil Austrija
6 Franz Duhne Vokietija


4000m su kliūtimis 14 žm. 6 šalys

1 John Rimmer D.Britanija 12;58,4
2 Charles Bennett D.Britanija 12;58,6
3 Sidney Robinson D.Britanija 12;58,8
4 Jacques Chastanie Prancuzija
5 George Orton Kanada
6 Franz Duhne Vokietija


5000m komandinės 10 žm. 2 šalys

1 D.Britanija (Ch.Bennet-1,J.Rimmer-2 26taškai
,S.Robinson-6,A.Tysoe-7,
S.Rowley-10
2 Prancuzija (H.Deloge-3,G.Ragueneau 29taškai
-4,J.Chastanie-5,A.Castanet-
8,M.Champoudry-9


Aukštis 11 žm. 7 šalys

1 Irving Baxter JAV 1,9O
2 Patrick Joseph Leahy D.Britanija 1,78
3 Lajos Gonczy Vengrija 1,75
4 Carl-Albert Andersen Norvegija 1,7O
5 Eric Lemming Švedija 1,7O
6 Waldemar Steffens Vokietija 1,7O


Šuolis su kartim 8 žm. 5 šalys

1 Irving Baxter JAV 3,3O
2 M.B Colkett JAV 3,25
3 Carl-Albert Andersen Norvegija 3,2O
4-6 Eric Lemming Švedija 3,1O
4-6 Karl Gustaf Staaf Švedija 3,1O
4-6 Jakab Kauser Vengrija 3,1O


Tolis 12 žm. 6 šalys

1 Alvin Kraenzlein JAV 7,185
2 Myer Prinstein JAV 7,175
3 Patrick Joseph Leahy D.Britanija 6,95O
4 William P.Remington JAV 6,825
5 A. Delannoy Prancuzija 6,755
6 John McLean JAV 6,435


Trišuolis 9 žm. 5 šalys

1 Myer Prinstein JAV 14,47
2 James Brendan Connolly JAV 13,97
3 Lewis Pendleton Sheldon JAV 13,64
4 Patrick Joseph Leahy D.Britanija
5 A. Delannoy Prancuzija
6 Alexandre Tuffere Prancuzija


Aukštis iš vietos 6 žm. 3 šalys

1 Ray C. Ewry JAV 1,655
2 Irving Baxter JAV 1,525
3 Lewis Pendleton Sheldon JAV 1,5OO



Tolis iš vietos 7 žm. 4 šalys

1 Ray C. Ewry JAV 3,21
2 Irving Baxter JAV 3,135
3 Emile Torcheboeuf Prancuzija 3,03
4 Lewis Pendleton Sheldon JAV 3,02



Trišuolis iš vietos 7 žm. 4 šalys

1 Ray C. Ewry JAV 10,58
2 Irving Baxter JAV 9,95
3 Robert Garrett JAV 9,5O
4 Lewis Pendleton Sheldon JAV 9,45



Rutulio stūmimas 10 žm. 6 šalys

1 Richard Sheldon JAV 14,1O
2 Josiah McCracken JAV 12,85
3 Robert Garrett JAV 12,37
4 Reszo Crettier Vengrija 12,05
5 Panagiotis Paraskevopoulos Graikija 11,29
6 Gustaf Soderstrom Švedija 11,18


Diskas 11 žm. 7 šalys

1 Rudolf Bauer Vengrija 36,04
2 František Janda-Suk Čekija 35,25
3 Richard Sheldon JAV 34,6O
4 Panagiotis Paraskevopoulos Graikija 34,04
5 Reszo Crettier Vengrija 33,65
6 Christian Christensen Danija 33,3O


Kūjo metimas 3 žm. 1 šalis

1 John Flanagan JAV 49,73
2 Truxton Hare JAV 49,13
3 Josiah McCracken JAV 42,46



Lyno traukimas 18 žm. 4 šalys 3 kom

1 Švedija-3/Danija-3sport. ( G. Šved/Dan
Soderstrom,K.G.Staff,A.Nilsson--Šved.
E.Schmidt,E.Aabye
,Ch.Winckler--
Dan. )
2 Prancuzija ( C.Basset,Ch.Goundouin, Prancuzija
J.Roffo ir kiti )
3 JAV (J.Flanagan,R.Garrett,T.Hare JAV
J.McCracken,L.P.Sheldon,R.
Sheldon )





PLAUKIMAS



200m laisvu stilium 26 žm. 9 šalys

1 Frederick C. V. Lane Australija 2;25,2
2 Zoltan Halmay Vengrija 2;31,4
3 Karl Ruberl Austrija 2;32,O
4 Richard Crawshaw D.Britanija 2;45,6
5 Maurice Hochepied Prancuzija 2;53,O
6 Stapleton D.Britanija 2;55,O



1000m laisvu stilium 16 žm. 6 šalys

1 John Arthur Jarvis D.Britanija 13;40,2
2 Otto Wahle Austrija 14;53,6
3 Zoltan Halmay Vengrija 15;16,4
4 Max Hainle Vokietija 15;22,6
5 Louis Martin Prancuzija 16;34,4
6 Leuillieux Prancuzija 16;53,2


4000m laisvu stilium 29 žm. 7 šalys

1 John Arthur Jarvis D.Britanija 58;24,O
2 Zoltan Halmay Vengrija 1;08;55,4
3 Louis Martin Prancuzija 1;13;08,4
4 Thomas Burgess Prancuzija 1;15;07,6
5 Eduard Meijer Olandija 1;16;37,2
6 Fabio Mainoni Italija 1;18;25,4


200m nugara 36 žm. 5 šalys

1 Ernst Hoppenberg Vokietija 2;47,O
2 Karl Ruberl Austrija 2;56,O
3 Johannes Drost Olandija 3;01,O
4 Johannes Dirk Bloemen Olandija 3;02,2
5 Thomas Burgess Prancuzija 3;12,O
6 de Romand Prancuzija 3;38,O


200m su kliūtimis 12 žm. 5 šalys

1 Frederick C. V. Lane Australija 2;38,4
2 Otto Wahle Austrija 2;40,O
3 Peter Kemp D.Britanija 2;47,4
4 Karl Ruberl Austrija 2;51,2
5 Stapleton D.Britanija 2;55,O
6 William Henry D.Britanija 2;58,O


Povandeninis plaukim. 10 žm. 4 šalys

1 Charles de Vendeville Prancuzija 1;08,4 188,4(60m
2 M. Six Prancuzija 1;05,4 183,4(60m
3 ***** Lykkeberg Danija 1;30,O 147(28,5m
4 de Romand Prancuzija 50,2 145,2(47,5
5 Tisserand Prancuzija 48,O 109,5(3
0,75
6 Hans Aniol Vokietija 30,O 103,9(36,96


200m komandinės 20 žm. 2 šalys 4kom.

1 E.Hoppenberg-1,M.Hainle-2,M. Vokietija 32taškai
Schone-4,J.Frey-6,H.von Petersdorff-
19
2 Bertrand,M.Hochepied,Verbecke, Prancuzija 51t
Cadet,V.Hoche
pied )
3 Leuillieux,L.Martin,Houben,Tartara, Prancuzija 61t
D.Merchez
4 Prancuzija 65t


VANDENSVYDIS

1 A.Robertson,T.
Coe,E.Robinson, D.Britanija
P.Kemp,G.Wilkinson,J.H.Derbyshire,
W.Lister
2 A.Michant,F.Feyaerts,H.Cohen, Belgija
V.de Behr,O.Gregoire,V.Sonnemans
,J.de Backer
3 H.Peslier,T.Burgess,Pesloy,Decuyper Prancuzija
,P.Vasseur,Devenot,Laufray
4 Couion,Fardelle,Favier,Leriche, Prancu
zija
L.Martin,Ch.Treffel,D.Merchez




SPORTINĖ GIMNASTIKA


136 žm. 6 šalys

1 Gustave Sandras Prancuzija
2 Noėl Bas Prancuzija
3 Lucien Demanet Prancuzija
4-5 Pierre Paysse Prancuzija
4-5 Jules Rolland Prancuzija
6 Gustave Fabry Prancuzija




DVIRAČIŲ SPORTAS



2000m--sprintas 26 žm. 6 šalys

1 Georges Taillandier Prancuzija 2;52,O pask 200m 13,O
2 F.Sanz Prancuzija
3 Lake JAV




IRKLAVIMAS



Vienvietė 14 žm. 4 šalys

1 Henri Barrelet Prancuzija 7;35,6
2 Andre Gaudin Prancuzija 7;41,6
3 Saint-George Ashe D.Britanija 8;15,6
4 Robert Comte d'Heilly Prancuzija 8;16,O



Dvivietė su vairininku 15 žm. 3 šalys 5valtys

1 F.A.Brandt,R.Klein, ------------- Olandija 7;34,2
2 L.Martinet,Waleff,----------- Prancu
zija 7;34,4
3 C.Deltour,A.Vedrenne,Paoli Prancuzija 7;57,2
4 Mathi
eu,Ferlin,------------ Prancuzija 8;01,O


Keturvietė su vairinink. 40 žm. 4 šalys 8valtys
1FINALAS 1 FINALAS
1 E.Delchambre,J.Cau,H.Bouckaert, Prancuzija 7;11,O
H.H
azebrouck,Charlot
2 Ch.Perrin,D.Soubeyran,E.Wegelin, Prancuzija 7;
18,O
G.Lumpp,------------------
3 H.Rūster,W.Carstens,J.Korner,A
. Vokietija 7;18,2
Moller,G.A.Moths
4 x------------------------- P
rancuzija

2FINALAS 2FINALAS

1 O.Gossler,W.Ketzenstein,W. Vokietija 5;59,O
Tietgens,G.Gossler,C.H.Gossler
2 G.O.Lotsy,C.Ch
.Hiebendaal,P.J.Lotsy Olandija 6;33,O
,J.H.L.Terwogt,H.G.Brockmann
3 C.Lehle,E.Felle,H.Wilker,O.Fickeisen
Vokietija 6;35,O
,F.Krowerath






Keturvietė be vairinink. 12 žm. 3 šalys 3valtys

1 Belgija 7;16,8
2 Prancuzija 7;23,8
3 Prancuzija 7;47,2



Aštuonvietė 45 žm. 5 šalys 5valtys

1 L.Abell,H.Debaecke,W.Carr,J.Exley, JAV 6;09,8
J.Geiger,E.Hedley,J.Juvenal,
R.Lockwood,E.Marsh
2 M.van Crombrugge,M.Hemelsoet, Belgija 6;13,8
O.de Cock,M.Verdonck,F.Odberg,
P.Bruggeman,O.de Somville,
J.de Bisschop,A.Vanlandeghem
3 W.M.T.Thijssen,R.G.Leegstra, Olandija 6;2
3,O
J.W.M.van Dijk,H.Tromp,H.K.
Offerhaus,R.Klein,F.A.Brandt,W.
Middelberg,H.G.Brockmann
4 O.Gossler,W.Katzenstein,A.Jencquel
Vokietija 6;33,O
,T.Lauezzari,W.Tietgens,A.Warncke
,E.Katzenstein,G.Gossler,
A.G.von Oven







BURIAVIMAS




Atvira klasė žm. šalys

1 L.C.Currie,J.H.Gretton,L.Hope D.Britanija
2 M.Wiesner,H.P
eters,O.Weise, Vokietija
G.Naue
3 E.Michelet,F.Michelet Prancuzi
ja
4 Prancuzija
5 Auguste-Dorneuil,-------------- Prancuzija
6
E.Sacre,--------------- Prancuzija


iki 0,5 tonos 35 žm. 1 šalis

1-2 P.Gervais,---------------- Prancuzija 18 taškų
1-2 Texier,--------------- Prancuzija 18 taškų
3-4 H.Monnot Prancuzija
3-4 E.Sacre Prancuzija



iki 1 tonos 55 žm. 2 šalys

1 L.C.Currie,J.H.Gretton,L.Hope,------ D.Britanija
2 August
e-Dorneuil,------------------ Prancuzija
3 J.Bandrier,J.lebret, Marcotte,W. Prancuzija
Martin, Valton
4 E.Michelet,F.Michelet,---------------- Prancuzija




iki 2 tonų 60 žm. 2 šalys

1 C.de Pourtales,A.Hermann,----------- Prancuzija 19 taškų
2 M.Wiesner,O.Weise,H.Peters,A. Vokietija 10 taškų
Bloomfeld,K.M.Binder,F.Baumann,
G.Naue
3 Vilamitjana,--
---------------------- Prancuzija
4 J.Bandrier,---------------------
----- Prancuzija



iki 3 tonų 30 žm. 3 šalys

1 E.Shaw,-------------------------- D.Britanija 20 taškų
2 Susse,------------------------- Prancuzija 18 taškų
3 Donny,------------------------- Prancuzija
4 Schlatter,----
-------------------- Vokietija



iki 10 tonų 66 žm. 4 šalys

1 H.Taylor,---------------------- D.Britanija
2 M.Gufflet,-
---------------------- Prancuzija
3 M.Henry,---------------------- J
AV
4 Gilardoni,------------------------ Prancuzija
5 Smulders,C.Ho
oykaas,A. Olandija
van der Velden


iki 12 tonų 66 žm. 2 šalys

1 E.Billard,P.Perquer,-------------------- Prancuzija 29 taškai
2 Decazes,----------------------- Prancuzija 25 taškai
3 E.Hore,----------------------- D.Britanija 23 taškai
4 Cronier,----------------------- Prancuzija 20 taškai






FUTBOLAS 35 žm. 3 šalys 3 kom.

1 J.H.Jones,C.P.Buckenham,Grosling, D.Britanija
A.Chalk,T.E.Burridge,W.Quash
R.R.Turner,Spackman,J.Nicholas,

J.Zealley,Haslam
2 Huteau,Bach,P.Allemane,Gaillard, Prancuzija

Bloch,Macaire,Fraysse,Garnier,
Lambert,Grandjean,F.Canelle,
Duparc,Peltier
3 Leboutte,R.Kelecom,E.Moreau, Belgija
A.
Renier,G.Pelgrims,E.Neefs,E.
Thornton,Delbecque,Spannoghe,
van Heuckelum,Londot




FECHTAVIMAS



Rapyra 52 žm. 2 šalys

1 Emile Coste Prancuzija 6
2 Henri Masson Prancuzija 5
3 Jacques Boulenger Prancuzija 4
4 Debax Prancuzija 4
5 Pierre D'Hugues Prancuzija 3
6 Dilon Cavanagh Prancuzija 2


Špaga 101 žm. 2 šalys

1 Ramon Fonst Kuba
2 Louis Perree Prancuzija
3 Leon See Prancuzija
4 Georges de la Falaise Prancuzija
5 Camet Prancuzija
6 Edmond Wallace Prancuzija


Kardas 44 žm. 10šalių

1 Georges de la Falaise Prancuzija
2 Leon Thiebaut Prancuzija
3 Siegfried Flesch Austrija
4 Amon Gregurich Vengrija
5 Gyula Ivany Vengrija
6 de Boissiere Prancuzija


Rapyra (meistrams) 64 žm. 7šalys

1 Lucien Merignac Prancuzija 6
2 Alphonse Kirchhoffer Prancuzija 6
3 Jean-Baptiste Mimiague Prancuzija 4
4 Antonio Conte Italija 4
5 Jules Rossignol Prancuzija 3
6 Leopold Ramus Prancuzija 2


Špaga (meistrams) 54 žm. 3šalys

1 Albert Ayat Prancuzija
2 Emile Bougnol Prancuzija
3 Henri Laurent Prancuzija
4 Hippolyte-Jacques Hyvernaud Prancuzija
5 Damotte Prancuzija
6 Brassart Prancuzija



Kardas (meistrams) 44 žm. 10šalių

1 Antonio Conte Italija 7
2 Italo Santelli Italija 6
3 Milan Neralič Austrija 4
4 Francois Delibes Prancuzija 3
5 Michaux Prancuzija 3
6 Xavier Anchetti Prancuzija 2


Špaga (mėg. Ir meist.) 8 žm. 2šalys

1 Albert Ayat Prancuzija
2 Ramon Fonst Kuba
3 Leon See Prancuzija
4 Georges de la Falaise Prancuzija
5 Louis Perree Prancuzija
5 Henri Laurent Prancuzija
5 Emile Bougnol Prancuzija
5 Hippolyte-Jacques Hyvernaud Prancuzija



KULKINIS ŠAUDYMAS


Kariškas šautuvas
300m komandinės 30 žm. 6šalys 6 kom.
3 padėtys

1 E.Kellenberger,F.Bockli,C.Staheli, Šveicarija 4399 taškai
L-M.Richardet,A.Grūter
2 O.Ostmo,H.Hermandsen,T.Seeberg
Norvegija 4290 taškai
O.Saether,O.Frydenlund
3 A.Paroche,A.Cavagini,L.Moreaux,
Prancuzija 4278 taškai
M.Lecoq,R.Thomas
4 A.P.Nielsen,L.J.Madsen,V.Jensen, Dani
ja 4255 taškai
Vorslund-Kjaer,Ch.Christensen
5 M.Ravenswaay,U.Vuurman,H
.Sillem, Olandija 4221 taškai
A.Bouwens,S.J.van den Bergh
6 P.van Asbroeck,Ch.P.du Verger, Belgija 4166 taškai
J.Bury,E.Myin,J.Baras


Kariškas šautuvas
300m 3 padėtys 30 žm. 6šalys

1 Emil Kellenberger Šveicarija 930 taškai
2 Anders Peter Nielsen Danija 921 taškai
3 Ole Ostmo Norvegija 917 taškai
3 Paul van Asbroeck Belgija 917 taškai
5 Lars Jorgen Madsen Danija 905 taškai
6 Charles Paumier du Verger Belgija 897 taškai


Kariškas šautuvas
300m stovint 30 žm. 6šalys

1 Lars Jorgen Madsen Danija 305 taškai
2 Ole Ostmo Norvegija 299 taškai
3 Charles Paumier du Verger Belgija 298 taškai
4 Paul van Asbroeck Belgija 297 taškai
5 Franz Bockli Šveicarija 294 taškai
6 Emil Kellenberger Šveicarija 292 taškai


Kariškas šautuvas
300m atsiklaupus 30 žm. 6šalys

1 Conrad Staheli Šveicarija 324 taškai
2 Emil Kellenberger Šveicarija 314 taškai
2 Anders Peter Nielsen Danija 314 taškai
4 Paul van Asbroeck Belgija 308 taškai
5 Maximilaan Ravenswaay Olandija 306 taškai
6 Uilke Vuurman Olandija 303 taškai


Kariškas šautuvas
300m gulint 30 žm. 6šalys

1 Achille Paroche Prancuzija 332 taškai
2 Anders Peter Nielsen Danija 330 taškai
3 Ole Ostmo Norvegija 329 taškai
4 Leon Moreaux Prancuzija 325 taškai
5 Emil Kellenberger Šveicarija 324 taškai
6 Henrik Sillem Olandija 317 taškai


20m revolveris žm. šalys

1 Maurice Larrouy Prancuzija 58 taškai
2 Leon Moreaux Prancuzija 57 taškai
3 Eugene Balme Prancuzija 57 taškai
4 Paul Moreau Prancuzija 57 taškai
5 Paul Probst Šveicarija 57 taškai
6 Joseph Labbe Prancuzija 57 taškai


Mažo kalibro pistolet.
50m 20žm. 4šalys

1 Conrad Roderer Šveicarija 503 taškai
2 Achille Paroche Prancuzija 466 taškai
3 Conrad Staheli Šveicarija 453 taškai
4 Louis-Mare Richardet Šveicarija 448 taškai
5 Louis Duffoy Prancuzija 442 taškai
6 van Haan Olandija 437 taškai


Mažo kalibro pistolet.
50m -- komandinės 20žm. 4šalys 4kom.

1 C.Roderer,C.Staheli,L-M.Richardet, Šveicarija 2271 taškai
F.Lūthi,P.Probst
2 A.Paroche,L.Duffoy,L.Moreaux, Prancuzija 2203 taškai
Trinite,M.Loceq
3 van Haan,H.Sillem,A.Bouwens, Olandija 1876 taškai
S.J.van den Bergh,A.A.H.Sweys
4 Rooman,Theves,V.Robert,Eichhorn, Belgija 1823 taškai
Lebeque


Mažo kalibro šautuvas
į ''bėgantį šerną'' žm. 3šalys

1 Louis Debray Prancuzija 20 taškai
2 P.Nivet Prancuzija 20 taškai
3 Comte de Lambert Prancuzija 19 taškai
4 Gabriel Veyre Prancuzija 19 taškai
5 de Schlumberger Prancuzija 19 taškai
6 Paul Desart Prancuzija 19 taškai


Šautuvas į gyvus
balandžius 52 žm. 5šalys

1 Leon de Lunden Belgija 21 taškai
2 Maurice Faure Prancuzija 20 taškai
3 O.Mackintosh Australija 18 taškai
3 C.Robinson D.Britanija 18 taškai


Šautuvas į taikinius 51 žm. 4šalys

1 Roger de Barbarin Prancuzija 17 taškai
2 Rene Guyot Prancuzija 17 taškai
3 Justinien de Clary Prancuzija 17 taškai
4 Cesar Bettex Prancuzija 16 taškai
5 Hilaret Prancuzija 15 taškai
6 Edouard Geynet Prancuzija 13 taškai




ŠAUDYMAS IŠ LANKO
68 žm. 5šalys


Au cordon dore -- 50m

1 Henri Herouin Prancuzija 31 taškai
2 Hubert van Innis Belgija 29 taškai
3 Emile Fisseux Prancuzija 28 taškai



Au cordon dore -- 33m

1 Hubert van Innis Belgija
2 Victor Thibaud Prancuzija
3 Charles Frederic Petit Prancuzija



Au chapelet -- 50m

1 Eugene Mougin Prancuzija
2 Henri Helle Prancuzija
3 Emile Mercier Prancuzija



Au chapelet -- 33m

1 Hubert van Innis Belgija
2 Victor Thibaud Prancuzija
3 Charles Frederic Petit Prancuzija



Perche a la herse

1 Emmanuel Foulon Prancuzija
2 Serrurier Prancuzija
3 Druart jun. Belgija



Perche a la pyramide

1 Emile Grumiaux Prancuzija
2 Louis Glineux Belgija



Game shooting

1 O.Mackintosh Australija
2 Santiago Pidal Ispanija
3 Murphy JAV





JOJIMAS



Kliūčių įveikimas 45 žm. 4šalys

1 Aime Haegeman Belgija 2;16,O
2 Georges van de Poele Belgija 2;17,6
3 M de Champsavin Prancuzija 2;26,O



Šuoliai į aukštį 18 žm. 4šalys

1 Dominique Maximien Garderes Prancuzija 1,85
1 Gian Giorgio Trissino Italija 1,85
3 A. Moreau Prancuzija 1,7O
4 Gian Giorgio Trissino (kitas arklys Italija 1,7O



Šuoliai į tolį 17 žm. 4šalys

1 Constant van Langhendonck Belgija 6,10m
2 Federico Caprilli Italija 5,70m
3 de Prunelle Prancuzija 5,30m
4 princ Napoleon Murat Prancuzija





REGBIS
47 žm. 3šalys 3kom.

1 Pharamond,F.Reichel,J.Collas, Prancuzija
Henriquez,Giroux,Rischmann,L.
Binoche,Ch.Gondouin,A.Roosevelt,
H.Lefebvre,Sarrade,Aitoff,J.Olivier,
Gautier,Albert,Larchandet,Herve
2 H.Kreuzer,A.Landvoigt,H.Re
itz, Vokietija
J.Herrmann,E.Ludwig,H.Betting,
A.Schmierer,F.Mūlle
r,A.Stockhausen
,H.Latscha,W.Hofmeister,G.
Wenderoth,E.Poppe,R.Ludwig,
A.Amrhein
3 H.A.Loveitt,R.Whittindale,N.S.Nicol, D.Britanija

C.Whittindale,L.Hood,J.H.Birtles,
J.Cautlon,C.P.Deykin,T.I.L
.Dardy,
J.G.Wallis,V.Smith,M.L.Logan,
F.C.Baylin,M.W.Talbot,F
.H.Wilson





TENISAS


Vienetai vyrai 15 žm. 3šalys

1 Hugh Lawrence Doherty D.Britanija
2 Harold S. Mahony D.Britanija
3 Reginald Frank Doherty D.Britanija
3 A.B.J. Norris D.Britanija



Dvejetai vyrai 16 žm. 3šalys

1 Reginald Frank Doherty D.Britanija
Hugh Lawrence Doherty D.Britanija
2 B.Spalding de Garmendia JAV
Max Decugis Prancuzija
3 A.Prevost Prancuzija
G de la Chapelle Prancuzija
3 Harold S. Mahony D.Britanija
A.B.J. Norris D.Britanija



Vienetai moterys 6 mot 4šalys

1 Charlotte Cooper D.Britanija
2 Helene Prevost Prancuzija
3 Hedviga Rosenbaumova Čekija
3 Marion Jones JAV




Dvejetai vyrai ir moter 6 žm. 4šalys
6 mot 4šalys


1 Reginald Frank Doherty D.Britanija
Charlotte Cooper D.Britanija
2 Harold S. Mahony D.Britanija
Helene Prevost Prancuzija
3 Archibald A. Warden JAV
Hedviga Rosenbaumova Čekija
3 Hugh Lawrence Doherty D.Britanija
Marion Jones JAV



GOLFAS



Vyrai 24 žm. 4šalys

1 Charles E. Sands JAV 167 taškai
2 Walter Rutheford D.Britanija 168 taškai
3 D.D. Robertson D.Britanija 175 taškai
4 F.W. Taylor JAV 182 taškai
5 H.E. Daunt Prancuzija 184 taškai
6 G. Thorne D.Britanija 185 taškai


Moterys 6 mot 4šalys

1 Margaret Abbott JAV 47 taškai
2 P. Whittier Šveicarija 49 taškai
3 Huger Pratt JAV 55 taškai
4 Froment-Meurice Prancuzija 56 taškai
5 Ridgeway D.Britanija 57 taškai
6 Fournier-Sarlovez Prancuzija 58 taškai



POLO ANT ARKLIŲ

20 žm. 3šalys 4kom.

1 A.Rawlinson,F.J.MacKey,F.Keene, D.Britanija
D.Da
ly
2 W.McCreery,F.M.Creake,W.S. D.Britanija
Buckmaster,J.Comte de Madre
3 de Bisaccia,A.Fauquet Lamaitre, Prancuzija
J.Boussod,M.Raoul-Duval
4 neaiški sudėtis JAV




KRIKETAS 24 žm. 2šalys 2kom.

1 C.B.K.Beachcroft,A.E.Birkett, D.Britanija
J.Symes,F.W.Cuming,M.H.Toller,
A.Bowerman,A.J.Powlesland,W.S.
Donne,F.W.Christian,G.J.Buckley,
F.R.Burchell,H.R.Corner

2 T.H.Jordan,A.J.Schneidau,R.Horne, Prancuzija
H.Terry,F.Roques,
W.Anderson,
D.Robinson,W.T.Attrill,W.Browning,
A.McEvoy,P.H.
Tomalin,J.Braid




KROKETAS 20 žm. 1šalis


su 1 rutuliu

1 Aumoitte Prancuzija


su 2 rutuliais

1 Waydelick Prancuzija
2 Vignerot Prancuzija
3 Saut
reau Prancuzija


Poromis

1 Johin Prancuzija
A
umoitte











šalis 1vietax7
2vietax5 3vietax4 4vietax3 5vietax2 6vietax1 taškai

1 PRANCUZIJA 28
x7 (193) 38x5 (185) 33x4 (130,5 30x3 (89) 20x2(35) 15x1 (15) 647,5
2 JAV 19x7 (133) 14x5 (67,5) 18x4 (67) 8x3 (24) 2x2 (4) 4x1 (4) 299,5
3 D.BRITANIJA 18x7 (126) 7x5 (32,5) 12x4 (43,75 2x3 (6) 2x2 (4) 3x1 (3) 215,25
4 BELGIJA 6x7 (42) 5x5 (25) 4x4 (15,5) 3x3 (9) 0 2x1 (2) 93,5
5 ŠVEICARIJA 5x7 (35) 2x5 (9,5) 1x4 (4) 1x3 (3) 3x2 (6) 1x1 (1) 58,5
6 VOKIETIJA 3x7 (21) 3x5 (15) 2x4 (8) 3x3 (9) 0 4x1 (4) 57
7 DANIJA 2x7 (10,5) 3x5 (14,5) 2x4 (8) 2x3 (6) 1x2 (2) 1x1 (1) 42
8 VENGRIJA 1x7 (7) 2x5 (10) 2x4 (8) 3x3 (8) 3x2 (6) 0 39
9 OLANDIJA 1x7 (7) 1x5 (5) 3x4 (12) 1x3 (3) 4x2 (8) 3x1 (3) 38
10 AUSTRALIJA 3x7 (21) 0 4x4 (15,5) 0 0 0 36,5
11 AUSTRIJA 0 3x5 (15) 3x4 (12) 1x3 (3) 1x2 (2) 1x1 (1) 33
12 ITALIJA 2x7 (13) 2x5 (10) 0 2x3 (6) 0 1x1 (1) 30
13 NORVEGIJA 0 2x5 (10) 3x4 (11,5) 1x3 (3) 0 0 24,5
14 ŠVEDIJA 1x7 (3,5) 0 1x4 (4) 2x3 (4) 1x2 (2) 1x1 (1) 14,5
15 INDIJA 0 2x5 (10) 0 0 2x2 (4) 0 14
16 KANADA 1x7 (7) 0 1x4 (4) 0 1x2 (2) 0 13
17 KUBA 1x7 (7) 1x5 (5) 0 0 0 0 12
18 ČEKIJA 0 1x5 (5) 1x4 (1,75) 0 0 0 6,75
19 ISPANIJA 0 1x5 (5) 0 0 0 0 5
20 GRAIKIJA 0 0 0 1x3 (3) 1x2 (2) 0 5
540


VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-21 20:26 9 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
III Olimpinės žaidynės 1904 metais Saint Louis


PROGRAMA ; 15sporto šakų , 87 disciplinos (84 vyrų , 3 moterų )



šalis sportininkai

JAV 466v+8m
Kanada 43v
Vokie
tija 17v
Graikija 14v
Kuba 6v
Vengrija 4v
Pietų Afrika 3v
Norvegija 2v
Austija 2v
D. Britanija 2v
Australija 1v
Šveicarija 1v







LENGVOJI ATLETIKA



60m bėgimas 12 žm. 3šalys

1 Archie Hahn JAV 7,O
2 William Hogenson JAV 7,2
3 Fay Moulton JAV 7,2
4 Clyde Blair JAV 7,2
5 Myer Prinstein JAV
6 Frank Castleman JAV



100m bėgimas 15 žm. 2šalys

1 Archie Hahn JAV 11,O
2 Nathaniel Cartmell JAV 11,2
3 William Hogenson JAV 11,2
4 Fay Moulton JAV
5 Frederick Heckwolf JAV
6 Lawson Robertson JAV


200m bėgimas 7 žm. 2šalys

1 Archie Hahn JAV 21,6
2 Nathaniel Cartmell JAV 21,9
3 William Hogenson JAV
4 Fay Moulton JAV



400m bėgimas 13 žm. 2šalys

1 Harry Hillman JAV 49,2
2 Frank Waller JAV 49,9
3 Herman Groman JAV 50,O
4 Joseph Fleming JAV
5 Myer Prinstein JAV
6 George Poage JAV



800m bėgimas 13 žm. 3šalys

1 James Davies Lightbody JAV 1;56,O
2 Howard Valentine JAV 1;56,3
3 Emil Breitkreuz JAV 1;56,4
4 George Underwood JAV 1;56,5
5 Johannes Runge Vokietija 1;57,1
6 W. Frank Verner JAV


1500m bėgimas 9 žm. 3šalys

1 James Davies Lightbody JAV 4;05,4
2 W. Frank Verner JAV 4;06,8
3 Lacey Hearn JAV
4 D. C. Munson JAV
5 Johannes Runge Vokietija
6 Peter Deer Kanada



Maratonas (40km) 9 žm. 3šalys

1 Thomas Hicks JAV 3;28;53,O
2 Albert Corey JAV 3;34;52,O
3 Arthur Newton JAV 3;47;33,O
4 Felix Carvajal Kuba
5 Demeter Velouis Graikija
6 D. J. Kneeland JAV


110m su barjerais 8 žm. 3šalys

1 Frederick Schule JAV 16,O
2 Thaddeus Shielder JAV 16,3
3 L. Aschburner JAV 16,4
4 Frank Castleman JAV



200m su barjerais 4 žm. 1šalis

1 Harry Hillman JAV 24,6
2 Frank Castleman JAV 24,9
3 George Poage JAV
4 George Varnell JAV



400m su barjerais 4 žm. 1šalis

1 Harry Hillman JAV 53,O
2 Frank Waller JAV 53,2
3 George Poage JAV
4 George Varnell JAV



2500m su kliūtimis 10 žm. 2šalys

1 James Davies Lightbody JAV 7;39,6
2 John Daly D.Britanija 7;40,6
3 Arthur Newton JAV
4 W. Frank Verner JAV
5 George Bonhag JAV
6 Harvey Cohn JAV


4milios--6437m komand 10 žm. 1šalis 2kom.

1 A.Newton,G.Underwood,P.Pilgrim, JAV 27taškai
H
.Valentine,D.C.Munson
2 J.D.Lightbody,W.F.Verner,L.Hearn, JAV 28taš
kai
A.Corey,S.Hatch



Aukštis 6 žm. 3šalys

1 Samuel Jones JAV 1,803
2 Garrett Serviss JAV 1,778
3 Paul Weinstein Vokietija 1,778
4 Lajos Gonczy Vengrija 1,753
5 Emil Freymark JAV
6 E.J. Barker JAV


Šuolis su kartim 7 žm. 2šalys

1 Charles Dvorak JAV 3,505
2 LeRoy Samse JAV 3,43
3 L. Wilkins JAV 3,43
4 Ward McLanahan JAV 3,35
5 Walter Dray JAV
6 Claude Allen JAV


Tolis 7 žm. 1šalis

1 Myer Prinstein JAV 7,34
2 Daniel Frank JAV 6,89
3 Robert Stangland JAV 6,88
4 Frederick Englehardt JAV 6,63
5 G.H van Cleve JAV
6 John Percy Hagerman JAV


Trišuolis 7 žm. 1šalis

1 Myer Prinstein JAV 14,325
2 Frederick Englehardt JAV 13,9O
3 Robert Stangland JAV 13,365
4 John Fuhler JAV 12,91
5 G.H van Cleve JAV
6 John Percy Hagerman JAV


Aukštis iš vietos 5 žm. 2šalys

1 Ray C. Ewry JAV 1,498
2 James F. Stadler JAV 1,447
3 Lawson Robertson JAV 1,447
4 John Biller JAV 1,42
5 Lajos Gonczy Vengrija 1,35


Tolis iš vietos 4 žm. 1šalis

1 Ray C. Ewry JAV 3,476
2 Charles King JAV 3,276
3 John Biller JAV 3,263
4 Henry W. Field JAV 3,19


Trišuolis iš vietos 4 žm. 1šalis

1 Ray C. Ewry JAV 10,547
2 Charles King JAV 10,16
3 James F. Stadler JAV 9,53
4 Garrett Serviss JAV 9,2O


Rutulio stūmimas 8 žm. 2šalys

1 Ralph Rose JAV 14,808
2 William Wesley Coe JAV 14,4O
3 Leon E.J. Feuerbach JAV 13,37
4 Martin Sheridan JAV 12,8O
5 Charles Chadwick JAV
6 Albert A. Johnson JAV


Disko metimas 6 žm. 2šalys

1 Martin Sheridan JAV 39,28
2 Ralph Rose JAV 39,28
3 Nicolas Georgantas Graikija 37,68
4 John Flanagan JAV 36,15
5 John Biller JAV
6 James Mitchell JAV


Kūjo metimas 5 žm. 1šalis

1 John Flanagan JAV 51,23
2 John DeWitt JAV 50,265
3 Ralph Rose JAV 45,73
4 Charles Chadwick JAV 42,785
5 James Mitchell JAV


25,4kg giros metimas 6 žm. 2šalys

1 Etienne Desmarteau Kanada 10,465
2 John Flanagan JAV 10,16
3 James Mitchell JAV 10,135
4 Charles Henneman JAV 9,18
5 Charles Chadwick JAV
6 Ralph Rose JAV


Dešimtkovė 6 žm. 2šalys

1 Thomas Francis Kiely D.Britanija 6036
2 Adam Gunn JAV 5907
3 Truxton Hare JAV 5813
4 John Holloway JAV 5273
5 John Grieb JAV 2199
6 Ellery Clark JAV 2078


Lyno traukimas 60 žm. 1šalis 6 kom

1 O.G.Olson,S.B.Johnson,H.Sicling, JAV
C.Magnussen,P.Flanag
an
2 M.Braun,W.Seilling,O.T.Upshaw, JAV
C.Rose,A.Rodenberg

3 C.Habercorn,F.Kungler,Ch.Theas, JAV
H.Jacobs,H.Fride
4 Ch.Di
eges,R.Stangland,S.Jones, JAV
L.E.J.Feuerbach,Ch.Chandwick





PLAUKIMAS


50jardų laisvu stilium 11 žm. 2šalys
(45,72m)

1 Zoltan Halmay Vengrija 28,O
2 J. Scott Leary JAV 28,6
3 Charles Daniels JAV
4 Francis Gailey JAV


100jardų laisvu stilium
(91,44m) 17 žm. 3šalys

1 Zoltan Halmay Vengrija 1;02,8
2 Charles Daniels JAV
3 J. Scott Leary JAV
4 David Gaul JAV
5 Leo Budd Goodwin JAV
6 David Hammond JAV


220jardų laisvu stilium
(201,17m) 9 žm. 3šalys

1 Charles Daniels JAV 2;44,2
2 Francis Gailey JAV 2;46,O
3 Emil Rausch Vokietija 2;56,O


440jardų laisvu stilium
(402,34m) 11 žm. 4šalys

1 Charles Daniels JAV 6;16,2
2 Francis Gailey JAV 6,22,O
3 Otto Wahle Austrija 6;39,O


440jardų laisvu stilium
(804,65m) 10 žm. 4šalys

1 Emil Rausch Vokietija 13;11,4
2 Francis Gailey JAV 13;23,4
3 Geza Kiss Vengrija
4 Otto Wahle Austrija


1milią laisvu stilium
(1609,34m) 11 žm. 4šalys

1 Emil Rausch Vokietija 27;18,2
2 Geza Kiss Vengrija 28;28,2
3 Francis Gailey JAV 28;54,O
4 Otto Wahle Austrija
5 Louis de Handley JAV
6 John Meyers JAV


100jardų nugara
(91,44m) 4 žm. 2šalys

1 Walter Brack Vokietija 1;16,8
2 Georg Hoffmann Vokietija 1;18,O
3 Georg Zacharias Vokietija 1;19,6
4 Charles Daniels JAV


440jardų krūtine
(804,65m) 4 žm. 2šalys

1 Georg Zacharias Vokietija 7;23,6
2 Walter Brack Vokietija 7;33,O
3 H. Jamison Handy JAV
4 Edgar H. Adams JAV


4x50jardų laisvu stilium
(4x45,72m) 16 žm. 1šalis 4kom

1 J.A.Ruddy,L.B.Goodwin,L. JAV 2;04,6
de Handley,Ch.Daniels
2 D.Hammond,W.Tuttle,H.Goetz, JAV
R.Thorne

3 A.Reyburn,G.Evans,M.Schwartz, JAV
W.R.Orthwein
4 nežinom
a -------------------------- JAV


Nėrimas į tolį 6 žm. 1šalis

1 Paul *pimp...*ey JAV 19,05m
2 Edgar H. Adams JAV 17,526
3 Leo Budd Goodwin JAV 17,37
4 Newman Samuels JAV 16,764
5 Charles Pyrah JAV 13,97


Šuoliai nuo bokšto 5 žm. 2šalys

1 George Sheldon JAV 12,66 taškai
2 Georg Hoffmann Vokietija 11,66 taškai
3 Alfred Braunschweiger Vokietija 11,33 taškai
3 Frank Kehoe JAV 11,33 taškai
5 Otto Hooff Vokietija





VANDENSVYDIS 21 žm. 1šalys 3kom

1 D.Bratton,G.van Cleef,L.B.Goodwin, JAV
L.de Handley,D.Hesser,J.A.Ruddy,
J.Steen
2 R.E.Breach,J.Steever,J.
W.Swatek, JAV
Ch.Healy,F.Keohe,D.Hammond,
W.Tuttle
3 J.Me
yers,M.Toeppen,G.Evans, JAV
A.Reyburn,Schreiner,A.M.Goessling

,W.R.Orthwein





SPORTINĖ GIMNASTIKA



Daugiakovė asmeninės 119 žm. 4šalys

1 Julius Lenhart Austrija 69,8O taškai
2 Wilhelm Weber Vokietija 69,1O taškai
3 Adolf Spinnler Šveicarija 67,99 taškai
4 Ernst Mohr Vokietija 67,9O taškai
5 Otto Wiegand Vokietija 67,52 taškai
6 Otto Steffen JAV 67,03 taškai


Daugiakovė komandin 119 žm. 4šalys 20kom

1 J.Lenhart,Ph.Kassel,A.Heida,M.Hess JAV 374,43 taškai
E.Reckweg,J.Grieb
2 O.Steffen,J.Bissinger,E.Beyer, JAV
M.Wolf,J.Schmitz,A.Rosenkampf
3 G.Meyer,J.Duha,E.Siegler,
Ph. JAV
Schuster,R.Mayack,Ch.Krause
4 W.Merz,G.Stapf,J.Dellert,E.
Voigt, JAV
G.Eyser,H.Meyland
5 Ch.Umbs,A.Neu,W.Tritschler,Ch. JAV
Deubler,E.Tritschler,J.Leichinger
6 R.Berg,Ch.Sorum,O.Ols
en,H.Hansen JAV
,O.Landnes,B.Nilsen


Devintkovė 119 žm. 4šalys

1 Adolf Spinnler Šveicarija 43,49 taškai
2 Julius Lenhart Austrija 43,00 taškai
3 Wilhelm Weber Vokietija 41,60 taškai
4 Hugo Peitsch Vokietija 41,56 taškai
5 Otto Wiegand Vokietija 40,82 taškai
6 Otto Steffen JAV 39,53 taškai


Trikovė 119 žm. 4šalys

1 Max Emmerich JAV 35,7 taškai
2 John Grieb JAV 34,O taškai
3 William Merz JAV 33,9 taškai
4 George Meyer JAV 32,4 taškai
5 John Bissinger JAV 30,8 taškai
6 Philipp Kassel JAV 30,1 taškai


Septinkovė

1 Anton Heida JAV 161 taškai
2 George Eyser JAV 152 taškai
3 William Merz JAV 135 taškai


Lygiagretės

1 George Eyser JAV 44 taškai
2 Anton Heida JAV 43 taškai
3 John Duha JAV 40 taškai


Skersinis

1 Anton Heida JAV 40 taškai
1 Edward Hennig JAV 40 taškai
3 George Eyser JAV 39 taškai


Arklys

1 Anton Heida JAV 42 taškai
2 George Eyser JAV 33 taškai
3 William Merz JAV 29 taškai


Žiedai

1 Hermann Glass JAV 45 taškai
2 William Merz JAV 35 taškai
3 Emil Voigt JAV 32 taškai


Šuoliai atsiremiant

1 Anton Heida JAV 36 taškai
1 George Eyser JAV 36 taškai
3 William Merz JAV 31 taškai


Pratimai su kuokelėmis

1 Edward Hennig JAV 13 taškai
2 Emil Voigt JAV 9 taškai
3 Ralph Wilson JAV 5 taškai


Šliaužimas virve

1 George Eyser JAV 7,O taškai
2 Charles Krause JAV 7,8 taškai
3 Emil Voigt JAV 9,8 taškai





IRKLAVIMAS



Vienvietė 5 žm. 1 šalis

1 Frank Greer JAV 10;08,5
2 James Juvenal JAV
3 Constance Titus JAV


Dvivietė porinė 6 žm. 1 šalis 3kom

1 J.Mulcahy,W.Varley JAV 10;03,2
2 J.McLoughlin,J.Hobe
n JAV
3 J.Ravanack,J.Wels JAV


Keturvietė be vairinink 8 žm. 1 šalis 2kom

1 G.Dietz,A.Erker,A.Nasse,A.Stockhoff JAV 9;53,8
2 Ch.
Aman,M.Begley,M.Fromanack, JAV
F.Suerig


Aštuonvietė 18 žm. 2 šalys 2kom

1 L.Abell,J.F.Dempsey,M.D.Gleason, JAV 7;50,0
F.Schel
l,J.Flanigan,Ch.E.Armstrong,
H.H.Lott,F.Cresser,J.Exley
2 J.W
right,D.MacKenzie,W.Wadsworth Kanada
,G.Strange,Ph.Boyd,C.R.Reiffe
nstein
,W.Rice,R.Bailey,T.Loudon





FUTBOLAS
37 žm. 2 šalys 3kom

1 E.Linton,G.Ducker,J.Gourley, Kanada 11-0
J.Fraser,A.Johnson,R.Lane,T.Taylor,
F.Steep,A.Hal
l,G.MacDonald,W.
Twaits,A.Henderson,O.Christmas
2 Menges,O.Brockmayer,T.Janua
ry, JAV 2-7
H.January,C.January,P.J.Ratican,
Brittingham,Cudmore,Ch.A.B
artliff,
J.P.Lydon,Lawler
3 Frost,Crook,H.Jameson,Brady, JAV 0-6
Dierkes,Dooling,Costgrove,O'Connell,
C.Jameson,Tate,T.Cook,J
ohnson





SUNKUMŲ KILNOJIMAS


Viena ranka 5 žm. 2 šalys

1 Oscar Paul Osthoff JAV 48 taškai
2 Frederick Winters JAV 45 taškai
3 Frank Kungler JAV 10 taškai


Dviem rankom 5 žm. 2 šalys

1 Perikles Kakousis Graikija 111,58 kg
2 Oscar Paul Osthoff JAV 84,36 kg
3 Frank Kungler JAV 79,83 kg
4 Oscar G. Olson JAV 68,04 kg
5 Frederick Winters JAV




IMTYNĖS LAISVOSIOS


iki 47,6 kg 6 žm. 1 šalis

1 Robert Curry JAV
2 John Heim JAV
3 Gustav Thiefenthaler JAV


iki 52,2 kg 7 žm. 1 šalis

1 George Mehnert JAV
2 Gustave Bauers JAV
3 William Nelson JAV


iki 56,7 kg 6 žm. 1 šalis

1 Isaac Niflot JAV
2 August Wester JAV
3 Z.B. Strebler JAV


iki 61,2 kg 6 žm. 1 šalis

1 Benjamin J. Bradshaw JAV
2 Theodore McLear JAV
3 Charles E. Clapper JAV


iki 65,3 kg 5 žm. 1 šalis

1 Otto F. Roehm JAV
2 R. Tesing JAV
3 Albert Zirkel JAV


iki 71,7 kg 5 žm. 1 šalis

1 Charles Erickson JAV
2 William Beckmann JAV
3 Jerry Winholtz JAV


virš 71,7 kg 5 žm. 1 šalis

1 B. Hansen JAV
2 Frank Kungler JAV
3 F. Charles Warmbold JAV





BOKSAS



iki 47,7 kg 7 žm. 1 šalis

1 George Finnegan JAV
2 Miles Burke JAV


iki 52,2 kg 6 žm. 1 šalis

1 Oliver L. Kirk JAV
2 George Finnegan JAV


iki 56,7 kg 5 žm. 1 šalis

1 Oliver L. Kirk JAV
2 Frank Haller JAV


iki 61,2 kg 8 žm. 1 šalis

1 Harry J. Spanger JAV
2 James Eagan JAV
3 Russell van Horn JAV


iki 65,3 kg 9 žm. 1 šalis

1 Albert Young JAV
2 Harry J. Spanger JAV
3 Joseph Lydon JAV


iki 71,7 kg 6 žm. 1 šalis

1 Charles Mayer JAV
2 Benjamin Spradley JAV


virš 71,7 kg 8 žm. 1 šalis

1 Samuel Berger JAV
2 Charles Mayer JAV





FECHTAVIMAS


Rapyra 12 žm. 3 šalys

1 Ramon Fonst Kuba 3
2 Albertson van Zo Post Kuba 2
3 Charles Tatham Kuba 1
4 Gustav Casmir Vokietija 0


Rapyra komandinės 6 žm. 2 šalys 2kom

1 R.Fonst,A.van Zo Post,M.Diaz Kuba
2 Ch.F.Townsend,A.Fox---(JAV) JAV--Kuba
Ch.Tat
ham---(Kuba)


Špaga 11 žm. 3 šalys

1 Ramon Fonst Kuba 3
2 Charles Tatham Kuba 2
3 Albertson van Zo Post Kuba 1
4 Gustav Casmir Vokietija 0


Kardas 6 žm. 3 šalys

1 Manuel Diaz Kuba 4
2 William Grebe JAV 3
3 Albertson van Zo Post Kuba 2

Fechtavimas lazdom 6 žm. 4 šalys

1 Albertson van Zo Post Kuba
2 William Grebe JAV
3 William Scott O'Connor JAV





ŠAUDYMAS IŠ LANKO



Double York Round 31 žm. 1 šalis

1 Phillip Bryant JAV 820
2 Robert Williams JAV 819
3 William Thompson JAV 816
4 Wallace Bryant JAV 618
5 Ben Keys JAV 532
6 Ernest Frentz JAV 528


Double American Round 31 žm. 1 šalis

1 Phillip Bryant JAV 1048
2 Robert Williams JAV 991
3 William Thompson JAV 949
4 C.S. Woodruff JAV 907
5 William A. Clark JAV 880
6 Ben Keys JAV 840


60jardų komandinės 28 žm. 1 šalis 7kom

1 W.Thompson,R.Williams,L.W.Maxon JAV 1344
,G.C.Spenc
er
2 C.S.Woodruff,W.A.Clark,C.R.Hubbard JAV 1341
,S.H.Duvall
3 Ph.Bryant,W.Bryant,C.Allen,H.B. JAV 1268
Richardson
4 B.Keys,H.S.Taylor,E.B.Weston, JAV 942
E.
I.Bruce


MOTERYS

Double National Round 8 žm. 1 šalis

1 M.C. Howell JAV 620
2 H.C. Pollock JAV 419
3 E.C. Cooke JAV 419
4 L. Woodruff JAV 234
5 Mabel Taylor JAV 160
6 L. Taylor JAV 159


Double Columbia Round 8 žm. 1 šalis

1 M.C. Howell JAV 867
2 E.C. Cooke JAV 630
3 H.C. Pollock JAV 630
4 L. Woodruff JAV 547
5 Mabel Taylor JAV 243
6 L. Taylor JAV 229


Komandinės 8 žm. 1 šalis 2kom

1 M.C.Howell,H.C.Pollock,L.Woodruff, JAV 506
L.Taylor

2 E.C.Cooke,M.Taylor,--------------------- JAV







TENISAS



Vienetai 6 žm. 1 šalis

1 Beals C. Wrigth JAV
2 Robert LeRoy JAV


Dvejetai 8 žm. 1 šalis

1 E.W.Leonard,B.C.Wrigth JAV
2 A.L.Bell,R.LeRoy JAV







GOLFAS



Vienetai 21 žm. 2 šalys

1 George Seymour Lyon Kanada
2 Charles Chandler Egan JAV
3 Bert McKinnie JAV
3 F.C. Newton JAV


Komandinės 20 žm. 1 šalis 2kom

1 Ch.Ch.Egan,R.E.Hunter,K.Edwards, JAV
C.E.Smoot,W.E
gan,N.Sawyer,N.
Cummins,M.E.Phelps,N.Moore,
W.Wood
2 A.B.Lambert,S.Stickney,B.McKinnie, JAV
A.W.Stickney,R.McKitt
rick,F.Semple,
F.C.Newton,H.Potter,J.D.Cady,
J.R.Maxwell



LACROSSE 26 žm. 2 šalYs 2kom

1 G.Cloutier,J.Flett,H.Laidlaw,L.H. Kanada
Pentland,W.F.L.Orris,G.Cattanach,G.
Bretz,H.Lyle,S.Cowan,B.Jamieson,
E.Blanchard,V.Brennaugh,W.L
.Burns
2 Hunter,Cragen,Passmore,Lehman, JAV
Hess,Dowling,Venn,
Sullivan,Murphy,
Gibson,Woods,Partridge,Young




ROQUE 6 žm. 1 šalis

1 Charles Jacobus JAV 5
2 S.O. Streter JAV 4
3 Charles Brown JAV 3



Šalis 1vietax7 2vietax5 3vietax4 4vie
tax3 5vietax2 6vietax1 Taškai

JAV 70x7 (486) 75x5 (373,33) 64x4 (254,5 36x3(108) 23x2 (46) 24x1 (24) 1291,83
VOKIETIJA 4x7 (28) 4x5 (20) 5x4 (19,5) 4x3 (12) 5x2 (10) 0 89,5
KUBA 5x7 (35) 3x5 (11,67) 3x4 (12) 1x3 (3) 0 0 61,67
KANADA 4x7 (28) 1x5 (5) 0 0 0 1x1 (1) 34
VENGRIJA 2x7 (14) 1x5 (5) 1x4 (4) 1x3 (3) 1x2 (2) 0 28
AUSTRIJA 1x7 (7) 1x5 (5) 1x4 (4) 2x3 (6) 0 0 22
GRAIKIJA 1x7 (7) 0 1x4 (4) 0 1x2 (2) 0 13
D.BRITANIJA 1x7 (7) 1x5 (5) 0 0 0 0 12
ŠVEICARIJA 1x7 (7) 0 1x4 (4) 0 0 0 11



VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-21 21:13 10 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
IV Olimpinės žaidynės 1908 metai Londonas


PROGRAMA: 22sporto šakos, 110 disciplinos (105 vyrų , 4 moterų , 1 mišri)




Šalys vyrai moterys viso

D.Britanija 687 38 725
Prancuzija 221 1
222
Švedija 164 3 167
JAV 125 125
Olandija 117 117
Kanada 91 91
Vokietija 79 2 81
Belgija 80 80
Danija 80 80
Norvegij
a 69 69
Italija 68 68
Suomija 65 65
Vengrija 64 64
Austral
ija 30 30
Graikija 20 20
Čekija (Bohemija) 18 18
Pietų Afrika (PAR) 14 14
Austrija 7 7
Rusija 6 6
Islandija 1 1
Šveicari
ja 1 1
Turkija 1 1




LENGVOJI ATLETIKA



100m bėgimas 57 žm 16 šalių

1 Reginald Edgar Walker PAR 10,8
2 James A. Rector JAV 10,9
3 Robert Kerr Kanada 11,O
4 Nathaniel Cartmell JAV 11,2


200m bėgimas 43 žm 14 šalių

1 Robert Kerr Kanada 22,6
2 Robert Cloughen JAV 22,6
3 Nathaniel Cartmell JAV 22,7
4 George Hawkins D.Britanija


400m bėgimas 36 žm 11 šalių

1 Wyndham Halswelle D.Britanija 50,O






800m bėgimas 39 žm 10 šalių

1 Melvin Whinfield Sheppard JAV 1:52,8
2 Emilio Lunghi Italija 1:54,2
3 Hanns Braun Vokietija 1:55,2
4 Odon Bodor Vengrija 1:55,4
5 Theodore Just D.Britanija
6 John Halstead D.Britanija


1500m bėgimas 43 žm 15 šalių

1 Melvin Whinfield Sheppard JAV 4:03,4
2 Harold Wilson D.Britanija 4:03,6
3 Norman Hallows D.Britanija 4:04,0
4 John Tait Kanada
5 Ian Fairbairn-Crawford D.Britanija
6 Joseph Deakin D.Britanija


5 milių(8046,57m)
bėgimas 35 žm 14 šalių

1 Emil Voigt D.Britanija 25:11,2
2 Edward Owen D.Britanija 25:24,O
3 John Svanberg Švedija 25:37,2
4 Charles Hefferon PAR 25:44,0
5 Archie Robertson D.Britanija 26:13,0
6 Frederick Meadows Kanada


Maratonas 75 žm 17 šalių

1 John Joseph Hayes JAV 2:55:18,4
2 Charles Hefferon PAR 2:56:06,0
3 Joseph Forshaw JAV 2:59:44,4
4 Alton R. Welton JAV 3:01:44,0
5 William Wood Kanada 3:04:28,2
6 Frederick Simpson Kanada 3:26:26,2


110m su barjerais 25 žm 10 šalių

1 Forrest Smithson JAV 15,O
2 John Garrels JAV 15,7
3 Arthur Shaw JAV 15,8
4 William M. Rand JAV 15,9


400m su barjerais 15 žm 6 šalių

1 Charles Bacon JAV 55,O
2 Harry Hillman JAV 55,3
3 Leonard Tremeer D.Britanija 57,O


3200m su kliūtimis 24 žm 6 šalių

1 Arthur Russell D.Britanija 10:47,8
2 Archie Robertson D.Britanija 10:48,4
3 John Lincoln Eisele JAV 11:00,8
4 C. Guy Holdaway D.Britanija
5 H. Sewell D.Britanija
6 William Galbraith Kanada


Olimpinė estafetė
(200-200-400-800m) 28 žm 7 šalių 7kom

1 W.Hamilton,N.Cartmell,J.Taylor, JAV 3:29,4
M.W.Sheppard
2 A.Hoffman,H.Eicke,O.Trieloff, Vokietija 3:32,4
H.Braun
3 P.Simon,F.Wiesner,J.Nagy,O.Bodor Vengrija 3:32,5


3 milios komandinės
(4828m) 28 žm 6 šalių 6kom

1 J.Deakin,A.Robertson,W.Coales, D.Britanija 6 taškai
H.Wilson,N.Hollows
2 J.L.Eisele,G.Bonhag,H.Trube, JAV 19 taškų
G.A.Dull,H.W.Cohn
3 L.de Fleurac,J.Dreher,P.de Lizendier Prancuzija 32 taškų
4 J.Svanberg,J.G.Peterson,E.M.Dahl, Švedija
A.J.Wiegant,S.
L.Landqvist


3500m ėjimas 23 žm 8 šalių

1 George Larner D.Britanija 14:55,O
2 Ernest Webb D.Britanija 15:07,4
3 Harry Kerr Autralija-NZ 15:43,4
4 George Goulding Kanada 15:49,8
5 E.M. Rowland Autralija 16:07,O
6 Charles Westergaard Danija 17:21,8


10milių(16093m) ėjimas 28 žm 8 šalių

1 George Larner D.Britanija 1:15:57,4
2 Ernest Webb D.Britanija 1:17:31,O
3 Edward Spencer D.Britanija 1:21:20,2
4 T. Carter D.Britanija 1:21:20,4
5 Ernest Larner D.Britanija 1:24:26,4


Aukštis 20 žm 10 šalių

1 Harry Porter JAV 1,905m
2 Con Leahy D.Britanija 1,880m
2 Istvan Somodi Vengrija 1,880m
2 Geo Andre Prancuzija 1,880m
5 Herbert Gidney JAV 1,853m
5 Thomas Moffitt JAV 1,853m


Šuolis su kartim 14 žm 7 šalių

1 Edward Cook JAV 3,71m
1 Alfred Gilbert JAV 3,71m
3 Edward B. Archibald Kanada 3,58m
3 Charles S. Jacobs JAV 3,58m
3 Bruno Soderstrom Švedija 3,58m
6 Samuel Bellah JAV 3,50m
6 Georgios Banikas Graikija 3,50m


Tolis 30 žm 9 šalių

1 Francis Irons JAV 7,480m
2 Daniel Kelly JAV 7,090m
3 Calvin Bricker Kanada 7,085m
4 Edward Cook JAV 6,970m
5 John Brenner JAV 6,860m
6 Frank Mount Pleasant JAV 6,820m


Trišuolis 19 žm 7 šalių

1 Timothy Ahearne D.Britanija 14,915m
2 J. Garfield Mac Donald Kanada 14,760m
3 Edvard Larsen Norvegija 14,395m
4 Calvin Bricker Kanada 14,095m
5 Platt Adams JAV 14,070m
6 Frank Mount Pleasant JAV 13,970m


Aukštis iš vietos 25 žm 11 šalių

1 Ray C. Ewry JAV 1,575m
2 Constantin Tsiklitiras Graikija 1,550m
3 John Biller JAV 1,550m
4 Francis Leroy Holmes JAV 1,525m
5 Platt Adams JAV 1,470m
5 Geo Andre Prancuzija 1,470m
5 A. Motte Prancuzija 1,470m


Tolis iš vietos 25 žm 11 šalių

1 Ray C. Ewry JAV 3,335m
2 Constantin Tsiklitiras Graikija 3,230m
3 Martin Sheridan JAV 3,225m
4 John Biller JAV 3,210m
5 Ragnar Ekberg Švedija 3,195m
6 Platt Adams JAV


Rutulio stūmimas 26 žm 8 šalių

1 Ralph Rose JAV 14,21m
2 Dennis Horgan D.Britanija 13,62
3 John Garrels JAV 13,18
4 William Wesley Coe JAV 13,07
5 Edmond Thomas Barrett D.Britanija 12,89
6 Marquis Horr JAV 12,825


Disko metimas 41 žm 17 šalių

1 Martin Sheridan JAV 40,89m
2 Merritt H. Giffin JAV 40,70m
3 Marquis Horr JAV 39,445
4 Werner Jarvinen Suomija 39,43
5 Arthur K. Dearborn JAV 38,52
6 Gyorgy Luntzer Vengrija 38,34


Disko metimas --
graikišku stilium 24 žm 9 šalių

1 Martin Sheridan JAV 38,00m
2 Marquis Horr JAV 37,325
3 Werner Jarvinen Suomija 36,48
4 Arthur K. Dearborn JAV 35,65
5 Miroslav Šustera Čekija
6 Nicolaos Georgantas Graikija


Ieties metimas 16 žm 6 šalių

1 Eric Lemming Švedija 54,825m
2 Arne Halse Norvegija 50,57
3 Otto Nilsson Švedija 47,105
4 Aarne Salovaara Suomija 45,89
5 Armas Pesonen Suomija 45,18
6 Juho Halme Suomija 44,96

Ieties metimas --
laisvu stilium 31 žm 9 šalių

1 Eric Lemming Švedija 54,445m
2 Michel Dorizas Graikija 51,36
3 Arne Halse Norvegija 49,73
4 Charalambos Zouras Graikija 48,61
5 Hugo Wieslander Švedija 47,55
6 Armas Pesonen Suomija 46,08


Kūjo metimas 18 žm 8 šalių

1 John Flanagan JAV 51,92m
2 Mathew Mc Grath JAV 51,18
3 Cornelius Walsh Kanada 48,5
4 Thomas Nicolson D.Britanija 48,09
5 James Lee Talbott JAV 47,86
6 Marquis Horr JAV 46,94


Lyno traukimas 40 žm 3 šalių 5kom

1 W.Hirons,F.W.Goodfellow,E.T.Barett, D.Britanija
J.
Shepherd,F.Humphreys,E.Mills,
A.Ireton,F.Merriman
2 P.Philbin,J
.Clark,T.Butler,A.Kidd, D.Britanija
G.Smith,T.Swindlehust,D.McLowry,

W.Greggan
3 W.B.Tammas,W.Slade,A.Munro, D.Britanija
E.W.Ebbage
,T.Homewood,W.Chaffe,
J.Woodget,J.Dowler
4 E.Johansson,K.R.Johans
son,C.E. Švedija
Johansson,K.G.Nilson,F.O.Fast,F.E.
Krook,A.Almquist,A.H.Wodgarth
5 W.G.Burroughs,A.K.Dearborn, JAV
J.Flanagan,M.McGrath,L.J.Talbott,
W.W.Coe,M.Horr,R.Rose









PLAUKIMAS



100m laisvu stilium 34 žm 12 šalių

1 Charles Daniels JAV 1:05,6
2 Zoltan Halmaj Vengrija 1:06,2
3 Harald Julin Švedija 1:08,O
4 Leslie G. Rich JAV


400m laisvu stilium 25 žm 10 šalių

1 Henry Taylor D.Britanija 5:36,8
2 Frank Beaurepaire Australija 5:44,2
3 Otto Scheff Austrija 5:46,0
4 William Foster D.Britanija


1500m laisvu stilium 19 žm 8 šalių

1 Henry Taylor D.Britanija 22:48,4
2 Thomas Battersby D.Britanija 22:51,2
3 Frank Beaurepaire Australija 22:56,2



100m nugara 21 žm 11 šalių

1 Arno Bieberstein Vokietija 1:24,6
2 Ludvig Dam Danija 1:26,6
3 Herbert Haresnape D.Britanija 1:27,0
4 Gustav Aurisch Vokietija


200m krūtine 27 žm 10 šalių

1 Frederick Holman D.Britanija 3:09,2
2 William Warwick Robinson D.Britanija 3:12,8
3 Pontus Hanson Švedija 3:14,6
4 Odon Toldy Vengrija 3:15,2


4x200m laisvu stilium 24 žm 6 šalių 6 kom

1 J.H.Derbyshire,P.Radmilovic, D.Britanija 10:55,6
W.Foster,H.Taylor
2 J.Munk,I.Zachar,B.Las-
Torres, Vengrija 10:59,0
Z.Halmaj
3 H.Hebner,L.B.Goodwin,Ch.Daniels, JAV 11:02,8
L.G.Rich
4 F.Beaurepaire,F.W.Springfield, Austaloazija

R.L.Baker,T.B.Tartakover



Šuoliai nuo tramplino 23 žm 8 šalių

1 Albert Zūrner Vokietija 85,5
2 Kurt Behrens Vokietija 85,3
3 Gottlob Walz Vokietija 80,8
3 George Gaidzik JAV 80,8


Šuoliai nuo bokšto 23 žm 6 šalių

1 Hjalmar Johansson Švedija 83,75
2 Karl Malmstrom Švedija 78,73
3 Arvid Spangberg Švedija 74,OO
4 Robert Andersson Švedija 68,3O
5 George Gaidzik JAV 56,3O








VANDENSVYDIS 30 žm 4 šalių 4 kom

1 Ch.S.Smith,G.Nevinson,G.T.Cornet, D.Britanija
T.Thould,G.
Wilkinson,P.Radmilovic,
Ch.G.E.Forsyth
2 A.Michant,H.Meyboom,
V.Boin, Belgija
J.Pletincx,F.Feyaerts,O.Gregoire,
H.Donners
3 T.Kumfeldt,A.Runstrom,H.Julin, Švedija
P.Han
son,G.Wennerstrom,
R.Andersson,E.Bergvall
4 J.H.W.Rūhl,K.Meijer,E.Meijer, Olandija
J.G.Cortlever,J.F.Hu
lswit,P.L.Ooms,
B.Benenga,F.Meuring,
B.Roodenburch






SPORTINĖ GIMNASTIKA


Daugiakovė komandinės 254 žm 8 šalių 8 kom

1 Švedija 438
2 Norvegija 425
3 Suomija 405
4 Danija 37
8
5 Prancuzija 319
6 Italija 316


Daugiakovė asmeninės 106 žm 12 šalių

1 Alberto Braglia Italija 317
2 S.W. Tysal D.Britanija 312
3 Louis Segura Prancuzija 297
4 Curt Steuernagel Vokietija 273,5
5 Friedrich Wolf Vokietija 267
6 Samuel Hodgetts D.Britanija 265







DVIRAČIŲ SPORTAS


1 rato (603,5m) lenktynės 46 žm 9 šalių

1 Victor L. Johnson D.Britanija 51,2
2 Emile Demangel Prancuzija
3 Karl Neumer Vokietija
4 Daniel Flynn D.Britanija



Sprintas - 1000m 40 žm 9 šalių

Visi finalistai DISKVALIFIKUOTI



Sprintas tandemais --
2000m 34 žm 7 šalių

1 Maurice Schilles , Andre Auffray Prancuzija 3:07,6
2 Frederick G. Hamlin , H. Thomas D.Britanija
Johnson
3 Collin Brooks , Walter H.T. Isaacs D.Britanija
4 J. Mathews , Leonard Meredith D.Britanija


Persekiojimo lenktynės
komandinės (1810,5m) 20 žm 5 šalių 5 kom

1 L.Meredith,B.Jones,E.Payne,Ch. D.Britanija 2:18,6
Kingsbury
2 H.Martens,B.Goetze,K.Neumer, Vokietija 2:28,6
R.Katzer
3 W.W.Morton,W.Andrews,F.McCarthy, Kanada 2:29,6
W.Anderson
4 J.van Spengen,A.Gerrits,D.Nijland, Olandija 2:44,0
G.D.H.Bosch van Drakestein


5000m 42 žm 8 šalių

1 Benjamin Jones D.Britanija 8:36,2
2 Maurice Schilles Prancuzija
3 Andre Auffray Prancuzija
4 E. Marechal Prancuzija
5 Charles B. Kingsbury D.Britanija
6 Johannes van Spengen Olandija


20 km 44 žm 11 šalių

1 Charles B. Kingsbury D.Britanija 34:13,6
2 Benjamin Jones D.Britanija
3 Joseph Werbrouck Belgija
4 L.J. Weintz JAV



100 km 43 žm 11 šalių

1 Charles H. Barlett D.Britanija 2:41:48,6
2 Charles A. Denny D.Britanija
3 Octave Lapize Prancuzija
4 W.J.Pett D.Britanija
5 P. Texier Prancuzija
6 Walter Andrews Kanada




IRKLAVIMAS


Vienvietė 9 žm 6 šalių

1 Harry Blackstaffe D.Britanija 9:26,0
2 Alexander McCulloch D.Britanija
3 Bernhard von Gaza Vokietija
3 Karoly Levitzky Vengrija



Dvivietė be vairininko 8 žm 3 šalių 4 kom

1 J.R.K. Fenning , G.L. Thomson D.Britanija 9:41,0
2 G.E. Fairbairn , Ph. Verdon D.Britanija
3 F.B. Toms , N.B. Jackes Kanada
3 M. Hahnke , W. Dūskow Vokietija



Keturvietė be vairininko 16 žm 3 šalių 4 kom

1 C.R.Cudmore,A.J.Gillan,D.McKinnon, D.Britanija 9:34,0
J.R.Somers-Smith
2 Ph.R.Filleul,H.R.Barker,J.R.K.Fenning
D.Britanija
,G.L.Thomson
3 H.Hofte,A.Wielsma,J.F.K.H.J.Burk,
Olandija
B.H.Cronn
3 G.B.Balfour,B.R.Gale,Ch.Riddy, Kanada

G.B.Taylor


Aštuonvietė 54 žm 5 šalių 6 kom

1 A.Gladstone,F.Kelly,B.Johnstone, D.Britanija 7:52,0
G.Nickalls,Ch.Burnell,R.Sanderson,
R.Etherington-Smith,H.
Bucknall,
G.MacLagan
2 O.Taelman,M.Morimont,R.Orban, Belgija

G.Mijs,F.Vergucht,P.Veirman,R.Poma
,O.de Somville,A.Vanlandeghem
3 F.Jerwood,E.Powell,G.Carver,J.Burn, D.Bri
tanija
E.Williams,H.Goldsmith,H.Kitching,
D.Stuart,R.Boyle
3
G.B.Balfour,B.R.Gale,Ch.Riddy, Kanada
G.B.Taylor,I.R.Robertson,G.F
.Wright,
J.A.Thomson,W.A.Lewis,D.E.Kertland








BURIAVIMAS



Klasė 12m 20 žm 1 šalis 2 kom


1 T.Glen-Coats,J.Buchanan,J.C.Bunten, D.Britanija
A.D.Dow
nes,J.H.Downes,D.Dunlop,
J.Mackenzie,A.Martin,G.Tait,
J.S.As
pin
2 Ch.Mac Iver,J.Baxter,W.P.Davidson, D.Britanija
J.F.Jellico,J.M.Adam,C.R.M
ac Iver
T.A.R.Littledale,C.MacLeod-Robertson
,J.F.D.Spence,J.G.
Kennion


Klasė 8m 24 žm 3 šalių 5 kom

1 B.Cochrane,A.N.L.Wood,H.Sutton, D.Britanija
J.E.Rhodes,C.
R.Campbell
2 C.Hellstrom,E.Thormahlen,E.Wallerius Švedija
,E.S
andberg,H.Wallin
3 R.Himloke,C.Hughes,S.J.Hughes, D.Britanija

G.Ratsey,W.D.Ward
4 J.Anker,E.Hvoslef,Ch.Jensen,M.Konow Norvegija

,E.F.Lund
5 J.Carlsson,E.Hagberg,K.Ljungberg, Švedija
A.Ol
sson,H.Lonnroth


Klasė 7m 3 vyr 1 šalis 1 kom
1mot

1 Ch.J.Rivett-Carnac,N.Bingley,R.T. D.Britanija
Dixon,F.C.Rivett-Carnac


Klasė 6m 15 žm 4 šalių 5 kom

1 G.U.Laws,T.D.McMeekin,Ch.Crichton D.Britanija
2 L.Huybrech
ts,L.Huybrechts, Belgija
H.Weewauters
3 H.Arthur,L.Potheau,P.Rabot Prancuzija
4 J.W.
Leuchars,W.Leuchars,F.R.Smith D.Britanija
5 K.Sjogren,B.Gustafsson,
J.Jonsson Švedija






FUTBOLAS 72 žm 5 šalių 6 kom


1 H.P.Bailey,W.S.Corbett,H.Smith, D.Britanija
K.R.G.Hunt,
F.W.Chapman,A.Berry,
R.M.Hawkes,V.J.Woodward,H.Stapley
,C.Pu
rnell,H.P.Hardman
2 L.Drescher,Ch.Buchwald,H.Hansen, Danija
H.Bo
hr,K.Middelboe,N.Middelboe,
O.Nielsen-Norland,A.Lindgreen,
S.Nie
lsen,V.Wolffhagen,B.Rasmussen
,M.Andersen,J.Gandil
3 R.B.Beeuwkes
,K.Heijting,L.Otten, Olandija
J.W.E.Sol,J.M.de Korver,E.G.Mundt,
J.H.Welcker,E.Snethlage,G.S.Reeman
,J.Thomee,G
.F.de Bruyn Kops,J.A.F.
Kok
4 O.Bengtson,A.Fjastad,T.Malm,V.Liden, Švedija
S.Olsson,H.Lindman,O.Olsson,K.Ansen
,S.Almkvist,G.Bergst
rom,K.Gustafsson,
S.Ohlsson,N.Andersson,A.Fagrell
5 M.Tilette,J.D
ubby,V.Wibaut,G.Bayrou, Prancuzija A
L.Schubarth,C.Renaux,R.Tenouilliere,
G.Cypres,A.Francois,G.Albe
rt,
E.Sartorius
5 F.Desrousseaux,J,Verlet,Ch.Bilot, Prancuzij
a B
S.Dastarac,R.Gressier,J.Vialaret,P.Six,
A.Jenicot,H.Holgard
,P.Mathaux,A.Filez






ŽOLĖS RIEDULYS 66 žm 3 šalių 6 kom


1 H.I.Wood,H.S.Freeman,L.C.Baillon, D.Britanija
J.Robinso
n,E.Page,A.Noble,P.Rees, (Anglija)
G.Logan,S.Shoveller,R.Pridmore,

E.Green
2 E.P.C.Holmes,H.Brown,W.Peterson, D.Britanija
W.Graha
m,W.Campbell,H.Murphy, (Airija)
C.F.Power,G.S.Gregg,E.Allman-Smith,

F.Robinson,R.L.Kennedy,
W.G.McCormick
3 J.Burt,H.Neilson,C.Foulkes,H.Fraser, D.Britanija

A.Burt,A.Dennistoun,N.Stevenson, (Škotija)
I.Laing,J.Harper-Orr,H
.Walker,
W.Orchardson
4 B.Turnbull,E.W.G.Richards,L.Ewans, D.Brit
anija
C.W.Shephard,R.Lyne,F.Connah, (Velsas)
G.F.Phillips,A.A.Law,
P.B.Turnbull,
J.R.Williams,W.J.Pallot
5 C.Ebert,E.Danelsberg,A.St
ūdemann, Vokietija
M.Galvao,A.Brehm,R.Galvao,J.Fehr,
F.Moding,F.U
hl,F.Diederischen,
F.W.Rahe
6 R.Salarnier,L.Saulnier,F.Roux, Prancuzija
R.P.Aubli
n,L.Gautier,R.Benoist,
D.Baider,D.M.Giraud,L.Poupon,
A.Bonnal,C.
Pattin





IMTYNĖS KLASIKINĖS



iki 66,6kg 25 vyr 10 šalių

1 Enrico Porro Italija
2 Nikolaj Orlov Rusija
3 Arvid Linden-Linko Suomija
4 Gunnar Persson Švedija


iki 73kg 21 vyr 9 šalių

1 Frithiof Martensson Švedija
2 Mauritz Andersson Švedija
3 Anders Andersen Danija
4 Johannes Josefsson Islandija
5 Marcel du Bois Belgija


iki 93kg 21 vyr 9 šalių

1 Verner Weckman Suomija
2 Yrjo Saarela Suomija
3 Carl M. Jensen Danija
4 Hugo Payr Vengrija
5 F. Larson Švedija


virš 93kg 7 vyr 4 šalių

1 Richard Veisz Vengrija
2 Alexander Petrov Rusija
3 Soren Marius Jensen Danija
4 Hugo Payr Vengrija
5 Edward Thomas Barrett D.Britanija
6 F.H.Humphreys D.Britanija
6 Carl M. Jensen Danija





LAISVOSIOS IMTYNĖS


iki 54kg 13 vyr 3 šalių

1 George Mehnert JAV
2 William J. Press D.Britanija
3 Aubert Cote Kanada
4 F. Tomkins D.Britanija
5 F. Davis D.Britanija


iki 60,3kg 12 vyr 2 šalių

1 George Dole JAV
2 James P. Slim D.Britanija
3 William McKie D.Britanija
4 W. Tagg D.Britanija


iki 66,6kg 11 vyr 2 šalių

1 George de Relwyskow D.Britanija
2 William Wood D.Britanija
3 Albert Gingell D.Britanija
4 George MacKenzie D.Britanija


iki 73kg 12 vyr 3 šalių

1 Stanley Bacon D.Britanija
2 George de Relwyskow D.Britanija
3 Frederick Beck D.Britanija
4 Carl Georg Andersson Švedija


virš 73kg 11 vyr 3 šalių

1 George Con O'Kelly D.Britanija
2 Jacob Gundersen Norvegija
3 Edward Thomas Barrett D.Britanija
4 E.E. Nixon D.Britanija





BOKSAS


iki 52,62kg 6 vyr 2 šalių

1 A. Henry Thomas D.Britanija
2 John Condon D.Britanija
3 W. Webb D.Britanija


iki 57,15kg 8 vyr 2 šalių

1 Richard Gunn D.Britanija
2 C.W. Morris D.Britanija
3 Hugh Roddin D.Britanija
4 T. Ringer D.Britanija


iki 63,5kg 12 vyr 3 šalių

1 Frederick Grace D.Britanija
2 Frederick Spiller D.Britanija
3 H.H. Johnson D.Britanija


iki 71,67kg 10 vyr 3 šalių

1 John Douglas D.Britanija
2 Reginald Baker Australoazia
3 W. Philo D.Britanija
4 R.C. Warnes D.Britanija


virš 71,67kg 6 vyr 1 šalis

1 A.L. Oldham D.Britanija
2 S.C.H. Evans D.Britanija
3 Frederick Parks D.Britanija





FECHTAVIMAS



Špaga asmeninės 84 vyr 13 šalių

1 Gaston Alibert Prancuzija 5
2 Alexandre Lippmann Prancuzija 4
3 Eugene Olivier Prancuzija 4
4 Robert Mongomerie D.Britanija 4
5 Alfred Joan Labouchere Olandija 2
5 Cecil Haig D.Britanija 2
5 Paul Anspach Belgija 2


Špaga komandinės 58 vyr 9 šalių 9 kom

1 G.Alibert,B.Gravier,A.Lippman,J.Stern, Prancuzija
E.Olivi
er,H-G.Berger,Ch.Collignon
2 R.Mongomerie,C.L.Daniell,C.Haig, D.Br
itanija
M.Holt.E.Amphlett,E.Seligman
3 P.Anspach,D.Beaurain,A.
Feyerick, Belgija
F.Rom,F.de Montigny,V.Willems,
F.Bosmans
4 M.Bertinetti,R.Nowak,G.Mangia
rotti, Italija
A.Olivier


Kardas asmeninės 76 vyr 11 šalių

1 Jeno Fuchs Vengrija 6
2 Bela Zulavszky Vengrija 6
3 Vilem Goppold Čekija 4
4 Jeno Szantay Vengrija 3
5 Peter Toth Vengrija 3
6 Lajos Werkner Vengrija 2


Kardas komandinės 35 vyr 8 šalių 8 kom

1 J.Fuchs,O.Gerde,P.Toth,L.Werkner, Vengrija
D.Foldes
2
R.Nowak,A.P.Biroli,A.Olivier, Italija
M.Bertinetti,S.Ceccherini,L
.Pinelli
3 V.Goppold,J.Tuček,O.Lada, Čekija
B.Schejbal,V.Tvrzs
ky
4 G.de la Falaise,B.de Lesseps, Prancuzija
M.Perrodon,J.J.Renaud






ŠAUDYMAS


Šautuvas komandinės
3padėtys 300m 54 vyr 9 šalių 9 kom

1 A.Helgerud,O.Saether,G.G.Skatteboe, Norvegija 5055
O.Saete
r,J.Brathe,E.Liberg
2 G.A.Jonsson,P.O.Arvidsson,A.Jansson, Švedija
4711
G.A.Sjoberg,C.Rundberg,J.Gustafsson
3 L.Johnson,E.Balme,A.P
armentier, Prancuzija 4652
A.Courquin,M.Lecoq,R.C.de Boigne
4 L.J.Madsen,O.Olsen,K.Christensen, Danija 4543
H.K.Schult
z,Ch.Petersen,N.Andersen
5 Ch.P.du Verger,P.van Asbroeck, Belgija 4509
E.Ista,H.Sauveur,J.Geens,E.Poty
6 J.A.Wall
ingford,H.Hawkins,R.H.Brown, D.Britanija 4355
C.W.Churcher,T.W.Radda
ll,J.Bostock


Šautuvas asmeninės
3padėtys 300m 51 vyr 10šalių

1 Albert Helgerud Norvegija 909
2 Harry Simon JAV 887
3 Ole Saether Norvegija 883
4 Gustav Adolf Sjoberg Švedija 874
5 Janne Gustafsson Švedija 872
6 Julius Brathe Norvegija 851


Kariškas šautuvas kom 48 vyr 8šalių 8 kom
200,500,600,800,900,1000
jardų

1 W.Leushner,W.B.Marti
n,C.B.Winder, JAV 2531
K.Kennon,V.Casey,A.Eastman,
C.S.Benedic
t
2 H.Ommundsen,F.E.Varley,A.G.Fulton, D.Britanija 2497
Ph.W.Ri
chardson,Q.M.S.Padgett,
A.S.Martin
3 W.A.Smith,Ch.R.Crowe,B.M.
Williams Kanada 2439
D.McInnis,W.M.Eastcott,S.H.Kerr
4 R.C.de Boigne,A.Courquin,E.Balme, Prancuzija 2272
D.Merillon,L.Hecht,A.Parm
entier
5 C.Rundberg,O.Jorgensen,J.Gustafsson Švedija 2213
,P.O.Ar
vidsson,A.Jansson,G.A.Jonsson
6 O.Saether,E.Liberg,G.G.Skatteboe, N
orvegija 2192
A.Helgerud,M.Glommes,J.Bruu


Kariškas šautuvas asm
1000 jardų 49 vyr 8šalių

1 Jerry Millner D.Britanija 98
2 Kellogg Kennon V. Casey JAV 93
3 Maurice Blood D.Britanija 92
4 R.W. Barnett D.Britanija 92
4 Ted Ranken D.Britanija 92
6 T. Caldwell D.Britanija 91
6 J.C. Sellars D.Britanija 91
6 S.H. Kerr Kanada 91


Revolver ir pistoletas kom
50 jardų stovint 28 vyr 7šalių 7 kom

1 J.E.Gorman,I.Calkins,J.Dietz,Ch.Axtell JAV 1914
2 P.van Asbroeck,R.Storms, Belgija 1863
Ch.P.du Verger,R.Englebert
3 I.A.Wallingford,G.H.Coles,W.Ellicott, D.Brita
nija 1817
H.G.Lynch-Staunton
4 A.Barbillat,A.Regaud,L.Moreaux,
Prancuzija 1750
J.Depassis
5 V.Carlberg,E.Carlberg,J.H.von Holst, Švedija 1732
F.A.Schartau
6 J.van der Kop,G.A.van den Bergh, Olandija 1632
J.J.de Blecourt,P.ten Bruggencate


Revolver ir pistoletas asm
50 jardų stovint 43 vyr 7šalių

1 Paul van Asbroeck Belgija 490
2 Reginald Storms Belgija 487
3 James Edward Gorman JAV 485
4 Charles Axtell JAV 480
5 I.A. Wallingford D.Britanija 467
6 A. Barbillat Prancuzija 466


Mažo kalibr šautuvas kom
50 ir 100 jardų 12 vyr 3šalių 3 kom

1 M.K.Matthews,H.R.Humby,W.E.Pimm, D.Britanija 771
E.J.Amoor
e
2 V.Carlberg,F.A.Schartau,J.H.von Holst, Švedija 737
E.Carlberg
3 P.Colas,A.Regaud,L.Lecuyer, Pra
ncuzija 710
H.Bonnefoy


Mažo kalibr šautuvas asm
50 ir 100 jardų 19 vyr 5šalių

1 A.A. Carnell D.Britanija 387
2 Harry Robinson Humby D.Britanija 386
3 G. Barnes D.Britanija 385
4 M.K. Matthews D.Britanija 384
5 E.J. Amoore D.Britanija 383
6 William Edwin Pimm D.Britanija 379


Mažo kalibr šautuvas asm
25 jardai į dingstantį
taikinį 22 vyr 5šalių

1 William Kensett Styles D.Britanija 45
2 H.T. Hawkins D.Britanija 45
3 E.J. Amoore D.Britanija 45
4 William E. Milde D.Britanija 45
4 J.L. Milde D.Britanija 45
4 Vilhelm Carlberg Švedija 45
4 A.W. Wilde D.Britanija 45
4 Harry Robinson Humby D.Britanija 45


Mažo kalibr šautuvas asm
25 jardai į judantį
taikinį 22 vyr 5šalių

1 A. Fleming D.Britanija 24
2 M.K. Matthews D.Britanija 24
3 W. Marsden D.Britanija 24
4 E.J.D. Newitt D.Britanija 24
5 Philip Edward Plater D.Britanija 22
6 William Edwin Pimm D.Britanija 21


Pavieniai šūviai
į ,,bėgantį elnią'' komand 8 vyr 2šalių 2 kom

1 A.Swahn,A.Knoppel,O.Swahn, Švedija 86
E.O.Rosell
2 C.J
.A.Nix,W.R.Lane-Joynt,W.Ellicott, D.Britanija 85
T.Ranken



Pavieniai šūviai
į ,,bėgantį elnią'' asmen 15 vyr 4šalių

1 Oscar Swahn Švedija 25
2 Ted Ranken D.Britanija 24
3 A.E. Rogers D.Britanija 24
4 Maurice Blood D.Britanija 23
5 Albert Joseph Kempster D.Britanija 22
6 W.R. Lane-Joynt D.Britanija 21
6 Walter Winans JAV 21
6 H.H. Cowan D.Britanija 21


Dvigubi šūviai
į ,,bėgantį elnią'' asmen 15 vyr 4šalių

1 Walter Winans JAV 46
2 Ted Ranken D.Britanija 46
3 Oscar Swahn Švedija 38
4 Maurice Blood D.Britanija 34
4 Albert Joseph Kempster D.Britanija 34
6 W. Ellicott D.Britanija 33
6 A.E. Rogers D.Britanija 33


Šaudymas į lėkšteles kom 42 vyr 6šalių 7 kom

1 A.Maunder,J.F.Pike,Ch.Palmer,P.Easte D.Britanija 407
,J.M.
Postans,F.W.Moore
2 W.H.Ewing,G.Beattie,A.W.Westover, Kanada 405

M.Fletcher,G.L.Vivian,D.McMackon
3 G.Whitaker,G.H.Skinner,J.H.Bu
tt, D.Britanija 372
W.B.Morris,H.P.Creasey,R.Hutton


Šaudym
as į lėkšteles asm 61 vyr 8šalių

1 Walter Henry Ewing Kanada 72
2 George Beattie Kanada 60
3 Alexander Maunder D.Britanija 57
3 Anastasios Metaxas Graikija 57
5 Charles Palmer D.Britanija 55
5 A.W. Westover Kanada 55





ŠAUDYMAS IŠ LANKO



York Round
100,80,60 jardų 17 vyr 3šalių

1 W. Dod D.Britanija 815
2 R.B. Brooks-King D.Britanija 768
3 Henry B. Richardson JAV 760
4 J. Penrose D.Britanija 709
5 J.H. Bridges D.Britanija 687
6 H.V. James D.Britanija 652


Continental Style - 50m 17 vyr 1šalis

1 E.G. Grisot Prancuzija 263
2 Louis Vernet Prancuzija 256
3 Gustave Cabaret Prancuzija 255
4 C. Aubras Prancuzija 231
5 C. Querviel Prancuzija 223
6 A. Dauchez Prancuzija 222


National Round 60 ir 50 j 25 mot 1šalis

1 Q.F. Newall D.Britanija 688
2 Lottie Dod D.Britanija 642
3 Lew-Hill D.Britanija 618
4 A.H. Wadworth D.Britanija 605
5 G.W. Honnywill D.Britanija 587
6 S.H. Armitag D.Britanija 582






TENISAS
ATVIRI KORTAI


Vienetai 31 vyr 9šalių

1 Josiah George Ritchie D.Britanija
2 Otto Froitzheim Vokietija
3 Vaughan Wilberforce Eaves D.Britanija
4 Ivie John Richardson D.Britanija


Dvejetai 24 vyr 7šalių 12kom

1 George W. Hillyard D.Britanija
Reginald Frank Doherty
2 Josiah George Ritchie D.Britanija
James Cecil Parke
3 Charles H.L. Cazalet D.Britanija
Charles Percy Dixon
3 Maurice Germot Prancuzija
Max Decugis




Vienetai MOTERYS 5 mot 2šalių

1 Dorothy Chambers-Lambert D.Britanija
2 Dorothea Boothby D.Britanija
3 Joan Winch D.Britanija
4 A.M. Morton D.Britanija
5 C. Fenwick Prancuzija




TENISAS

UŽDARI KORTAI


Vienetai 7 vyr 2šalių

1 Arthur Wentworth D.Britanija
2 George Caridia D.Britanija
3 Josiah George Ritchie D.Britanija
4 Vaughan Wilberforce Eaves D.Britanija


Dvejetai 10 vyr 2šalių 5 kom

1 Arthur Wentworth D.Britanija
Herbert Roper Barrett
2 George Mieville Simond D.Britanija
George Caridia
3 Gunnar Setterwall Švedija
Wollmar Bostrom
4 Josiah George Ritchie D.Britanija
L.H. Escombe
5 George W. Hillyard D.Britanija
Vaughan Wilberforce Eaves



Vienetai Moterys 7 mot 2šalių

1 Gwendoline Eastlake Smith D.Britanija
2 Angela N. Green D.Britanija
3 Martha Adlerstrahl Švedija
4 Elsa Wallenberg Švedija





LACROSSE 30 vyr 2šalių 2kom

1 F.J.Dixon,G.Campbell,A.Dillon, Kanada
R.L.Ducket
t,G.H.Rennie,C.McKerrow,
A.T.Turnbull,H.Hoobin,E.Hamilton,
J
.Broderick,T.Gorman,P.Brennan
2 C.H.Scott,G.Mason,H.W.Ramsay, D.Br
itanija
E.O.Dutton,J.Parker-Smith,S.Hayes,
W.A.Johnson,N.H.P.
Whitley,G.Buckland
,G.Alexander,R.G.Martin,E.P.Jones




REGBIS 30 vyr 2šalių 2kom

1 Ph.Carmichael,Ch.J.Russel,D.B.Carroll, Australoazija

J.Hickey,F.Bede-Smith,Ch.McKivatt,
A.McCabe,T.S.Griffen,J.Ba
rnett,
P.McCue,S.A.Middleton,T.J.Richards,
M.McArthur,Ch.McMurtrie
,R.R.Craig
2 E.J.Jackett,Barney Solomon,L.F.Dean, D.Britanija
Bert Solomon,J.T.Jose,T.G.Wedge,
J.Davey,R.Jackett,E.J.Jones,A.Laurey,

A.J.Wilson,N.Tregurtha,J.Marshall,
J.Willcocks,J.Trevaskis






POLO ANT ARKLIŲ 12 vyr 1šalis 3kom

1 H.H.Wilson,G.A.Miller,P.W.Nickalls, D.Britanija

Ch.D.Miller (Roehampton
2 W.H.J.Jones,F.M.Freake, D.Britanija
W.S.Buckmaster,J.Woodhouse Hurlingham
3 J.McCann,A.L
loyd,P.O'Reilly, D.Britanija
A.M.Rotherham Airija






JEU DE PAUME 11 vyr 2šalių

1 Jay Gould JAV
2 Eustace Miles D.Britanija
3 Neville S. Lytton D.Britanija
4 A. Page D.Britanija





RACKETS



Vienetai 7 vyr 1šalis

1 Evan B. Noel D.Britanija
2 Henry Leaf D.Britanija
3 John Astor D.Britanija
4 H.J. Brougham D.Britanija
5 Vane Pennell D.Britanija
6 Cecil Browning D.Britanija


Dvejetai 6 vyr 1šalis 3 kom

1 Vane Pennell D.Britanija
John Astor
2 Cecil Browning D.Britanija
Edward W. Bury
3 Evan B. Noel D.Britanija
Henry Leaf




VANDENS MOTORLAIVIŲ SPORTAS


Klasė A (40 jūrmylių)

1 E.B. Thubron Prancuzija 2:26:53,O



Klasė B (40 jūrmylių)

1 T.Thornycroft,B.Redwood D.Britanija 2:28:58,8



Klasė C (40 jūrmylių)

1 T.Thornycroft,B.Redwood D.Britanija 2:28:26,O






DAILUSIS ČIUOŽIMAS


Vyrai 9 vyr 5 šalių

1 Ulrich Salchow Švedija 7 1886,5
2 Richard Johansson Švedija 10 1826,O
3 Per Thoren Švedija 14 1787,O
4 John Keiller Greig D.Britanija 19 1554,5
5 A. March D.Britanija 29 1160,O
6 Irving Brokaw JAV 30 1201,O


Vyrai - specialios figuros 3 vyr 2 šalių

1 Nikolaj Panin Rusija 5 219
2 Arthur Cumming D.Britanija 10 164
3 George Hall-Say D.Britanija 15 104



Moterys 5 mot 3 šalių

1 Magde Syers D.Britanija 5 1262,5
2 Elsa Rendschmidt Vokietija 11 1055
3 Dorothy Greenhough-Smith D.Britanija 15 960,5
4 Elna Montgomer Švedija 21 851,5
5 G. Lygett D.Britanija 23 820



Porinis 3 mot 2 šalių 3 poros
3 vyr

1 Annie Hūbler Vokietija 5 56
Heinrich Burger
2 Phyllis Johns D.Britanija 10 51,5
James Johnson
3 Magde Syers D.Britanija 15 48
Edgar Syers











1vietax7 2vietax5 3vietax4 4vietax3 5vie
tax2 6vietax1 Taškai

D.BRITANIJA 55x7 (385) 50x5 (249) 38x4(150,5 37x3(109,8 21x2(40,5) 17x1(12,83 947,63
tame skaičiuje 1x(2-4vietos) 3x(3-4vietos 4x(4-5viet 1x(5-6viet 3x(6-7viet

4x(4-8viet 1x(5-7viet 4x(6-8viet
JAV 23x7 (159) 11x5 (55) 13x4 (49) 11x3 (33) 9x2 (16) 8x1 (6,83) 318,83
tame skaičiuje 2x(1-2vietos) 1x(3-5vietos 2x(5-6viet 1x(6-7viet
1x1
/2 1x(5-7viet 1x(6-8viet
ŠVEDIJA 8x7 (56) 6x5 (30) 11x4 (43) 10x3 (28,2) 8x2 (16) 0 173,2
tame skaičiuje 1x(3-5vietos 1x(4-8viet
PRANCUZIJA 5X7 (35) 5x5 (24) 10x4 (39,5) 5x3 (15) 8x2 (13) 3x1 (3) 129,5
tame skaičiuje 1x(2-4vietos) 1x(3-4vietos 2x(5-6viet
1x(5-7viet

KANADA 3x7 (21) 3x5 (15) 10x4 (37,5) 3x3 (9) 2x2 (3,5) 5x1 (4,33) 90,33
tame skaičiuje 3x(3-4vietos 1x(5-6viet 1x(6-8viet
1x(3-5vietos

VOKIETIJA 3x7 (21) 5x5 (25) 5x4 (17) 2x3 (6) 2x2 (4) 0 73
tame skaičiuje 2x(3-4vietos
1x1/2
VENGRIJA 3x7 (21) 4x5 (19) 2x4 (7,5) 5x3 (15) 1x2 (2) 2x1 (2) 66,5
tame skaičiuje 1x(2-4vietos) 1x(3-4vietos
NORVEGIJA 2x7 (14) 3x5 (15) 3x4 (12) 1x3 (3) 0 2x1 (2) 46
BELGIJA 1x7 (7) 5x5 (25) 2x4 (8) 0 3x2 (5) 0 45
tame skaičiuje 1x(5-7viet
SUOMIJA 1x7 (7) 1x5 (5) 3x4 (12) 2x3 (6) 1x2 (2) 2x1 (2) 34
AUSTRALOAZIJA 1x7 (7) 2x5 (10) 2x4 (8) 1x3 (3) 1x2 (2) 0 30
DANIJA 0 2x5 (10) 3x4 (12) 2x3 (6) 0 2x1 (1,5) 29,5
tame skaičiuje 1x(6-7viet
ITALIJA 2x7 (14) 2x5 (10) 0 1x3 (3) 0 1x1 (1) 28
GRAIKIJA 0 3x5 (15) 1x4 (3,5) 1x3 (3) 0 2x1 (1,5) 23
tame skaičiuje 1x(3-4vietos 1x(6-7viet
RUSIJA 1x7 (7) 2x5 (10) 0 0 0 0 17
OLANDIJA 0 0 2x4 (7,5) 1x3 (3) 2x2 (3) 2x1 (1,5) 15
tame skaičiuje 1x(3-4vietos 1x(5-7viet 1x(6-7viet
PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKA 1x7 (7) 1x5 (5) 0 1x3 (3) 0 0 15
ČEKIJA 0 0 2x4 (8) 0 1x2 (2) 0 10
AUSTRIJA 0 0 1x4 (4) 0 0 0 4
ISLANDIJA 0 0 0 1x3 (3) 0 0 3
IV


kunstler
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 4244

2004-02-21 21:24 11 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kunstler Įtraukti kunstler į adresų knygelę
Juokiasi ne koks lygis, ne koks Cha cha su dabartiniais rezultatais visi plaukimo medaliai mano būtų Kietas
dar greičiausiai ir rekordininkas būčiau Cha cha
vot ką daro šiuolaikinė mityba Taip
tiesa, plaukimą su kliūtimis tai tik kaip bajerį girdėjau Drovus


VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-21 21:38 12 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę

kunstler rašė:
Juokiasi ne koks lygis, ne koks Cha cha su dabartiniais rezultatais visi plaukimo medaliai mano būtų Kietas
dar greičiausiai ir rekordininkas būčiau Cha cha
vot ką daro šiuolaikinė mityba Taip
tiesa, plaukimą su kliūtimis tai tik kaip bajerį girdėjau Drovus


Na pasikėliau knygą čekų kalba esu dar nusipirkęs po Maskvos Olimpiados išleistą
Taigi tikrai plaukimas 200 m su kliūtimis TaipJuokiasi
Vieną reikėjo pranerti , o kitą perlipti-ar tai perplaukti per viršų


VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-21 21:58 13 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
V Olimpinės žaidynės 1912 metai Stokholmas


PROGRAMA: 15 sporto šakų 102disciplinos (95 vyrų , 5 moterų , 2 mišrios )



Šalis vyrų moterų viso

Švedija 459 22 481
D.Britanija
283 10 293
Norvegija 186 2 188
Vokietija 180 6 186
JAV 174 174
Rusija 168 168
Danija 165 1 166
Suomija 164 2 166
Vengri
ja 137 137
Prancuzija 101 2 103
Austrija 91 7 98
Italija 65 1 6
6
Čekija 45 45
Belgija 38 1 39
Olandija 38 38
Kanada 36 36

Graikija 29 29
Australoazija 23 3 26
Pietų Afrika (PAR) 21 21
Luksemburgas 18 18
Čilė 14 14
Portugalija 6 6

Islandija 2 2
Japanija 2 2
Serbija 2 2
Turkija 2 2
Egiptas
1 1
Šveicarija 1 1








LENGVOJI ATLETIKA


100 m bėgimas 68 vyr 22 šalių

1 Ralph Cook Craig JAV 10,8
2 Alvah Meyer JAV 10,9
3 Donald Lippincott JAV 10,9
4 George Patching P.Afrika 11,O
5 Frank Beloit JAV


200 m bėgimas 60 vyr 19 šalių

1 Ralph Cook Craig JAV 21,7
2 Donald Lippincott JAV 21,8
3 William Applegarth JAV 22,O
4 Richard Rau Vokietija 22,2
5 Charles Reidpath JAV 22,3
6 Donnell B. Young JAV 22,3


400 m bėgimas 49 vyr 16 šalių

1 Charles Reidpath JAV 48,2
2 Hanns Braun Vokietija 48,3
3 Edward Lindberg JAV 48,4
4 James Edwin Meredith JAV 49,2
5 Carroll Haff JAV 49,5


800 m bėgimas 48 vyr 15 šalių

1 James Edwin Meredith JAV 1:51,9
2 Melvin Whinfield Sheppard JAV 1:52,O
3 Ira Davenport JAV 1:52,O
4 Hanns Braun Vokietija 1:52,2
5 Daniel Caldwell JAV 1:52,3
6 Clarence Edmundson JAV 1:52,7


1500 m bėgimas 46 vyr 14 šalių

1 Arnold Strode-Jackson D.Britanija 3:56,8
2 Abel Kiviat JAV 3:56,9
3 Norman Taber JAV 3:56,9
4 John Paul Jones JAV 3:57,2
5 Ernst Wide Švedija 3:57,6
6 Philip John Noel-Baker D.Britanija


5000 m bėgimas 31 vyr 11 šalių

1 Johannes Petteri Kolehmainen Suomija 14:36,6
2 Jean Bouin Prancuzija 14:36,7
3 George Hutson D.Britanija 15:07,6
4 George Bonhag JAV 15:09,8
5 Tell Berna JAV 15:10,0
6 Mauritz Karlsson Švedija 15:18,6


10 000 m bėgimas 30 vyr 13 šalių

1 Johannes Petteri Kolehmainen Suomija 31:20,8
2 Louis Tewanina JAV 32:06,6
3 Albin Stenroos Suomija 32:21,8
4 Joseph Keeper Kanada 32:36,2
5 Alfonso Orlando Italija 33:31,2


Maratonas (40,2km) 68 vyr 19 šalių

1 Kennedy Kenneth McArthur P.Afrika 2:36:54,8
2 Christopher Gitsham P.Afrika 2:37:52,0
3 Gaston Strobino JAV 2:38:42,4
4 Andrew Sockalexis JAV 2:42:07,9
5 James Duffy Kanada 2:42:18,8
6 Skotte Jacobsson Švedija 2:43:24,9


4x100m bėgimas 33 vyr 8 šalių 8 kom

1 D.Jacobs,H.MacIntosh,V.D'Arcy, D.Britanija 42,4
W.Applegar
th
2 I.Moller,Ch.Luther,T.Persson,K.Lindberg Švedija 42,6




4x400m bėgimas 28 vyr 7 šalių 7 kom

1 M.W.Sheppard,E.Lindberg, JAV 3:16,6
J.E.Meredith,Ch.Reidpath
2 Ch.Lelong,R.Schurrer,P.Failli
ot, Prancuzija 3:20,7
Ch.Poulenard
3 G.Nicol,E.Henley,J.T.Soutter, D.Britanija
3:23,2
C.Seedhouse


110m barjerinis bėgimas 21 vyr 9 šalių

1 Frederick W. Kelly JAV 15,1
2 James Wendell JAV 15,2
3 Martin Hawkins JAV 15,3
4 John Case JAV 15,3
5 Kenneth Powell D.Britanija 15,5


Krosas 12km asmeninės 46 vyr 10 šalių

1 Johannes Petteri Kolehmainen Suomija 45:11,6
2 Hjalmar Andersson Švedija 45:44,8
3 John Eke Švedija 46:37,6
4 Jalmari Eskola Suomija 46:54,8
5 Josef Ternstrom Švedija 47:07,1
6 Albin Stenroos Suomija 47:23,4


Krosas 12km komandin 42 vyr 6 šalių 6 kom

1 H.Andersson,J.Eke,J.Ternstrom Švedija 10
2 J.P.Kolehmainen,
J.Eskola,A.Stenroos Suomija 11
3 F.Hibbins,E.Glover,T.Humphreys D.Br
itanija 49
4 O.Hovdenak,P.Finnerud,J.Andersen Norvegija 61
5 L.Chr
istiansen,V.*****sen, Danija 63
C.A.Holmberg


3000 m bėgimas komand 24 vyr 5 šalių 6 kom

1 T.Berna,N.Taber,G.Bonhag--A.Kiviat, JAV 9
H.L.Scott
2
T.Ohlsson,E.Wide,B.Fock--J.Zander, Švedija 13
N.Frykberg
3 W.Co
ttrill,G.Hutson,C.Porter--E.Owen, D.Britanija 23
W.C.Moore



10 000 m ėjimas 22 vyr 11 šalių

1 George Goulding Kanada 46:28,4
2 Ernest Webb D.Britanija 46:50,4
3 Fernando Altimani Italija 47:37,6
4 Aage Rasmussen Danija 48:00,0


Aukštis 26 vyr 9 šalių

1 Alma Richards JAV 1,93
2 Hans Liesche Vokietija 1,91
3 Georg Horine JAV 1,89
4 Egon Ericson JAV 1,87
5 Harry Grumpelt JAV 1,85
5 John Johnstone JAV 1,85


Šuoliai su kartimi 24 vyr 11 šalių

1 Harry Babcock JAV 3,95
2 Frank Nelson JAV 3,85
2 Marcus Wright D.Britanija 3,85
4 Bertil Uggla Kanada 3,8
4 William Happenny Švedija 3,8
4 Frank Murphy JAV 3,8


Tolis 32 vyr 12 šalių

1 Albert Gutterson JAV 7,6
2 Calvin Bricker Kanada 7,21
3 Georg Aberg Švedija 7,18
4 Harry Worthington JAV 7,03
5 Eugene Mercer JAV 6,97
6 Frederick Allen JAV 6,94


Trišuolis 22 vyr 9 šalių

1 Gustaf Lindblom Švedija 14,76
2 Georg Aberg Švedija 14,51
3 Erik Amlof Švedija 14,17
4 Erling Vinne Norvegija 14,14
5 Platt Adams JAV 14,09
6 Edvard Larsen Norvegija 14,06


Aukštis iš vietos 16 vyr 8 šalių

1 Platt Adams JAV 1,63
2 Benjamin Adams JAV 1,6
3 Constantin Tsiklitiras Graikija 1,55
4 Evald Moller Švedija 1,5
4 Richard Byrd JAV 1,5
4 Leo Gochring JAV 1,5


Tolis iš vietos 19 vyr 8 šalių

1 Constantin Tsiklitiras Graikija 3,37
2 Platt Adams JAV 3,36
3 Benjamin Adams JAV 3,28
4 Gustaf Malmsten Švedija 3,2
5 Evald Moller Švedija 3,14
5 Leo Gochring JAV 3,14


Rutulio stūmimas 22 vyr 14 šalių

1 Patrick McDonald JAV 15,34
2 Ralph Rose JAV 15,25
3 Lawrence Whitney JAV 13,93
4 Elmer Niklander Suomija 13,65
5 George Philbrook JAV 13,13
6 Imre Mudin Vengrija 12,81


Rutulio stūmimas 2rankom 7 vyr 4 šalių

1 Ralph Rose JAV 27,70(15,23+ 12,47)
2 Patrick McDonald JAV 27,53(15,08+ 12,45)
3 Elmer Niklander Suomija 27,14(14,71+ 12,43)
4 Lawrence Whitney JAV 24,09(13,48+ 10,61)
5 Einar Nilsson Švedija 23,37(12,52+ 10,85)
6 Paavo Aho Suomija 23,30(12,72+ 10,58)


Disko metimas 40 vyr 15 šalių

1 Armas Taipale Suomija 45,21
2 Richard Byrd JAV 42,32
3 James Duncan JAV 42,28
4 Elmer Niklander Suomija 42,09
5 Hans Tronner Austrija 41,24
6 Arlie Mucks JAV 40,93


Disko metimas 2rankom 20 vyr 6 šalių

1 Armas Taipale Suomija 82,86(44,68+ 38,18)
2 Elmer Niklander Suomija 77,96(40,28+ 37,68)
3 Emil Magnusson Švedija 77,37(40,58+ 36,79)
4 Einar Nilsson Švedija 71,40(40,99+ 30,41)
5 James Duncan JAV 71,13(39,78+ 31,35)
6 Emil Muller JAV 69,56(39,83+ 29,73)


Ieties metimas 25 vyr 7 šalių

1 Eric Lemming Švedija 60,64
2 Julius Juho Saaristo Suomija 58,66
3 Mor Koczan Vengrija 55,5
4 Juho Halme Suomija 54,65
5 Vaino Siikaniemi Suomija 52,43
6 Richard Abrink Švedija 52,2


Ieties metimas 2 rankom 14 vyr 4 šalių

1 Julius Juho Saaristo Suomija 109,42(61,00+ 48,42)
2 Vaino Siikaniemi Suomija 101,13(54,09+ 47,04)
3 Urho Peltonen Suomija 100,24(53,58+ 46,66)
4 Eric Lemming Švedija 98,59(58,33+ 40,26)
5 Arne Halse Norvegija 96,92(55,05+ 41,87)
6 Richard Abrink Švedija 93,12(50,04+ 43,08)


Kūjo metimas 14 vyr 4 šalių

1 Matthew McGrath JAV 54,74
2 Duncan Gillis Kanada 48,39
3 Clarence Childs JAV 48,17
4 Robert Olsson Švedija 46,5
5 Carl Johan Lind Švedija 45,61
6 Denis Carey D.Britanija 43,78


Penkiakovė 26 vyr 11 šalių
0 Jim Thorpe JAV DISKVALIFIKUOTAS
1 Ferdinand Bie Norvegija 16
2 James Donahue JAV 24
3 Frank Lukeman Kanada 24
4 James Menaul JAV 25
5 Avery Brundage JAV 26
6 Hugo Wieslander Švedija 28


Dešimtkovė 29 vyr 12 šalių
0 Jim Thorpe JAV DISKVALIFIKUOTAS
1 Hugo Wieslander Švedija 7724,495
2 Charles Lomberg Švedija 7413,51
3 Gosta Holmer Švedija 7347,855
4 James Donahue JAV 7083,45
5 Eugene Mercer JAV 7074,995
6 Woldemar Wickholm Suomija 7058,795


Lyno traukimas 16 vyr 2 šalių 2 kom

1 A.Andersson,A.Bergman,J.Edman, Švedija
C.Jonsson,E.Larsson,
C.Lindstrom,
E.Fredriksson,A.Gustafsson
2 A.Munro,J.Shepherd,J.Se
well,E.Mills, D.Britanija
J.Dowler,F.Humphreys,M.Hynes,
W.Chaffe






PLAUKIMAS



100m laisvu stiliumi 34 vyr 12 šalių

1 Duke Paoa Kahanamoku JAV 1:03,4
2 Cecil Healy Australoazija 1:04,6
3 Kenneth Huszagh JAV 1:05,6
4 Kurt Bretting Vokietija 1:05,8
5 Walter Ramme Vokietija 1:06,4


400m laisvu stiliumi 26 vyr 13 šalių

1 George Ritchie Hodgson Kanada 5:24,4
2 John Gatenby Hatfield D.Britanija 5:25,8
3 Harold H. Hardwick Australoazija 5:31,2
4 Cecil Healy Australoazija 5:37,8
5 Bela Las-Torres Vengrija 5:42,0


1500m laisvu stiliumi 19 vyr 11 šalių

1 George Ritchie Hodgson Kanada 22:00,0
2 John Gatenby Hatfield D.Britanija 22:39,0
3 Harold H. Hardwick Australoazija 23:15,4



100m nugara 18 vyr 7 šalių

1 Harry Hebner JAV 1:21,2
2 Otto Fahr Vokietija 1:22,4
3 Paul Kellner Vokietija 1:24,0
4 Andras Baronyi Vengrija 1:25,2
5 Otto Gross Vokietija 1:25,8


200m krūtine 24 vyr 11 šalių

1 Walter Bathe Vokietija 3:01,8
2 Wilhelm Lūtzow Vokietija 3:05,0
3 Kurt Malisch Vokietija 3:08,0
4 Percy Courtman D.Britanija 3:08,8


400m krūtine 17 vyr 10 šalių

1 Walter Bathe Vokietija 6:29,6
2 Thor Henning Švedija 6:35,6
3 Percy Courtman D.Britanija 6:36,4
4 Kurt Malisch Vokietija 6:36,8


4x200m laisvu stilium 20 vyr 5 šalių 5 kom

1 C.Healy,M.Champion,L.Boardman, Australoazija 10:11,2
H.H.H
ardwick
2 K.Huszagh,H.Hebner,P.McGillivray, JAV 10:20,2
D.P.Kahanamoku
3 W.Foster,T.S.Battersby,J.G.Hatfield, D
.Britanija 10:28,2
H.Taylor
4 O.Schiele,G.Kunisch,K.Bretting, Vokietija 10:37,0
M.Ritter


Šuoliai nuo tramplino 18 vyr 7 šalių

1 Paul Gūnther Vokietija 6 79,23
2 Hans Luber Vokietija 9 76,78
3 Kurt Behrens Vokietija 22 73,73
4 Albert Zūrner Vokietija 23 73,33
5 Robert M. Zimmermann Kanada 24 72,54
6 Herbert Pott D.Britanija 28 71,45


Šuoliai nuo bokšto(5m10m 30 vyr 8 šalių

1 Erik Adlerz Švedija 7 40,00
2 Hjalmar Johansson Švedija 12 39,30
3 John Jansson Švedija 12 39,10
4 Victor Gustaf Crondahl Švedija 22 37,10
5 Toivo Nestori Aro Suomija 26 36,50
6 Axel Runstrom Švedija 26 36,00


Šuoliai nuo bokšto 21 vyr 6 šalių

1 Erik Adlerz Švedija 7 73,94
2 Albert Zūrner Vokietija 10 72,60
3 Gustaf Blomgren Švedija 16 69,56
4 Hjalmar Johansson Švedija 22 67,80
5 George Yvon D.Britanija 22 67,66
6 Harald Arbin Švedija 31 62,62



MOTERYS


100m laisvu stilium 27 mot 8 šalių

1 Fanny Durack Australoazija 1:22,2
2 Wilhelmina Wylic Australoazija 1:25,4
3 Jennie Fletcher D.Britanija 1:27,0
4 Grete Rosenberg Vokietija 1:27,2
5 Annie Speirs D.Britanija 1:27,4


4x100m laisvu stilium 16 mot 4 šalių 4 kom

1 B.Moore,J.Fletcher,A.Speirs,I.Steer D.Britanija 5:52,8
2 G.Rosenberg,W.Dressel,L.Otto,H.Stindt Vokietija 6:04,6
3 M.Adler,K.Milch,J.Sticker,B.Zahourek Austrija 6:17,0
4 G.Carlsson,G.Johansson,S.Jonsson, Švedija
V.Thulin



Šuoliai nuo bokšto 14 mot 3 šalių

1 Greta Johansson Švedija 5 39,90
2 Lisa Regnell Švedija 11 36,00
3 Isabelle White D.Britanija 17 34,00
4 Elsa Regnell Švedija 20 33,20
5 Ella Eklund Švedija 22 31,90
6 Elsa Avdersson Švedija 25 31,30




VANDENSVYDIS 61 vyr 6 šalių 6 kom

1 Ch.S.Smith,G.T.Cornet,Ch.Bugbee, D.Britanija
A.E.Hill,G.Wil
kinson,P.Radmilovic,
I.Bentham,J.Dodds,W.Peacock,
A.Judkins
2
T.Kumfeldt,H.Julin,M.Gumpel, Švedija
P.Hansson,V.Andersson,R.Andersson,
E.Bergqvist,C.A.Ander
sson,B.Wallin
G.A.I.Runeborg
3 A.Durant,H.Donners,V.Boin,J.Pletin
cx, Belgija
O.Gregoire,H.Neyboom,F.Courbet,
J.Hoffman,P.Nijs
4
R.Buchfelder,E.Kovacs,W.Schachtitz, Austrija
O.Scheff,R.Manuel,H.Buc
hfelder,
J.Wagner,R.Morberger,H.Reissner,
F.Schuh,L.Mayer
5 S.
Adam,L.Beleznay,T.Fazekas,K.Remi, Vengrija
J.Hegner,J.Wenk,I.Zachar
,A.Adam,
A.von Kankovszky,J.Onody
6 G.Prouvost,G.Vanlaere,G.Rigal, Prancuzija
P
.L.Beulque,J.Rodier,J.Thorailler,
H.Decotu,P.Vasseur,L.Connes,

L.Lauffray,H.Decoin




SPORTINĖ GIMNASTIKA



Daugiakovė asmeninės 53 vyr 9 šalių

1 Alberto Braglia Italija 135
2 Louis Segura Prancuzija 132,5
3 Adolfo Tunesi Italija 131,5
4 Giorgio Zampori Italija 128,15
5 Guido Boni Italija 128
6 Pietro Bianchi Italija 127,75


Daugiakovė komandinės
I - švediška sistema 74 vyr 3 šalių 3 kom

1 daug Švedija 937,46
2 daug Danija 898,84
3 daug Norvegija
857,21


Daugiakovė komandinės
II - laisva sistema 92 vyr 5 šalių 5 kom

1 daug Italija 53,15
2 daug Vengrija 45,45
3 daug D.Britani
ja 36,9
4 daug Luksemburg 35,95
5 daug Vokietija 22,75


Daugiakovė komandinės
III - laisva sistema 101 vyr 5 šalių 5 kom

1 daug Norvegija 22,85
2 daug Suomija 21,85
3 daug Danija 2
1,25
4 daug Vokietija 16,85
5 daug Luksemburg 16,3




DVIRAČIŲ SPORTAS


Asmeninės lenktynės
plentu -- 320km 123 vyr 16 šalių

1 Rudolph Lewis P.Afrika 10:42:39,0O
2 Frederick Grubb D.Britanija 10:51:24,2O
3 Carl Schutte JAV 10:52:38,8O
4 Leonard Meredith D.Britanija 11:00:02,6O
5 Frank R. Brown Kanada 11:01:00,0O
6 Antti Raita Suomija 11:02:20,3O


Komandinės lenktynės
plentu -- 320km 60 vyr 14 šalių 15 šalių

1 E.Friborg,R.Malm,A.Persson,A.Lonn Švedija 44:35:33,6O
2 F
.Grubb,L.Meredith,Ch.Moos, D.Britanija 44:44:39,2O
V.Hammond
3 C.Schutte,A.Loftes,A.Krush
el, JAV 44:47:55,5O
W.C.Martin
4 J.Wilson,R.Thompson,J.Miller,
D.Britanija 46:29:55,1O
D.M.Stevensen (Škotija)
5 A.Raita,V.O.Ti
lkanen,J.W.Kankonnen, Suomija 46:34:03,5O
H.Vare
6 F.Lemnitz,R.B
aier,O.Rathmann, Vokietija 46:35:16,1O
G.Warsow







IRKLAVIMAS



Vienvietė 14 vyr 11 šalių

1 William Duthie Kinnear D.Britanija 7:47,6O
2 Polydore Veirman Belgija 7:56,0O
3 Everard B. Butler Kanada
3 Michail Kuzik Rusija



Keturvietė su vairininku 55 vyr 9 šalių 9 kom

1 A.Arnheiter,H.Wilker,R.Fickeisen, Vokietija 6:59,4O
O.Fick
eisen,O.Maier
2 J.Beresford,Ch.Vernon,Ch.G.Rought, D.Britanija
B.Logan,G.Carr
3 H.Larsen,M.Torstensen,T.Klem, No
rvegija
H.Tonsager,E.Tonsager
3 E.Bisgaard,R.P.Frandsen,M.Simo
nsen, Danija
P.Thyman,E.Clemmensen


Keturvietė su vairininku
didžioji 30 vyr 4 šalių 6 kom

1 E.Allert,J.Ch.Hansen,C.Moller, Danija 7:47,0O
C.Petersen,P
.Hartmann
2 T.Rosvall,W.Bruhn-Moller,C.Brunkman, Švedija 7:56,2O

H.Dahlback,V.Wilkens
3 G.Grantz,O.Salberg,G.Haere,H.Feght, Norve
gija
J.Bjornstad



Aštuonvietė 99 vyr 7 šalių 11 kom

1 E.Burgess,S.E.Swahn,L.G.Wormald, D.Britanija 6:15,0O
E.D.Ho
rsfall,A.J.Gillan,A.S.Garton,
A.G.Kirby,Ph.Fleming,H.B.Wells
2
W.G.Fison,W.L.Parker,T.C.Gillespie, D.Britanija 6:19,0O
B.Burdekin,F
.A.H.Pitman,A.R.Wiggins,
Ch.W.B.Littlejohn,R.C.Bourne,
J.D.Wal
ker
3 O.Liebing,M.Broske,M.Vetter,W.Dehn, Vokietija
W.Bartolomae
,F.Bartolomae,
R.Reichelt,H.Mathiae,K.Runge






BURIAVIMAS


Klasė 12 m 27 vyr 3 šalių 3 kom

1 A.Larsen,J.Anker,N.Berthelsen,A.Heje, Norvegija 14
E.Falch
-Lund,H.Hansen,P.Larsen,
F.Staib,G.Thaulow,M.Konow
2 N.Persso
n,H.Clason,R.Sallstrom, Švedija 6
N.I.Lamby,K.Bergstrom,D.Bergstrom
,
C.Lindqvist,P.Bergman,S.Kander,
F.Johnson
3 E.E.Krogiu
s,M.Alftham,E.Hartvall, Suomija 2
V.Hullden,S.Juslin,E.Sandelin,J.S
ilen


Klasė 10 m 26 vyr 3 šalių 4 kom

1 C.Hellstrom,E.Wallerius,H.Wallerius, Švedija 14
H.Lunden,H
.Nyberg,H.Rosenward,
P.Isberg,F.Ericsson
2 H.Wahl,W.Bjorksten
,J.K.Bjorstrom, Suomija 4
B.B.Brenner,A.Franck,E.Lindh,
A.Pekk
alainen
3 E.Belwselwski,Brasche,A.Puschnitzki, Rusija 4
A.Rodio
nov,I.Schomaker,Strauch
4 Bjorn Bothen,Bo Bothen,W.Forsberg, Švedija
E.Linden,K.Lindholm,E.Waller



Klasė 8 m 35 vyr 4 šalių 7 kom

1 T.Glad,Th.V.Aas,A.Brecke,Ch.Jebe, Norvegija 14
T.Cornelius
sen
2 B.Heyman,E.Henriques,H.Westermark, Švedija 3
N.Westermark
,A.Thiel
3 B.Tallberg,G.Tallberg,A.Ahnger, Suomija 3
E.Lindh,G.
Westling
4 G.Estlander,C.Andsten,J.Andsten, Suomija
C.Girsen,B
.Juslen
5 H.von Adlerberg,J.Farber,V.Jilevič Rusija
E.Kuhn,V.Kuzmičev
6 F.Sjoq
vist,J.Sjoqvist,R.Gripe, Švedija
T.Gronfors,E.Hagstrom



Klasė 6 m 18 vyr 5 šalių 6 kom

1 A.Thube,G.Thube,J.Thube Prancuzija 10
2 H.Meulengracht-Mads
en,S.Herschend, Danija 10
S.Thomson 1
3 O.Mark,E.Hagberg,J.Jonss
on Švedija 1
4 H.Sandberg,O.Aust,E.Sandberg Švedija
5 E.Estlander
,T.Sandelin,R.Stenback Suomija
6 E.Christiansen,H.F.Christiansen, N
orvegija
E.Krag-Christiansen




FUTBOLAS 161 vyr 11 šalių 11 kom

1 R.Brebner,T.Burn,A.Knight,D.McWhirter D.Britanija
,H.Litt
leworth,J.Dines,A.Berry,H.Walden
,V.Woodward,G.Hoare,I.Sharpe,

G.Wright,E.Hanney,H.Stamper,
W.W.Martin,S.Sanders,H.Bailey,
W.G
.Bailey
2 S.Hansen,N.Middelbor,H.Hansen, Danija
Ch.Buchwald,E.Jorg
ensen,P.Berth,
O.Nielsen-Norland,A.Thufvason,A.Olsen
,S.Nielsen,
V.Wolfhagen,A.Petersen,
H.Christoffersen,P.Nielsen
3 M.J.Gobel,D.
Wijnveldt,P.Bouman, Olandija
G.Fortgens,J.W.Boutmy,D.N.Lotsy,
J.G.van Breda Kolff,H.F.de Groot,
C.H.ten Cate,J.Vos,C.Feith,N.de Wolff,
J.van der Sluis,J.M.de Korver,
N.J.J.Bouvy
4 A.Syrjalainen,G.Lofgren,J.Holopainen, Suomi
ja
K.Lund,E.Soinio,K.Soinio,A.Niska,
J.Ohman,A.Nyyssonen,B.Wiber
g,
R.Wickstrom,V.Lietola,L.Tanner







KLASIKINĖS IMTYNĖS


iki 60 kg 38 vyr 13 šalių

1 Kaarlo Koskelo-Aapala Suomija
2 Georg Gerstacker Vokietija
3 Otto Aapraham Lasanen Suomija
4 Ilmari Vilhelm Lehmuswirta Suomija
5 Erik Oberg Švedija
6 Kaarlo Leivonen Suomija


iki 67,5 kg 48 vyr 13 šalių

1 Emeli Ernesti Vare Suomija
2 Gustaf Hjalmar Malmstrom Švedija
3 Edvin Matiasson Švedija
4 Odon Radvany Vengrija
5 Volmari Vikstrom Suomija
5 Johan Theodor Nilsson Švedija


iki 75 kg 38 vyr 14 šalių

1 Claes Edwin Johansson Švedija
2 Martin Klein Rusija
3 Alfred Asikainen Suomija
4 August Jokinen Suomija
4 Carl Konrad Aberg Suomija
6 Johannes Sint Olandija


iki 82,5 kg 29 vyr 11 šalių

1 NEBUVO ĮTEIKTA
2 Anders Oscar Ahlgren Švedija
2 Ivar Theodor Bohling Suomija
3? Bela Varga Vengrija
4? August Rajala Suomija
5? Knut Lindberg Suomija
6? Sigurjon Pjetursson Islandija
6? Fritz Lange Vokietija
6? Johannes Thorvald Eriksen Danija


virš 82,5 kg 18 vyr 9 šalių

1 Yrjo Erik Mikael Saarela Suomija
2 Johan Fredrik Olin Suomija
3 Soren Marius Jensen Danija
4 Jakob Neser Vokietija
5 Kaarlo Wiljamaa Suomija
5 Emil Isidor Backenius Suomija






FECHTAVIMAS


Rapyra asmeninės 104 vyr 16 šalių

1 Nedo Nadi Italija 7
2 Pietro Speciale Italija 5
3 Richard Verderber Austrija 4
4 Laszlo Berti Vengrija 4
5 Edoardo Alajmo Italija 4
6 Edgar Seligman D.Britanija 3


Špaga komandinės 81 vyr 11 šalių 11 kom

1 P.Anspach,H.Anspach,F.de Montigny, Belgija 3
J.Ochs,G.Salmon,V.Willems,R.Hennet
2 E.Seli
gman,E.Amphlett,R.Montgomerie, D.Britanija 1(28)
J.Blake,P.Davson,A
.Everitt,M.Holt,
S.Martineau
3 A.E.W.de Jong,W.P.H.van Blijenburgh, Olandija 1(30)
J.Doorman,G.van Rossen,L.Salomonson
4 E.F.Sorensen,G.T.Lindblom,L.P.Sparre, Švedij
a 1(32)
P.R.C.von Rosen,G.Branting


Špaga asmeninės 112 vyr 16 šalių

1 Paul Anspach Belgija 6
2 Ivan Osiier Danija 5
3 Philippe le Hardy de Beaulieu Belgija 4
4 Victor Boin Belgija 4
5 Einar Folke Sorensen Švedija 3
6 Edgar Seligman D.Britanija 2


Kardas komandinės 83 vyr 11 šalių 11 kom

1 L.Berti,J.Fuchs,E.Meszaros,Z.Schenker, Vengrija
D.Foldes,
O.Gerde,P.Toth,L.Werkner
2 R.Verderber,O.Herschmann,R.Cvetko, Aust
rija
F.Golling,R.Trampler,A.Bogen,
A.Suttner
3 G.van Rossem,H.de Iongh,J.Doorman, Olandija
A.E.W.de Jong,D.Scalongne,
W.P.H.van Blijenburgh
4 V.Goppold,O.Švorčik,J.Javurek,F.Križ, Čekija
Z.Bar
ta,B.Schejbal,J.Čipera,J.Pfeiffer


Kardas asmeninės 63 vyr 11 šalių

1 Jeno Fuchs Vengrija 6
2 Bela Bekessy Vengrija 5(5)
3 Ervin Meszaros Vengrija 5(6)
4 Zoltan Schenker (Ozoray) Vengrija 4(4)
5 Nedo Nadi Italija 4(8)
6 Peter Toth Vengrija 2





ŠIUOLAIKINĖ PENKIAKOVĖ
32 vyr 10 šalių

1 Gustav Liliehook Švedija 27
2 Gosta Asbrink Švedija 28
3 Georg de Laval Švedija 30
4 Ake Gronhagen Švedija 35
5 George Smith Patton JAV 41
6 James Sidney Mathias Stranne Švedija 42



ŠAUDYMAS



Kariškas šautuvas -
komand.(200,400,500,600m 60 vyr 10 šalių 10 kom

1 Ch.Burdette,A.Briggs,H.Adams, JAV 1687
J.Jackson,C.T.Osburn,W.Sprout
2 H.OmmundsenH.G.Burr,E
.Skilton,J.Reid D.Britanija 1602
,E.L.Parnell,A.G.Fulton
3 M.Er
iksson,V.Jernstrom,C.Bjorkman, Švedija 1570
B.Larsson,T.Bjorkman,H.
Johansson
4 G.H.Harvey,R.Bodley,A.A.Smith, P.Afrika 1531
E.J.Ke
eley,C.A.Jeffreys,R.Patterson
5 L.Percy,P.Colas,R.C.de Boigne, Prancuzija 1515
P.Gentil,L.Johnson,M.Lardin
6 D.Ch.Degnes
,A.Sunde,O.A.Jensen, Norvegija 1473
H.Nordvik,O.Husby,M.Glomwes


Kariškas šautuvas -
asmeninės ( 600m) 85 vyr 12 šalių

1 Paul Colas Prancuzija 94
2 Carl Townsend Osburn JAV 94
3 Joseph Jackson JAV 93
4 Allan Briggs JAV 93
5 Philip Edward Plater D.Britanija 90
6 Verner Jernstrom Švedija 88


Kariškas šautuvas -
asmen ( 300m) 3 padėtys 91 vyr 12 šalių

1 Alexander Prokopp Vengrija 97
2 Carl Townsend Osburn JAV 95
3 Embret Skogen Norvegija 95
4 Nicolaos Levidis Graikija 95
5 Nils Romander Švedija 94
6 Arthur George Fulton D.Britanija 92


Laisvo pavyzdž šautuvas
komandinės ( 300m) 42 vyr 7 šalių 7 kom

1 M.Eriksson,H.Johansson,E.Blomqvist, Švedija 5655
C.Bjorkma
n,B.Larsson,G.A.Jonsson
2 G.G.Skatteboe,Ole Saether,O.Ostensen, Norvegija 5605
A.Helgerud,Olaf Saether,E.Liberg
3 O.Olsen,L.J.Madsen,N.H.D.Larsen, Danija 5529
N
.Andersen,L.T.K.Larsen,J.M.Haislund
4 P.Colas,R.C.de Boigne,A.Mariot, Prancuzija 5471
P.Gentil,L.Percy,L.Johnson
5 V.K
olho,H.Huttunen,G.R.Nyman,E.Holm, Suomija 5323
H.Tuiskunen,V.Vauhkon
en
6 G.Harvey,R.Bodley,R.Patterson, P.Afrika 4897
A.A.Smith,E.J.K
eeley,G.Whelan


Laisvo pavyzdž šautuvas
asmeninės ( 300m) 84 vyr 9 šalių

1 Paul Colas Prancuzija 987
2 Lars Jorgen Madsen Danija 981
3 Niels Hansen Ditlev Larsen Danija 962
4 Hugo Johansson Švedija 959
5 Gudbrand Gudbrandsen Skatteboe Norvegija 956
6 Bernhard Larsson Švedija 954


Mažo kalibro šautuvas
komandinės ( 50m) 24 vyr 6 šalių 6 kom

1 W.Pimm,E.Lessimore,J.Pepe, D.Britanija 762
R.C.Murray
2 A.Nordensvan,E.Carlberg,R.Ortegre
n, Švedija 748
V.Carlberg
3 W.Sprout,W.Leushner,F.Hird, JAV 744

C.T.Osburn
4 L.Johnson,P.Gentil,A.Regaud,M.Lardin Prancuzija 71
4
5 P.Gerlow,L.J.Madsen,F.Nielsen, Danija 708
H.P.Denver
5 I.The
ophylakis,I.Theophylas,N.Levidis, Graikija 708
F.Mavromatis



Mažo kalibro šautuvas
asmeninės ( 50m) 41 vyr 9 šalių

1 Frederick Hird JAV 194
2 William Milne JAV 193
3 Harry Burt D.Britanija 192
4 Edward John Lessimore D.Britanija 192
5 Francis William Kemp D.Britanija 190
6 Robert Cook Murray D.Britanija 190


Mažo kalibro šautuvas
komandinės ( 25m) 16 vyr 4 šalių 4 kom

1 J.H.von Holst,E.Carlberg,V.Carlberg, Švedija 925
G.Boivie
2 W.Pimm,J.Pe
pe,W.Milne,W.K.Styles D.Britanija 917
3 F.Hird,W.Sprout,N.McDonnel, JAV 881
W.Leushner
4 I.Theophylakis,I.Theophylas,N.Levidis, Gr
aikija 716
F.Mavromatis


Mažo kalibro šautuvas
asmeninės ( 25m) 36 vyr 8 šalių

1 Vilhelm Carlberg Švedija 242
2 Johan Hubner von Holst Švedija 233
3 Gustaf Ericsson Švedija 231
4 Joseph Pepe D.Britanija 231
5 Robert Cook Murray D.Britanija 228
6 Alex Gyllenkrok Švedija 227


Revolveris arba pistoletas
komandinės ( 50m) 20 vyr 5 šalių 5 kom

1 A.Lane,H.Sears,P.Dolfen,J.Dietz JAV 1916
2 G.de Laval,E.Carlberg,V.Carlberg, Švedija 1849
E.Bostrom
3 H.O.Poult
er,H.Durant,A.J.Kempster, D.Britanija 1804
Ch.E.Stewart
4 N.Panin
-Kolomenkin,G.de Šesterikov, Rusija 1801
P.de Vojlotšnikov,N.de Melnitzki
5 F.Mavromatis,I.Theophylakis, Graikija 1731
K.Scarlato
s,A.Theophylakis


Revolveris arba pistoletas
asmeninės ( 50m) 54 vyr 12 šalių

1 Alfred Lane JAV 499
2 Peter Dolfen JAV 474
3 Charles Edward Stewart D.Britanija 470
4 George de Laval Švedija 470
5 Erik Bostrom Švedija 468
6 Horatio Orlando Poulter D.Britanija 461


Duelinis 1kart užtaisomas
pistoletas--komand ( 30m) 28 vyr 7 šalių 7 kom

1 J.H.von Holst,E.Carlberg,V.Carlberg, Švedija 1145
P.Palen
2 P.de Vojlotšnikov,N.de Melnitzki Rusija ?
A.de Kasch,G.de Pantelejmonov
3 H.O.Poulter,H.Durant,A.J.Kempster D.Britanija 1107

Ch.E.Stewart
4 A.Lane,J.Dietz,R.H.Sayre,W.Winans JAV 1097
5
F.Mavromatis,I.Theophylakis, Graikija 1057
K.Scarlatos,G.Petropoulo
s
6 E.Sandoz,Ch.de Jaubert,M.Faure, Prancuzija 1041
markyz de Crequi-Montfort


Duelinis 1kart užtaisomas
pistoletas--asmenin.( 30m) 42 vyr 10 šalių

1 Alfred Lane JAV 287
2 Paul Palen Švedija 286
3 Johan Hūbner von Holst Švedija 283
4 John Dietz JAV 283
5 Curt Tornmark Švedija 280
6 Eric Carlberg Švedija 278


Šautuvas pavieniai šūviai
į ,,bėgantį elnią''-100m(kom 20 vyr 5 šalių 5 kom

1 A.Swahn,O.Swahn,A.Lundeberg, Švedija 151
P.O.Arvidsson
2
W.Winans,W.Leushner,W.Libbey, JAV 132
W.N.McDonnel
3 A.F.Londen,
N.Toivonen,E.E.Rosenqvist, Suomija 123
T.Vaananen
4 A.Michel,P.Pa
ternelli,H.Elbogen, Austrija 115
E.Steinbock
5 V.de Skrotskij,D.de Barkov,H.Blau, Rusija 108
A.de Dobrijanski


Šautuvas pavieniai šūviai
į ,,bėgantį elnią''-100m(asm 34 vyr 7 šalių

1 Alfred Swahn Švedija 41
2 Ake Lundeberg Švedija 41
3 Nestori Toivonen Suomija 41
4 Karl Larsson Švedija 39
5 Oscar Swahn Švedija 39
6 Sven Arvid Lindskog Švedija 39


Šautuvas dvigubi šūviai
į ,,bėgantį elnią''-100m(asm 20 vyr 6 šalių

1 Ake Lundeberg Švedija 79
2 Edvard Benedicks Švedija 74
3 Oscar Swahn Švedija 72
4 Alfred Swahn Švedija 68
5 Per Olof Arvidsson Švedija 68
6 Sven Arvid Lindskog Švedija 67


Šautuvas į lėkšteles kom. 36 vyr 6 šalių 6 kom

1 Ch.Billings,R.Spotts,J.Hendrickson, JAV 532
J.Graham,E.Gle
ason,F.Hall
2 H.R.Humby,W.P.Grosvenor,A.Maunder, D.Britanija 511

G.Whitaker,Ch.Palmer,J.H.****
3 F.von Zedlitz und Leipe,E.Koch, Vokietija 510
H.Goeldel-Bronikowen,E.von Bernstorff,
A.Goeldel-Bronikowen,A.Preuss
4 C.Wollert,W.Walle
nberg,A.Lundederg, Švedija 243
A.Swahn,J.Ekman,H.Frisell
5 E.Ba
cher,R.V.Huber,G.A.Schnitt, Suomija 233
E.J.Collan,K.Fazer,A.F.Lond
en
6 A.Fleury,H.de Castex,Ch.Jaubert, Prancuzija 90
markyz de Crequi-Montfort,R.Texier,
E.C.de Lesser


Šautuvas į lėkšteles asm. 61 vyr 11 šalių

1 James Graham JAV 96
2 Alfred Goeldel-Bronikowen Vokietija 94
3 Harry Blau Rusija 91
4 Harry Robinson Humby D.Britanija 88
4 Albert Preuss Vokietija 88
4 Anastasios Metaxas Graikija 88





JOJIMAS



Išjodinėjimas 21 vyr 8 šalių

1 Carl Bonde Švedija 15
2 Gustaf Adolf Boltenstern Švedija 21
3 Hans von Blixen-Finecke Švedija 32
4 Friedrich Karl von Oesterley Vokietija 36
5 Carl Rosenblad Švedija 43
6 Oscar af Strom Švedija 47


Trikovė komandinės 34 vyr 7 šalių 7 kom

1 A.Nordlander,N.Adlercreutz, Švedija 139,06
E.G.Casparsson,
H.H.af Aminne
2 F.von Rochow,E.von Lūtcken, Vokietija 138,48
R.von Schaesberg-Thannheim,
K.von Moers
3 B.Lear,J.C.Montgomery,G.Henry, JAV 137,33
E.Graham

4 J.Cariou,B.Meyer, Seigner Prancuzija 136,77


Trikovė asmeninės 34 vyr 7 šalių

1 Axel Nordlander Švedija 46,59
2 Friedrich von Rochow Vokietija 46,42
3 Jean Cariou Prancuzija 46,32
4 Nils Adlercreutz, Švedija 46,31
5 Ernst Gustaf Casparsson Švedija 46,16
5 Rudolf von Schaesberg-Thannheim Vokietija 46,16


Kliūčių įveikimas komand 22 vyr 6 šalių 6 kom

1 C.G.Lewenhaupt,G.Kilman,H.von Rosen Švedija 545
,F.Rosencrantz
2 M.d'Astafort,J.Cariou,B.Meye
r, Seigner Prancuzija 538
3 S.Freyer,W.von Hohenau,E.-H.Deloch, Vokietija 530
princ Friedrich Karl von Preussen
4 J.C.Montgomery,G.Henry,B.Lear JAV 527
5 A.Rodzianko,M
.Pleškov,A.Selichov, Rusija 520
kunigaikštis Dimitrij Pavlovič
6 E.de Blommaert de Soye,G.Trannoy, Belgija 510
P.Convert


Kliūčių įveikimas asmen 31 vyr 8 šalių

1 Jean Cariou Prancuzija 186
2 Rabod Wilhelm von Krocher Vokietija 186
3 Emanuel de Blommaert de Soye Belgija 185
4 H.S.L. Scott D.Britanija 184
5 Sigismund Freyer Vokietija 183
6 Nils Adlercreutz Švedija 181





TENISAS

ATVIRI KORTAI
Vienetai vyrai 49 vyr 12 šalių

1 Charles Lyndhurst Winslow P.Afrika
2 Harold Austin Kitson P.Afrika
3 Oscar Kreuzer Vokietija
4 Ladislav Žemla Čekija


Dvejetai vyrai 42 vyr 10 šalių

1 Harold Austin Kitson P.Afrika
Charles Lyndhurst Winslow
2 Felix Pipes Austrija
Arthur Zborzil
3 Albert Canet Prancuzija
Marc Meny de Marangue
4 Ladislav Žemla Čekija
Jiri Just


Vienetai moterys 8 mot 4 šalių

1 Marguerite Broquedis Prancuzija
2 Dora Koring Vokietija
3 Molla Bjurstedt Norvegija
4 Edith Arnheim Švedija


Dvejetai vyrai ir moterys 12 žm 4 šalių

1 Dora Koring Vokietija
Heinrich Schomburgk
2 Sigrid Fick Švedija
Gunnar Setterwall
3 Marguerite Broquedis Prancuzija
Albert Canet



UŽDARI KORTAI (SALĖJE

Vienetai vyrai 22 vyr 6 šalių

1 Andre Gobert Prancuzija
2 Charles Percy Dixon D.Britanija
3 Anthony F. Wilding Australoazija
4 F. Gordon Lowe D.Britanija


Dvejetai vyrai 16 vyr 3 šalių

1 Andre Gobert Prancuzija
Maurice Germot
2 Gunnar Setterwall Švedija
Carl Kempe
3 Charles Percy Dixon D.Britanija
Alfred Ernest Beamish
4 Arthur Wentworth Gore D.Britanija
Herbert Roper Barrett


Vienetai moterys 8 mot 3 šalių

1 Edith Hannam D.Britanija
2 Thora Gerda Sophy Castenschiold Danija
3 Mabel G. Parton D.Britanija
4 Sigrid Fick Švedija


Dvejetai vyrai ir moterys 16 žm 3 šalių

1 Edith Hannam D.Britanija
Charles Percy Dixon
2 Helen Aitchison D.Britanija
Herbert Roper Barrett
3 Sigrid Fick Švedija
Gunnar Setterwall
4 Margareta Cederschiold Švedija
Carl Kempe





ŠALIS 1vietax7 2vietax5 3viet
ax4 4vietax3 5vietax2 6vietax1 taškai

ŠVEDIJA 24x7 (168) 24x5 (119,5) 16x4 (64) 23x3 (67) 16x2 (30,5 18x1 (18) 467
tame skaičiuje 1x(2-3vietos) 2x(4-6viet 3x(5-6viet
JAV 23x7 (161) 19x5 (94,5) 19x4 (76) 18x3 (50) 15x2 (28,5 5x1 (5) 415
tame skaičiuje 1x(2-3vietos) 4x(4-6viet 3x(5-6viet
D.BRITANIJA 10x7 (70) 15x5 (74,5) 15x4 (60) 8x3 (24) 6x2 (12) 8x1 (8) 248,5
tame skaičiuje 1x(2-3vietos)
SUOMIJA 9x7 (63) 8x5 (39,5) 9x4 (36) 10x3 (29) 10x2 (18,5 5x1 (5) 191
tame skaičiuje 1x(2-3vietos) 2x(4-5viet 3x(5-6viet
VOKIETIJA 5x7 (35) 13x5 (65) 7x4 (28) 11x3 (32) 5x2 (9,5) 2x1 (1,33) 170,83
tame skaičiuje 1x(4-6viet 1x(6-8viet)
PRANCUZIJA 7x7 (49) 4x5 (20) 3x4 (12) 3x3 (9) 1x2 (2) 3x1 (3) 95
NORVEGIJA 4x7 (28) 1x5 (5) 5x4 (19,5) 2x3 (6) 2x2 (4) 3x1 (3) 65,5
tame skaičiuje 1x(3-4viet)
DANIJA 1x7 (7) 6x5 (30) 5x4 (19,5) 1x3 (3) 2x2 (3,5) 1x1 (0,33) 63,33
tame skaičiuje 1x(3-4viet) 1x(5-6viet 1x(6-8viet)
VENGRIJA 3x7 (21) 2x5 (10) 3x4 (12) 4x3 (12) 2x2 (4) 2x1 (2) 61
KANADA 3x7 (21) 2x5 (10) 2x4 (7,5) 2x3 (5) 3x2 (6) 0 49,5
tame skaičiuje 1x(3-4viet) 1x(4-6viet
ITALIJA 3x7 (21) 1x5 (5) 2x4 (8) 1x3 (3) 4x2 (8) 1x1 (1) 46
PIETŲ AFRIKA 4x7 (28) 2x5 (10) 0 2x3 (6) 0 1x1 (1) 45
AUSTRALOAZIJA 2x7 (14) 2x5 (10) 3x4 (12) 1x3 (3) 0 0 39
BELGIJA 2x7 (14) 1x5 (5) 3x4 (12) 1x3 (3) 0 1x1 (1) 35
RUSIJA 0 2x5 (10) 3x4 (11,5) 1x3 (3) 3x2 (6) 0 30,5
tame skaičiuje 1x(3-4viet)
AUSTRIJA 0 2x5 (10) 2x4 (8) 2x3 (6) 1x2 (2) 0 26
GRAIKIJA 1x7 (7) 0 1x4 (4) 3x3 (8) 3x2 (5,5) 0 24,5
tame skaičiuje 1x(4-6viet 1x(5-6viet
OLANDIJA 0 0 3x4 (12) 0 0 1x1 (1) 13
ČEKIJA 0 0 0 3x3 (9) 0 0 9
LIUKSEMBURGAS 0 0 0 1x3 (3) 1x2 (2) 0 5
ISLANDIJA 0 0 0 0 0 1x1 (0,33) 0,33
tame skaičiuje 1x(6-8viet)


VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-21 22:40 14 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
VII Olimpinės žaidynės 1920 metai Antverpenas



PROGRAMA: 22SPORTO ŠAKOS : 155 disciplinos ( 145vyrų , 8 moterų , 2 mišrios )





Šalis Vyrų Moterų Viso

Belgija 332 8 340

Prancuzija 310 3 313
JAV 284 14 298
Švedija 252 15 267
D.Britan
ija 209 18 227
Norvegija 196 5 201
Italija 172 1 173
Danija 130
3 133
Čekoslovakija 126 1 127
Olandija 126 1 127
Šveicarija 85
85
Suomija 69 1 70
Ispanija 60 60
Graikija 51 51
Kanada 51
51
PAR (Pietų Afrikos Respublika ) 37 37
Liuksemburgas 26 26
Brazilija 21 21
Egiptas 19 19

Japonija 16 16
Estija 15 15
Portugalija 14 14
Australija 12 1
13
Jugoslavija 11 11
Monako 7 7
Indija 5 5
Naujoji Zelandija 3 1 4
Čilė 2 2
Argentina 1 1







LENGVOJI ATLETIKA



100m bėgimas 59 vyr 23 šalių

1 Charles William Paddock JAV 10,8
2 Morris Marshall Kirksey JAV 10,8
3 Harry Edward D.Britanija 10,9
4 Jackson Scholz JAV 11,O
5 Emile Ali Khan Prancuzija 11,1
6 Loren Murchison JAV


200m bėgimas 45 vyr 17 šalių

1 Allen Woodring JAV 22,O
2 Charles William Paddock JAV 22,1
3 Harry Edward D.Britanija 22,2
4 Loren Murchison JAV
5 George Davidson N.Zelandija
6 Jack Oosterlaak PAR


400m bėgimas 37 vyr 14 šalių

1 Bevill Rudd PAR 49,6
2 Guy Butler D.Britanija 49,9
3 Nils Engdahl Švedija 50,O
4 Frank Shea JAV
5 E. John Ainsworth-Davies D.Britanija
6 Harry Davel PAR


800m bėgimas 39 vyr 18 šalių

1 Albert George Hill D.Britanija 1:53,4
2 Earl Eby JAV 1:53,6
3 Bevill Rudd PAR 1:54,0
4 Edgar Mountain D.Britanija
5 Donald Scott JAV
6 Albert Sprott D.Britanija


1500m bėgimas 26 vyr 11 šalių

1 Albert George Hill D.Britanija 4:01,8
2 Philip John Noel-Baker D.Britanija 4:02,4
3 Lawrence Shields JAV 4:03,1
4 Vaclav Vohralik ČSR
5 Sven Lundgren Švedija
6 Andre Audinet Prancuzija


5000m bėgimas 37 vyr 15 šalių

1 Joseph Guillemot Prancuzija 14:55,6
2 Paavo Johannes Nurmi Suomija 15:00,0
3 Erik Backman Švedija 15:13,0
4 Teudor Koskenniemi Suomija 15:17,0
5 Charles Blewitt D.Britanija
6 William Seagrove D.Britanija


10 000m bėgimas 37 vyr 17 šalių

1 Paavo Johannes Nurmi Suomija 31:45,8
2 Joseph Guillemot Prancuzija 31:47,2
3 James Wilson D.Britanija 31:50,8
4 Augusto Maccario Italija
5 James Hatton D.Britanija
6 Jean Manhes ?


Maratonas (42 750m) 42 vyr 17 šalių

1 Johannes Petteri Kolehmainen Suomija 2:32:35,8
2 Jūri Lossmann Estija 2:32:48,6
3 Valerio Arri Italija 2:36:32,8
4 Auguste Broos Belgija 2:39:25,8
5 Jaako Tuomikoski Suomija 2:40:18,8
6 Sofus Rose Danija 2:41:18,0


110m barjerinis bėgimas 21 vyr 13 šalių

1 Earl Thomson Kanada 14,8
2 Harold Barron JAV 15,1
3 Frederick Murray JAV 15,2
4 Harry Wilson N.Zelandija 15,3
5 Walker Smith JAV
6 Carl-Axel Christiernsson Švedija


400m barjerinis bėgimas 21 vyr 10 šalių

1 Frank Lommis JAV 54,O
2 John Norton JAV 54,3
3 August Desch JAV 54,5
4 Geo Andre Prancuzija 54,6
5 Carl-Axel Christiernsson Švedija 54,9
6 Charles Daniel Daggs JAV


3000m su kliūtim bėgimas 16 vyr 6 šalių

1 Percy Hogdes D.Britanija 10:00,4
2 Patrick Flynn JAV
3 Ernesto Ambrosini Italija
4 Gustaf Mattsson Švedija
5 Michael Devaney JAV
6 Albert Hulsebosch JAV


4x100m estafetė 52 vyr 13 šalių 13 kom

1 Ch.W.Paddock,J.Scholz,L.Murchison, JAV 42,2
M.M.Kirksey
2 R.Tirard,R.Lorain,R.Mourlon, Prancuzija 42,6
E.A
li Khan
3 A.Holmstrom,W.Pettersson,S.Malm, Švedija 42,9
N.Sandstro
m
4 W.Hill,H.M.Abrahams,V.d'Arcy, D.Britanija
H.Edward
5 H.Thorsen,F.Norman,A.Sorensen, Danija

M.Sorensen
6 J.Colbach,P.Hammer,J.Proess, Liuksemburg
A.Se
rvais


4x400m estafetė 24 vyr 6 šalių 6 kom

1 C.Griffiths,R.Lindsay,G.Butler, D.Britanija 3:22,2
E.J.Ainswort-Davies
2 H.Davel,C.Oldfield,J.Oosterlaak,B.
Rudd P.Afrika 3:24,2
3 G.Andre,G.Fery,M.Delvart,J.Devaux Prancuzija 3:24,8
4 E.Eby,J.E.Meredith,R.Emory,F.Shea JAV 3:25,2
5 S.Krokstrom,S.Malm,E.Sundblad, Švedija
N.Engdahl
6
J.Migeot,A.Corteyn,O.Smet,F.Morren Belgija


8000m krosas asmenin 42 vyr 10 šalių

1 Paavo Johannes Nurmi Suomija 27:15,O
2 Erik Backman Švedija 27:15,6
3 Heikki Liimatainen Suomija 27:37,O
4 James Wilson D.Britanija 27:45,2
5 Frank Hegarty D.Britanija 27:57,O
6 Teudor Koskenniemi Suomija 27:57,2


8000m krosas komand 42 vyr 10 šalių 10 kom

1 P.J.Nurmi,H.Liimatainen,T.Koskenniemi Suomija 10
2 J.Wilson
,F.Hegarty,A.Nichols D.Britanija 21
3 E.Backman,G.Mattsson,H.Ekman Š
vedija 23
4 P.Flynn,F.Faller,M.Bohland JAV 36
5 G.Heuet,G.Lavaux,J
.Servella Prancuzija 40
6 J.van Campenhout,H.Smets,A.Proot Belgija 48


3000m komandinės 32 vyr 6 šalių 6 kom

1 H.Brown,A.Schardt,I.Dresser,L.Schields JAV 10
,M.Devaney

2 Ch.Blewitt,A.G.Hill,W.Seagrove, D.Britanija 20
J.Hatton,P.Hodges, McPhee
3 E.Backman,S.Lundgren,E.Wide, Švedija 24
J.Zander,F.Hol
sner
4 A.Burtin,G.Heuet,E.Brossard, Duquesne, Prancuzija 30
P.Vignaud
5 E.Ambrosini,A.Maccario,C.Sp
eroni, Italija 34
Prino, Martinenghi


3000m ėjimas 21 vyr 11 šalių

1 Ugo Frigerio Italija 13:14,2
2 George Parker Australija
3 Richard Frederick Remer JAV
4 Cecil Charles McMaster P.Afrika
5 Thomas Maroney JAV
6 Charles Dowson D.Britanija


10 000m ėjimas 25 vyr 13 šalių

1 Ugo Frigerio Italija 48:06,2
2 Joseph Pearman JAV
3 Charles Gunn D.Britanija
4 Cecil Charles McMaster P.Afrika
5 William Hehir D.Britanija
6 Thomas Maroney JAV


Aukštis 22 vyr 8 šalių

1 Richmond Landon JAV 1,935
2 Harold Muller JAV 1,9
3 Bo Ekelund Švedija 1,9
4 Walter Whalen JAV 1,85
5 John Murphy JAV 1,85
6 B. Howard Baker D.Britanija 1,85


Šuoliai su kartim 14 vyr 6 šalių

1 Frank Foss JAV 4,09
2 Henry Petersen Danija 3,7
3 Edwin Myers JAV 3,6
4 Edward Knourek JAV 3,6
5 Ernfrid Rydberg Švedija 3,6
6 Lauritz Jorgensen Danija 3,6


Šuoliai į tolį 29 vyr 11 šalių

1 William Pettersson (Bjorneman ) Švedija 7,15
2 Carl Johnson JAV 7,095
3 Erik Abrahamsson Švedija 7,08
4 Robert Templeton JAV 6,95
5 Erling Aastad Norvegija 6,885
6 Rolf Franksson Švedija 6,73


Trišuolis 19 vyr 7 šalių

1 Vilho Immanuel Tuulos Suomija 14,505
2 Folke Jansson Švedija 14,48
3 Erik Amlof Švedija 14,275
4 Ivar Sahlin Švedija 14,175
5 Sherman Landers JAV 14,17
6 Daniel Ahearne JAV 14,08


Rutulio stūmimas 20 vyr 10 šalių

1 Frans Wilhelm Porhola Suomija 14,81
2 Elmer Niklander Suomija 14,155
3 Harry Liversedge JAV 14,15
4 Patrick McDonald JAV 14,068
5 Einar Nilsson Švedija 13,87
6 Harald Tammer Estija 13,605


Disko metimas 28 vyr 12 šalių

1 Elmer Niklander Suomija 44,685
2 Armas Taipale Suomija 44,19
3 Augustus Pope JAV 42,13
4 Otto Zallhagen Švedija 41,07
5 William Bartlett JAV 40,875
6 Allan Eriksson Švedija 39,41


Ieties metimas 30 vyr 13 šalių

1 Jonni Myyra Suomija 65,78
2 Urho Peltonen Suomija 63,5
3 Paavo Jaale-Johansson Suomija 63,095
4 Julius Juho Saaristo Suomija 62,395
5 Alexander Klumberg-Kolmpere Estija 62,39
6 Gunnar Lindstrom Švedija 60,52


Kūjo metimas 12 vyr 5 šalių

1 Patrick Ryan JAV 52,875
2 Carl Johan Lind Švedija 48,43
3 Basil Bennet JAV 48,25
4 Malcolm Svensson Švedija 47,29
5 Matthew McGrath JAV 46,67
6 Thomas Nicolson D.Britanija 45,7


Giros metimas
(56 funtų --25,4 kg ) 6 vyr 4 šalių

1 Patrick McDonald JAV 11,265
2 Patrick Ryan JAV 10,965
3 Carl Johan Lind Švedija 10,25
4 Archie McDiarmid Kanada 10,12
5 Malcolm Svensson Švedija 9,45
6 Petter Pettersson Suomija 9,37


Penkiakovė 16 vyr 6 šalių

1 Eero Reino Lehtonen Suomija 14
2 Everett Bradley JAV 24
3 Hugo Jalmari Lahtinen Suomija 26
4 Robert LeGendre JAV 26
5 Helge Lovland Norvegija 27
6 Brutus Hamilton JAV 27


Dešimtkovė 23 vyr 12 šalių

1 Helge Lovland Norvegija 6804,355
2 Brutus Hamilton JAV 6771,085
3 Bertil Ohlson Švedija 6580,03
4 Gosta Holmer Švedija 6532,15
5 Everett Nilsson Švedija 6433,53
6 Woldemar Wickholm Suomija 6405,46


Lyno traukimas 40 vyr 5 šalių 5 kom

1 G.Canning,F.Holmes,E.Mills,J.Sewell, D.Britanija
J.Shephe
rd,H.Stiff,F.Humphreys,
E.Thorn
2 W.van Rekum,M.C.van Rekum, Olandija
W.van Loon,H.A.Janssen,W.J.Bekkers,
J.H.Hengeveld,S.Jansma,A.van Loon
3 G.Bourguignon,A.Decatillon,R.Maertens Belgija
,C.Piek,H
.Pintents,Ch.van den Broeck,
F.van Hoorenbeeb,G.Wuyts
4 A.Arnoldo,S.Calzolari,R.Carpi,G.Forno, Italij
a
R.Rambozzi,C.Schiappapietra,A.Zotti,
G.Tonani
5 C.Brosius,S.F
ields,J.Winston,F.Kelsey, JAV
J.Kszyczewiski,S.Granrose,J.Rond,
W
.Penn








PLAUKIMAS


100 m laisvu stilium 33 vyr 15 šalių

1 Duke Paoa Kahanamoku JAV 1:01,4
2 Pua Kela Kealoha JAV 1:02,2
3 William Harris JAV 1:03,0
4 William Herald Australija 1:03,8
5 George Vernot Kanada


400 m laisvu stilium 20 vyr 11 šalių

1 Norman Ross JAV 5:26,8
2 Ludy Langer JAV 5:29,0
3 George Vernot Kanada 5:29,6
4 Fred K. Kahele JAV


1500 m laisvu stilium 24 vyr 13 šalių

1 Norman Ross JAV 22:23,2
2 George Vernot Kanada 22:36,4
3 Frank Beaurepaire Australija 23:04,O
4 Fred K. Kahele JAV
5 Eugene Bolden JAV
6 Harold E. Annison D.Britanija


100 m nugara 12 vyr 6 šalių

1 Warren Paoa Kealoha JAV 1:15,2
2 Raymond Kegeris JAV 1:16,2
3 Gerard Blitz Belgija 1:19,0
4 Perry McGillivray JAV 1:19,4
5 Harold Kruger JAV
6 Gaspard Lemaire Belgija


200 m krūtine 24 vyr 12 šalių

1 Hakon Malmroth Švedija 3:04,4
2 Thor Henning Švedija 3:09,2
3 Arvo Aaltonen Suomija 3:12,2
4 Jack Howell JAV
5 Ivan Stedman Australija


400 m krūtine 18 vyr 10 šalių

1 Hakon Malmroth Švedija 6:31,8
2 Thor Henning Švedija 6:45,2
3 Arvo Aaltonen Suomija 6:48,0
4 Jack Howell JAV 6:51,0
5 Per Cederblom Švedija
6 Michael McDermott JAV


4x200 m laisvu stilium 29 vyr 7 šalių 7 kom

1 P.McGillivray,P.K.Kealoha,N.Ross, JAV 10:04,4
D,P.Kahanamo
ku
2 H.Hay,W.Herald,I.Stedman, Australija 10:25,4
F.Beaurepaire

3 L.Savage,E.P.Peter,H.Taylor, D.Britanija 10:37,2
H.E.Annison

4 R.Andersson,F.Moller,O.Trolle,A.Borg Švedija 10:50,2
5 M.Massa,
A.Frassinetti,A.Quarantotto, Italija
G.Bisagno
6 G.Blitz,J.Cludt
s,P.Vermetten,R.Bauwens Belgija


Šuoliai nuo tramplinų 14 vyr 9 šalių
( 1m ir 3m )

1 Louis Kuehn JAV 10 675,4
2 Clarence Pinkston JAV 11 655,3
3 Louis Balbach JAV 15 649,5
4 Gustaf Blomgren Švedija 19 587,5
5 Gunnar Ekstrand Švedija 27 559,25
6 John Jansson Švedija 34 544,74


Šuoliai nuo bokštų
( 5m ir 10m ) 15 vyr 7 šalių

1 Clarence Pinkston JAV 7 100,67
2 Erik Adlert Švedija 10 99,08
3 Harry Prieste JAV 16 93,73
4 Gustaf Blomgren Švedija 23 90,78
5 Yngve Jonsson Švedija 27 88,36
6 Louis Balbach JAV 28 84,8


Šuoliai nuo bokštų
paprasti ( 5m ir 10m ) 22 vyr 11 šalių

1 Arvid Wallman Švedija 7 183,5
2 Nils Skoglund Švedija 8 183
3 John Jansson Švedija 16 175
4 Erik Adlerz Švedija 19 173
5 Yrjo Valkama Suomija 23 167,5
6 Herold Jansson Danija 27 159




100m laisvu stilium 16 mot 8 šalių

1 Ethelda Bleibtrey JAV 1:13,6
2 Irene Guest JAV 1:17,0
3 Frances Schroth JAV 1:17,2
4 Constante Mabel Jeans D.Britanija 1:22,8
5 Violet Walrond N.Zelandija
6 Jane Gylling Švedija


300m laisvu stilium 16 mot 7 šalių

1 Ethelda Bleibtrey JAV 4:34,0
2 Margaret Woodbridge JAV 4:42,8
3 Frances Schroth JAV 4:52,0
4 Constante Mabel Jeans D.Britanija 4:52,4
5 Eleanor Uhl JAV
6 Jane Gylling Švedija


4x100m laisvu stilium 12 mot 3 šalių 3 kom

1 M.Woodbridge,F.Schroth,I.Guest, JAV 5:11,6
E.Bleibtrey
2 C.M.Jeans,H.James,Ch,Radcliffe, D.Britanija 5:40,8
G.McKenzi
3 A.Berg,E.Machnow,K.Nilsson, Švedija 5:43,6
J.Gylling


Šuoliai nuo tramplinų 4 mot 1 šalis
( 1m ir 3m )

1 Aileen Riggin JAV 9 539,9
2 Helen Wainwright JAV 9 534,8
3 Thelma Payne JAV 12 534,1
4 Aileen Allen JAV 20 489,8


Šuoliai nuo bokštų
( 4m ir 8m ) 15 mot 7 šalių

1 Stefani Fryland Clausen Danija 6 34,6
2 Eileen Armstrong D.Britanija 10 33,3
3 Eva Ollivier Švedija 11 33,3
4 Isabella White D.Britanija 31,7
5 Aileen Riggin JAV 31,4
6 Elizabeth Grimes JAV 26,7





VANDENSVYDIS 102 vyr 12 šalių 12 kom


1 Ch.S.Smith,P.Radmilovic,Ch.Bugbee, D.Britanija
N.M.Purcel
l,Ch.Jones,W.Peacock,
W.H.Dean
2 A.Durant,G.Blitz,M.Blitz,J.Pleti
ncx, Belgija
P.Gailly,P.Nijs,R.Bauwens,P.Devin
3 H.Julin,R.Anderss
on,V.Andersson, Švedija
E.Bergqvist,M.Gumpel,P.Hansson,
E.Anderss
on,N.Backlund,T.Naumann
4 C.Browne,J.Cardson,S.Jensen,P.Steiger JAV

,P.McGillivray,G.A.Taylor,H.Vollmer,
M.McDermott,H.Hebner,W.Vosbu
rgh,
D.P.Kahanamoku,N.Ross
5 J.Cortlever,C.Kratz,L.Hoogendijk, Ol
andija
G.Bohlander,J.van Silfhout,K.Meijer,
P.van der Velden,P.H.Plantiga,K.Struys,
J.Korsten,P.Zeggers







SPORTINĖ GIMNASTIKA



Europietiška sistema
daugiakovė komandinės 119 vyr 5 šalių 5 kom

1 daug Italija 359,855
2 daug Belgija 346,785
3 daug Prancu
zija 340,1
4 daug Čekoslovakija 305,255
5 daug D.Britanija 290,215



Švediška sistema
daugiakovė komandinės 72 vyr 3 šalių 3 kom

1 daug Švedija 1364
2 daug Danija 1325
3 daug Belgija 1094



Laisva sistema
daugiakovė komandinės 50 vyr 2 šalių 2 kom

1 daug Danija
2 daug Norvegija


Asmeninės daugiakovė 44 vyr 9 šalių

1 Giorgio Zampori Italija 88,35
2 Marco Torres Prancuzija 87,62
3 Jean Gounot Prancuzija 87,45
4 Felicien Kempeneers Belgija 86,25
5 Georges Thurnherr Prancuzija 86
6 Laurent Grech Prancuzija 85,65







DVIRAČIŲ SPORTAS



Sprintas -- 1000m 18 vyr 7 šalių

1 Mauritius Peeters Olandija 1:38,3
2 Thomas Johnson D.Britanija
3 Harry Ryan D.Britanija


Tandemas -- 2000m 12 vyr 5 šalių 6 kom

1 Harry Ryan D.Britanija 2:49,4
Thomas Lance
2 James R. Walker PAR
William Smith
3 Frans de Vreng Olandija
Petrus Gerardus Ikelaar
4 William Stewart D.Britanija
Cyril Albert Alden


4000m persekiojimo
lenktynės komandinės 32 vyr 8 šalių 8 kom

1 F.Giorgetti,R.Ferraro,A.Carli,P.Magnani Italija 5:20,O
2 A.
White,H.T.Johnson,W.Stewart, D.Britanija
C.A.Alden
3 J.R.Walker
,W.R.Smith,H.J.Kaltenbrun, PAR
H.W.Goosen
4 A.de Buinne,Ch.van Doorselaer, Belgija
G.Deschryver,J.Janssens


50 km asmeninės lenktyn 29 vyr 11 šalių

1 Henry George Belgija 1:16:43,2
2 Cyril Albert Alden D.Britanija
3 Petrus Gerardus Ikelaar Olandija
4 Ruggero Ferrario Italija
5 Herbert McDonald Kanada
6 Franco Giorgetti Italija


175km asmeninės lenktyn
plentu 46 vyr 13 šalių

1 Harry Stenqvist Švedija 4:40:01,8
2 Henry Justaves Kaltenbrun PAR 4:41:26,6
3 Fernand Canteloube Prancuzija 4:42:54,4
4 Jean Janssens Belgija 4:44:20,6
5 Albert de Buinne Belgija 4:45:23,4
6 Georges Detreille Prancuzija 4:46:13,4


175km komandin lenktyn
plentu 44 vyr 11 šalių

1 F.Canteloube,G.Detreille,A.Souchard, Prancuzija 19;16:43,2

M.Gobillot
2 H.Stenqvist,R.Malm,A.Persson, Švedija 19;23:10,O
S
.Lundberg
3 J.Janssens,A.de Buinne,A.Vercruysse, Belgija 19;28:44,4
A.Wyckmans
4 Ch.Johansen,
A.Lundgren,Ch.Frisch Danija 19;52:35,O
A.Clausen
5 F.Gay,P.Bestet
ti,C.Arduino,D.Guindani Italija 20:24;44,O
6 P.G.Ikelaar,N.de Jong,P.C.Kloppenburg Olandija 20;28:39,2
,A.G.van der Stel






IRKLAVIMAS



Vienvietė 10 vyr 10 šalių

1 John Kelly JAV 7:35,O
2 Jack Beresford D.Britanija 7:36,O
3 D. Clarence Hadfield d'Arcy N.Zelandija 7:48,O
4 Frits Evert Eyken Olandija


Dvivietė be vairininko 10 vyr 5 šalių 5 kom

1 John Kelly , Paul Costello JAV 7:09,O
2 Erminio Dones , Pietro Annomi Italija 7:19,O
3 Alfred Ple , Gaston Giran Prancuzija 7:21,O


Dvivietė su vairininko 12 vyr 4 šalių 4 kom

1 E.Olgeni,G.Scatturin,G.de Filip Italija 7:56,O
2 G.Poix,M.Bouton,E.Barberolle Prancuzija 7:57,
O
3 E.Candeveau,A.Felber,P.Piaget Šveicarija


Keturvietė su vairininko 45 vyr 9 šalių 9 kom

1 W.Brūderlin,M.Rudolf,P.Rudolf, Šveicarija 6:54,O
H.Walter,
P.Staub
2 K.Myers,C.O.Klose,F.Federschmidt, JAV 6:58,O
E.Feders
chmidt,S.Clark
3 B.Var,T.Klem,H.Larsen,P.Gulbrandsen, Norvegija 7:
02,O
T.Hagen


Aštuonvietė 72 vyr 8 šalių 8 kom

1 V.V.Jacomini,E.B.Graves,W.C.Jordan, JAV 6:02,6
E.P.Moore,A.R.Sandborn,D.H.Johnston,
V.J.Gallagher,C.W.
King,S.R.Clark
2 E.D.Horsfall,G.O.Nickalls,R.Lucas, D.Britanija 6:
05,O
W.James,J.Campbell,S.Earl,R.Shove,
S.E.Swann,R.Johnstone

3 T.Nag,C.Olsen,A.Nilsen,H.Ellingsen, Norvegija 6:36,O
T.Michel
sen,A.Mortensen,K.Nag,
T.Tollefsen,T.Hagen
4 A.Diebold,Ch.Hah
n,F.Grossmann,R.Fleig Prancuzija 6:42,6
,H.Barbanes,F.Fleig,Ch.Schlewer,
E.Ruhlmann,E.Barberoll
e






BURIAVIMAS



Klasė 12m (tipas 1903 ) 9 vyr 1 šalis 1 kom

1 H.Ostervold,J.Ostervold,O.Ostervold, Norvegija
H.Nacss,L.Chr
istiansen,H.Mogster,
R.Birkeland,H.Birkeland,K.Ostervold



Klasė 12m (tipas 1919 ) 9 vyr 1 šalis 1 kom

1 J.Friele,O.Orvig,A.Allers,Ch.Wiese, Norvegija
M.Borthen,E.Re
imers,K.Hassel,T.Orvig,
E.Orvig


Klasė 10m (tipas 1907 ) 7 vyr 1 šalis 1 kom

1 E.Herseth,S.Holter,I.Nielsen,O.Sorensen Norvegija
,P.Jamvold
,G.Jamvold,C.Juell


Klasė 10m (tipas 1919 ) 7 vyr 1 šalis 1 kom

1 A.Arentz,W.Gilbert,R.Gjertsen,H.Schjott, Norvegija
A.Sejerst
ed,T.Schjott,O.Falkenberg


Klasė 8m (tipas 1907 ) 9 vyr 1 šalis 2 kom

1 A.Ringvold,T.Holbye,T.Wagle,K.Olsen, Norvegija
A.B.Jacobsen

2 N.M.Nielsen,J.Faye,Ch.*pimp...*,S.Abel Norvegija


Klasė 8m (tipas 1919 ) 14 vyr 2 šalių 3 kom

1 M.Konow,R.Marthiniussen,R.Vig, Norvegija
T.Christoffersen

2 J.Salvesen,L.Schmidt,F.Schiander, Norvegija
N.Thomas,R.Tschudi

3 A.Grisar,W.de l'Arbre,L.Standaert, Belgija
H.Weewauters,G.Hellebuyck


Kl
asė 7m (tipas 1907 ) 4 vyr 1 šalis 1 kom

1 C.M.Wright,D.W.Wright,R.H.Coleman, D.Britanija
W.J.Maddison



Klasė 6,5m (tipas 1919 ) 6 vyr 2 šalių 2 kom

1 J.R.Carp,P.A.Wernink,B.Carp Olandija
2 A.Weil,F.Picon,R.Monie
r Prancuzija


Klasė 6m (tipas 1919 ) 6 vyr 2 šalių 2 kom

1 A.Brecke,P.Kaasen,I.Rod Norvegija
2 L.Huybrechts,Ch.van den Busche,J.Klotz Belgija


Klasė 6m (tipas 1907 ) 12 vyr 2 šalių 4 kom

1 E.Cornellie,F.Cornellie,F.Gustave Belgija
2 E.Togersen,A.Knud
sen,L.Erichsen Norvegija
3 H.Agersborg,T.*****sen,E.Bernsten Norveg
ija
4 L.Depiere,R.Bauwens,W.Valcke Belgija


Klasė 40 m x m 8 vyr 1 šalis 2 kom

1 T.Holm,Y.Holm,A.Rydin,G.Tengvall Švedija
2 G.Svensson,R.Svens
son,P.Almstedt, Švedija
E.Mellbin


Klasė 30 m x m 4 vyr 1 šalis 1 kom

1 G.Lundqvist,R.Steffenburg,G.Bengtson, Švedija
A.Calvert



Jalai -- 12 funtų 4 vyr 1 šalis 2 kom

1 J.J.A.Hin,F.F.J.Hin Olandija
2 A.E.van der Biesen,P.B.Beukers Olandija


Jalai -- 18 funtų 2 vyr 1 šalis 1 kom

1 F.A.Richards,J.Hedberg D.Britanija






FUTBOLAS 188 vyr 14 šalių 14 kom

1 J.de Bie,A.Swartenbroeks,O.Verbeck, Belgija
J.Musch,E.Hanse,A.Fierens,L
.van Hege,
H.Larnoe,M.Bragard,R.Coppee,D.Bastin,
F.Balyu,F.Nisot,G.He
bdin
2 R.Zamora,P.Vallana,M.Arrate,F.Artola, Ispanija
A.Sancho,R.E
quiazabal,F.Sesumaga,
F.Pagazaurtunduo,P.Arabolaza,
R.Moreno,D.A
cedo,J.Samitier,L.Otero,
J.M.Belaustequigoitin,J.Vazquez,
S.Bilb
ao,R.M.Gil,S.Izaguirre
3 R.MacNeil,H.L.B.Denis,L.Bosschart, Olandija

J.D.de Natris,E.Bulder,B.Groosjohan,
J.van Dort,O.van Rappard,A.G.Bieshaar,
H.C.F.C.van Heijden,B.Verwey,
F.C.Kuipers,H.H.Steeman,J.Bulder
4 P.Campelli,G
.Giacone,A.Bruna, Italija
R.de Vecchi,V.Rosetta,C.G.di Nardo,
E.Reinaudi,M.Meneghetti,G.Parodi,
L.Burlando,R.Roggero,
G.Barucco,
P.Ferraris,G.Forlivesi,C.Lovati,C.Sardi,
A.Balonc
ieri,E.Badini,G.Brezzi,
A.E.Santamaria,A.de Marchi






ŽOLĖS RIEDULYS 52 vyr 4 šalių 4 kom


1 H.Haslam,J.Bennett,Ch.Atkin,H.Cooke, D.Britanija
C.Campbell,E.Crockford,C.Wilkinson,
W.Smith,G.Mc
Grath,J.McBryan,
S.H.Shoveller,R.Crummack,A.Leighton,
Ch.Marcom,
H.K.Cassels
2 A.Rasmussen,H.Ch.Herlak,F.Faber, Danija
E.Husted,H.H
olst,H.J.Hansen,S.Blach,
H.A.Bjerrum,T.Eigenbrod,S.Due,
E.Blach,
P.Metz
3 Ch.Delelienne,M.van den Bemden, Belgija
R.D.de la Chevalerie,R.Strauwen,
F.de Montigny,A.Goemare,P.Chibert,
P.Valcke,R.Gevers,L.Diercxens,
J.v
an Nerom,R.Keppens,A.Becquet,
Ch.Guiette,P.Thinchant
4 P.Haranger,R.
Lelong,P.Estrabant, Prancuzija
G.Breuille,J.Morise,E.Loriol,D.Guard,

R.Bedel,A.Bedel,A.Bounal,G.Rogot,
P.Rollin









SUNKUMŲ KILNOJIMAS


iki 60 kg 10 vyr 8 šalių

1 Frans de Haes Belgija 220,O
2 Alfred Schmidt Estija 212,5
3 Eugene Ryther Šveicarija 210,O
4 Luigi Gatti Italija 195,O
5 Ludvik Wagner Čekoslovakija 195,O
6 Gustav Eriksson Švedija 192,5


iki 67,5 kg 11 vyr 9 šalių

1 Alfred Neuland Estija 257,5
2 Louis Williquet Belgija 240,O
3 Florimont Rooms Belgija 230,O
4 Gulio Monti Italija 230,O
5 Martin Olofsson Švedija 220,O


iki 75 kg 11 vyr 8 šalių

1 Henri Gance Prancuzija 245,O
2 Pietro Bianchi Italija 237,5
3 Albert Pettersson Švedija 237,5
4 Paul Ledran Prancuzija 220,O
5 M. Ringelberg Olandija 220,O


iki 82,5 kg 11 vyr 8 šalių

1 Ernest Cadine Prancuzija 290,O
2 Fritz Hūnenberger Šveicarija 275,O
3 Erik Pettersson Švedija 272,5
4 Erik Carlson Švedija 262,5
5 Maurice Davene Prancuzija 250,5


virš 82,5 kg 10 vyr 8 šalių

1 Filippo Bottino Italija 270,O
2 Joseph Alzin Liuksemburg 255,O
3 Louis Bernot Prancuzija 250,O
4 Erik Juul Jensen Danija 250,O
5 Richard Brunn Šveicarija 250,O
6 Joseph Duchateau Prancuzija 247,5






KLASIKINĖS IMTYNĖS


iki 62 kg 21 vyr 10 šalių

1 Oskar David Friman Suomija
2 Heikki Kahkonen Suomija
3 Frithiof Svensson Švedija
4 Alexandre Boumans Belgija
5 Aage Tegersen Danija
6 Josef Beranek Čekoslovakija


iki 67,5 kg 22 vyr 14 šalių

1 Eemeli Ernesti Vare Suomija
2 Taavi Tamminen Suomija
3 Frithjof Andersen Norvegija
4 Frits Janssen Belgija
5 Lonets Suomija


iki 75 kg 22 vyr 11 šalių

1 Carl Westergren Švedija
2 Artur Lindfors Suomija
3 Matti Perttila Suomija
4 Johanes Petrus Eillebrecht Olandija


iki 82,5 kg 18 vyr 10 šalių

1 Claes Edvin Johansson Švedija
2 Edil Rosenqvist Suomija
3 Johannes Eriksen Danija
4 Johanes Sint Olandija


virš 82,5 kg 22 vyr 11 šalių

1 Adolf Lindfors Suomija
2 Poul Hansen Danija
3 Martti Nieminen Suomija
4 Alex Weyand JAV






LAISVOSIOS IMTYNĖS


iki 60 kg 11 vyr 6 šalių

1 Charles Edwin Ackerly JAV
2 Samuel Gerson JAV
3 Samuel Bernard D.Britanija
4 Shindes Indija


iki 67,5 kg 11 vyr 6 šalių

1 Kaarlo Anttila Suomija
2 Gottfrid Svenson Švedija
3 Peter Wright D.Britanija
4 Auguste Thijs Belgija


iki 75 kg 16 vyr 9 šalių

1 Eino Leino Suomija
2 Vaino Penttala Suomija
3 Charles Johnson JAV
4 Angus Frantz JAV


iki 82,5 kg 13 vyr 8 šalių

1 Anders Larsson Švedija
2 Charles Courant Šveicarija
3 Walter Maurer JAV
4 John Redman JAV


virš 82,5 kg 8 vyr 5 šalių

1 Robert Roth Šveicarija
2 Nathan Pendleton JAV
3 Ernst Nilsson Švedija
3 Frederick Meyer JAV







BOKSAS



iki 50,802 kg 11 vyr 7 šalių

1 Frank di Genaro JAV
2 Anders Petersen Danija
3 William Cuthbertson D.Britanija
4 Albert Prancuzija


iki 53,525 kg 8 vyr 7 šalių

1 Clarence Walker PAR
2 Chris J. Graham Kanada
3 James McKenzie D.Britanija
4 Henri Herbrants Belgija


iki 57,152 kg 15 vyr 9 šalių

1 Paul Fritsch Prancuzija
2 Jean Gachet Prancuzija
3 Edoardo Garzena Italija
4 Jack Zivic JAV


iki 61,237 kg 12 vyr 9 šalių

1 Samuel Mosberg JAV
2 Gotfred Johansen Danija
3 Clarence Newton Kanada
4 Reland PAR


iki 66,678 kg 16 vyr 10 šalių

1 Albert Schneider Kanada
2 Alexander Ireland D.Britanija
3 Frederick Colberg JAV
4 William Oistacher JAV


iki 72,574 kg 15 vyr 9 šalių

1 Harry Mallin D.Britanija
2 George Arthur Prudhomme Kanada
3 Montgomery Mart Herscovitch Kanada
4 Hjalmar Stromme Norvegija


iki 79,378 kg 8 vyr 6 šalių

1 Edward Eagan JAV
2 Sverre Sorsdal Norvegija
3 H. Franks D.Britanija
4 H. Brown D.Britanija


virš 79,378 kg 8 vyr 6 šalių

1 Ronald Rawson D.Britanija
2 Soren Petersen Danija
3 Xavier Eluere Prancuzija
4 William Spengler JAV





FECHTAVIMAS



Rapyra asmeninės 64 vyr 8 šalių

1 Nedo Nadi Italija 10
2 Philippe Cattiau Prancuzija 9(14)
3 Roger Ducret Prancuzija 9(19)
4 Andre Labatut Prancuzija 7
5 Aldo Nadi Italija 6(19)
6 Fernand de Montigny Belgija 6(27)


Rapyra komandinės 48 vyr 8 šalių 8 kom

1 N.Nadi,A.Nadi,A.Olivier,P.Speciale, Italija 4
R.Terlizzi,O
.Puliti,T.Constantino,B.Baldi
2 A.Labatut,G.Trombert,M.Perrot,L.Ga
udin Prancuzija 3
,Ph.Cattiau,R.Ducret,G.Amson,
L.B.de Castellane
3 F.W.Honeycutt,A.Lyon,R.Sears,H.Rayer, JAV 2
H.Brec
kinridge
4 E.Levison,I.Osiier,P.Rasmussen, Danija 1
K.Schroder,G.Hegner
5 E.Seligman,R.M.P.Willoughby, D.Britanija 0
P.C.Doybe,R.Montgomerie,H.E.James,
C.A.Kershaw



Špaga asmeninės 46 vyr 12 šalių

1 Armand Massard Prancuzija 9
2 Alexandre Lippmann Prancuzija 7
3 Gustave Buchard Prancuzija 6
4 Ernest Gevers Belgija 6
5 E. Moreau Prancuzija 5
6 Antonio Mascarenhas de Menezes Portugalija 5


Špaga komandinės 71 vyr 11 šalių 11 kom

1 N.Nadi,A.Nadi,A.Olivier,G.Canova, Italija 5
D.Urbani,T.Boz
za,A.Marrazzi,
A.Allochio,T.Constantino,P.T.di Revel
2 P.Anspach,L.Tom,E.Gevers,V.Boin, Belgija 4
F.G.d'Aviell
a,F.de Montigny,M.de Wee,
J.de Craecker,Ph.Le Hardy de Beaulieu
3 A.Massard,A.Lippmann,G.Buchard, Prancuzija 3
S.Casan
ova,G.Trombert,G.Amson,
E.Moreau
4 A.M.de Menezes,J.Paive,R.Mayer, Portugalija 2
J.Sassetti,H.da Silveira,F.Paredes,
M.Queiroz
5 J.L.Albaret,L.Montagnier,F.Wi
lhelm, Šveicarija 1
H.Jacquet,F.Fitting,E.Fitting,E.Empeyta,
L
.de Tribolet
6 H.Breckinridge,H.Rayner,W.Russel, JAV 0
R.Dutcher,A.Ly
on,R.Sears


Kardas asmeninės 40 vyr 9 šalių

1 Nedo Nadi Italija 11
2 Aldo Nadi Italija 9
3 Andrianus Egbertus Willem de Jong Olandija 7
4 Oreste Puliti Italija 6(19)
5 Ian van der Wiel Olandija 6(22)
6 Leon Tom Belgija 5(24)
6 Robert Hennet Belgija 5(24)


Kardas komandinės 42 vyr 8 šalių

1 N.Nadi,A.Nadi,F.Gargano,O.Puliti, Italija 7
G.Santelli,D.Urbani,F.S.Ceserano,
B.Baldi
2 J.Lacroix,J.Margra
ff,M.Perrodon, Prancuzija 6
H.Saint Germain,G.Trombert,Mondielli
3 A.E.W.de Jong,J.van der Wiel, Olandija 5
J.Doorman,W.P.H.van Blijenburgh,
L.A.Delaunoij,S.Zeldenrust,
H.J.M.Wijnoldij-Danie
ls
4 R.Hennet,P.Calle,A.Simonson,L.Tom, Belgija 4
R.Feyerick,Ch.D
elporte,H.Dombeeck,
5 E.G.Fullinwidder,A.Lyon,J.B.Parker, JAV 3
J
.Dimond,F.J.Cunningham,C.J.Walker,
C.B.Fraley,R.Bowman
6 I.Osii
er,P.Rasmussen,E.Levison, Danija 0
A.Berntsen,W.Bonde





ŠIUOLAIKINĖ PENKIAKOVĖ

22 vyr 8 šalių
1 Gustaf Dyrsen Švedija 18
2 Erik de Laval Švedija 23
3 Gosta Runo Švedija 27
4 Bengt Uggla Švedija 46
5 Marius Erik Christensen Danija 47
6 Harold Rayner JAV 48






ŠAUDYMAS


Laisvo pavyzdžio šautuv.
3 padėtys 300m -asmenin. 70 vyr 14 šalių

1 Morris Fisher JAV 997
2 Niels Hansen Ditlev Larsen Danija 985
3 Osten Ostensen Norvegija 980
4 Carl Townsend Osburn JAV 980
5 Gudbrand Gudbrandsen Skatteboe Norvegija 975
6 Mauritz Ericsson Švedija 974


Laisvo pavyzdžio šautuv.
3 padėtys 300m -komand. 70 vyr 14 šalių 14 kom

1 C.T.Osburn,M.Fisher,D.Fenton,W.Lee, JAV 4876
L.Spooner

2 O.Ostensen,O.M.Olsen,O.Sletten, Norvegija 4741
L.Larsen,H.Natvig

3 F.Kuchen,A.Trondle,A.Rosli,C.Widmer, Šveicarija 4698
J.Reich

4 V.Nieminen,V.Kolho,K.K.Lappalainen, Suomija 4668
M.Wegelius,
V.Vauhkonen
5 N.H.D.Larsen,P.Geltzer,N.Laursen, Danija 4645
N.A
ndersen,L.J.Madsen
6 M.Ericsson,C.H.Johansson,E.Blomqvist, Švedija
4591
V.Knutsson,L.Lagerlof


Kariškas šautuv.
300m stovint -asmeninės 48 vyr 12 šalių

1 Carl Townsend Osburn JAV 56
2 Lars Jorgen Madsen Danija 55
3 Lawrence Adam Nuesslein JAV 54
4 Erik Saetter-Lassen Danija 54
5 Joseph Janssens Belgija 54
6 Riccardo Ticchi Italija 54


Kariškas šautuv.
300m stovint -komandinės 75 vyr 15 šalių 15 kom

1 E.Saetter-Lassen,N.H.D.Larsen, Danija 266
L.J.MadsenA.M.Pe
tersen,A.P.Nielsen
2 C.T.Osburn,L.Spooner,W.Lee,T.Brown, JAV 255

L.A.Nuesslein
3 O.Ericson,C.H.Johansson,L.Lagerlof, Švedija 255

W.Hellman,M.Eriksson
4 R.Ticchi,C.Isnardi,L.Favretti,G.Boriani,
Italija 251
S.de Ranieri
5 L.Johnson,E.Rumeau,A.Paroche, Prancuzija 249
A.Parmen
tier,G.Roes
6 O.Ostensen,O.M.Olsen,O.Sletten, Norvegija 242
A.H
elgerud,G.G.Skatteboe


Kariškas šautuv.
300m gulint -asmeninės 49 vyr 12 šalių

1 Otto M. Olsen Norvegija 60
2 Leon Johnson Prancuzija 59
3 Fritz Kuchen Šveicarija 59
4 Vilho Vauhkonen Suomija 59
5 Achille Paroche Prancuzija 59


Kariškas šautuv.
300m gulint -komandinės 75 vyr 15 šalių 15 kom

1 C.T.Osburn,L.Spooner,M.Fisher,W.Lee, JAV 289
J.Jackson

2 L.Johnson,E.Rumeau,A.Paroche, Prancuzija 283
A.Parmentier,G.Roes

3 V.Nieminen,V.Kolho,K.K.Lappalainen, Suomija 281
M.Wegelius,V
.Vauhkonen
4 F.Kuchen,A.Trondle,A.Rosli,C.Widmer, Šveicarija 281

W.Lienhard
5 M.Ericsson,C.H.Johansson,T.Holmberg, Švedija 281

E.Blomqvist,V.Jernstrom
6 O.Ostensen,O.M.Olsen,O.Sletten, Norvegi
ja 280
A.Helgerud,J.Onsrud


Kariškas šautuv.
300m 600m gulint -kom 70 vyr 14 šalių 14 kom

1 C.T.Osburn,L.Spooner,J.Jackson,W.Lee, JAV 573
G.O.Schriver

2 O.Ostensen,O.M.Olsen,O.Sletten, Norvegija 565
A.Helgerud,J.Ons
rud
3 F.Kuchen,A.Trondle,A.Rosli,C.Widmer, Šveicarija 563
W.Lienhard

4 L.Johnson,E.Rumeau,A.Paroche, Prancuzija 563
A.Parmentier,G.Roes

5 D.Smith,R.Bodley,F.L.A.Buchanan, PAR 560
G.H.Harvey,F.H.Morgan

6 M.Ericsson,C.H.Johansson,G.A.Jonsson, Švedija 553
E.Blomqvist,
B.Andreasson


Kariškas šautuv.
600m gulint -asmeninės 46 vyr 11 šalių

1 C. Hugo Johansson Švedija 58
2 Mauritz Eriksson Švedija 56
3 Lloyd Spooner JAV 56
4 Joannis Theophylakis Graikija
5 Olaf Sletten Norvegija


Kariškas šautuv.
600m gulint -komandinės 70 vyr 14 šalių 14 kom

1 D.Fenton,G.O.Schriver,W.Lee,L.Spooner JAV 287
,J.Jackson

2 D.Smith,R.Bodley,F.L.A.Buchanan, PAR 287
G.H.Harvey,F.H.Morgan

3 M.Ericsson,C.H.Johansson,G.A.Jonsson, Švedija 287
E.Blomqvis
t,E.Ohlsson
4 O.Ostensen,O.M.Olsen,O.Sletten, Norvegija 282
A.He
lgerud,J.Onsrud
5 L.Johnson,E.Rumeau,A.Paroche, Prancuzija 280
A.
Parmentier,G.Roes
6 F.Kuchen,A.Trondle,A.Rosli,C.Widmer, Šveicarija
279
W.Lienhard


Mažo kalibro šautuv.
50m asmeninės 50 vyr 10 šalių

1 Lawrence Adam Nuesslein JAV 391
2 Arthur Rothrock JAV 386
3 Dennis Fenton JAV 385


Mažo kalibro šautuv.
50m komandinės 50 vyr 10 šalių 10 kom

1 L.A.Nuesslein,A.Rothrock,D.Fenton, JAV 1899
W.Lee,G.O.Schr
iver
2 S.Hulterantz,E.Ohlsson,L.Lagerlof, Švedija 1873
R.Stare,
O.Ericsson
3 O.Ostensen,O.Sletten,A.W.Olsen, Norvegija 1866
S.J
ohansen,A.Helgerud
4 L.J.Madsen,E.Saetter-Lassen,A.P.Nielsen Danij
a 1862
,O.Wegener,C.Moller
5 L.Johnson,A.Paroche,E.Rumeau, Pran
cuzija 1847
A.Parmentier,G.Roes
6 P.van Asbroeck,N.van Molle,V.Robert, Belgija 1785
Ph.Cammaerts,L.Andrieu



Pistoletas 50m asmenin 36 vyr 13 šalių

1 Karl Frederick JAV 496
2 Afranio da Costa Brazilija 489
3 Alfred Lane JAV 481
4 Lauritz Larsen Danija 475
5 Niels Hansen Ditlev Larsen Danija 470
6 Wilhelm Andersson Švedija 467


Pistoletas 50m komandin 60 vyr 12 šalių 12 kom

1 K.Frederick,A.Lane,R.Bracken,J.Snook, JAV 2372
M.Kelly
2 A.W.Andersson,C.Reuterskiold, Švedija 2289

G.Gabrielsson,S.Hulterantz,A.Johnsson
3 A.da Costa,S.Wolf,D.Barbosa, Brazilija 2264
F.Soledade,G.Paraense
4 A.
Theophylakis,I.Theophylakis,I.Zappas, Graikija 2240
G.Moraitinis,G.V
aphaidis
5 P.van Asbroeck,C.Adriansens,A.Balbaert Belgija 2229
,J.Haesaerts,F.Hevens

6 Pecchia,Maujean,L.Johnson,Boitout, Prancuzija 2228
A.Regaud



Revolveris 30m asmenin 38 vyr 14 šalių

1 Guilhermo Paraense Brazilija 274
2 Raymond Bracken JAV 272
3 Fritz Zulauf Šveicarija 269
4 Karl Frederick JAV 262


Revolveris 30m komand 40 vyr 8 šalių 8 kom

1 K.Frederick,A.Lane,L.Harant,J.Snook, JAV 1310
M.Kelly
2 A.Theophylakis,I.Theophylakis,I.Zappas, Gra
ikija 1285
G.Moraitinis,G.Vaphaidis
3 F.Zulauf,F.Kuchen,W.Schny
der, Šveicarija 1270
C.Widmer,A.Wiederkehr
4 A.da Costa,S.Wolf,D.Barbosa, Brazilija 1264
F.Soledade,G.Paraense
5
Pecchia,Maujean,L.Johnson,Boitout, Prancuzija 1239
A.Regaud
6 J
.Bento,L.Calvet,A.Bonilla,A.Vasquez, Ispanija 1224
J.Miro



Į ,,bėgantį elnią" asmen 22 vyr 4 šalių

1 Otto M. Olsen Norvegija 43
2 Alfred Swahn Švedija 41
3 Harald Natvig Norvegija 41


Į ,,bėgantį elnią" komand 20 vyr 4 šalių 4 kom

1 O.M.Olsen,H.Natvig,O.A.Lilloc-Olsen, Norvegija 178
E.Liber
g,H.Nordvik
2 R.Tikkanen,N.Toivonen,M.Wegelius, Suomija 159
K.K
.Lappalainen,Y.Kolho
3 T.Brown,L.A.Nuesslein,L.Spooner, JAV 158

C.T.Osburn,W.Lee
4 A.Swahn,O.Swahn,B.Lagercrantz, Švedija 153

P.Kinde,K.Larsson


Į ,,bėgantį elnią" asmen
dvigubi šūviai 23 vyr 4 šalių

1 Ole Andreas Lilloc-Olsen Norvegija 82
2 Frederik Landelius Švedija 77
3 Einar Liberg Norvegija 71


Į ,,bėgantį elnią" komand
dvigubi šūviai 20 vyr 4 šalių 4 kom

1 O.A.Lilloc-Olsen,H.Natvig,H.Nordvik, Norvegija 343
E.Liberg,T.Johansen
2 A.Swahn,O.Swahn,B.Lagercrant
z, Švedija 336
F.Landelius,E.Benedicks
3 R.Tikkanen,N.Toivonen,M.
Wegelius, Suomija 284
V.Vauhkonen,Y.Kolho
4 T.Brown,L.A.Nuesslein
,L.Spooner, JAV 282
C.T.Osburn,W.Lee


Šaudymas į lėkšteles asme 48 vyr 8 šalių

1 Mark Arie JAV 95
2 Frank Troeh JAV 93
3 Frank Wright JAV 87
4 Frederick Plum JAV 87
4 Horace Bonser JAV 87
6 Nordal Lunde Norvegija 85


Šaudymas į lėkšteles kom 48 vyr 8 šalių 8 kom

1 M.Arie,F.Troeh,F.Wright,F.Plum, JAV 547
H.Bonser,F,McNeir
2 A.Bosquet,J.Cogels,E.Dupont,H.Quer
sin, Belgija 503
L.van Tilt,E.Fesinger
3 E.Lundquist,P.Kinde,F.Landelius, Švedija 500

A.Swahn,K.Richter,E.Sokjer-Petersen
4 H.R.Humby,W.P.Grosvenor,W.El
licott, D.Britanija 488
G.Whitaker,E.Pocock,Ch.Palmer
5 G.Beatt
ie,J.Black,S.Vance,B.McLaren, Kanada 474
J.Montgomery,J.Oliver
6
R.de Favouge,G.van der Vliet,E.Jurgens, Olandija 222
F.Jurgens,P.W.Waller,
E.L.van der Voorts tot Voorts






ŠAUDYMAS IŠ LANKO


,, Mažasis paukštis "

1 Edmond van Moer Belgija 11
2 Louis van de Perck Belgija 8
3 Joseph Hermans Belgija 6


,, Didysis paukštis "

1 Edouard Cloetens Belgija 13
2 Louis van de Perck Belgija 11
3 Firmin Flamand Belgija 7


,, Judantis paukštis " 28m

1 Hubert van Innis Belgija 144
2 Leonce Gaston Quentin Prancuzija 115


,, Judantis paukštis " 33m

1 Hubert van Innis Belgija 139
2 Julien Louis Brule Prancuzija 94


,, Judantis paukštis " 50m

1 Julien Louis Brule Prancuzija 134
2 Hubert van Innis Belgija 106


,, Mažasis paukštis " kom

1 L.van de Perck,E.van Moer,J.Hermans, Belgija 25
E.Cloetens,F.Flamand,A.van de Verve


,, Didysis paukštis " kom

1 L.van de Perck,E.van Moer,J.Hermans, Belgija 31
E.Cloetens,F.Flamand,A.van de Verve


,, Judantis paukštis " 28m
komandinės

1 A.C.Theeuwes,H.van Bussel, Olandija 3087
J.J.Packbiers,A.van Merrienboer,
J.J.van Gastel,T.B.Willems,
P.G.de Brouwer,J-B-J.van Gestel
2 H.van Innis,A.Allaert,E.de Knibber, Belgija 2924
L.Delcon,J.de Mayer,P.van Thielt,
L.Fierens,L.van Beeck
3 J.L.Brule,L.G.Quentin,P.Fauvel, Epin, Prancuzija 2317
E.G.Grisot(Frisot),E.Richez,L.Mabellon



,, Judantis paukštis " 50m
komandinės

1 H.van Innis,A.Allaert,E.de Knibber, Belgija 2701
L.Delcon,J.de Mayer,P.van Thielt,
L.Fierens,L.van Beeck
2 J.L.Brule,L.G.Quentin,P.Fauvel, Epin, Prancuzija 2493
E.G.Grisot(Frisot),E.Richez,L.Mabellon







JOJIMAS



Dresūra asmen 18 vyr 5 šalių

1 Janne Lundblad Švedija 27,937
2 Bertil Sandstrom Švedija 26,312
3 Hans van Rosen Švedija 25,125
4 Wilhelm von Essen Švedija 24,875
5 Hedoin de Maille de la Tour Landry Prancuzija 23,937
6 Michel Artola Prancuzija 23,437


Trikovė asmenin 25 vyr 8 šalių

1 Helmer Morner Švedija 1775,OO
2 Age Lundstrom Švedija 1738,75
3 Ettore Caffaratti Italija 1733,75
4 Roger Moesremans d'Emaus Belgija 1652,5O
5 Garibaldi Spighi Italija 1647,5O
6 Harry Dwight Chamberlin JAV 1568,75


Trikovė komandinės 23 vyr 6 šalių 6 kom

1 A.Lundstrom,H.Morner,G.von Braun, Švedija 5057,5
K.Dyrsch
2 E.Caffaratti,G.Spighi,G.Caccian
dra, Italija 4735,O
G.Asinari
3 R.M.d'Emaus,O.Lints,J.Bonvalet, B
elgija 4560,O
J.Misonne
4 H.D.Chamberlin,W.W.West,J.A.Barry, JAV
4477,5
S.Doak


Kliūčių įveikimas asmen 25 vyr 6 šalių

1 Tommaso Lequio di Assaba Italija 2
2 Alessandro Valerio Italija 3
3 C. Gustaf Lewenhaupt Švedija 4
4 Paul Michelet Norvegija 5
5 Ferdinand de la Serna Belgija 6
5 Lars von Stockenstrom Švedija 6


Kliūčių įveikimas komand 18 vyr 5 šalių 5 kom

1 H.von Rosen,C.Konig,D.Norling,F.Martin Švedija 14,OO
2 H.d'Oultremont,A.Co
umans,T.de Brie, Belgija 16,25
H.de Gaiffier d'Hestroy
3 E.Caffaratti,G.Spighi,G.Cacciandra, Italija 18,75
A
.Alvisi
4 H.Horment,A.de Laissardiere,Lemoyne, Prancuzija 34,75
E.Saint Poulof
5 H.D.Chamberlin,S.Doak,J.A.Barry, JAV 42,OO
K.C.Greenwa
ld


Dailusis išjodin asmen 17 vyr 3 šalių

1 Bouckaert Belgija 30,5
2 Fiel Prancuzija 29,5
3 Finet
Belgija 29,O
4 van Ranst Belgija
5 van Schauwbroeck Belgija
6 van Cauwenberg Belgija


Dailusis išjodin komand 9 vyr 3 šalių 3 kom

1 Bouckaert,Finet,van Ranst Belgija
2 Fiel,Salins,Cauchy Prancuzija
3 O.P.Nilsson,O.Ni
lsson,E.Green Švedija






POLO ANT ARKLIŲ
16 vyr 4 šalių 4 kom

1 T.P.Melville,F.W.Barrett,V.N.Loskett, D.Britanija
lord Jack Woodhouse
2 L.de la Mazza,J.de San Miguel, Ispanija
A.de Figueroa,J.de Figueroa
3 A.Harris,T.Allen,J.C.Montgomery, JAV
N.E.Margrett

4 A.Grisar,M.Lysen,C.van der Straeten, Belgija
G.P.de Nieuwburg







TENISAS


Vienetai 41 vyr 14 šalių

1 Louis Raymond PAR
2 Ichiya Kumagae Japonija
3 Charles Lyndhurst Winslow PAR
4 O. G. Noel Turnbull D.Britanija


Dvejetai 44 vyr 12 šalių

1 O. G. Noel Turnbull D.Britanija
Max Woosnam
2 Ichiya Kumagae Japonija
Sejičiro Kašijo
3 Max Decugis Prancuzija
Pierre Albarran
4 Francois Blanchy Prancuzija
Jacques Brugnon


Moterys

Vienetai 18 mot 7 šalių

1 Suzanne Lenglen Prancuzija
2 Edith Dorothy Holman D.Britanija
3 Kathleen McKane D.Britanija
4 Sigrid Fick Švedija


Dvejetai 18 mot 5 šalių

1 Winifred Margaret McNair D.Britanija
Kathleen McKane
2 Geraldine Beamish D.Britanija
Edith Dorothy Holman
3 Suzanne Lenglen Prancuzija
Elisabeth d'Ayen
4 Marie Storms Belgija
Fernande Arendt



Mišrūs dvejetai 32 žaid 7 šalių

1 Max Decugis Prancuzija
Suzanne Lenglen
2 Max Woosnam D.Britanija
Kathleen McKane
3 Ladislav Žemla Čekoslovakija
Milada Skrbkova
4 Erik Tegner Danija
Amory Folmer-Hansen






REGBIS 32 vyr 2 šalių 2 kom

1 D.B.Carroll,Ch.W.Doe,G.W.Fish, JAV
J.G.Hunter,Ch.T.Mechan
,J.Muldoon,
J.T.O'Neill,J.C.Patrick,H.L.Righter,
C.E.Slater,
R.Scholz,Ch.L.Tilden,
J.D.WinstonH.L.Wrenn,R.Templeton,
M.M.
Kirksey
2 T.Cambre,A.Jaureguy,R.Crabos,R.Got, Prancuzija
F.Bor
des,E.Billac,Ph.Struxiano,
Lebrere-Lubin,J.Larrieu,M.Biraben,

E.Soulie,P.Moureau,R.Thierry,A.Chilo,
A.Cassayet,J.Sebedio






DAILUSIS ČIUOŽIMAS



Vyrai 9 vyr 6 šalių

1 Gillis Grafstrom Švedija 7 2838,5O
2 Andreas Krogh Norvegija 18 2634,OO
3 Martin Stixrud Norvegija 24,5 2561,5O
4 Ulrich Salchow Švedija 25,5 2572,5O
5 Sakari Ilmanen Suomija 30 2458,OO
6 Nathaniel Niles JAV 49 1976,25


Moterys 6 mot 4 šalių

1 Magda Julin Švedija 12 913,5O
2 Svea Noren Švedija 12,5 887,75
3 Theresa Weld JAV 15,5 898,OO
4 Phyllis W. Johnson D.Britanija 18,5 869,5O
5 Margot Moc Norvegija 22,5 859,75
6 Ingrid Gulbrandsen Norvegija 24 847,5O


Porinis 6 šalių 8 poros

1 Walter Andreas Jakobsson Suomija 7 80,75
Ludowika Antje Margareta Jakobsson
2 Yngvar Bryn Norvegija 15,5 72,75
Alexia Bryn
3 Basil Williams D.Britanija 25 66,25
Phyllis W. Johnson
4 Nathaniel Niles JAV 28,5 62,5O
Theresa Weld
5 S.Wallwork D.Britanija 34 61,25
Ethel Muckelt
6 Georges Wagemans Belgija 41,5 56,OO
Geraldine Herbos






LEDO RITULYS 64 vyr 7 šalių 7 kom


1 R.Benson,W.Byron,F.Frederickson, Kanada
Ch.Fridfinnson,
M.Goodman,H.Haldorson,
K.Johansson,A.Woodman
2 R.Bonney,A.Con
roy,H.Druby,G.Geran, JAV
E.Fitzgerald,F.X.Goheen,J.McCormick,

L.McCormick,F.A.Synnott,L.P.Tuck,
C.Weidenborner
3 K.Walzer,
J.Peka,J.A.Palouš,O.Vindyš, Čekoslovakija
K.Hartmann,J.Šroubek,K.P
ešek-Kada,
V.Loos,J.Loos,K.Kotrba
4 V.Arwe,E.Burman,S.Howande
r, Švedija
G.Johansson,E.Lundell,A.Mattson,
N.Molande
r,S.Safwenberg,E.Svensson









ŠALIS 1vietax7 2vietax5 3vietax4 4vietax3
5vietax2 6vietax1 VISO

JAV 41x7 (287) 27x5 (135) 27x4 (107,5 30x3 (89) 15x2 (30) 13x1 (13) 661,5
tame skaičiuje 1x(3-4viet) 2x(4-5viet)
ŠVEDIJA 19x7 (133) 20x5 (100) 25x4 (99,5) 16x3 (48) 13x2 (25,5 12x1 (12) 418
tame skaičiuje 1x(3-4viet) 1x(5-6viet)
D.BRITANIJA 15x7 (105) 15x5 (75) 13x4 (52) 11x3 (33) 8x2 (16) 6x1 (6) 287
PRANCUZIJA 9x7 (63) 18x5 (90) 12x4 (48) 10x3 (30) 11x2 (22) 6x1 (6) 259
BELGIJA 13x7 (91) 11x5 (55) 11x4 (44) 15x3 (45) 5x2 (9,5) 10x1 (9) 253,5
tame skaičiuje 1x(5-6viet) 2x(6-7viet)
SUOMIJA 15x7 (105) 10x5 (50) 9x4 (36) 4x3 (12) 4x2 (8) 3x1 (3) 214
NORVEGIJA 13x7 (91) 9x5 (45) 9x4 (36) 3x3 ( 9) 5x2 (10) 4x1 (4) 195
ITALIJA 13x7 (91) 5x5 (25) 5x4 (20) 8x3 (24) 5x2 (10) 2x1 (2) 172
DANIJA 3x7 (21) 9x5 (45) 1x4 (4) 7x3 (21) 5x2 (10) 4x1 (4) 105
OLANDIJA 4x7 (28) 2x5 (10) 5x4 (20) 3x3 ( 9) 3x2 (6) 2x1 (2) 75
PAR 3x7 (21) 4x5 (20) 3x4 (12) 3x3 ( 9) 1x2 (2) 2x1 (2) 66
ŠVEICARIJA 2x7 (14) 2x5 (10) 7x4 (28) 1x3 (3) 2x2 (4) 1x1 (1) 60
KANADA 3x7 (21) 3x5 (15) 3x4 (12) 1x3 (3) 3x2 (6) 0 57
ESTIJA 1x7 (7) 2x5 (10) 0 0 1x2 (2) 1x1 (1) 20
BRAZILIJA 1x7 (7) 1x5 (5) 1x4 (4) 1x3 (3) 0 0 19
AUSTRALIJA 0 2x5 (10) 1x4 (4) 1x3 (3) 1x2 (2) 0 19
ČEKOSLOVAKIJA 0 0 2x4 (8) 2x3 (6) 1x2 (2) 1x1 (1) 17
ISPANIJA 0 2x5 (10) 0 0 0 1x1 (1) 11
GRAIKIJA 0 1x5 (5) 0 2x3 (6) 0 0 11
NAUJOJI ZELANDIJA 0 0 1x4 (4) 1x3 (3) 2x2 (4) 0 11
JAPONIJA 0 2x5 (10) 0 0 0 0 10
LIUKSEMBURGAS 0 1x5 (5) 0 0 0 1x1 (1) 6
PORTUGALIJA 0 0 0 1x3 (3) 0 1x1 (1) 4
INDIJA 0 0 0 1x3 (3) 0 0 3


Kalašnikovas
Blogas banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 14984

2004-02-22 00:39 15 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kalašnikovas Įtraukti Kalašnikovas į adresų knygelę
teskTaip

VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-22 11:18 16 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę

Kalašnikovas rašė:
teskTaip


Na tai ačiū už paskatinimą , o tai jau galvojau , kad pats sau rašau Nekaltas
O sau juk pas save kompe turiu Nekaltas
Tada pratęsim Taip


VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-22 11:48 17 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
VIII Olimpinės žaidynės 1924 metai Paryžius



PROGRAMA : 18 sporto šakos 126 disciplinos ( 115 vyrų , 10 moterų , 1mišri




Šalis vyrai moterys viso

Prancuzija 299 20 319

JAV 274 23 297
D.Britanija 230 26 256
Italija 202 2 204
Belgija
166 5 171
Švedija 151 12 163
Olandija 140 9 149
Šveicarija 125 4
129
Čekoslovakija 124 4 128
Suomija 114 114
Ispanija 89 2 91

Vengrija 85 4 89
Argentina 79 79
Danija 58 12 70
Kanada 65 65

Lenkija 64 1 65
Norvegija 57 2 59
Liuksemburgas 47 2 49
Austr
ija 44 3 47
Estija 43 43
Airija 39 2 41
Latvija 41 41
Jugosl
avija 37 37
Graikija 36 1 37
Australija 33 33
Egiptas 32 32

Rumunija 31 31
Portugalija 30 30
PAR 29 29
Urugvajus 29 29

Turkija 25 25
Bulgarija 23 23
Japonija 18 18
Meksika 15 15

LIETUVA 14 14
Brazilija 11 11
Čilė 11 11
Indija 8 1 9
Ku
ba 9 9
Haiti 8 8
Monako 6 6
Naujoji Zelandija 3 1 4
Ekvadoras 3 3
Filipinai 1 1







LENGVOJI ATLETIKA



100 m bėgimas 82 vyr 34 šalių

1 Harold Maurice Abrahams D.Britanija 10,6
2 Jackson Scholz JAV 10,7
3 Arthur Porritt N.Zelandija 10,8
4 Chester Bowman JAV 10,9
5 Charles William Paddock JAV 10,9
6 Loren Murchison JAV 11,O


200 m bėgimas 62 vyr 32 šalių

1 Jackson Scholz JAV 21,6
2 Charles William Paddock JAV 21,7
3 Eric Liddell D.Britanija 21,9
4 George Hill JAV 22,O
5 Bayes Norton JAV 22,O
6 Harold Maurice Abrahams D.Britanija 22,3


400 m bėgimas 60 vyr 27 šalių

1 Eric Liddell D.Britanija 47,6
2 Horatio Fitch JAV 48,4
3 Guy Butler D.Britanija 48,6
4 David Johnston Kanada 48,8


800 m bėgimas 41 vyr 21 šalių

1 Douglas Lowe D.Britanija 1:52,4
2 Paul Martin Šveicarija 1:52,6
3 Schuyler Enck JAV 1:53,O
4 Henry Stallard D.Britanija 1:53,O
5 William Richardson JAV 1:53,7
6 Ray Dodge JAV 1:54,2


1500 m bėgimas 40 vyr 22 šalių

1 Paavo Johannes Nurmi Suomija 3:53,6
2 Wilhelm Scharrer Šveicarija 3:55,O
3 Henry Stallard D.Britanija 3:55,6
4 Douglas Lowe D.Britanija 3:57,O
5 Raymond Buker JAV 3:58,6
6 Lloyd Hahn JAV 3:59,O


5000 m bėgimas 39 vyr 22 šalių

1 Paavo Johannes Nurmi Suomija 14:31,2
2 Vilho Eino Ritola Suomija 14:31,4
3 Edvin Wide Švedija 15:01,8
4 John Romig JAV 15:12,4
5 Eino Seppala Suomija 15:18,4
6 Charles Clibbon D.Britanija 15:29,0


10 000 m bėgimas 43 vyr 17 šalių

1 Vilho Eino Ritola Suomija 30:23,2
2 Edvin Wide Švedija 30:55,2
3 Eero Berg Suomija 31:43,0
4 Vaino Sipila Suomija 31:50,2
5 Ernest Harper D.Britanija
6 Halland Britton D.Britanija


Maratonas 58 vyr 20 šalių

1 Albin Stenros Suomija 2:41:22,6
2 Romeo Bertini Italija 2:47:19,6
3 Clarence DeMar JAV 2:48:14,0
4 Lauri Halonen Suomija 2:49:47,4
5 Samuel Ferris D.Britanija 2:52:26,0
6 Miguel Plaza Reyes Čilė 2:52:54,0


110 m barjerinis bėgimas 27 vyr 15 šalių

1 Daniel Kinsey JAV 15,O
2 Sidney Atkinson PAR 15,O
3 Sten Petterson Švedija 15,4
4 Carl-Axel Christiemsson Švedija 15,5
5 Karl Anderson JAV 15,5
6 George Guthrie JAV 15,7


400 m barjerinis bėgimas 23 vyr 13 šalių

1 Frank Morgan Taylor JAV 52,6
2 Erik Vilen Suomija 53,8
3 Ivan Riley JAV 54,2
4 Geo Andre Prancuzija 56,2



3000 m bėgimas su kliūtim 21 vyr 9 šalių

1 Vilho Eino Ritola Suomija 9:33,6
2 Elias Katz Suomija 9:44,0
3 Paul Bontemps Prancuzija 9:45,2
4 Marvin Rick JAV 9:56,4
5 Karl Ebb Suomija 9:57,6
6 Evelyn Montague D.Britanija


4x100 m bėgimas 60 vyr 15 šalių 15 kom

1 F.Hussey,L.Clarke,L.Murchison, JAV 41,O
A.LeConey
2 H.
M.Abrahams,W.Rangeley,L.Royle, D.Britanija 41,2
W.Nicol
3 J.Boo
t,H.A.Broos,J.de Vries, Olandija 41,8
M.van den Berge
4 F.Gero,L.Kurunczy,L.Muskat, Vengrija 42,O
G.Razsahegyi

5 M.Degrelle,A.Heise,R.Mourlon,A.Mourlon Prancuzija 42,2




4x100 m bėgimas 28 vyr 7 šalių 7 kom

1 Ch.Cochrane,A.Helffrich,J.O.Macdonald, JAV 3:16,O
W.Steven
son
2 A.Svensson,E.Bylehn,G.Wejnarth, Švedija 3:17,O
N.Engdahl

3 E.Toms,G.Renwick,R.Ripley,G.Butler D.Britanija 3:17,4
4 H.Aylwin,A.Christie,D.Johnston, Kanada 3:22,8
W.Maynes
5 R.Fritz,G.Fery,F.Galtier,B.Favaudon Prancuzij
a 3:23,4
6 G.Cominotto,A.Gargiullo,E.Maffiolini, Italija 3:28,O
L.F
acelli


10 km krosas asmeninės 38 vyr 10 šalių

1 Paavo Johannes Nurmi Suomija 32:54,8
2 Vilho Eino Ritola Suomija 34:19,4
3 Earl Johnson JAV 35:21,0
4 Ernest Harper D.Britanija 35:45,4
5 Henri Lavaux Prancuzija 36:44,8
6 Arthur Studenroth JAV 36:45,4


10 km krosas komandin 33 vyr 7 šalių 7 kom

1 P.J.Nurmi,V.E.Ritola,H.Liimatainen Suomija 11
2 E.Johnson,A
.Studenroth,A.Fager JAV 14
3 H.Lavaux,G.Heuxet,M.Norland Prancuzija
20



3000 m bėgimas komandin 44 vyr 9 šalių 9 kom

1 P.J.Nurmi,V.E.Ritola,E.Katz Suomija 8
2 B.McDonald,H.Johnst
on,G.Webber D.Britanija 14
3 E.Kirby,W.Cox,W.Tibbetts JAV 25
4 P.B
ontemps,A.Burtin,L.Mascaux Prancuzija 31



10 km ėjimas 23 vyr 13 šalių

1 Ugo Frigerio Italija 47:49,O
2 George Goodwin D.Britanija atsiliko200m
3 Cecil Charles McMaster PAR atsiliko300m
4 Donati Pavesi Italija
5 Arthur Tell Schwab Šveicarija
6 F.E. Clarke D.Britanija


Aukštis 21 vyr 15 šalių

1 Harold M. Osborn JAV 1,98
2 Leroy Brown JAV 1,95
3 Pierre Lewden Prancuzija 1,92
4 Thomas Poor JAV 1,88
5 Jeno Gaspar Vengrija 1,88
6 Helge Jansson Švedija 1,85


Šuoliai su kartim 20 vyr 13 šalių

1 Lee Barnes JAV 3,95
2 Glen Graham JAV 3,95
3 James Brooker JAV 3,9
4 Henry Petersen Danija 3,9
5 Victor Pickard Kanada 3,8
6 Ralph Spearow JAV 3,7


Šuoliai į tolį 34 vyr 21 šalių

1 William DeHart Hubbart JAV 7,445
2 Edward Gourdin JAV 7,275
3 Sverre Hansen Norvegija 7,26
4 Vilho Immanuel Tuulos Suomija 7,07
5 Louis Wilhelme Prancuzija 6,99
6 Christopher MacIntosh D.Britanija 6,92

Trišuolis 20 vyr 12 šalių

1 Anthony Winter Australija 15,525
2 Luis Bruneto Argentina 15,425
3 Vilho Immanuel Tuulos Suomija 15,37
4 Vainio Rainio Suomija 15,01
5 Folke Jansson Švedija 14,97
6 Mikio Oda Japonija 14,35


Rutulio stūmimas 28 vyr 15 šalių

1 Clarence Houser JAV 14,995
2 Glenn Hartranft JAV 14,895
3 Ralph Hills JAV 14,64
4 Hannes Torpo Suomija 14,45
5 Norman Anderson JAV 14,29
6 Elmer Niklander Suomija 14,265


Disko metimas 32 vyr 18 šalių

1 Clarence Houser JAV 46,155
2 Vilho Aleksandr Niittymaa Suomija 44,95
3 Thomas Lieb JAV 44,83
4 Augustus Pope JAV 44,42
5 Ketil Askildt Norvegija 43,405
6 Glenn Hartranft JAV 42,49


Ieties metimas 29 vyr 15 šalių

1 Jonni Myyra Suomija 62,96
2 Gunnar Lindstrom Švedija 60,92
3 Eugene Oberst JAV 58,35
4 Yrjo Ekqvist Suomija 57,56
5 William Neufeld JAV 56,96
6 Erik Blomqvist Švedija 56,85


Kūjo metimas 15 vyr 10 šalių

1 Frederick Tootell JAV 53,295
2 Matthew McGrath JAV 50,84
3 Malcolm Nokes D.Britanija 48,875
4 Erik Eriksson Suomija 48,74
5 Ossian Skiold Švedija 45,285
6 James McEachern JAV 45,225


Penkiakovė 30 vyr 7 šalių

1 Eero Reino Lechtonen Suomija 14
2 Elemer Somfay Vengrija 16
3 Robert LeGendre JAV 18
4 Leo Leino Suomija 23
5 Morton Kaer JAV 24
6 Hugo Jalmari Lahtinen Suomija 27


Dešimtkovė 36 vyr 22 šalių

1 Harold M. Osborn JAV 7710,775
2 Emerson Norton JAV 7350,895
3 Alexander Klumberg-Kolmpere Estija 7329,36
4 Anton Huusari Suomija 7005,175
5 Edward Sutherland PAR 6794,142
6 Ernst Gerspach Šveicarija 6743,53






PLAUKIMAS


100m laisvu stilium 30 vyr 15 šalių
finale 5vyr
1 John Weismuller JAV 59,O
2 Duke Paoa Kahanamoku JAV 1:01,4
3 Samuel Kahanamoku JAV 1:01,8
4 Arne Borg Švedija 1:02,0
5 Kacuo Takajiši Japonija 1:03,0
6 Orvas Trolle Švedija 1:02,6


400m laisvu stilium 23 vyr 13 šalių

1 John Weismuller JAV 5:04,2
2 Arne Borg Švedija 5:05,6
3 Andrew Murray Charlton Australija 5:06,6
4 Ake Borg Švedija 5:26,0
5 John Gatenby Hatfield D.Britanija 5:32,0
6 Lester Smith JAV 5:37,6


1500m laisvu stilium 22 vyr 12 šalių
finale 5vyr
1 Andrew Murray Charlton Australija 20:06,6
2 Arne Borg Švedija 20:41,4
3 Frank Beaurepaire Australija 21:48,4
4 John Gatenby Hatfield D.Britanija 21:55,6
5 Kacuo Takajiši Japonija 22:10,4
6 Ake Borg Švedija 21:59,4


100m nugara 20 vyr 11 šalių
finale 5vyr
1 Warren Paoa Kealoha JAV 1:13,2
2 Paul Wyatt JAV 1:15,4
3 Karoly Bartha Vengrija 1:17,8
4 Gerard Blitz Belgija 1:19,6
5 Austin Rawlinson D.Britanija 1:20,0
6 Gijo Saito Japonija 1:19,8


200m krutine 28 vyr 16 šalių
finale 5vyr
1 Robert Skelton JAV 2:56,6
2 Joseph de Combe Belgija 2:59,2
3 William Kirschbaum JAV 3:01,0
4 Bengt Linders Švedija 3:02,2
5 Robert Wyss Švedija 3:05,6
6 Thor Henning Švedija 3:05,0


4x200m laisvu stilium 56 vyr 13 šalių 13 kom

1 W.O'Connor,H.Glancy,R.Breyer, JAV 9:53,4
J.Weismuller
2 M.Christie,E.Henry,F.Beaurepaire, Austral
ija 10:02,2
A.M.Charlton
3 G.Werner,O.Trolle,Ake Borg,Arne Borg Švedija 10:06,8
4 T.Mijahata,K.Takajiši,K.Noda,K.Onoda Japonija
10:15,2
5 J.Thomson,A.E.*pimp...*en,H.Annison, D.Britanija 10:29,4
E.
Percy Peters
6 G.Middleton,H.Padou,E.Vanzerveren, Prancuzija 10:39,4

E.Zeibig


Šuoliai nuo tramplino 17 vyr 9 šalių

1 Albert White JAV 7 696,4
2 Peter Desjardins JAV 8 693,2
3 Clarence Pinkston JAV 15 653,O
4 Edmund Lindmark Švedija 22 599,1
5 Richmond Eve Australija 26 564,3
6 Adolf Hellqvist Švedija 30 544,9


Šuoliai nuo bokšto 20 vyr 10 šalių

1 Albert White JAV 9 97,46
2 David Fall JAV 10,5 97,3O
3 Clarence Pinkston JAV 16,5 94,6O
4 Erik Adlerz Švedija 19 93,78
5 Eugene Lenormand Prancuzija 24 87,54
6 Helge Oberg Švedija 31 85,8O


Šuoliai nuo bokšto
paprasti 25 vyr 10 šalių

1 Richmond Eve Australija 13,5 160
2 John Jansson Švedija 14,5 157
3 Harold Clarke D.Britanija 15,5 158
4 Ben Trash JAV 23,5 145
5 Raymond Vincent Prancuzija 26,5 144
6 Peter Desjardins JAV 28 141



MOTERYS

100m laisvu stilium 16 mot 7 šalių

1 Ethel Lackie JAV 1:12,4
2 Mariechen Wehselau JAV 1:12,8
3 Gertrude Caroline Ederle JAV 1:14,2
4 Constance Mabel Jeans D.Britanija 1:15,4
5 Irene Vera Tanner D.Britanija 1:20,8
6 Maria Vierdag Olandija 1:21,2


400m laisvu stilium 18 mot 8 šalių

1 Martha Norelius JAV 6:02,2
2 Helen Wainwright JAV 6:03,8
3 Gertrude Caroline Ederle JAV 6:04,8
4 Doris Molesworth D.Britanija 6:25,4
5 Gwitha Shand Strand N.Zelandija
6 Irene Vera Tanner D.Britanija 6:34,0


100m nugara 10 mot 5 šalių

1 Sybil Bauer JAV 1:23,2
2 Phyllis Harding D.Britanija 1:27,4
3 Aileen Riggin JAV 1:28,2
4 Florence Chambers JAV 1:30,8
5 Jarmila Mūllerova Čekoslovakija 1:31,2
6 Ellen Elizabeth King D.Britanija


200m krūtine 15 mot 8 šalių

1 Lucy Morton D.Britanija 3:33,2
2 Agnes Geraghty JAV 3:34,0
3 Gladys Helena Carson D.Britanija 3:35,4
4 Vivian Pettersson Švedija 3:37,6
5 Irene Gilbert D.Britanija 3:38,0
6 Lory Koster Liuksemburg 3:39,2


4x100m laisvu stilium 24 mot 6 šalių

1 G.C.Ederle,E.Donnelly,E.Lackie, JAV 4:58,8
M.Wehselau
2 F.Barker,G.McKenzie,I.V.Tanner, D.Britanija 5:17,0
C.M.Jeans
3 A.Berg,V.Pettersson,G.Everlund, Švedija 5:35,6
H.Topel
4 V.Moller,H.Rasmussen,K.M.Rasmussen, Danija 5:42,4
A.Olsen
5 E.Lebrun,G.Mortier,B.Pellegry,M.Protin Prancuzij
a 5:43,4
6 M.Baron,A.C.Bolten,G.Klapwijk, Olandija 5:45,8
M.Vierdag


Šuoliai nuo tramplino 17 mot 7 šalių

1 Elizabeth Becker JAV 8 474,5
2 Aileen Riggin JAV 12 460,4
3 Caroline Fletcher JAV 16 436,4
4 Eva Olivier Švedija 20 425,8
5 Signe Johansson Švedija 21 412,6
6 Klara Bernett Austrija 28 370,2


Šuoliai nuo bokšto 11 mot 6 šalių

1 Caroline Smith JAV 10,5 33,2
2 Elizabeth Becker JAV 11 33,4
3 Hjordis Topel Švedija 15,5 32,8
4 Edith Bechmann Nielsen Danija 17,5 31,6
5 Helen Meany JAV 22 29,6
6 Isabella White D.Britanija 28,5 28,O






VANDENSVYDIS 110 vyr 13 šalių 13 kom


1 P.Dujardin,H.Padou,G.Rigal,A.Mayaud, Prancuzija
A.Delbo
rgies,N.Delberghe,R.Desmettre
2 G.Blitz,M.Blitz,A.Durant,J.Pletinc
x, Belgija
J.de Combe,J.Cludts,P.Dewin,P.Gailly,
G.Fleurix,J.Thiry,P.Vermetten

3 A.Austin,O.Horn,F.Lauer,C.Mitchell, JAV
J.B.Norton,W.O'Connor,
G.Schroth,
H.Vollmer,J.Weissmuller,J.Handy,
J.Curry,E.Collet
t
4 T.Naumann,V.Andersson,M.Norberg, Šedija
G.Persson,C.Anders
on,N.Backlund,
E.Andersson,H.Wictorin
5 I.Barta,T.Fazekas,M.Hom
onnay,J.Wenk, Vengrija
A.Keserūll,L.Homonnay,F.Keserūll,
J.Vertes
y
6 B.Ankrt,F.Franek,F.Kurka,H.Klempfner, Čekoslovakija
J.Tomašek,
J.Reitman,V.Nemenyi,J.Hora,
F.Vacin,J.Hummelhans








SPORTINĖ GIMNASTIKA


Daugiakovė komandinės 72 vyr 9 šalių 9 kom

1 F.Mandrini,M.Lertora,V.Lucchetti, Italija 839,058
F.Martin
o,L.Cambiaso,G.Paris,
G.Zampori,L.Maiocco
2 J.Gounot,L.Delsarte,A.Seguin,J.Huber,
Prancuzija 820,528
E.Cordonnier,F.Gangloff,A.Herman,
A.Higelin

3 A.Gūttinger,J.Gutweniger,H.Grieder, Šveicarija 816,661
G.Mie
z,J.Wilhelm,O.Pfister,C.Widmer,
A.Rebetez
4 L.Stukelj,I.Poren
ta,S.Zilič,S.Derganc, Jugoslavija 762,101
S.Hlastan,M.Osvald,R.Polj
šak,J.Primožič
5 F.Kriz,A.Jochim,F.Pearson,F.Safanda, JAV 715,117

C.Rottman,R.Novak,M.Wanderer,J.Mais
6 S.Leigh,H.Brown,H.J.Finch
ett,F.Hawkins D.Britanija 637,79O
,T.Hopkins,E.Leigh,S.Humphreys,

A.Spencer


Daugiakovė asmeninės 72 vyr 9 šalių

1 Leon Štukelj Jugoslavija 110,34O
2 Robert Pražak Čekoslovakija 110,323
3 Bedrich Šupčik Čekoslovakija 106,93O
4 Ferdinando Mandrini Italija 105,583
5 Miroslav Klinger Čekoslovakija 105,5OO
6 Ladislav Vacha Čekoslovakija 105,3OO


Lygiagretės 72 vyr 9 šalių

1 August Gūttinger Šveicarija 21,63
2 Robert Pražak Čekoslovakija 21,61
3 Giorgio Zampori Italija 21,45
4 Josef Wilhelm Šveicarija 21,4
5 Mario Lertora Italija 21,33
6 Ladislav Vacha Čekoslovakija 21,31


Skersinis 72 vyr 9 šalių

1 Leon Štukelj Jugoslavija 19,73
2 August Gūttinger Šveicarija 19,236
3 Andre Higelin Prancuzija 19,163
4 Antoine Rebetez Šveicarija 19,053
4 Georges Miez Šveicarija 19,053
6 Jean Gounot Prancuzija 19,04


Arklys 70 vyr 9 šalių

1 Josef Wilhelm Šveicarija 21,23
2 August Gūttinger Šveicarija 21,13
3 Antoine Rebetez Šveicarija 20,73
4 Carl Widmer Šveicarija 20,5
5 Giuseppe Paris Italija 20,1
6 Stane Derganc Jugoslavija 19,93


Žiedai 70 vyr 9 šalių

1 Francesco Martino Italija 21,553
2 Robert Pražak Čekoslovakija 21,483
3 Ladislav Vacha Čekoslovakija 21,43
4 Leon Štukelj Jugoslavija 21,33
5 Bedrich Šupčik Čekoslovakija 21,12
6 Bohumil Morkovsky Čekoslovakija 21,083


Atraminis šuolis 70 vyr 9 šalių

1 Frank Kriz JAV 9,98
2 Jan Koutny Čekoslovakija 9,97
3 Bohumil Morkovsky Čekoslovakija 9,93
4 Leon Štukelj Jugoslavija 9,91
5 Max Wanderer JAV 9,85
6 Ivan Porenta Jugoslavija 9,76


Šuolis per arklį 70 vyr 9 šalių

1 Albert Seguin Prancuzija 10,OO
2 Jean Gounot Prancuzija 9,93
3 Francois Gangloff Prancuzija 9,93
4 Slavko Hlastan Jugoslavija 9,86
5 Stane Derganc Jugoslavija 9,85
6 Bedrich Šupčik Čekoslovakija 9,83
6 Ladislav Vacha Čekoslovakija 9,83


Šliaužimas virve 70 vyr 9 šalių

1 Bedrich Šupčik Čekoslovakija 7,2
2 Albert Seguin Prancuzija 7,4
3 August Gūttinger Šveicarija 7,8
4 Ladislav Vacha Čekoslovakija 7,8
5 Stano Žilič Jugoslavija 8,O
6 Frank Kriz JAV 8,4
6 Jean Gounot Prancuzija 8,4
6 Arthur Herman Prancuzija 8,4
6 Ivan Porenta Jugoslavija 8,4






DVIRAČIŲ SPORTAS


Sprintas 31 vyr 17 šalių

1 Lucien Michard Prancuzija 12,8
2 Jacob Moijer Olandija
3 Jean Cugnot Prancuzija


Sprintas tandemais 10 vyr 5 šalių

1 Lucien Choury , Jean Cugnot Prancuzija 12,6
2 Willy Falck-Hansen , Edmund Hansen Danija
3 Gerard Dagobert Henri Bosch van Drakestein Olandija
Mauritius Peeters


50 km lenktynės 36 vyr 16 šalių

1 Jacobus Willems Olandija 1;18:24,O
2 Cyril Albert Alden D.Britanija
3 Frank H. Wyld D.Britanija
4 Angelo De Martino Italija
5 Jozef Lange Lenkija
6 Alfredo Dinale Italija


4000m persekiojimo lenktyn
komandinės 40 vyr 10 šalių 10 kom

1 A.Dinale,F.Zucchetii,A.De Martino, Italija 5:15,O
A.Menegazzi
2 J.Lange,F.Szymczyk,J.Lazarski, Lenkija
T.Stankiewicz
3 L.Daghelinkx,H.Hoevenaers,F.Saive, Be
lgija
J.van den Bosch
4 L.Choury,J.Vuillemin,R.Hournon,M.Renaud Prancuzija



188 km lenktynės plentu
asmeninės 72 vyr 22 šalių

1 Armand Blanchonnet Prancuzija 6;20:48,O
2 Henri Hoevenaers Belgija 6;30:27,O
3 Rene Hamel Prancuzija 6;30:51,6
4 Gunnar Skold Šveicarija 6;33:36,2
5 Albert *bliamba*tmann Šveicarija 6;34:09,O
6 Alphonse Parfondry Belgija 6;35:57,O


188 km lenktynės plentu
komandinės 63 vyr 16 šalių 16 kom

1 A.Blanchonnet,R.Hamel,G.Wambst Prancuzija 19;30:13,4
2 H.Ho
evenaers,A.Parfondry,J.van den Bosch Belgija 19;46:55,4
3 G.Skold,E.Bohlin,R.Malm Švedija 19;59:41,
4
4 A.*bliamba*tmann,O.Lehner,G.Antenen Šveicarija 20;13:45,O
5 A.Bresc
iani,A.Negrini,N.Ciaccheri Italija 20;23:21,8
6 C.Heeren,J.Maas,Ph.H
.Imemee Olandija 20;37:37,8






IRKLAVIMAS


Vienvietė 8 vyr 8 šalių

1 Jack Beresford D.Britanija 7:49,2
2 William E. Garrett Gilmore JAV 7:54,0
3 Josef Schneider Šveicarija 8:01,1


Dvivietė porinė 10 vyr 5 šalių

1 P.Costello,J.Kelly JAV 6:34,0
2 M.Detton,J-P.Stock Prancuzija 6:38,0
3 R.Bosshard,H.Thoma Šveicarija
4 E.Castello-Branco,C.Castel
lo-Branco Brazilija
5 E.Moric,B.Szendey Vengrija


Dvivie
tė pavienė be vairinink 6 vyr 3 šalių

1 W.H.C.E.Rosingh,A.Ch.Beijnen Olandija 8:19,4
2 M.Bouton,G.Piot Prancuzija 8:21,6


Dvivietė pavienė su vairinink 16 vyr 5 šalių

1 E.Candeveau,A.Felber,E.H.Lachapelle Šveicarija 8:39,O
2 E.
Olgeni,G.Scatturin,G.Sopracordevole Italija 8:39,1
3 L.Butler,H.Wilson,E.Jennings JAV
4 E.Constant,R.Talleux,M.
Lepan Prancuzija


Keturvietė pavienė be vairin 16 vyr 4 šalių

1 Ch.R.M.Eley,J.A.McNabb,R.E.Morrison, D.Britanija 7:08,6
T.R.B.Sanders
2 C.H.Finlayson,A.C.Black,G.F.Mackay,W.Wood
Kanada 7:18,O
3 E.Albrecht,A.Probst,E.Sigg-Bachthold, Šveicarija
H
.Walter
4 T.Cremnitz,J.Camuset,H.Bonzano,A.Bonzano Prancuzija



Keturvietė pavienė su vairin 50 vyr 10 šalių

1 E.Albrecht,A.Probst,E.Sigg-Bachthold, Šveicarija 7:18,4
H.Walter,E.H.Lachapelle
2 E.Constant,L.Gressier,G.Lecointe
,R.Talleux, Prancuzija 7:21,6
M.Lepan
3 R.Gerhardt,S.Jelinek,E.Mitchell,H.Welsford, JAV

J.Kennedy
4 R.Berninzone,M.Casanova,G.Cerato, Italija
J.Cipol
lina,M.Ballestrero
5 J.A.Brandsma,J.Brandsma,D.M.Fortuin, Olandija

J.B.van Silfhout,L.F.Dekker
6 L.Wick,I.Szendeffy,S.Hautzinger,Z.Torok, Veng
rija
K.Koch


Aštuonvietė 90 vyr 10 šalių

1 L.Carpenter,H.Kingsbury,D.Lindley,J.L.Miller, JAV 6:33,4
J.Rockefeller,F.Sheffield,B.Spock,A.Wilson,
L.Stoddard

2 A.Bell,R.Hunter,W.Langford,B.H.Little,J.Smith Kanada 6:49,O
,W.Sn
yder,N.Taylor,L.W.Wallace,I.Campbell
3 A.Cattalinich,F.Cattalinich,
S.Cattalinich, Italija
G.Crivelli,L.Galasso,P.Ivanov,B.Sorich,

C.Toniatti,V.Gliubich
4 R.Bare,C.G.Chandler,H.Debenham,A.F.Long, D.Britanija
H.W.Dulley,S.I.Fairbairn,H.L.Morphy,Ch.Rew,
J.Godw
in





BURIAVIMAS


Jalai 12 funtų 17 vyr 17 šalių

1 Leon Huybrechts Belgija 2
2 Henrik Robert Norvegija 7
3 Hans Dittmar Suomija 8
4 Santiago Amat Cansino Ispanija 8
5 Johannes Joseph Antonius Hin Olandija 10
6 Clarence Hammar Švedija 11


Klasė 8 m 25 vyr 5 šalių 5 kom

1 A.Ringvold vyr.,R.Bockelie,H.Hagen jaun., Norvegija 2
I.Nielsen,A.Ringvold jaun.
2 E.E.Jacob,T.C.Riggs,W.Riggs,E.Y.Roney, D.Britanija 5
G.
Fowler
3 L.Breguet,P.Ganthier,R.Giradet,A.Guerrier, Prancuzija 5

G.Mollard
4 F.Carlier,M.Passelecq,E.Pauwels, Belgija 8
V.Vand
ersleyen,P.van Halteren
5 L.D.Aguirre,C.J.Guerrico,J.C.Milberg, Argentina
B.M
ilhas,M.R.Uriburu


Klasė 6 m 27 vyr 9 šalių 9 kom

1 E.Lunde,Ch.Dahl,A.Lundgren Norvegija 2
2 W.Vett,K.Degn,Ch.N
ielsen Danija 5
3 J.R.Carp,J.A.Guepin,J.J.Vreede Olandija 5
4 M.He
llstrom,N.Rinman,O.Rinman Švedija 12
5 L.Huybrechts,J.Klotz,L.Standa
ert Belgija 16
5 G.Herpin,H.Louit,P.Moussie Prancuzija 16








FUTBOLAS 280 vyr 22 šalių 22 kom

1 A.Mazali,J.Nasazzi,P.Arispe,J.L.Andrade, Urugvajus
J.Vida
l,A.Ghierra,S.Urdinaran,H.Scarone,
P.Petrone,P.Cea,A.Romano,J.Nay
a,
U.Tomasina,A.Urdinaran,A.Zibechi
2 H.Pulver,A.Raymond,R.Ra
mseyer,A.Pollitz, Šveicarija
A.Oberhauser,P.Schmiedlin,K.Ehrenbolg
er,
R.Pache,W.Dietrich,X.Abegglen,P.Fassler,
P.Sturzenegger,
F.Bedouret,A.Mengotti,
E.Kramer
3 S.Lindberg,A.Alfredsson,F.Hil
len,S.Fridberg, Švedija
G.Carlsson,G.Holmberg,H.Sundberg,S.Rydell,

E.Lundqvist,P.Kaufeldt,T.Keller,R.Kock,
Ch.Brommesson,T.Svensson,
A.Dahl,K.Hirsch,
S.Lundqvist,S.Mellgren
4 G.van der Meulen,H.L.B.Denis,H.A.Vermetten Olandija
,G.A.Horsten,G.J.Krom,A.J.
C.Oosthoek,
J.de Natris,G.A.Visser,A.J.Le Fevre,
O.Formenoy,M.Sigmond,B.Groosjohan,
A.W.S.Hurgronje,E.van der Linge,
J.C.Tetzner,J.A.ter Beek,K.J.Breeuwer






SUNKIOJI ATLETIKA


iki 60 kg 21 vyr 11 šalių

1 Pierino Gabetti Italija 402,5
2 Andreas Stadler Austrija 385
3 Artur Reinmann Šveicarija 382,5
4 Maurice Martin Prancuzija 380
5 Wilhelm Rosinek Austrija 375
6 Gustav Ernesaks Estija 372,5


iki 67,5 kg 22 vyr 12 šalių

1 Edmond Decottignies Prancuzija 440
2 Anton Zwerina Austrija 427,5
3 Bohumil Durdis Čekoslovakija 425
4 Leopold Treffny Austrija 425
5 Joseph Jaquenoud Šveicarija 417,5
6 Eduard Vanaaseme Estija 415


iki 75 kg 25 vyr 13 šalių

1 Carlo Galimberti Italija 492,5
2 Alfred Nauland Estija 455
3 Jaan Kikkas Estija 450
4 Hamed Samy Egiptas 447,5
5 Albert Aeschmann Šveicarija 442,5
6 Roger Francois Prancuzija 442,5


iki 82,5 kg 20 vyr 12 šalių

1 Charles Rigoulot Prancuzija 502,5
2 Fritz Hūnenberger Šveicarija 490
3 Leopold Friedrich Austrija 490
4 Karl Freiberger Austrija 487,5
5 Carlos Bergara Argentina 482,5
6 Mario Giambelli Italija 480


virš 82,5 kg 19 vyr 12 šalių

1 Giuseppe Tonani Italija 517,5
2 Franz Aigner Austrija 515
3 Harald Tammer Estija 497,5
4 Louis Dannoux Prancuzija 497,5
5 Karlis Leilands Latvija 497,5
6 Filippo Bottino Italija 495






KLASIKINĖS IMTYNĖS


iki 58 kg 25 vyr 15 šalių

1 Edouard Pūtsep Estija
2 Anselm Ahlfors Suomija
3 Vaino Ikonen Suomija
4 Sigfrid Hansson Švedija
5 Adolf Herschmann Austrija
6 Jozsef Tasnadi Vengrija


iki 62 kg 27 vyr 15 šalių

1 Kaarlo Anttila Suomija
2 Aleksanteri Toivola Suomija
3 Erik Malmberg Švedija
4 Arthur Nord Norvegija
5 Odon Radvany Vengrija
5 Fridtjof Svensson Švedija


iki 67,5 kg 28 vyr 18 šalių

1 Oskar David Friman Suomija
2 Lajos Keresztes Vengrija
3 Kalle Westerlund Suomija
4 Albert Kusnets Estija
5 František Kratochvil Čekoslovakija


iki 75 kg 27 vyr 19 šalių

1 Edward Westerlund Suomija
2 Artur Lindfers Suomija
3 Roman Steinberg Estija
4 Giuseppe Gorletti Italija
5 Viktor Fischer Austrija
5 Nikola Grbič Jugoslavija


iki 82,5 kg 22 vyr 15 šalių

1 Carl Westergren Švedija
2 Rudolf Svensson Švedija
3 Onni Pellinen Suomija
4 Ibrahim Moustafa Egiptas
5 Emil Wecksten Suomija


virš 82,5 kg 17 vyr 10 šalių

1 Henri Deglane Prancuzija
2 Edil Rosenqvist Suomija
3 Raymund Bado Vengrija
4 Emil Larsen Danija
5 Edmond Dame Prancuzija
5 Claes Edvin Johansson Švedija





LAISVOSIOS IMTYNĖS


iki 56 kg 12 vyr 8 šalių

1 Kustaa Pihlajamaki Suomija
2 Kaarlo Edvin Makinen Suomija
3 Bryant Hines JAV
4 Gaston Ducayla Prancuzija


iki 61 kg 17 vyr 12 šalių

1 Robin Reed JAV
2 Chester Newton JAV
3 Kacutoši Najto Japonija
4 Sigfrid Hansson Švedija
5 Clifford Chilcott Kanada
5 Edvard Huupponen Suomija


iki 66 kg 16 vyr 10 šalių

1 Russell Vis JAV
2 Volmari Vikstrom Suomija
3 Arvo Jaako Haavisto Suomija
4 G. Gardiner D.Britanija
5 Emile Pouveroux Prancuzija
6 W. J. Montgomery Kanada


iki 72 kg 13 vyr 7 šalių

1 Hermann Gehri Šveicarija
2 Eino Leino Suomija
3 Otto Mūllet Šveicarija
4 Guy Lookabough JAV
5 William Johnson JAV


iki 79 kg 14 vyr 9 šalių

1 Fritz Hagmann Šveicarija
2 Pierre Ollivier Belgija
3 Vilho Pekkala Suomija
4 J. Pentilla Suomija
5 Noel Raymond Rhys D.Britanija
5 Robert Christoffersen Danija


iki 87 kg 16 vyr 10 šalių

1 John Spellman JAV
2 Rudolf Svensson Švedija
3 Charles Courant Šveicarija
4 Carl Westergren Švedija
5 W. G. Wilson D.Britanija
6 George Rumple Kanada


virš 87 kg 12 vyr 6 šalių

1 Harry Steele JAV
2 Henri Wernli Šveicarija
3 Andrew McDonald D.Britanija
4 Ernst Nilsson Švedija
5 Johan Richthoff Švedija
6 Edmond Dame Prancuzija




BOKSAS


iki 50,802 kg 19 vyr 13 šalių

1 Fidel LaBarba JAV
2 James McKenzie D.Britanija
3 Raymond Fee JAV
4 Rinaldo Castellenghi Italija


iki 53,525 kg 21 vyr 15 šalių

1 William Smith PAR
2 Salvatore Tripoli JAV
3 Jean Ces Prancuzija
4 Oscar Andren Švedija


iki 57,152 kg 24 vyr 17 šalių

1 John Fields JAV
2 Joseph Salas JAV
3 Pedro Quartucci Argentina
4 Jean Devergnies Belgija


iki 61,237 kg 30 vyr 22 šalių

1 Hans Nilesen Danija
2 Alfredo Coppello Argentina
3 Frederick Boylston JAV
4 J. Tholey Prancuzija


iki 66,678 kg 29 vyr 18 šalių

1 Jean Delarge Belgija
2 Hector Mendez Argentina
3 Douglas Lewis Kanada
4 Patrick Dwyer Airija


iki 72,574 kg 23 vyr 14 šalių

1 Harry Mallin D.Britanija
2 John Elliot D.Britanija
3 Joseph Beecken Belgija
4 Leslie Black Kanada


iki 79,378 kg 21 vyr 15 šalių

1 Harry Mitchell D.Britanija
2 Thyge Petersen Danija
3 Sverre Sorsdal Norvegija
4 Carlo Saraudi Italija


virš 79,378 kg 15 vyr 10 šalių

1 Otto von Porat Norvegija
2 Soren Petersen Danija
3 Alfredo Porzio Argentina
4 Henk de Best Olandija





FECHTAVIMAS


Rapyra asmeninės 49 vyr 17 šalių

1 Roger Ducret Prancuzija 6
2 Philippe Cattiau Prancuzija 5
3 Maurice van Damme Belgija 4
4 Jacques Coutrot Prancuzija 3
5 Roberto Larraz Argentina 2
6 Ivan Osiier Danija 1


Rapyra komandinės 66 vyr 12 šalių

1 L.Gaudin,R.Ducret,Ph.Cattiau,H.Jobier, Prancuzija 2
J.Cou
trot,G.de Luget,A.Labatut,J.Peroteaux
2 D.Beaurain,Ch.Crahay,F.de Montigny, Belgija 1
M.van Damme,M.Berre,A.de Roocker
3 L.Berti,I.Lichteneckert,S.Posta, Vengrija
Z.Ozoray-Schenker,O.Tersztyanszky
4 O.Puliti,G.Pessina
,V.Argento,G.Chiavacci, Italija
G.Gaudini,A.Boni,L.Cuomo,D.Carniel



Špaga asmeninės 67 vyr 18 šalių

1 Charles Delporte Belgija 8
2 Roger Ducret Prancuzija 7
3 Nils Hellsten Švedija 7
4 Emile Cornereau Prancuzija 7
5 Armand Massard Prancuzija 7
6 Virgilio Mantegazza Italija 6


Špaga komandinės 88 vyr 16 šalių

1 L.Gaudin,R.Ducret,A.Lippmann,G.Buchard, Prancuzija
A.Lab
atut,G.Tainturier,L.Liottel
2 F.de Montigny,J.de Craecker,P.Anspach, Belgija
E.Gevers,L.Tom,Ch.Delporte
3 V.Cucci
o,G.Canova,G.Basletta,M.Bertinetti, Italija
V.Mantegazza,O.Moricca

4 A.M.de Menezes,J.Paiva,P.d'Eca Leal, Portugalija
R.Mayer,H.da Silveira,M.de Noronha,
F.Paredes,A.Pinto Leite


Kardas asmeninės 47 vyr 15 šalių

1 Sandor Posta Vengrija 5
2 Roger Ducret Prancuzija 5
3 Janos Garay Vengrija 5
4 Zoltan Ozoray-Schenker Vengrija 4
5 Adrianus Egbertus Willem de Jong Olandija 4
6 Ivan Osiier Danija 2


Kardas komandinės 80 vyr 14 šalių

1 O.Puliti,G.Sarrocchi,M.Bertinetti,O.Moricca, Italija
R.A
nselmi,G.Balzarini,B.Bini,V.Cuccia
2 L.Berti,J.Garay,S.Posta,J.Rady
,J.Uhlyarik, Vengrija
Z.Ozoray-Schenker,L.Szechy,O.Tersztyanszky

3 A.E.W.de Jong,J.Doorman,J.van der Wiel, Olandija
H.D.Scherpenhuizen,M.H.van Dulm,
H.J.M.Wijnoldij-Daniels
4 A.Barta,F.Dvorak,J.Jungmann,L.O
pplt, Čekoslovakija
O.Švorčik


Rapyra 25 mot 9 šalių

1 Ellen Osiier Danija 5
2 Gladys Muriel Davis D.Britanija 4
3 Grete Heckschner Danija 3
4 Muriel B. Freeman D.Britanija 2
5 Jutha Barding Vengrija 1
6 Gizella Tary Vengrija 0





ŠIUOLAIKINĖ PENKIAKOVĖ
38 vyr 11 šalių
1 Bo Lindman Švedija 18
2 Gustaf Dyrssen Švedija 39,5
3 Bertil Uggla Švedija 45
4 Ivan Duranthon Prancuzija 54,5
5 Harry Avellan Suomija 55,5
6 Helge J.C. Jensen Danija 61





ŠAUDYMAS


Laisvo pavyzdžio šautuvas
400,600,800m komandinės 88 vyr 18 šalių 18 kom

1 M.Fisher,W.Stokes,J.Crockett,Ch.R.Coulter, JAV 676
S.Hinds

2 E.Rumeau,P.Colas,A.Courquin,P.Hardy, Prancuzija 646
G.Roos
3
A.Rolland,L.Valborge,E.Metullus,D.Destine, Haiti 646
L.Augustin

4 J.Reich,A.Rosli,W.Schnyder,C.Stucheli, Šveicarija 635
A.Trondle

5 A.J.Valkama,V.H.Nieminen,V.Kolho, Suomija 628
H.Huttunen,J.A.Thes
lof
6 E.Saetter-Lassen,A.P.Nielsen,N.H.Larsen, Danija 626
L.J.Mad
sen,P.Geltzer


Laisvo pavyzdžio šautuvas
400,600,800m asmeninės 73 vyr 19 šalių

1 Morris Fisher JAV 95
2 Carl Townsend Osburn JAV 95
3 Niels Hansen Larsen Danija 93
4 Walter Stokes JAV 92
5 Augustin Ludovic Haiti 91
6 Albert Dourquin Prancuzija 90
6 Ludovic Valborge Haiti 90


Mažo kalibro šautuvas
50m asmeninės 66 vyr 19 šalių

1 Charles Coquelin de Lisle Prancuzija 398
2 Marcus Dinwiddie JAV 396
3 Josias Hartmann Šveicarija 394
4 Erik Saetter-Lassen Danija 393
4 Johannes A. Theslof Suomija 393
4 Anders Peter Nielsen Danija 393


Automatinis pistoletas
25m asmeninės 55 vyr 17 šalių

1 Paul Bailey JAV 18
2 Vilhelm Carlberg Švedija 18
3 Lennart Hannelius Suomija 18
4 Lorenzo Amaya Argentina 18
5 M. Osinaldi Argentina 18
6 A de Castelbajac Prancuzija 18


Pavieniais šūviais į
,,bėgantį elnią'' komandinės 28 vyr 7 šalių 7 kom

1 E.Liberg,O.M.Olsen,O.A.Lilloe-Olsen,H.Natvig Norvegija 160

2 G.M.Johanson,F.Landelius,O.Hultberg, Švedija 154
A.Swahn
3 J.
Boles,Ch.R.Coulter,D.Fenton,W.Stokes JAV 148
4 C.W.Mackworth-Praed,A
.E.Rogers,J.J.O'Leary D.Britanija 136
,J.C.Faunthorpe
5 M.Wegel
ius,M.Liuttula,J.U.Autonen, Suomija 133
R.Tikkanen
6 G.Szomjas,
R.Velez,E.Takacz,L.Szomjas Vengrija 97


Pavieniais šūviais į
,,bėgantį elnią'' asmeninės 32 vyr 8 šalių

1 John Boles JAV 40
2 Cyril Winthrop Mackworth-Praed D.Britanija 39
3 Otto M. Olsen Norvegija 39
4 Otto Hultberg Švedija 39
5 Martti Liuttula Suomija 37
6 Alfred Swahn Švedija 37


Dvigubi šūviai į
,,bėgantį elnią'' komandinės 35 vyr 7 šalių 7 kom

1 C.W.Mackworth-Praed,Ph.Neame,A.Whitty, D.Britanija 263
H.S.Perry
2 E.Liberg,O.M.Olsen,O.A.Lilloe-Olse
n,H.Natvig Norvegija 262
3 G.M.Johanson,F.Landelius,A.Ekblom, Švedij
a 250
A.Swahn
4 M.Wegelius,M.Liuttula,J.U.Autonen, Suomija 239

R.Tikkanen
5 J.Boles,Ch.R.Coulter,D.Fenton,W.Stokes JAV 233
6 M.H
lavač,J.Sucharda,R.Jelen,J.Hossa Čekoslovakija 204


Dvigubi šūviai į
,,bėgantį elnią'' asmeninės 31 vyr 8 šalių

1 Ole Andreas Lilloe-Olsen Norvegija 76
2 Cyril Winthrop Mackworth-Praed D.Britanija 72
3 Alfred Swahn Švedija 72
4 Frederik Landelius Švedija 70
5 Einar Liberg Norvegija 70
6 Robert Tikkanen Suomija 69


Šaudymas į lėkšteles koman 72 vyr 12 šalių 12 kom

1 F.Hughes,F.Etchen,J.Noel,C.Platt, JAV 363
S.H.Sharman,W.Si
lkworth
2 G.Beattie,J.Montgomery,S.Vance,J.Black, Kanada 360
W.
Barnes,S.R.Newton
3 W.Ekman,K.Huber,R.Huber,R.Tikkanen, Suomija 36
0
G.Nordblad,M.Wegelius
4 A.Bosquet,L.d'Heur,E.Dupont,J.Houton,
Belgija 354
H.Quersin,L.van Tilt
4 E.R.G.Lundkvist,F.Landelius,A.Swahn, Švedija 354
M.N.Hal
lman
6 H.Bartosch,A.Baumgartner,H.Schlodl, Austrija 347
E.Zoign
er


Šaudymas į lėkšteles asmen. 44 vyr 14 šalių

1 Gyula Halasi Vengrija 98
2 Konrad Huber Suomija 98
3 Frank Hughes JAV 97
4 James Montgomery Kanada 97
5 Louis d'Heur Belgija 97
6 Samuel H. Sharman JAV 96
6 Samuel Vance Kanada 96
6 George Beattie Kanada 96





JOJIMAS


Išjodinėjimas asmeninės 24 vyr 9 šalių

1 Ernst Linder Švedija 276,4
2 Bertil Sandstrom Švedija 275,8
3 Xavier Lesage Prancuzija 265,8
4 Wilhelm von Essen Švedija 260
5 Victor von Ankarcrona Švedija 256,5
6 Emanuel Thiel Čekoslovakija 256,2


Trikovė asmeninės 44 vyr 13 šalių

1 Adolph Dirk van der Voort van Zijp Olandija 1976
2 Frode Kirkebjerg Danija 1855,5
3 Sloan Doak JAV 1845,5
4 Charles Ferdinand Pahud de Mortanges Olandija 1828
5 Claes Konig Švedija 1730
6 Beaudouin de Brabandere Belgija 1728,5
6 Edward de Fonblaque D.Britanija 1728,5


Trikovė komandinės 40 vyr 10 šalių 10 kom

1 A.D.van der Voort van Zijp,G.P.de Kruyff, Olandija 5297,5
Ch.F.P.de Mortanges
2 C.Konig,C.T.L.Sylvan,G.Hagelin Švedija 4743,5
3 A.Lo
mbardi,A.Alvisi,E.B.di Pralormo Italija 4512,5
4 H.Būhler,Ch.Stoffel,W.Fehr Šveicarija 4338
,5
5 B.de Brabandere,J.Bonvalet,J.Fallon Belgija 4233,5
6 E.de Fonblaque,K.W.Harvey,F.Tod D.Britanija 4064,5


Kliūčių įveikimas asmeninės 43 vyr 11 šalių

1 Alphonse Gemuseus Šveicarija 6
2 Tommaso Lequio di Assaba Italija 8,75
3 Adam Krolikiewicz Lenkija 10
4 P.E. Bowden-Smith D.Britanija 10,5
5 Antonio Borges D'Almeida Portugalija 12
6 Ake Thelning Švedija 12


Kliūčių įveikimas komandin 43 vyr 11 šalių 11 kom

1 A.Thelning,A.Stahle,A.Lundstrom Švedija 42,25
2 A.Gemuseus,
W.Stūber,H.Būhler Šveicarija 50
3 A.B.D'Almeida,H.de Souza Martins, Portugalija 53
J.M.d'Albuquerque
4 N.Leroy,J.Misonne,G
.Mesmaekers Belgija 57
5 T.L.di Assaba,L.Valle,A.Alvisi Italija 57,5
6 A.Krolikiewicz,K.de Rommel,Z.Dziadulski Lenkija 58,5




POLO ANT ARKLIŲ 24 vyr 5 šalių 5 kom


1 A.J.Kenny,G.B.Naylor,J.D.Nelson,E.Padilla, Argentina 4
J
.B.Miles
2 E.Boeseke,T.Hitchcock jaun.,F.Roe,G.Moore, JAV 3
R.Wanamaker
3 F.W.Barrett,D.Y.Bingham,
F.Guest,P.H.Wise D.Britanija 2
4 L.de la Maza,J.San Miguel,L.de Figueroa, Ispanija 1
A.de Figueroa,R.Henestrosa,H.Stuart
5 Ch.de Polignac,P.de Jumilhac,J.Macaire, Prancuzija 0
H.de Monbrison






TENISAS


Vienetai 82 vyr 27 šalių

1 Vincent Richards JAV
2 Henri Cochet Prancuzija
3 Umberto Luigi de Morpugo Italija
4 Jean Borotra Prancuzija


Dvejetai 78 vyr 24 šalių

1 Vincent Richards JAV
Frank Hunter
2 Henri Cochet Prancuzija
Jacques Brugnon
3 Jean Borotra Prancuzija
Rene Lacoste
4 John Joseph Condon PAR
Ivie John Richardson



Vienetai moterys 31 mot 14 šalių

1 Helen Wills JAV
2 Julie Penelope Vlasto Prancuzija
3 Kathleen McKane D.Britanija
4 Germaine Golding Prancuzija


Dvejetai moterys 22 mot 8 šalių

1 Helen Wills JAV
Hazel Wightman
2 Phillis Edith Covell D.Britanija
Kathleen McKane
3 Dorothy C. Shepherd-Barron D.Britanija
Evelyn L. Colyer
4 Marguerite Billout Prancuzija
Yvonne Bourgeois


Dvejetai mišrūs 42 žaid 14 šalių

1 Hazel Wightman JAV
Richard Norris Williams
2 Marion Jessup JAV
Vincent Richards
3 Cornelia Bouman Olandija
Henrik Timmer
4 Kathleen McKane D.Britanija
J.B. Gilbert





REGBIS 54 žaid 3 šalių 3 kom


1 Ph.Clark,N.Cleveland,D.De Froot,R.Devereux, JAV 4 54:3
G.Dixon,Ch.Doe,L.W.Farrish,E.Graff,R.Hyland
,C.Menelli,J.
T.O'Neil,J.C.Patrick,W.L.Rogers,
R.Scholz,C.E.Slater,N.B.Slater,E
.L.Turkington,
A.Valentine,A.F.Williams,H.Cunningham
2 R.Arao
u,J.Bayard,L.Beguet,A.Behoteguy, Prancuzija 2 64:20
A.Bioussa,E.Bonnes,R.Bousquet,A.Cassayet,
C.Dupo
nt,A.Dupouy,J.Etcheberry,H.Galau,
G.Gerintes,R.Got,A.Jaurregu
y,R.Lassarre,
J.Vaysse,M-F.Lubin-Lebrere,E.Piquiral
3
D.Armasel,E.Sfetescu,S.Mihailescu,T.Marian, Rumunija 0 3:98
P.Nedelcovici,M.Vardala,S.Sterian,I.Nemes,
A.Tana
nescu,D.Volvoreanu,P.Vidrascu,
N.Marascu,M.Sfetescu,G.Bentia,
T.Florian, Švedija
I.Girlasteanu Šveicar





ŠALIS 1vietax7 2vietax5 3vietax4 4vietax3 5vietax2 6vietax1
VISO

JAV 45x7 (315) 27x5 (135) 27x4 (108) 10x3 (30) 13x2 (26) 12x1 (10,58 624,58
tame skaičiuje 1(6-8)
tame skaičiuje 1(6-9)
PRANCUZIJA 13x7 (91) 14x5 (70) 11x4 (44) 15x3 (45) 12x2 (23) 8x1 (6) 279
tame skaičiuje 2(5-6) 1(6-7)
tame skaičiuje 2(6-9)
SUOMIJA 14x7 (98) 13x5 (65) 10x4 (40) 12x3 (35) 8x2 (15,5 3x1 (3) 256,5
tame skaičiuje 1(4-6) 1(5-6)
D.BRITANIJA 9x7 (63) 13x5 (65) 12x4 (48) 12x3 (36) 9x2 (17,5) 12x1 (11,5) 241
tame skaičiuje 1(5-6) 1(6-7)
ŠVEDIJA 4x7 (28) 13x5 (65) 12x4 (48) 20x3 (59,5) ?8x2 (15) 10x1 (10) ? 225,5
tame skaičiuje 1(4-5) 2(5-6)
ŠVEICARIJA 7x7 (49) 8x5 (40) 10x4 (40) 7x3 (20) ?4x2 (8) 1x1 (1) ? 158
tame skaičiuje 2(4-5)
ITALIJA 8x7 (56) 3x5 (15) 5x4 (20) 8x3 (24) 4x2 (8) 5x1 (5) 128
BELGIJA 3x7 (21) 7x5 (35) 3x4 (12) 5x3 (14,5) 3x2 (5,5) 2x1 (1,5) 89,5
tame skaičiuje 1(4-5) 1(5-6) 1(6-7)
OLANDIJA 4x7 (28) 1x5 (5) 5x4 (20) 3x3 (9) 3x2 (6) 3x1 (3) 71
DANIJA 2x7 (14) 5x5 (25) 2x4 (8) 6x3 (16) 1x2 (1,5) 4x1 (4) 68,5
tame skaičiuje 2(4-6) 1(5-6)
VENGRIJA 2x7 (14) 3x5 (15) 4x4 (16) 2x3 (6) 5x2 (9,5) 4x1 (4) 64,5
tame skaičiuje 1(5-6)
ČEKOSLOVAKIJA 1x7 (7) 4x5 (20) 4x4 (16) 2x3 (6) 4x2 (8) 8x1 (7) 64
tame skaičiuje 2(6-7)
NORVEGIJA 5x7 (35) 2x5 (10) 3x4 (12) 1x3 (3) 2x2 (4) 0 64
ARGENTINA 1x7 (7) 3x5 (15) 2x4 (8) 1x3 (3) 4x2 (8) 0 41
AUSTRALIJA 3x7 (21) 1x5 (5) 2x4 (8) 0 1x2 (2) 0 36
KANADA 0 3x5 (15) 1x4 (4) 4x3 (12) 2x2 (3,5) 4x1 (2,66) 37,16
tame skaičiuje 1(5-6) 2(6-8)
JUGOSLAVIJA 2x7 (14) 0 0 4x3 (12) 3x2 (5,5) 3x1 (2,25) 33,75
tame skaičiuje 1(5-6) 1(6-9)
ESTIJA 1x7 (7) 1x5 (5) 4x4 (16) 1x3 (3) 0 2x1 (2) 33
AUSTRIJA 0 3x5 (15) 1x4 (4) 2x3 (6) 3x2 (5,5) 2x1 (2) 32,5
tame skaičiuje 1(5-6)
PAR 1x7 (7) 1x5 (5) 1x4 (4) 1x3 (3) 1x2 (2) 0 21
JAPONIJA 0 0 1x4 (4) 1x3 (3) 2x2 (4) 2x1 (2) 13
LENKIJA 0 1x5 (5) 1x4 (4) 0 1x2 (2) 1x1 (1) 12
PORTUGALIJA 0 0 1x4 (4) 1x3 (3) 1x2 (2) 0 9
URUGVAJUS 1x7 (7) 0 0 0 0 0 7
HAITI 0 0 1x4 (4) 0 1x2 (2) 1x1 (0,5) 6,5
tame skaičiuje 1(6-7)
NAUJOJI ZELANDIJA 0 0 1x4 (4) 0 1x2 (2) 0 6
EGIPTAS 0 0 0 2x3 (6) 0 0 6
ISPANIJA 0 0 0 2x3 (6) 0 0 6
RUMUNIJA 0 0 1x4 (4) 0 0 0 4
BRAZILIJA 0 0 0 1x3 (3) 0 0 3
AIRIJA 0 0 0 1x3 (3) 0 0 3
LATVIJA 0 0 0 0 1x2 (2) 0 2
ČILĖ 0 0 0 0 0 1x1 (1) 1
LIUKSEMBURGAS 0 0 0 0 0 1x1 (1) 1


VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-22 12:44 18 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
IX Olimpinės žaidynės 1928 metai Amsterdamas


PROGRAMA: 15sporto šakos 109disciplinos (95 vyrų , 14moterų )





Šalis vyr mot viso

JAV 200 37 237
Prancuzija 20
1 34 235
Olandija 193 41 234
Vokietija 194 31 225
D.Britanija 17
2 29 201
Belgija 165 12 177
Italija 154 18 172
Šveicarija 122 1
123
Vengrija 94 18 112
Švedija 91 13 104
Argentina 87 87
Ispa
nija 83 83
Danija 70 9 79
Suomija 70 2 72
Čekoslovakija 68 1 69

Kanada 62 7 69
Lenkija 64 5 69
Austrija 47 5 52
Norvegija 51
51
Liuksemburgas 47 2 49
Japonija 40 1 41
Jugoslavija 37 37

Čilė 36 36
Egiptas 34 34
Portugalija 33 33
Turkija 32 32
A
irija 28 1 29
Meksika 29 29
Graikija 26 26
PAR 18 6 24
Indij
a 22 22
Rumunija 20 2 22
Urugvajus 22 22
Estija 20 20
Austr
alija 15 4 19
Latvija 13 2 15
Lietuva 11 1 12
Naujoji Zelandija 7 3 10
Malta 9 9
Monako 7 7
Bulgarija 5 5
Filipin
ai 4 4
Haiti 2 2
Rodezija 2 2
Kuba 1 1
Panama 1 1







LENGVOJI ATLETIKA


100 m bėgimas 81 vyr 33 šalių

1 Percy Williams Kanada 10,8
2 Jack London D.Britanija 10,9
3 Georg Lammers Vokietija 10,9
4 Frank Wykoff JAV 11,O
5 Wilfred Legg PAR 11,O
6 Robert McAllister JAV 11,O


200 m bėgimas 62 vyr 30 šalių

1 Percy Williams Kanada 21,8
2 Walter Rangeley D.Britanija 21,9
3 Helmuth Kornig Vokietija 21,9
4 Jackson Scholz JAV 21,9
5 John Fitzpatrick JAV 22,1
6 Jakob Schūller Vokietija 22,2


400 m bėgimas 51 vyr 20 šalių

1 Raymond Barbuti JAV 47,8
2 James Ball Kanada 48,O
3 Joachim Būchner Vokietija 48,2
4 John Rinkel D.Britanija 48,4
5 Harry Storz Vokietija 48,8
6 Herman Phillips JAV 49,O


800 m bėgimas 54 vyr 26 šalių

1 Douglas Lowe D.Britanija 1:51,8
2 Erik Bylehn Švedija 1:52,8
3 Hermann Engelhard Vokietija 1:53,2
4 Philip Edwards Kanada 1:54,0
5 Lloyd Hahn JAV 1:54,2
6 Seraphin Martin Prancuzija 1:54,6


1500 m bėgimas 54 vyr 26 šalių

1 Harry Edvin Larva Suomija 3:53,2
2 Jules Ladoumegue Prancuzija 3:53,8
3 Eino Alfred Purje-Borg Suomija 3:56,4
4 Hans-Georg Wichmann Vokietija 3:56,8
5 Cyril Ellis D.Britanija 3:57,6
6 Paul Martin Šveicarija 3:58,4


5000 m bėgimas 36 vyr 17 šalių

1 Vilho Eino Ritola Suomija 14:38,O
2 Paavo Johannes Nurmi Suomija 14:40,O
3 Edvin Wide Švedija 14:41,2
4 Leo Lermond JAV 14:50,O
5 Ragnar Magnusson Švedija 14:59,6
6 Armas Kinnunen Suomija 15:02,O


10 000 m bėgimas 24 vyr 12 šalių

1 Paavo Johannes Nurmi Suomija 30:18,8
2 Vilho Eino Ritola Suomija 30:19,4
3 Edvin Wide Švedija 31:00,8
4 Jean-Gunnar Lindgren Švedija 31:26,O
5 Anthony Muggridge D.Britanija 31:31,8
6 Ragnar Magnusson Švedija 31:37,2


Maratonas 68 vyr 23 šalių

1 Boughera Mohamed El Quafi Prancuzija 2;32:57,O
2 Miguel Plaza Reyes Čilė 2;33:23,O
3 Martti Marttelin Suomija 2;35:02,O
4 Kanamacu Jamada Japonija 2;35:29,O
5 Joie Ray JAV 2;36:04,O
6 Sedžičiro Tsuda Japonija 2;36:20,O


110 m su barjerais bėgimas 41 vyr 24 šalių

1 Sidney Atkinson PAR 14,8
2 Stephen Anderson JAV 14,8
3 John Collier JAV 14,9
4 Leighton Dye JAV 14,9
5 George Weightman Smith JAV 15,O
6 Frederick Gaby D.Britanija 15,2


400 m su barjerais bėgimas 27 vyr 16 šalių

1 David lord Burghley D.Britanija 53,4
2 Frank Cuhel JAV 53,6
3 Frank Morgan Taylor JAV 53,6
4 Sten Pettersson Švedija 53,8
5 Thomas Livingstone Learmonth D.Britanija 54,2
6 Luigi Facelli Italija 55,8


3000 m bėgimas su kliūtim 22 vyr 10 šalių

1 Toivo Aarne Loukola Suomija 9:21,8
2 Paavo Johannes Nurmi Suomija 9:31,6
3 Ove Andersen Suomija 9:35,6
4 Nils Eklof Švedija 9:38,0
5 Henri Dartigues Prancuzija 9:40,0
6 Lucien Duquesne Prancuzija 9:40,6


4x100 m bėgimas 52 vyr 13 šalių 13kom

1 F.Wykoff,J.Quinn,Ch.Borah,H.Russell JAV 41,O
2 G.Lammers,R.Cor
ts,H.Houben,H.Kornig Vokietija 41,2
3 C.Gill,E.Smouha,W.Rangeley,J.L
ondon D.Britanija 41,8
4 A.Cerbonney,G.Auvergne,P.Dufau,A.Mourlon Pr
ancuzija 42,O
5 E.Goldsmith,W.Weibel,W.Tschop,H.Niggl Šveicarija 42,
6


4x400 m bėgimas 64 vyr 16 šalių 16kom

1 G.Baird,E.Spencer,F.Alderman,R.Barbuti JAV 3:14,2
2 O.Neumann,H.Storz,R.Krebs,H.Engelhard Vokietija 3:14,8
3 A.Wilson,Ph.Edwards,S.Glover,J.Ball Kanada 3:15,4
4 B.Kugelberg,B.von Wachenfeldt,E.Bylehn, Švedija 3:15,8
S.Pettersson
5 R.Leight-Wood,W.Craner,J.Rinkel,D.Lowe D.Br
itanija 3:16,4
6 G.Krotoff,J.Jackson,G.Dupont,R.Feger Prancuzija 3:19,4


Aukštis 35 vyr 17 šalių

1 Robert King JAV 1,94
2 Benjamin Hedges JAV 1,91
3 Claude Menard Prancuzija 1,91
4 Simeon Toribio Filipinai 1,91
5 Harold Osborn JAV 1,91
6 Kazuo Kijura Japonija 1,88


Šuoliai su kartim 20 vyr 13 šalių

1 Sabin Carr JAV 4,2
2 William Droegemueller JAV 4,1
3 Charles McGinnis JAV 3,95
4 Victor Pickard Kanada 3,95
5 Lee Barnes JAV 3,95
6 Jonetaro Nakazawa Japonija 3,9


Tolis 41 vyr 23 šalių

1 Edward Hamm JAV 7,73
2 Silvio Cator Haiti 7,58
3 Alfred Bates JAV 7,4
4 Willi Meier Vokietija 7,39
5 Erich Kochermann Vokietija 7,35
6 Hannes de Boer Olandija 7,32


Trišuolis 24 vyr 13 šalių

1 Mikio Oda Japonija 15,21
2 Levi Casey JAV 15,17
3 Vilho Immanuel Tuulos Suomija 15,11
4 Chuhej Nambu Japonija 15,01
5 Toimi Tulikoura Suomija 14,7
6 Erkki Jarvinen Suomija 14,65


Rutulio stūmimas 22 vyr 14 šalių

1 John Kuck JAV 15,87
2 Herman Brix JAV 15,75
3 Emil Hirschfeld Vokietija 15,72
4 Eric Krenz JAV 14,99
5 Armas Wahlstedt Suomija 14,69
6 Wilhelm Uebler Vokietija 14,69


Disko metimas 34 vyr 19 šalių

1 Clarence Houser JAV 47,32
2 Lauri Antero Kivi Suomija 47,23
3 James Corson JAV 47,1
4 Harald Stenerud Norvegija 45,8
5 John Anderson JAV 44,87
6 Eino Kentta Suomija 44,17


Ieties metimas 28 vyr 18 šalių

1 Erik Lundqvist Švedija 66,6
2 Bela Szepes Vengrija 65,26
3 Olav Sunde Norvegija 63,97
4 Paavo Liettu Suomija 63,86
5 Willi Bruno Schlokat Vokietija 63,4
6 Eino Penttila Suomija 63,2


Kūjo metimas 16 vyr 11 šalių

1 Patrick O'Callaghan Airija 51,39
2 Ossian Skiold Švedija 51,29
3 Edmund Black JAV 49,03
4 Armando Poggioli Italija 48,37
5 Donald Gwinn JAV 47,15
6 Frank Connor JAV 46,75


Dešimtkovė 38 vyr 19 šalių

1 Paavo Ilmari Yrjola Suomija 8053,29
2 Akilles Jarvinen Suomija 7931,5
3 John Kenneth Doherty JAV 7706,65
4 James Stewart JAV 7624,135
5 Thomas Churchill JAV 7417,115
6 Helge Jansson Švedija 7286,285



MOTERYS


100 m bėgimas 31 mot 13 šalių

1 Elizabeth Robinson JAV 12,2
2 Fanny Rosenfeld Kanada 12,3
3 Ethel Smith Kanada 12,3
4 Erna Steinberg Vokietija 12,4


800 m bėgimas 25 mot 13 šalių

1 Lina Radke-Batschauer Vokietija 2:16,8
2 Kinuje Hitomi Japonija 2:17,6
3 Inga Gentzel Švedija 2:17,8
4 Jenny Thompson Kanada 2:21,6
5 Fanny Rosenfeld Kanada 2:22,4
6 Florence McDonald Kanada 2:22,6


4x100 m bėgimas 32 mot 8 šalių

1 F.Rosenfeld,E.Smith,F.Bell,M.Cook Kanada 48,4
2 M.Washburn
,J.Cross,L.McNeil,E.Robinson JAV 48,8
3 R.Kellner,H.Schmidt,A.Holdman
n,H.Junker Vokietija 49,O
4 G.Gagneux,Y.Plancke,M.Radideau,L.Velu Pra
ncuzija 49,6
5 M.A.E.Aengenendt,M.W.Briejer,J.H.Grooss Olandija 49,8

E.ter Horst
6 L.Bonfanti,G.Marchini,D.Polazz,V.Vivenza Italija 53,6


Aukšti
s 20 mot 9 šalių

1 Ethel Catherwood Kanada 1,59
2 Carolina Anna Gisolf Olandija 1,56
3 Mildred Wildred JAV 1,56
4 Jean Shiley JAV 1,51
5 Marjorie Clark PAR 1,48
6 Helma Notte Vokietija 1,48


Disko metimas 21 mot 12 šalių

1 Halina Konopacka Lenkija 39,62
2 Lillian Copeland JAV 37,08
3 Ruth Svedberg Švedija 35,92
4 Emilie Reuter Vokietija 35,86
5 Grete Heublein Vokietija 35,56
6 Liesl Perkaus Austrija 33,54






PLAUKIMAS


100 m laisvu stilium 30 vyr 17 šalių

1 John Weissmuller JAV 58,6
2 Istvan Barany Vengrija 59,8
3 Kacuo Takajiši Japonija 1:00,O
4 George Kojac JAV 1:00,8
5 Walter Laufer JAV 1:01,O
6 Walter Spence Kanada 1:01,4


400 m laisvu stilium 26 vyr 17 šalių

1 Alberto Zorrilla Argentina 5:01,6
2 Andrew Murray Charlton Australija 5:03,6
3 Arne Borg Švedija 5:04,6
4 Clarence Crabbe JAV 5:05,4
5 Austin Clapp JAV 5:16,0
6 Raymond Ruddy JAV 5:25,0


1500 m laisvu stilium 19 vyr 13 šalių

1 Arne Borg Švedija 19:51,8
2 Andrew Murray Charlton Australija 20:02,6
3 Clarence Crabbe JAV 20:28,8
4 Raymond Ruddy JAV 21:05,O
5 Alberto Zorrilla Argentina 21:23,8
6 Garnet Ault Kanada 21:46,O


100 m nugara 19 vyr 12 šalių

1 George Kojac JAV 1:08,2
2 Walter Laufer JAV 1:10,0
3 Paul Wyatt JAV 1:12,0
4 Tošio Irie Japonija 1:13,6
5 Ernst Kūppers Vokietija 1:13,8
6 John Charles P. Besford D.Britanija 1:15,4


200 m krūtine 21 vyr 13 šalių

1 Jošijuki Turuta Japonija 2:48,8
2 Erich Rademacher Vokietija 2:50,6
3 Teofilo Yldefonzo Filipinai 2:56,4
4 Erwin Sietas Vokietija 2:56,6
5 Erik Harling Švedija 2:56,8
6 Walter Spence Kanada 2:57,2


4x200 m laisvu stilium 55 vyr 13 šalių 13 kom

1 A.Clapp,W.Laufer,G.Kojac,J.Weissmuller JAV 9:36,2
2 H.Jonejama,N.Arai,T.Sada,K.Takajiši Japonija 9:41,4
3 F.M.Bourne,J.Thompson,G.Ault,W.Spence Kanada 9:47,8
4 A.Wanie,R.Wanie,G.Tarrody,I.Barany Vengrija 9:57,0
5 A.Gustafsson,S.Pettersson,E.Lundahl,A.Borg Švedija 10:01,8

6 R.Sutton,J.Whiteside,E.P.Peters,A.E.*pimp...*en D.Britanija 10:15,8



Šuoliai nuo tramplino 24 vyr 15 šalių

1 Peter Desjardins JAV 185,04
2 Michael Galitzen JAV 174,06
3 Farid Simaika Egiptas 172,46
4 Harold Smith JAV 168,96
5 Arthur Mund Vokietija 154,72
6 Ewald Riebschlager Vokietija 153,86


Šuoliai nuo bokšto 24 vyr 12 šalių

1 Peter Desjardins JAV 98,74
2 Farid Simaika Egiptas 99,58
3 Michael Galitzen JAV 92,34
4 Walter Colbath JAV 85,78
5 Ewald Riebschlager Vokietija 82,44
6 Karl Schumm Vokietija 80,54


MOTERYS

100 m laisvu stilium 24 mot 11 šalių

1 Albina Osipowich (Osipavičiūtė) JAV 1:11,0
2 Eleanora Garatti JAV 1:11,4
3 Margaret Joyce Cooper D.Britanija 1:13,6
4 Jean McDowall D.Britanija 1:13,8
5 Susan Laird JAV 1:14,6
6 Charlotte Lehmann Vokietija 1:15,2


400 m laisvu stilium 14 mot 9 šalių

1 Martha Norelius JAV 5:42,8
2 Maria Johanna Braun Olandija 5:57,8
3 Josephine McKim JAV 6:00,2
4 Sarah G. Stewart D.Britanija 6:07,0
5 Frederica van der Goes PAR 6:07,2
6 Irene Vera Tanner D.Britanija 6:11,6


100 m nugara 12 mot 7 šalių

1 Maria Johanna Braun Olandija 1:22,0
2 Ellen Elizabeth King D.Britanija 1:22,2
3 Margaret Joyce Cooper D.Britanija 1:22,8
4 Marion Gilman JAV 1:24,2
5 Eleanor Holm JAV 1:24,4
5 Lisa Lindstrom JAV 1:24,4


200 m krūtine 21 mot 12 šalių

1 Hildegard Schrader Vokietija 3:12,6
2 Marie Baron Olandija 3:15,2
3 Lotte Mūhe Vokietija 3:17,6
4 Else Jacobsen Danija 3:19,2
5 Margaret Hoffman JAV 3:19,2
6 Brita Hazelius Švedija 3:23,0


4x100 m laisvu stilium 31 mot 7 šalių

1 A.Lambert,E.Garatti,M.Norelius, JAV 4:47,6
Albina Osipowich (Osipavičiūtė)
2 M.J.Cooper,S.G.Stewart,I.V.Tanner,E.E.King D.B
ritanija 5:02,8
3 K.Russell,R.Rennie,M.E.Bedford, PAR 5:13,4
F.van der Goes
4 Ch.Lehmann,R.Erkens,H.Wunder,I.Schneider Vokietija 5:14,4
5 B.Pellegry,A.A.Dupire,M.Ledoux,C.Horrent Prancuzija 5:32,0


Šuoliai nuo tramplino 10 mot 4 šalių

1 Helen Meany JAV 78,62
2 Dorothy Poynton JAV 75,62
3 Georgia Coleman JAV 73,38
4 Ilse Meudtner Vokietija 67,42
5 Margret Borgs Vokietija 65,16
6 Lini Sūhnchen Vokietija 63,28


Šuoliai nuo bokšto 17 mot 8 šalių

1 Elizabeth Becker Pinkston JAV 31,6
2 Georgia Coleman JAV 30,6
3 Lala Sjoqvist Larsson Švedija 29,2
4 Mietje Baron Olandija 27,2
5 Ada Onnela Suomija 26
6 Hanni Rehborn Vokietija 25,6






VANDENSVYDIS 121 vyr 14 šalių 14 kom


1 E.Rademacher,F.Gunst,O.Cordes,E.Benecke, Vokietija

J.Rademacher,K.Bahre,M.Amann,J.Blank,
K-H.Protze,O.Kūhne,
H.Atmer
2 I.Barta,S.Ivady,M.Hommonay,A.Keserū II, Vengrija
O.Halassy,J.Vertesy,F.Keserū I ,L.Czelle,
O.Csorba,G.Brody,J.Wenk
3 P.Dujardin,H.Padou,J.Keignae
rt,E.Bulteel, Prancuzija
A.Tribouillet,H.Cuvelier,E.Rogez,A.Thevenon
,
A.Vandeplancke
4 E.H.Temme,P.Radmilovic,E.P.Peters, D.Britanija

N.V.Beaman,J.E.C.Dudd,L.Ablett,R.Hodgson,
J.Hattfield,W.Quick,W.
G.Freeguard
5 J.Weissmuller,P.Samson,J.C.Cattus, JAV
H.C.Daniels,H
.R.Topp,S.Greller,R.Greene,
J.P.Farley,G.Mitchel,G.Schroth,W.O'Conn
or
6 F.Uranga,C.C.Feijoo,J.Moreau,L.Rovere, Argentina
S.Stipanicic
,C.S.Vasquez,R.Bustamente,
M.Bistoletti





SPORTINĖ GIMNASTIKA



Daugiakovė komandinės 88 vyr 11 šalių 11 kom

1 G.Miez,H.Hanggi,E.Mack,M.Wezel,H.Grieder, Šveicarija 1718,625

E.Steinemann,A.Gūttinger,O.Pfister
2 L.Vacha,E.Loffler,J.Gajdo
š,J.Effenberger, Čekoslovakija 1712,25
B.Šupčik,V.Vesely,J.Koutny,L
.Tikal
3 L.Štukelj,J.Primožič,A.Malej,E.Antosijevič, Jugoslavija 1
648,75
B.Gregorka,I.Porenta,S.Derganc,D.Ciotti
4 A.Solbach,G.Le
roux,A.Lemoine,J.Larrouy, Prancuzija 1620,75
E.Schmitt,J.Gounot,A.C
hatelain,A.Kraus
5 H.I.Savolainen,M.K.Nyberg-Noroma,J.Kunnas Suomij
a 1609,25
,M.Uosikkinen,U.K.Korhonen,R.Ylonen,
K.Kinos,B.Stenman

6 R.Neri,M.Lertora,V.Lucchetti,F.Mandrini, Italija 1599,125
G.Lu
pi,M.Tambini,G.Paris,E.Roselli


Daugiakovė asmeninės 88 vyr 11 šalių

1 Georges Miez Šveicarija 247,5O
2 Hermann Hanggi Šveicarija 246,625
3 Leon Štukelj Jugoslavija 244,875
4 Romeo Neri Italija 244,75
5 Josip Primožič Jugoslavija 244,OO
6 Mauri Kalervo Nyberg-Noroma Suomija 243,75
6 Heikki Ilmari Savolainen Suomija 243,75


Lygiagretės 85 vyr 11 šalių

1 Ladislav Vacha Čekoslovakija 18,83
2 Josip Primožič Jugoslavija 18,5
3 Hermann Hanggi Šveicarija 18,08
4 Jan Gajdoš Čekoslovakija 17,92
4 Bedrich Šupčik Čekoslovakija 17,92
4 Andre Lemoine Prancuzija 17,92


Skersinis 86 vyr 11 šalių

1 Georges Miez Šveicarija 19,17
2 Romeo Neri Italija 19,OO
3 Eugen Mack Šveicarija 18,92
4 Vittorio Lucchetti Italija 18,83
4 Hermann Hanggi Šveicarija 18,83
6 Josip Primožič Jugoslavija 18,67


Arklys 87 vyr 11 šalių

1 Hermann Hanggi Šveicarija 19,75
2 Georges Miez Šveicarija 19,25
3 Heikki Ilmari Savolainen Suomija 18,83
4 Eduard Steinemann Šveicarija 18,67
5 August Gūttinger Šveicarija 18,58
6 Georges Leroux Prancuzija 18,25


Žiedai 87 vyr 11 šalių

1 Leon Štukelj Jugoslavija 19,25
2 Ladislav Vacha Čekoslovakija 19,17
3 Emanuel Loffler Čekoslovakija 18,83
4 Romeo Neri Italija 18,67
5 Mauri Kalervo Nyberg-Noroma Suomija 18,33
6 Bedrich Šupčik Čekoslovakija 18,25


Šuoliai 85 vyr 11 šalių

1 Eugen Mack Šveicarija 9,58
2 Emanuel Loffler Čekoslovakija 9,5
3 Stane Derganc Jugoslavija 9,46
4 Josip Primožič Jugoslavija 9,42
4 Georges Miez Šveicarija 9,42
6 Georges Leroux Prancuzija 9,33



MOTERYS


Daugiakovė komandinės 60 mot 5 šalių 5 kom

1 P.Ph.J.van Randwijk,J.E.S.van den Berg, Olandija 316,75
A.Pollak,H.Nordheim,A.J.van den Bos
H.A.van Rumt,A.M.van der Vegt,J.Simons,
P.Burgerhof,E.de Levie,J.C.Stelma,
E.Agsteribbe
2 B.Ambrosetti,L.Gianoni,L.Gia
votti,V.Giorgi, Italija 289,O
G.Malabarba,C.Marangoni,L.Perversi,

D.Pizzavini,A.Tanzini,C.Tronconi,I.Vercesi,
R.Vittadini
3 M.H
artley,E.C.Pickles,A.Beoadbent, D.Britanija 258,25
A.C.Jagger,A.Smith,L.Desmond,D.Woods,
J.T.Ki
te,Q.Judd,M.Morenam,E.Seymour,
H.Smith
4 M.Hamos,A.Hennyey,R.He
rpich,A.Kael, Vengrija 256,5
M.Kovessy,M.Palyi,I.Rudas,N.Szeiler,J.T
oth,
I.Szollosi,E.Rudas,I.Hennyey
5 H.Delescluse,L.Delescluse,G
.Meulebrouck, Prancuzija 247,5
M.Bataille,G.Dhont,V.Hemeryck,P.Houte
er,
J.Vanoverloop,B.Verstraete,G.Vankiersbilck,
A.Straeteman,R
.Oger






DVIRAČIŲ SPORTAS


1000m iš vietos 14 vyr 14 šalių

1 Willy Falck-Hansen Danija 1:14,2
2 Gerard Dagobert Henri Bosch van Drakestein Olandija 1:15,1
3 Edgar Gray Australija 1:15,3
4 Octave Dayen Prancuzija 1:16,0
5 Kurt Einsiedel Vokietija 1:17,1
6 Jozef Lange Lenkija 1:18,0
6 E.J. Keridge D.Britanija 1:18,0


Sprintas 1000m 18 vyr 18 šalių

1 Roger Beaufrand Prancuzija 13,2
2 Antoine Mazairac Olandija
3 Willy Falck-Hansen Danija 12,2
4 Hans Bernhardt Vokietija


Sprintas tandemais 14 vyr 14 šalių

1 Petrus Bernard Leene , Daniel van Dijk Olandija 11,8
2 John Sibbit , Ernest Henry Chambers D.Britanija
3 Karl Kother , Hans Bernhardt Vokietija
4 Francesco Malatesta, Adolfo Corsi Italija


4000m persekiojimo komand 48 vyr 12 šalių 12 kom

1 L.Tasselli,G.Gaioni,C.Facciani,M.Lusiani Italija 5:01,8
2 A.J.Braspenning,J.Maas,J.B.N.Pijnenburg, Olandija 5:06,2
P.van der Horst
3 F.Wyld,L.Wyld,P.Wyld,M.G.Southall D.Britanija 5:02,4
4 A.Aumerle,O.Dayen,R.Brossy,A.Trantoul Prancuzija



Lenktynės plentu 169 km asm 63 vyr 21 šalių

1 Henry Hansen Danija 4;47:18,0
2 Frank Southall D.Britanija 4;55:06,0
3 Gosta Carlsson Švedija 5;00:17,0
4 Allegro Grandi Italija 5;02:05,0
5 Jack Lauterwasser D.Britanija 5;02:57,0
6 Gotlieb Amstein Šveicarija 5;04:48,0


Lenktynės plentu 169 km kom 52 vyr 15 šalių 15 kom

1 H.Hansen,L.Nielsen,O.Jorgensen Danija 15;09:14,0
2 F.W.Sout
hall,J.Lauterwasser,J.Middleton D.Britanija 15;14:49,0
3 G.Carlsson,
E.Jansson,E.G.Johnsson Švedija 15;27:49,0
4 A.Grandi,M.Orecchia,A.Be
retta Italija 15;33:12,0
5 J.Aert,P.Houde,J.Lowagie Belgija 15;33:50
,0
6 G.Amstein,J.Caironi,T.Wanzenried Šveicarija 15;35:21,0






IRKLAVIMAS


Vienvietė 15 vyr 15 šalių

1 Henry Robert Pearce Australija 7:11,0
2 Kenneth Myers JAV 7:20,8
3 Theodore David Collet D.Britanija 7:19,8 ?????
4 Lambertus Hendrik Frederik Gunther Olandija 7:31,6
5 Josef Wright Kanada 7:57,6
6 Josef Straka Čekoslovakija 8:04,8


Dvivietė porinė 20 vyr 10 šalių

1 Paul Costello , Charles McIlvaine JAV 6:41,4
2 Joseph Wright , Jack S. Guest Kanada 6:51,0
3 Leo Losert,Viktor Flessl Austrija 6:48,8 ?????
4 Horst Hoeck , Gerhard Voigt Vokietija 6:48,2 ?????
5 Henri Cox , Constant Elisa Pieterse Olandija 6:52,8
6 Rudolf Bosshard, Maurice Rieder Šveicarija 6:53,4


Dvivietė pavienė be vairinin 16 vyr 8 šalių

1 Bruno Mūller , Kurt Moeschter Vokietija 7:06,4
2 Terence O'Brien , Roger Archibald Nisbet D.Britanija 7:08,8
3 Paul McDowell , John Schmitt JAV 7:20,4
4 Romeo Sisti , Nino Ultimo Bolzoni Italija 7:24,4
5 Alois Reinhard , Wilhelm Mūller Šveicarija 7:29,1
6 C.A.van Wankum , Hendrik Christiaan Olandija 7:30,2
van Suylekom


Dvivietė pavienė su vairinin 16 vyr 6 šalių 6 kom

1 Hans Schochlin,Karl Schochlin,Hans Bourquin Šveicarija 7:42,6
2 Armand Marcelle,Edouard Marcelle, Prancuzija 7:48,4
Henri Preaux
3 Leon Flament,Francois de Coninck, Belgija 7:59,4
Georges Anthony
4 Joseph Dougherty, Augustus Goetz, JAV 8:41,2
Thomas Mack


Keturvietė pavienė be vairinin 24 vyr 6 šalių 6 kom

1 J.Lander,M.H.Warriner,R.Beesly,E.V.Bevan D.Britanija 6:36,0
2 Ch.Karle,W.Miller,G.Heales,E.Bayer JAV 6:37,0
3 C.Rossi,P.Freschi,U.Bonade,P.Gennari Italija 6:31,6 ?????
4 H.Zanker,W.Goedecke,G.Roll,W.Zschieke Vokietija




Keturvietė pavienė su vairinin 55 vyr 11 šalių 11 kom

1 V.Perentin,G.D'Este,N.Vittori,G.Delise, Italija 6:47,8
R.Petronio
2 E.Haas,J.Meyer,O.Bucher,K.Schwegler, Šveicarija 7:03,4
F.Bosch
3 F.Bronikowski,E.Jankowski,L.Birkholz, Lenkija 7:12,8
B.Ormanowski,B.Drewek
4 K.Golzo,H.Nickel,K.Hoffmann,W.Kl
eine, Vokietija 7:26,4
A.Krohn
5 M.Delplanck,T.Wambeke,A.De Wette, Belgija 7:30,2
Ch.van Son,J.Bauwens


Aštuonvietė 99 vyr 11 šalių 11 kom

1 M.Stalder,J.Brinck,F.Frederick,W.Thompson, JAV 6:03,2
W.Daly,J.Workman,H.Caldwell,P.Donlon,
D.Blessing
2
J.Hamilton,G.O.Nickals jaun.,J.Badcock, D.Britanija 6:05,6
D.Golan,H.Lane,G.Killick,J.Beresford,H.West,
A.Sulley

3 F.C.Hedges,F.J.Fiddes,J.L.Hand,J.Murdock, Kanada 6:03,8 ?????
H.T.Richardson,A.C.Meech,C.E.Norris,
W.M.Ross,J.H.
Donnelly
4 O.Gordzialkowski,S.Urban,A.Soltan,J.Slazak, Lenkija 6:42,2
M.Wodzianski,K.Michalski,J.Laszewski,
H.Niezabietowski,
J.Skolimowski
5 K.Aletter,E.Gaber,W.Reichert,E.Hoffstaetter, Vokie
tija 6:42,8
H.Herbold,G.Maier,R.Huber,H.Maier,F.Bauer
6 M.Lamberti,A
.Moroni,V.Stocchi,G.Carubbi, Italija 6:44,4
A.Canevari,M.Galli,G.Lamberti,B.Borella,
A.Polledri






BURIAVIMAS


Jalai 12 funtų 23 vyr 20 šalių

1 Sven Gustaf Thorell Švedija
2 Henrik Robert Norvegija
3 Bertil Broman Suomija
4 Willem de Vries Lentsch Olandija
5 Edgar Beyn Vokietija
6 Tito Nordio Italija


Klasė 8 m 44 vyr 8 šalių 8 kom

1 D.Bouche,V.Heriot ,A.Lesauvage,J.Lesieur Prancuzija
C.de la Sabliere,A.Derrien ,,I'Aigle VI"
2 L.Doedes,M.de Witt,J.C.van Hoolwerff, Olandija
G.de Vries Lentsch,H.Kersken,K.van Staveren ,,Hollandia"
3 J.Sandblom,Ph.Sandblom,C.Sandblom, Šve
dija
T.Holm,C.Hammar,W.Torsleff ,,Sylvia"
4 F.Giovanelli,G.Giovane
lli,C.A.D'Alberti, Italija
M.de Beaumont-Bonelli,E.Moscatelli, ,,Bamba"
M.Bruzzone
5 J.Salvesen,M.Konow,W.Wilhelmsen, Norvegija
B.Lun
d ,,Noreg"
6 O.P.Churchill,B.Weston,M.Curry,F.Hekma, JAV
N
.B.Hekma ,,Babe"


Klasė 6 m 60 vyr 13 šalių 13 kom

1 kakūnuotas princas Olav,J.Anker,E.Anker, Norvegija
H.Bryhn ,,Norna"
2 N.O.Moller,
A.Hoy-Petersen,P.Schlūtter, Danija
S.Linck,W.Vett ,,Hihi"
3 N.
Wekschin,W.von Wiren,E.Vogdt,A.Fahlmann Estija
,G.Fahlmann ,,Tutti V"
4 H.J.Pluijgers,C.Huiskens,W.Schouten, Olandija
H.Fokker,B.
E.Ruys,H.W.Schalwijk ,,Kemphaan"
5 L.Huybrechts,A.Sneyers,W.van Rompaey, Belgija
L.Franck,F.Mulder ,,Ubu"
6 H.Whiton,C.Olmstea
d,W.Outerbridge, JAV
J.Thompson,F.Morris ,,Frieda"






FUTBOLAS 238 vyr 17 šalių 17 kom


1 A.Mazali,J.Nasazzi,P.Arispe,J.L.Andrade, Urugvajus
L.Fe
rnandez,J.Piriz,A.Gestido,S.Urdinaran,
H.Castro,P.Petrone,P.Cea,A
.Campolo,R.Borjas
,H.Scarone,J.Arremon,A.Canavesi,R.Figueroa,

F.Batignani,D.Tejera,V.Bartibas,A.Melogno,
P.Anselmo
2 A.Bo
sio,F.Paternoster,L.Bidoglio,J.Evarista, Argentina
L.F.Monti,S.Med
ici,R.Orsi,E.Gainzarain,
M.Ferreyra,D.Tarasconi,A.Carricaberry,

F.A.Perducca,O.Diaz,R.Cherro,R.Orlandini,
S.Calandra,A.Helman
,L.F.Wiehmuller,
A.B.Zumelzu,N.Perinetta,P.Ochoa,S.N.Gomez
3
G.Gombi,D.Bellini,U.Caligaris,A.Pitto, Italija
F.Bernardini,P.Genove
si,A.Baloncieri,
E.Banchero,A.Schiavio,M.Magnozzi,G.Depra,
V.F.L
evratto,V.Rosetta,S.Pietroboni,A.Janni,
E.Rivolta,G.Rossetti,P.Past
ore,A.Ferraris,
F.Gasperi,A.Viviano,V.Degani
4 A.Hamdi,S.F.Abaza,
G.Y.El-Soury,M.A.Shemais Egiptas
,A.F.El-Hassani,A.Y.Hassan,E.I.M.Ho
oda,
A.M.Riad,M.I.M.Hooda,M.H.M.El-Ezam,
M.G.El-Zobeir,M.A.Rosta
m,A.M.Salem,
M.E.E.Gamal,M.M.Rafaee,A.M.Soliman,
M.Rostam,A.Mans
our,M.S.Ahmed,A.R.Samy






ŽOLĖS RIEDULYS 154 vyr 9 šalių 9 kom


1 R.J.Allen,M.Rocque,L.Ch.Hammond,R.Norris, Indija
B.E.Pi
nniger,S.M.Yusuf,M.A.Gateley,
G.Marthins,D.Ch.Bais,F.Seaman,E.J.G
.Cullen,
F.Khan,A.Shaukat,J.Singh,K.S.Gill
2 A.J.L.Katte,A.W.
Tresling,R.B.J.de Waal, Olandija
J.W.Brand,E.P.J.Duson,J.G.Ankerman,
H.Ph.V.Hoo
ft,R.van der Veen,A.J.Kop
P.van de Rovaert,G.J.A.Jannink,
C.J.J.Hardebeck,H.J.L.M.Meertens,
G.L
eembruggen,O.F.M.van Czernicki,
C.J.van der Hagen,A.O.van Lierop,
W.J.van Citters,N.Wentholt,
J.M.van Voorst van Beest,
J.J.van Tienhoven van den Bogaard
3 G.Brunner,W.Proft,H.Woltje,W.Freyberg, Vokietija
T.Haag,
E.Zander,F.Horn,H.Mūller,B.Boche,
H.Hobein,H.Kemmer,H.Forstendorf,

E.Franczkowiak,H.Haussmann,K.Haverbeck,
A.Heymann,K-H.Irmer,G.St
rantzen,R.Wooner,
F.Lincke,K.Weiss,H.Schafer
4 Ch.Koning,E.Soubre
,C.Wellens,F.Cattoir, Belgija
J.van der Straeten,C.Baudoux,L.Adelot,
L.de Deken,G.Grosjean,L.Diercxens,E.Vercken
,Ch.Delheid,R.Mallieux,A.See
ldrayers,
Y.Baudoux,A.Goemaere,A.Goditiabois,
Ch.de Keyzer,J.F.R.Jastine,J.Rensburg,
F.Carez
5 H.Dahlmann,P.Koefoed,C
.Malling,A.Heimann, Danija
H.Holst,O.Husted,B.Monberg,P.Prahm,
A.
Black,E.Husted,O.Busch,N.Heilbuth,
H.Madsen,A.Norsker
5 R.Salarni
er,A.Six,G.Chevalier,H.Peuchot, Prancuzija
R.Petitdidier,P.Prieur,J.
Simon,M.Lachmann,
J.Robin,B.Poussineau,P.de Levaque,M.Lanet,
F.Grimonprez,J.Riviere,G.Arlin,P.Imbault,
A.Bie
,M.L.Guirard,H.E.J.A.Reisenthel,
J.Remusat





SUNK
IOJI ATLETIKA



iki 60 kg 21 vyr 13 šalių

1 Franz Andrysek Austrija 287,5
2 Pierino Gabetti Italija 282,5
3 Hans Wolpert Vokietija 282,5
4 Giuseppe Conca Italija 277,5
5 Arthur Reinmann Šveicarija 275,O
6 Andreas Stadler Austrija 267,5


iki 67,5 kg 16 vyr 11 šalių

1 Kurt Helbig Vokietija 322,5
1 Hans Haas Austrija 322,5
3 Fernand Arnout Prancuzija 302,5
4 Albert Aeschmann Šveicarija 297,5
5 Willi Reinfrank Vokietija 295,O
6 Jules Meese Prancuzija 292,5


iki 75 kg 23 vyr 15 šalių

1 Roger Francois Prancuzija 335,O
2 Carlo Galimberti Italija 332,5
3 August Scheffner Olandija 327,5
4 Franz Zinner Vokietija 322,5
5 Gaston Le Put Prancuzija 312,5
6 Willy Hofmann Vokietija 305,O


iki 82,5 kg 15 vyr 10 šalių

1 El Sayed Nosseir Egiptas 355,O
2 Louis Hostin Prancuzija 352,5
3 Johannes Verheijen Olandija 337,5
4 Vaclav Pšenička Čekoslovakija 335,O
4 Jakob Vogt Vokietija 335,O
6 Karl Freiberg Austrija 322,5


virš 82,5 kg 17 vyr 11 šalių

1 Josef Strassberger Vokietija 372,5
2 Arnold Luhaaar Estija 360,O
3 Jaroslav Skobla Čekoslovakija 357,5
4 Karlis Leilands Latvija 355,O
5 Josef Leppelt Austrija 355,O
5 Rudolf Schilberg Austrija 355,O





KLASIKINĖS IMTYNĖS


iki 58 kg 19 vyr 19 šalių

1 Kurt Leucht Vokietija
2 Jindrich Maudr Čekoslovakija
3 Giovanni Gozzi Italija
4 Oscar Lindelof Švedija
5 Odon Zombori Vengrija
6 Edoard Pūtsep Estija

IX
iki 62 kg 20 vyr 20 šalių

1 Waldemar Wali Estija
2 Erik Malmberg Švedija
3 Giacomo Quaglia Italija
4 Karoly Karpati Vengrija
5 Ernst Steinig Vokietija


iki 67,5 kg 19 vyr 19 šalių

1 Lajos Keresztes Vengrija
2 Eduard Sperling Vokietija
3 Edvard Westerlund Suomija
4 Tayare Yalaz Turkija
5 Vladimir Vavra Čekoslovakija
6 Walter Massop Olandija

IX
iki 75 kg 17 vyr 17 šalių

1 Vaino Kokkinen Suomija
2 Laszlo Papp Vengrija
3 Albert Kusnets Estija
4 Johannes Jacobsen Danija
5 Jean Saenen Belgija
6 František Hala Čekoslovakija


iki 82,5 kg 17 vyr 17 šalių

1 Ibrahim Moustafa Egiptas
2 Adolf Rieger Vokietija
3 Onni Pellinen Suomija
4 Nicolas Appels Belgija
5 Ejnar Hansen Danija
6 Imre Szalai Vengrija


virš 82,5 kg 15 vyr 15 šalių

1 Rudolf Svensson Švedija
2 Hjalmar Eemil Nystrom Suomija
3 Georg Gehring Vokietija
4 Eugen Wiesberger Austrija
5 Josef Urban Čekoslovakija
6 Rajmund Bado Vengrija





LAISVOSIOS IMTYNĖS

IX
iki 56 kg 8 vyr 8 šalių

1 Kaarlo Edvin Makinen Suomija
2 Edmond Spapen Belgija
3 James Trifunov Kanada
4 H.E. Sansum D.Britanija
5 Robert Hewitt JAV


iki 61 kg 9 vyr 9 šalių

1 Allie Morrison JAV
2 Kustaa Pihlajamaki Suomija
3 Hans Minder Šveicarija
4 Rene Rottenfluc Prancuzija

IX
iki 66 kg 11 vyr 11 šalių

1 Osvald Kapp Estija
2 Charles Pacome Prancuzija
3 Eino Leino Suomija
4 Birger Nilsen Norvegija
5 Carlo Tesdorf Jorgensen Danija
6 Clarence Berryman JAV


iki 72 kg 11 vyr 11 šalių

1 Arvo Jaako Haavisto Suomija
2 Lloyd Appleton JAV
3 Maurice Letchford Kanada
4 Jean Jourlin Prancuzija
5 T.H. Morris Australija

IX
iki 79 kg 9 vyr 9 šalių

1 Ernst Kyburz Šveicarija
2 Donald Parker Stockton Kanada
3 Samuel Rabin D.Britanija
4 Ralph Hammond JAV
4 A. Praeg PAR
6 T.P. Bolger Australija


iki 87 kg 7 vyr 7 šalių

1 Thure Sjostedt Švedija
2 Arnold Bogli Šveicarija
3 Henri Lefebre Prancuzija
4 H.L. Edwards JAV
5 Jacques van Assche Belgija


virš 87 kg 7 vyr 7 šalių

1 Johan Richthoff Švedija
2 Aukusti Sihvola Suomija
3 Edmond Dame Prancuzija
4 Edward George JAV
5 Henri Wernli Šveicarija





BOKSAS

IX
iki 50,802 kg 19 vyr 19 šalių

1 Antal Kocsis Vengrija
2 Armand Appell Prancuzija
3 Carlo Cavagnoli Italija
4 B. Lebenon PAR


iki 53,525 kg 18 vyr 18 šalių

1 Vittorio Tamagnini Italija
2 John Daley JAV
3 Harry Isaacs PAR
4 Edward Traynor Airija

IX
iki 57,152 kg 18 vyr 18 šalių

1 Lambertus van Klaveren Olandija
2 Victor Peralta Argentina
3 Harold Devine JAV
4 Lucien Biquet Belgija


iki 61,237 kg 24 vyr 24 šalių

1 Carlo Orlandi Italija
2 Stephen Michael Halaiko JAV
3 Gunnar Berggren Švedija
4 Hans Nielsen Danija


iki 66,678 kg 22 vyr 22 šalių

1 Edward Morgan N.Zelandija
2 Raul Landini Argentina
3 Raymond Smillie Kanada
4 R. Galataud Prancuzija


iki 72,574 kg 17 vyr 17 šalių

1 Piero Toscani Italija
2 Jan Hermanek Čekoslovakija
3 Leonard Steyaert Belgija
4 Harry Mallin D.Britanija

IX
iki 79,378 kg 16 vyr 16 šalių

1 Victor Avendano Argentina
2 Ernst Pistulla Vokietija
3 Karel Leendert Miljon Olandija
4 Donald D. McCorkindale PAR


virš 79,378 kg 10 vyr 10 šalių

1 Arturo Rodriguez Jurado Argentina
2 Nils Ramm Švedija
3 M. Jacob Michaelsen Danija
4 Sverre Sorsdal Norvegija




IX
FECHTAVIMAS


Rapyra asmeninės 54 vyr 23 šalių

1 Lucien Gaudin Prancuzija 9+2
2 Erwin Casmir Vokietija 9+1
3 Giulio Gaudini Italija 9
4 Oreste Puliti Italija 8
5 Philippe Cattiau Prancuzija 7
6 Raymond Bru Belgija 7

IX
Rapyra komandinės 88 vyr 16 šalių 16 kom

1 U.Pignotti,O.Puliti,G.Gaudini,G.Pessina, Italija 3
G.Chiav
acci,G.Guaragna
2 L.Gaudin,Ph.Cattiau,R.Ducret,A.Labatut, Prancuzi
ja 1
R.Flacher,A.Gabouriaud
3 R.Larraz,R.Anganuzzi,L.Lucchetti,
C.Camet Argentina 1
H.Luccnetti
4 R.Bru,Ch.Crahay,A.de Rocker,M.Janlet, Belgija 0
P.Pecher,J.Verbrugghe


Š
paga asmeninės 59 vyr 22 šalių

1 Lucien Gaudin Prancuzija
2 Georges Buchard Prancuzija
3 George Charles Calnan JAV
4 Leon Tom Belgija
5 Nils Hellsten Švedija
6 Charles Delporte Belgija


Špaga komandinės 94 vyr 18 šalių 18 kom

1 C.Agostini,M.Bertinetti,M.Corbaggia,C.Gian, Italija 3
R.Mi
noli,G.Basletta,F.Riccardi
2 A.Massard,G.Buchard,G.Amson,E.Cornic,
Prancuzija 2
B.Schmetz,R.Barbier
3 P.de Eca Leal,M.de Noronha,J.de Paiva, Portugalija 1
F.Paredes,J.Sassetti,H.de Silveira
4 Ch.Delporte,Ch.Debeur,L.Tom,E.Barbier, Belgija 0
G.D
ambois,X.de Beuckelaer

IX
Kardas asmeninės 44 vyr 17 šalių

1 Odon Tersztyanszky Vengrija 9+1
2 Attila Petschauer Vengrija 9
3 Bino Bini Italija 8(32)
4 Gustavo Marzi Italija 8(34)
5 Sandor Gombos Vengrija 8(38)
6 Erwin Casmir Vokietija 6


Kardas komandinės 65 vyr 12 šalių 12 kom

1 O.Tersztyanszky,J.Garay,G.Glykais,S.Gombos, Vengrija 2
A.P
etschauer,J.Rady
2 R.Anselmi,B.Bini,G.Marzi,O.Puliti,E.Salafia, Ita
lija 1
G.Sarrocchi
3 K.Laskowski,A.Malecki,A.Papee,W.Segda, Lenki
ja 1
T.Friedrich,J.Zabielski
4 E.Casmir,H.Thomson,O.Weidlich,H.Mo
os, Vokietija 0
H.Halberstadt,R.Sommer


MOTERYS
IX
Ra
pyra asmeninės 27 mot 11 šalių

1 Helene Mayer Vokietija 7
2 Muriel B. Freeman D.Britanija 6
3 Olga Oelkers Vokietija 4
4 Erna Sandheim Vokietija 3
5 Gladys Daniell D.Britanija 2(27)
6 Jenny Addams Belgija 2(30)
6 Margit Dany Vengrija 2(30)




IX
ŠIUOLAIKINĖ PENKIAKOVĖ
37 vyr 14 šalių

1 Sven Thofelt Švedija 47
2 Bo Lindman Švedija 50
3 Helmuth Kahl Vokietija 52
4 Ingvar Berg Švedija 58
5 Heinz Hax Vokietija 59
6 D. Torquand-Young D.Britanija 65





JOJIMAS


Išjodinėjimas asmeninės 29 vyr 12 šalių

1 Carl Friedrich von Langen-Parow Vokietija 237,42
2 Charles Marion Prancuzija 231,OO
3 Ragnar Olson Švedija 229,78
4 Janne Lundblad Švedija 226,7O
5 Emanuel Thiel Čekoslovakija 225,96
6 Hermann Linkenbach Vokietija 224,26

IX
Išjodinėjimas komandinės 24 vyr 8 šalių 8 kom

1 C.F.von Langen-Parow,H.Linkenbach, Vokietija 669,72
E.von Lotzbeck
2 J.Lundblad,R.Olson,C.Bonde Švedija 650,86
3 J.H.van Reede,P.M.R.Versteegh,G.W.Le Heux Olandija 642,96
4 Ch.Marion,R.Wallon,P.Danloux Prancuzija 642,1
8
5 E.Thiel,O.Schoniger,J.Hauf Čekoslovakija 637,94
6 W.Jaich,A.vo
n Pongracz de Szent-Miklos, Austrija 600,4O
G.Grachegg


Trikovė asmeninės 46 vyr 17 šalių

1 Charles Ferdinand Pahud de Mortagnes Olandija 1969,82
2 Gerard Pieter de Kruyff Olandija 1967,26
3 Bruno Neumann Vokietija 1944,42
4 Adolph Dirk Coenraad van der Voort van Zijp Olandija 1928,6
5 Hans Olof von Essen Suomija 1924,64
6 Bjart Ording Norvegija 1912,98


Trikovė komandinės 42 vyr 14 šalių 14 kom

1 C.F.P.de Mortagnes,G.P.de Kruyff, Olandija 5865,68
A.D.C.van der Voort van Zijp
2 B.Ording,A.Quist,E.Johansen Norvegija 5395,68
3 M.Antonie
wicz,J.Trenkwald,K.de Rommel Lenkija 50,67,92

IX
Kliūčių įveikimas asmeninės 46 vyr 16 šalių

1 František Ventura Čekoslovakija 0/0
2 Pierre Betran de Balanda Prancuzija 0/2
3 Charley Kuhn Šveicarija 0/4
4 Kazimierz Gzowski Lenkija 0/2 (1:33,0)
5 Jose Navarro Morenes Ispanija 0/2 (1:36,0)
6 Karl Hansen Švedija 0/2 (1:39,0)


Kliūčių įveikimas komandinės 45 vyr 15 šalių 15 kom

1 J.N.Morenes,J.A.de las Asturias y Bohorques, Ispanija 4
J.G.Fernandes
2 K.Gzowski,K.Szosland,M.An
toniewicz Lenkija 8
3 K.Hansen,C.Bjornstjerna,E.Hallberg Švedija 10
4 F.Foquet,T.L.di Assaba,A.Bettoni Italija 12
4 P.B.de Balanda,G.J.C.de Fonlongue,P.Cleve Prancuzija 12
4 L.I.Ferraz,H.de Sousa Martins, Portugalija 12
J.M.de Albuquerque






IX ŠALIS 1vietax7 2vietax5 3vietax4
4vietax3 5vietax2 6vietax1 VISO

JAV 22x7 (154) 18x5 (90) 16x4 (64) 17x3 (50,5) 17x2 (33) 7x1 (7) 398,5
tame skaičiuje 1(4-5) 2(5-6)
VOKIETIJA 10x7 (69) 7x5 (35) 14x4 (56) 16x3 (47,5 14x2 (28) 11x1 (11) 246,5
tame skaičiuje 1(1-2) 1(4-5)
ŠVEDIJA 7x7 (49) 6x5 (30) 12x4 (48) 7x3 (21) 4x2 (8) 4x1 (4) 160
PRANCUZIJA 6x7 (42) 10x5 (50) 5x4 (20) 10x3 (29) 6x2 (11,5) 6x1 (6) 158,5
tame skaičiuje 2(4-6) 1(5-6)
SUOMIJA 8x7 (56) 8x5 (40) 9x4 (36) 1x3 (3) 6x2 (12) 6x1 (5) 152
tame skaičiuje 2(6-7)
ITALIJA 7x7 (49) 5x5 (25) 7x4 (28) 13x3 (37,5 0 5x1 (5) 144,5
tame skaičiuje 1(4-5)
tame skaičiuje 1(4-6)
D.BRITANIJA 3x7 (21) 10x5 (50) 7x4 (28) 6x3 (18) 6x2 (12) 6x1 (5,5) 134,5
tame skaičiuje 1(6-7)
OLANDIJA 6x7 (42) 9x5 (45) 4x4 (16) 5x3 (15) 2x2 (4) 3x1 (3) 125
ŠVEICARIJA 7x7 (49) 4x5 (20) 4x4 (16) 4x3 (11) 5x2 (10) 4x1 (4) 110
tame skaičiuje 2(4-5)
KANADA 4x7 (28) 4x5 (20) 7x4 (28) 3x3 (9) 2x2 (4) 4x1 (4) 93
VENGRIJA 4x7 (28) 5x5 (25) 0 3x3 (9) 2x2 (4) 3x1 (2,5) 68,5
tame skaičiuje 1(6-7)
ČEKOSLOVAKIJA 2x7 (14) 5x5 (25) 2x4 (8) 3x3 (6,5) 4x2 (8) 3x1 (3) 64,5
tame skaičiuje 1(4-5)
tame skaičiuje 2(4-6)
DANIJA 3x7 (21) 1x5 (5) 2x4 (8) 4x3 (12) 3x2 (5,5) 0 51,5
tame skaičiuje 1(5-6)
ARGENTINA 3x7 (21) 3x5 (15) 1x4 (4) 0 1x2 (2) 1x1 (1) 43
BELGIJA 0 1x5 (5) 2x4 (8) 5x3 (15) 5x2 (10) 3x1 (2,5) 40,5
tame skaičiuje 1(6-7)
JAPONIJA 2x7 (14) 2x5 (10) 1x4 (4) 3x3 (9) 0 3x1 (3) 40
NORVEGIJA 1x7 (7) 2x5 (10) 1x4 (4) 3x3 (9) 1x2 (2) 1x1 (1) 33
LENKIJA 1x7 (7) 1x5 (5) 3x4 (12) 2x3 (6) 0 1x1 (0,5) 30,5
tame skaičiuje 1(6-7)
PAR 1x7 (7) 0 2x4 (8) 3x3 (8,5) 3x2 (6) 29,5
tame skaičiuje 1(4-5)
JUGOSLAVIJA 1x7 (7) 1x5 (5) 3x4 (12) 1x3 (2,5) 1x2 (2) 1x1 (1) 29,5
tame skaičiuje 1(4-5)
ESTIJA 2x7 (14) 1x5 (5) 2x4 (8) 0 0 1x1 (1) 28
AUSTRIJA 2x7 (13) 0 1x4 (4) 1x3 (3) 2x2 (3) 4x1 (4) 27
IX tame skaičiuje 1(1-2) 2(5-6)
EGIPTAS 2x7 (14) 1x5 (5) 1x4 (4) 1x3 (3) 0 0 26
AUSTRALIJA 1x7 (7) 2x5 (10) 1x4 (4) 0 1x2 (2) 1x1 (1) 24
AIRIJA 1x7 (7) 0 0 1x3 (3) 0 0 10
ISPANIJA 1x7 (7) 0 0 0 1x2 (2) 0 9
INDIJA 1x7 (7) 0 0 0 0 0 7
NAUJOJI ZELANDIJA 1x7 (7) 0 0 0 0 0 7
URUGVAJUS 1x7 (7) 0 0 0 0 0 7
FILIPINAI 0 0 1x4 (4) 1x3 (3) 0 0 7
PORTUGALIJA 0 0 1x4 (4) 1x3 (2) 0 0 6
tame skaičiuje 1(4-6)
HAITI 0 1x5 (5) 0 0 0 0 5
ČILĖ 0 1x5 (5) 0 0 0 0 5
LATVIJA 0 0 0 1x3 (3) 0 0 3
TURKIJA 0 0 0 1x3 (3) 0 0 3


VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-22 13:09 19 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
X Olimpinės žaidynės 1932 metai Los Andželas



PROGRAMA : 15 sporto šakų , 117 disciplinų ( 103 vyrų , 14 moterų )




Šalis vyr mot viso

JAV 247 34 281
Japonija 102 17
119
Italija 101 101
Kanada 83 17 100
Vokietija 75 7 82
Meksi
ka 70 2 72
D.Britanija 57 14 71
Prancuzija 63 2 65
Brazilija 57
1 58
Švedija 53 1 54
Vengrija 46 2 48
Suomija 40 40
Argentina
31 31
Danija 18 6 24
Olandija 13 11 24
Naujoji Zelandija 21 1 22
Indija 20 20
Lenkija 17 3 20
Australija 8 4 1
2
PAR 10 2 12
Graikija 10 10
Austrija 7 2 9
Airija 8 8
Fil
ipinai 8 8
Belgija 6 1 7
Čekoslovakija 7 7
Portugalija 7 7

Ispanija 6 6
Norvegija 5 5
Šveicarija 5 5
Estija 2 2
Haiti
2 2
Latvija 2 2
Kinija 1 1
Jugoslavija 1 1
Kolumbija 1 1

Urugvajus 1 1






LENGVOJI ATLETIKA

X
100 m bėgimas 32 vyr 17 šalių

1 Edward Tolan JAV 10,3
2 Ralph Metcalfe JAV 10,3
3 Arthur Jonath Vokietija 10,4
4 George Simpson JAV 10,5
5 Daniel Joubert PAR 10,6
6 Takajoši Jošijoka Japonija 10,8


200 m bėgimas 25 vyr 13 šalių

1 Edward Tolan JAV 21,2
2 George Simpson JAV 21,4
3 Ralph Metcalfe JAV 21,5
4 Arthur Jonath Vokietija 21,6
5 Carlos Biancho Luti Argentina 21,7
6 William Walters PAR 21,9

X
400 m bėgimas 27 vyr 15 šalių

1 William Arthur Carr JAV 46,2
2 Benjamin Eastman JAV 46,4
3 Alexander Wilson Kanada 47,4
4 William Walters PAR 48,2
5 James Gordon JAV 48,2
6 George Golding Australija 48,6


800 m bėgimas 19 vyr 10 šalių

1 Thomas Hampson D.Britanija 1:49,7
2 Alexander Wilson Kanada 1:50,0
3 Philip Edwards Kanada 1:51,5
4 Edwin Genung JAV 1:51,7
5 Edwin Turner JAV 1:52,5
6 Charles Hornbostel JAV 1:52,7

X
1500 m bėgimas 27 vyr 15 šalių

1 Luigi Beccali Italija 3:51,2
2 John Cornes D.Britanija 3:52,6
3 Philip Edwards Kanada 3:52,8
4 Glenn Cunningham JAV 3:53,4
5 Eric Ny Švedija 3:54,6
6 Norwood Hallowell JAV 3:55,0


5000 m bėgimas 19 vyr 12 šalių

1 Lauri Lehtinen Suomija 14:30,0
2 Ralph Hill JAV 14:30,0
3 Lauri Johannes Virtanen Suomija 14:44,0
4 John Savidan N.Zelandija 14:49,6
5 Jean-Gunnar Lindgren Švedija 14:54,8
6 Max Syring Vokietija 14:59,0

X
10 000 m bėgimas 16 vyr 11 šalių

1 Janusz Kusocinski Lenkija 30:11,4
2 Volmari Iso-Hollo Suomija 30:12,6
3 Lauri Johannes Virtanen Suomija 30:35,O
4 John Savidan N.Zelandija 31:09,O
5 Max Syring Vokietija 31:35,O
6 Jean-Gunnar Lindgren Švedija 31:37,O


Maratonas 29 vyr 15 šalių

1 Juan Carlos Zabala Argentina 2;31:36,0
2 Samuel Ferris D.Britanija 2;31:55,0
3 Armas Adam Toivonen Suomija 2;32:12,0
4 Duncan McLeod D.Britanija 2;32:41,0
5 Sejčiro Tauda Japonija 2;35:42,0
6 Onbai Kin Japonija 2;37:28,0

X
110 m barjerinis bėgimas 17 vyr 10 šalių

1 George Saling JAV 14,6
2 Percy Beard JAV 14,7
3 Donald Osborne Finlay D.Britanija 14,8
4 Jack Keller JAV 14,8
5 David lord Burghley D.Britanija 14,8


400 m barjerinis bėgimas 18 vyr 13 šalių

1 Robert Morton Newburge Tissdal Airija 51,7
2 Glen Foster Hardin JAV 51,9
3 Frank Morgan Taylor JAV 52,O
4 David lord Burghley JAV 52,2
5 Luigi Facelli Italija 53,O
6 Johan Kjell Areskoug Švedija 54,6

X
3000 m bėgimas su kliūtim 15 vyr 8 šalių

1 Volmari Iso-Hollo Suomija 10:33,4
2 Thomas Ewenson D.Britanija 10:46,O
3 Joseph McCluskey JAV 10:46,2
4 Martti Matilainen Suomija 10:52,4
5 George William Bailey D.Britanija 10:53,2
6 Glen Dawson JAV


4x100 m bėgimas 32 vyr 8 šalių 8 kom

1 R.Kiesel,E.Toppino,H.Dyer,F.Wykoff JAV 40,O
2 H.Kornig,F.He
ndrix,E.Borchmeyer,A.Jonath Vokietija 40,9
3 G.Castelli,R.Maregatti,
G.Salviati,E.Toetti Italija 41,2
4 P.Williams,J.Brown,H.Wright,B.Pea
rson Kanada 41,3
5 T.Jošijoka,Č.Nambu,I.Anno,I.Nakadžima Japonija 41
,3
6 D.O.Finlay,S.Fuller,S.E.Englehart,E.Page D.Britanija 41,4



4x400 m bėgimas 28 vyr 7 šalių 7 kom

1 I.Fuqua,E.Ablowich,K.Warner,W.A.Carr JAV 3:08,2
2 C.Stoneley,T.Hampson,D.lord Burghley, D.Britanija 3:11,2
G.Rampling
3 R.Lewis,J.Ball,Ph.Edwards,A.Wilson Kanada 3:12,8
4 J.Būchner,W.Nehb,A.Metzner,O.Peltzer Vokietija 3:14,4
5 I.Nakadžima,I.Masuda,S.Oki,T.Niši Japonija 3:14,6
6 G.Carlini,G.Turba,M.De Negri,L.Facelli Italija 3:17,8


50 km ėjimas 15 vyr 10 šalių

1 Thomas Green D.Britanija 4:50:10,O
2 Janis Dalinš Latvija 4;57:20,O
3 Ugo Frigerio Italija 4:59:06,O
4 Karl Hahnel Vokietija 5;06:06,O
5 Ettore Rivolta Italija 5;07:39,O
6 Paul Sievert Vokietija 5;16:41,O

X
Aukštis 14 vyr 10 šalių

1 Duncan McNaughton Kanada 1,97
2 Robert van Osdel JAV 1,97
3 Simeon Toribio Filipinai 1,97
4 Cornelius Cooper Johnston JAV 1,97
5 Ilmari Reinikka Suomija 1,94
6 Kazuo Kimura Japonija 1,94


Šuoliai su kartim 8 vyr 4 šalių

1 William Miller JAV 4,315
2 Šuhej Nišida Japonija 4,3O
3 George Jefferson JAV 4,2O
4 William Graber JAV 4,15
5 Šizuo Močizuki Japonija 4,OO
6 Lucio de Castro Brazilija 3,9O

X
Tolis 12 vyr 9 šalių

1 Edward Gordon JAV 7,64
2 Charles Lambert Redd JAV 7,6O
3 Čuhej Nambu Japonija 7,45
4 Erik Svensson Švedija 7,41
5 Richard Barber JAV 7,39
6 Naoto Tadžima Japonija 7,15


Trišuolis 16 vyr 12 šalių

1 Čuhej Nambu Japonija 15,72
2 Erik Svensson Švedija 15,32
3 Kenkiči Ošima Japonija 15,12
4 Eamon Fitzgerald Airija 15,01
5 Willem Peters Olandija 14,93
6 Sol Furth JAV 14,88

X
Rutulio stūmimas 15 vyr 10 šalių

1 Leo Sexton JAV 16,005
2 Harlow Rothert JAV 15,675
3 František Douda Čekoslovakija 15,61
4 Emil Hirschfeld Vokietija 15,565
5 Nelson Gray JAV 15,465
6 Hans-Heinrich Sievert Vokietija 15,075


Disko metimas 18 vyr 11 šalių

1 John Anderson JAV 49,49
2 Henri Jean Laborde Prancuzija 48,47
3 Paul Winter Prancuzija 47,85
4 Jules Noel Prancuzija 47,74
5 Istvan Donogan Vengrija 47,07
6 Endre Madarasz Vengrija 46,52

X
Ieties metimas 13 vyr 7 šalių

1 Matti Henrikki Jarvinen Suomija 72,71
2 Matti Sippala Suomija 69,8O
3 Eino Penttila Suomija 68,7O
4 Gottfried Weimann Vokietija 68,18
5 Lee Barlett JAV 64,46
6 Kenneth Churchill JAV 63,24


Kūjo metimas 14 vyr 9 šalių

1 Patrick O'Callaghan Airija 53,92
2 Frans Wilhelm Porhola Suomija 52,27
3 Peter Zaremba JAV 50,33
4 Ossian Skiold Švedija 49,25
5 Grant McDougall JAV 49,12
6 Federico Kleger Argentina 48,33

X
Dešimtkovė 14 vyr 9 šalių

1 James Aloysius Bausch JAV 8462,32
2 Akilles Jarvinen Suomija 8292,48
3 Wolrad Eberle Vokietija 8030,8O
4 Wilson David Charles JAV 7985,OO
5 Hans-Heinrich Sievert Vokietija 7941,07
6 Paavo Ilmari Yrjola Suomija 7688,09


MOTERYS


100 m bėgimas 20 mot 10 šalių

1 Stanislawa Walasiewicz Lenkija 11,9
2 Hilda Strike Kanada 11,9
3 Wilhelmina von Bremen JAV 12,O
4 Marie Dollinger Vokietija 12,2
5 Eileen Hiscock D.Britanija 12,3
6 Elizabeth Wilde JAV 12,5


80 m barjerinis bėgimas 9 mot 6 šalių

1 Mildred Didrikson JAV 11,7
2 Evelyne Hall JAV 11,7
3 Marjorie Clark PAR 11,8
4 Simone Schaller JAV 11,9
5 Violet Webb D.Britanija 11,9
6 Alda Wilson Kanada 12,O


4x100 m bėgimas 24 mot 6 šalių 6 kom

1 M.Carew,E.Furtsch,A.Rogers,W.von Bremen JAV 47,O
2 M.Frizzel,L.Palmer,M.Frizzel,H.Strike Kanada 47,O

3 E.Hiscock,G.Porter,V.Webb,N.Halstead D.Britanija 47,6
4 J.Dalmon
el,C.Aalten,E.de Mee, Olandija 47,6
T.W.Schuurman
5 M.Muraoka,M.Nakaniši,A.Dogura,S.Watanabe Japonija
6 G.Heublei
n,E.Braumūller,T.Fleischer, Vokietija
M.Dollinger

X
Aukštis 10 mot 6 šalių

1 Jean Shiley JAV 1,657
2 Mildred Didrikson JAV 1,657
3 Eva Dawes Kanada 1,6O
4 Carolina Anna Gisolf Olandija 1,575
5 Marjorie Clark PAR 1,575
6 Annette Rogers JAV 1,575


Disko metimas 9 mot 4 šalių

1 Lilian Copeland JAV 40,58
2 Ruth Osborn JAV 40,12
3 Jadwiga Wajsowna Lenkija 38,75
4 Tilly Fleischer Vokietija 36,13
5 Grete Heublein Vokietija 34,67
6 Stanislawa Walasiewicz Lenkija 33,61


Ieties metimas 8 mot 4 šalių

1 Mildred Didrikson JAV 43,68
2 Ellen Braumūller Vokietija 43,49
3 Tilly Fleischer Vokietija 43,OO
4 Masako Šimpo Japonija 39,07
5 Nan Gindele JAV 37,95
6 Gloria Russell JAV 36,73




X
PLAUKIMAS


100 m laisvu stilium 22 vyr 10 šalių

1 Jasudži Mijazaki Japonija 58,2
2 Tatsugo Kavaiši Japonija 58,6
3 Albert Schwartz JAV 58,8
4 Manuello Kalili JAV 59,2
5 Zendžiro Takahaši Japonija 59,2
6 Raymond Webb Thompson JAV 59,5

X
400 m laisvu stilium 19 vyr 10 šalių

1 Clarence Crabbe JAV 4:48,4
2 Jean Taris Prancuzija 4:48,5
3 Tsutomu Ojokota Japonija 4:52,3
4 Takaši Jokojama Japonija 4:52,5
5 Noboru Sugimoto Japonija 4:56,1
6 Andrew Murray Charlton Australija 4:58,6


1500 m laisvu stilium 15 vyr 8 šalių

1 Kusuo Kitamura Japonija 19:12,4
2 Shozo Makino Japonija 19:14,1
3 James Cristy JAV 19:39,5
4 Noel Philip Ryan Australija 19:45,1
5 Clarence Crabbe JAV 20:02,7
6 Jean Taris Prancuzija 20:09,7


100 m nugara 16 vyr 9 šalių

1 Masadži Kijokawa Japonija 1:08,6
2 Tošio Irie Japonija 1:09,8
3 Kentaro Kawatsu Japonija 1:10,0
4 Robert Dan Zehr JAV 1:10,9
5 Ernst Kūppers Vokietija 1:11,3
6 Robert Kerber JAV 1:12,8


200 m krūtine 18 vyr 11 šalių

1 Jošijuki Turuta Japonija 2:45,4
2 Reizo Koike Japonija 2:46,6
3 Teofilo Yldenfonzo Filipinai 2:47,1
4 Erwin Sietas Vokietija 2:48,0
5 Jikirum Adjaluddin Filipinai 2:49,2
6 Šigeo Nakagawa Japonija 2:52,8

X
4x200 m laisvu stilium 28 vyr 7 šalių 7 kom

1 J.Mijazaki,M.Jusa,T.Jokojama,H.Tojoda Japonija 8:58,4
2 F.Booth,G.Fissler,Mal.Kalili,Man.Kalili JAV 9:10,5
3 A.Wanie,L.Szabados,A.Szekely,I.Barany Vengrija 9:31,4
4 G.Larson,G.Burrows,W.Spence,M.Bourne Kanada 9:36,3
5 J.Whiteside,R.Leivers,M.Y.French-Williams, D.Britanija 9:45,8
R.J.C.Sutton
6 L.Tahier,C.R.Kennedy,R.Peper,A.Rocca Argent
ina 10:13,1


Šuoliai nuo tramplino 13 vyr 7 šalių

1 Michael Galitzen JAV 161,38
2 Harold Smith JAV 158,54
3 Richard Degener JAV 151,82
4 Alfred Phillips Kanada 134,64
5 Leo Esser Vokietija 134,3
6 Kazuo Kobajaši Japonija 133,76

X
Šuoliai nuo bokšto 8 vyr 5 šalių

1 Harold Smith JAV 124,8O
2 Michael Galitzen JAV 124,28
3 Frank Kurtz JAV 121,98
4 Josef Staudinger Austrija 103,44
5 Carlos Curiel Meksika 83,82
6 Jesus Flores Albo Meksika 77,94



MOTERYS
X
100 m laisvu stilium 20 mot 10 šalių

1 Helene Madison JAV 1:06,8
2 Willemijntje den Ouden Olandija 1:07,8
3 Eleanor Garatti Saville JAV 1:08,2
4 Josephine McKim JAV 1:09,3
5 Neville Frances Bult Australija 1:09,9
6 Jennie Makala PAR 1:10,8


400 m laisvu stilium 14 mot 9 šalių

1 Helene Madison JAV 5:28,5
2 Lenore Kight JAV 5:28,6
3 Jennie Makala PAR 5:47,3
4 Margaret Joyce Cooper D.Britanija 5:49,7
5 Yvonne Godard Prancuzija 5:54,4
6 Norene Forbes JAV 6:06,0

X
100 m nugara 12 mot 7 šalių

1 Eleanor Holm JAV 1:19,4
2 Philomena Alecia Mealing Australija 1:21,3
3 Elizabeth Valerie Davies D.Britanija 1:22,5
4 Phyllis May Harding D.Britanija 1:22,6
5 Joan McSheehy JAV 1:23,2
6 Margaret Joyce Cooper D.Britanija 1:23,4


200 m krūtine 11 mot 7 šalių

1 Clare Dennis Australija 3:06,3
2 Hideko Maehata Japonija 3:06,4
3 Else Jacobsen Danija 3:07,1
4 Margery Hinton D.Britanija 3:11,7
5 Margaret Hoffman JAV 3:11,8
6 Anne Govednik JAV 3:16,0


4x100 m laisvu stilium 20 mot 5 šalių 5 kom

1 J.McKim,H.Jons,E.G.Saville,H.Madison JAV 4:38,0
2 M.Vierdag,M.P.Oversloot,C.Ladde, Olandija 4:47,5
W.den Ouden
3 E.V.Davies,H.G.Varcoe,M.J.Cooper, D.Britanija 4:52,4
E.T.Hughes
4 I.Pirie,I.Mullen,R.Kerr,E.Edwards Kanada 5:05,7
5 K.Kodžiama,H.Morioka,M.Jokota,J.Arata Japonija 5:06,7


Šuoliai nuo tramplino 8 mot 6 šalių

1 Georgia Coleman JAV 87,52
2 Katherine Rawls JAV 82,56
3 Jane Fauntz JAV 82,12
4 Olga Jordan Vokietija 77,6O
5 Doris Ogilvie Kanada 70,0O
6 Magdalene Epply Austrija 63,7O

X
Šuoliai nuo bokšto 7 mot 5 šalių

1 Dorothy Poynton JAV 40,26
2 Georgia Coleman JAV 35,56
3 Marion Roper JAV 35,22
4 Lala Sjoqvist-Larsson Švedija 34,52
5 Ingrid Larsen Danija 31,96
6 Etsuko Kamakuro Japonija 31,36





VANDENSVYDIS 46 vyr 5 šalių 5 kom

1 G.Brody,S.Ivady,M.Homonnay,O.Halassy, Vengrija
J.Vertesy,
J.J.Nemeth,A.Keserū II ,I.Barta,
M.Sarkany,F.Keserū I ,M.Bozsi
2 E.Rademacher,F.Gunst,O.Cordes,E.Benecke, Vokietija

J.Rademacher,H.Schwartz,He.Schulze,G.Pohl,
J.Eckstein,Ha.Schwartz
,A.Schumburg
3 H.H.Wildman,W.O'Connor,F.C.Strong, JAV
Ph.Daube
nspeck,H.McAllister,Ch.Finn,A.Clapp
4 T.Matsumoto,A.Fudžita,Š.Doi,
S.Jasutaro, Japonija
T.Takebajaši,T.Sawami,S.Kimura,I.Tokito

K.Murai




X
SPORTINĖ GIMNASTIKA


Daugiakovė komandinės 24 vyr 5 šalių 5 kom

1 R.Neri,M.Lertora,S.Guglielmetti,O.Capuzzo, Italija 541,85

F.Tognini
2 F.Haubold,F.Meyer,A.Jochim,F.Cumiskey, JAV 522,275

M.Schuler
3 H.I.Savolainen,M.K.Nyberg-Noroma, Suomija 509,775
E.A
.Terasvirta,V.I.Pakarinen,M.Uosikkinen
4 I.Pelle,M.Peter,P.Boros,J.
Hegedūs Vengrija 465,65
5 T.Sasano,Š.Honma,T.Kondo,J.Takeda, Japonija
402,0O
F.Kakuta


Daugiakovė asmeninės 24 vyr 5 šalių

1 Romeo Neri Italija 140,625
2 Istvan Pelle Vengrija 134,925
3 Heikki Ilmari Savolainen Suomija 134,575
4 Mario Lertora Italija 134,4
5 Savino Guglielmetti Italija 134,375
6 Frank Haubold JAV 132,525


Lygiagretės 15 vyr 6 šalių

1 Romeo Neri Italija 56,9
2 Istvan Pelle Vengrija 55,8
3 Heikki Ilmari Savolainen Suomija 54,8
4 Mauri Kalervo Nyberg-Noroma Suomija 53,4
5 Mario Lertora Italija 52,6
6 Alfred Jochim JAV 52,4

X
Skersinis 12 vyr 6 šalių

1 Dallas Bixler JAV 55,O
2 Heikki Ilmari Savolainen Suomija 54,2
3 Einari Allen Terasvirta Suomija 54,2
4 Veikko Ilmari Pakarinen Suomija 51,8
5 Istvan Pelle Vengrija 51,8
6 Michael Schuler JAV 46,7


Žiedai 14 vyr 6 šalių

1 George Gulack JAV 56,9
2 William Denton JAV 55,8
3 Giovanni Lattuada Italija 55,5
4 Richard Bishop JAV 55,4
5 Oreste Capuzzo Italija 54,8
6 Franco Tognini Italija 54,1

X
Atraminis šuolis 10 vyr 4 šalių

1 Savino Guglielmetti Italija 54,1
2 Alfred Jochim JAV 53,3
3 Edward Carmichael JAV 52,6
3 Einari Allen Terasvirta Suomija 52,6
5 Marcel Gleyre JAV 52,4
6 Istvan Pelle Vengrija 51,4


Laisvieji pratimai 25 vyr 6 šalių

1 Istvan Pelle Vengrija 28,8
2 Georges Miez Šveicarija 28,3
3 Mario Lertora Italija 27,7
4 Frank Haubold JAV 27,O
4 Romeo Neri Italija 27,O
6 Heikki Ilmari Savolainen Suomija 26,9

X
Arklys 10 vyr 5 šalių

1 Istvan Pelle Vengrija 57,2
2 Omero Bonoli Italija 56,6
3 Frank Haubold JAV 55,7
4 Frank Cumiskey JAV 54,7
5 Peter Boros Vengrija 52,7
6 Alfred Jochim JAV 51,2


Akrobatika 4 vyr 2 šalių

1 Rowland Wolfe JAV 56,7
2 Edward Gross JAV 56,O
3 William Hermann JAV 55,1
4 Istvan Pelle Vengrija 46,3

X
Pratimai su įrankiu 4 vyr 2 šalių

1 George Roth JAV 26,9
2 Philip Erenberg JAV 26,7
3 William Kuhlmeier JAV 25,9
4 Francisko Jose Alvarez Meksika 25,4


Šliaužimas virve 5 vyr 2 šalių

1 Raymond Bass JAV 6,7
2 William Galbraith JAV 6,8
3 Thomas Connelly JAV 7,O
4 Miklos Peter Vengrija 11,5
5 Peter Boros Vengrija 11,6




X
DVIRAČIŲ SPORTAS


1000 m iš vietos 9 vyr 9 šalių

1 Egar Laurence Gray Australija 1:13,0
2 Jacobus Johannes van Egmond Olandija 1:13,3
3 Charles Rampelberg Prancuzija 1:13,4
4 Luigi Consonni Italija 1:14,7
4 William Harvell D.Britanija 1:14,7
6 Lewis Rush Kanada 1:15,6


Sprintas 1000 m 9 vyr 9 šalių

1 Jacobus Johannes van Egmond Olandija 12,6
2 Louis Chaillot Prancuzija
3 Bruno Pellizzari Italija
4 Egar Laurence Gray Australija


Sprintas tandemais 2000 m 10 vyr 5 šalių 5 kom

1 Maurice Perrin Prancuzija 12,O
Louis Chaillot
2 Ernest Henry Chambers D.Britanija
Stanley Chambers
3 Willy Gervin Danija
Harald Christensen
4 Bernard Petrus Leene Olandija
Jacobus Johannes van Egmond

X
4000m persekiojimo lenktynės
komandinės 20 vyr 5 šalių 5 kom

1 M.Cimatti,P.Pedretti,A.Ghilardi,N.Borsari Italija 4:53,0
2 A.Fournier,R.Le Greves,H.Mouillefarine, Prancuzija 4:55,7
P.Chocque
3 E.A.Johnson,W.Harvell,F.W.Southall, D.Britani
ja 4:56,0
Ch.Holland
4 L.Rush,G.Robbins,R.Hunt,F.Elliott Kanada 6:04,0
5 E.Testa,R.Berti,H.Ade,R.Allen JAV 5:17,4


100km lenktynės plentu
asmeninės 33 vyr 11 šalių

1 Attilio Pavesi Italija 2;28:05,6
2 Guglielmo Segato Italija 2;29:21,4
3 Bernhard Rudolf Britz Švedija 2;29:45,2
4 Giuseppe Olmo Italija 2;29:48,2
5 Frode Sorensen Danija 2;30:11,2
6 Frank William Southall D.Britanija 2;30:16,2

X
100km lenktynės plentu
komandinės 30 vyr 8 šalių 8 kom

1 A.Pavesi,G.Segato,Golmo Italija 7;27:15,2
2 F.Sorensen,L.Ni
elsen,H.Hansen Danija 7;38:50,2
3 B.R.Britz,S.G.A.Hoglund,A.A.Berg Š
vedija 7;39:12,6
4 F.W.Southall,Ch.Holland,S.M.Butler D.Britanija 7;
44:53,0
5 P.Chocque,A.Fournier,H.Mouillefarine Prancuzija 7;46:31,0

6 H.O'Brien jaun.,F.Connell,O.Luedecke JAV 7;51:55,6




X
IRKLAVIMAS


Vienvietė 5 vyr 5 šalių

1 Henry Robert Pearce Australija 7:44,4
2 William Miller JAV 7:45,2
3 Guillermo Douglas Urugvajus 8:13,6
4 Leslie Frank Southwood D.Britanija 8:33,6
5 Joseph Wright Kanada 8:37,8


Dvivietė porinė 10 vyr 5 šalių 5 kom

1 K.Myers, W.G.Gilmore JAV 7:17,4
2 H.Buhtz, G.Boetzelen Vokietija 7:22,8
3 Ch.Pratt, N.De Mille Kanada 7:27,6
4 O.Paroli, M.Moretti Italija 7:49,2
5 H.Tomassini, A.P.Goncalves Brazilija 7:38,8 ?????


Dvivietė pavienė be vairininko 12 vyr 6 šalių 6 kom

1 H.R.A.Edwards, L.Clive D.Britanija 8:00,0
2 C.A.Stiles, F.H.Thompson N.Zelandija 8:02,4
3 H.Budzinski, J.Mikolajczak Lenkija 8:08,2
4 G.Roell, P.A.Roelofsen Olandija 8:08,4
5 F.Vandernotte, M.Vandernotte Prancuzija 8:13,0
6 T.Clark, E.Clark JAV 8:23,0

X
Dvivietė pavienė su vairininku 12 vyr 4 šalių 4 kom

1 J.Schauers, Ch.Kieffer, E.Jennings JAV 8:25,8
2 J.Braun, J.Slazak, J.Skolimowski Lenkija 8:31,2
3 A.Brusa, A.Giriat, P.Brunet Prancuzija 8:41,2
4 J.Ramalho, E.J.Strata, F.C.Bricio Brazilija 8:53,2


Keturvietė pavienė be vairinink 20 vyr 5 šalių 5 kom

1 J.Badcock,H.R.A.Edwards,J.Beresford, D.Britanija 6:58,2
R.George
2 K.Aletter,E.Gaber,W.Flinsch,H.Maier Vokietija
7:03,0
3 A.Ghiardello,F.Cossu,G.D'Este,A.G.Provenzani Italija 7:04,0
4 J.McCosker,G.Mattson,T.W.Pierie,E.Johnson JAV 7:14,2
5 H.J.Pelham,R.G.Gammon,F.B.Courtney, Kanada 7:20,2
F.MacDonald Herman

X
Keturvietė pavienė su vairinink 35 vyr 7 šalių 7 kom

1 H.Eller,H.Hoeck,W.Meyer,J.Spremberg, Vokietija 7:19,0
C.Neumann
2 B.Vattovaz,G.Plazzer,R.Divora,B.Parovel, Ita
lija 7:19,2
G.Scherl
3 J.Braun,J.SlazakS.Urban,E.Kobylinski, Lenkija
7:26,8
J.Skolimowski
4 N.F.Pope,S.W.Cox,Ch.E.Sanders,J.D.Solomo
n, N.Zelandija 7:32,6
D.E.Gullery


Aštuonvietė 72 vyr 8 šalių 8 kom

1 E.Salisbury,J.Blair,D.Gregg,D.Dunlap, JAV 6:37,6
B.Jastram,Ch.Chandler,H.Tower,W.Hall,
N.Graham
2 V.Cio
ni,M.Balleri,R.Bracci,D.Barsotti,R.Vestrini Italija 6:37,8
,G.Del Bimbo,E.Barzelli,R.Barbieri,C.Milani
3 E.Eatswood,J.Harris,S.Stanya
r,H.Fry,C.Liddell, Kanada 6:40,4
W.Thoburn,D.Boal,A.Taylor,G.MacDonald
4 L.Luxton,D.H.E.McC
owen,H.R.N.Rickett, D.Britanija 6:40,8
Ch.J.S.Sergel,W.A.T.Sambell,T.G.Askwith,
K.M.Payne,D.Haig
-Thomas,J.M.Ranking




X
BURIAVIMAS


Olimpiniai jalai 11 vyr 11 šalių

1 Jacques Lebrun Prancuzija 87
2 Adriaan Lambertus Joseph Maas Olandija 85
3 Santiago Amat Cansino Ispanija 76
4 Edgar Behr Vokietija 74
5 Reginald Dixon Kanada 72
6 Colin Ratsey D.Britanija 70


,,Žvaigždžių" klasė 14 vyr 7 šalių 7 kom

1 Gilbert Gray JAV 46
Andrew Libano jaun. ,,Jupiter"
2 Colin Ratsey D.Britanija 35
Peter Jaffe ,,Joy"
3 Gunnar Asther Švedija 28
Daniel Sunden-Cullberg ,,Swedisk star
4 Henry Wylie Kanada 27
Henry Simmonds ,,Windsor"
5 Jean-Jacques Herbulot Prancuzija 26
Jean Peytel ,Tremontaine'
6 Jan Maas Olandija 14
Adriaan Lambertus Joseph Maas ,,Holland"

X
Klasė 8 m 18 vyr 2 šalių 2 kom

1 O.P.Churchill,J.Biby jaun.,W.Cooper,C.Dorsey JAV 8
,R.Sutton,A.Morgan,P.Davis,A.Burnand jaun., ,,Angelita"
T.Webster,J.Huettner,R.Moore,K.Carey
2
R.M.Maitland,E.Cribb,H.Jones,P.Gordon, Kanada 4
H.Wallace,G.Gyles
Santa Maria


Klasė 6 m 14 vyr 3 šalių 3 kom

1 T.Holm,M.Hindorff,O.E.C.Akerlund, Švedija 18
A.C.M.Bergqvi
st ,,Bissbi"
2 F.Conant,R.Carlson,T.Ashbrook,Ch.Smith, JAV 12

D.Douglas,E.Davis ,,Gallant"
3 Ph.Rogers,G.Wilson,G.Boultbe
e,K.Glass Kanada 4
,,Caprice"


X

ŽOLĖS RIEDULYS 41 vyr 3 šalių 3 kom


1 R.J.Allen,C.C.Tapsell,L.Ch.Hammond, Indija
M.Minhas,B.E
.PinnigerL.S.Bokhari,R.J.Carr,
G.S.Kullar,D.C.Bais,R.Bais,S.M.Jaf
ar,
A.Ch.Hind,S.M.Aslam,F.G.Brewin,W.P.Sullivan
2 Š.Hamada,A.
Sohda,S.Kobajaši,K.Šibata, Japonija
J.Sakai,E.Nakamura,H.Kon,H.Nag
ata,K.Koniši,
T.Usami,J.Inohara,M.Asakawa
3 H.Brewster,S.Ewin
g,L.O'Brien,H.Greer, JAV
J.Gentle,H.Disston,L.Knapp,Ch.Schaeffer,
A.Deacon,D.McMu
llin,W.Boddington,
F.Wolters,L.Buck,R.R.Coffin





SUNKUMŲ KILNOJIMAS


iki 60 kg 6 vyr 4 šalių

1 Raymond Suvigny Prancuzija 287,5
2 Hans Wolpert Vokietija 282,5
3 Anthony Terlazzo JAV 280
4 Helmut Schafer Vokietija 267,5
5 Attillio Bescape Italija 262,5
6 Richard Earl Bachtell JAV 252,5

X
iki 67,5 kg 6 vyr 4 šalių

1 Rene Duverger Prancuzija 325
2 Hans Haas Austrija 307,5
3 Gastone Pierini Italija 302,5
4 Pierino Gabetti Italija 300
5 Arnie Sundberg JAV 285
6 Walter Zagurski JAV 285


iki 75 kg 7 vyr 6 šalių

1 Rudolf Ismayr Vokietija 345
2 Carlo Galimberti Italija 340
3 Karl Hipfinger Austrija 337,5
4 Roger Francois Prancuzija 335
5 Stanley Joseph Kratowski JAV 305
6 Julio Juaneda Argentina 285

X
iki 82,5 kg 4 vyr 3 šalių

1 Louis Hostin Prancuzija 365
2 Swend Olsen Danija 360
3 Henry Duey JAV 330
4 William Hood JAV 322,5


virš 82,5 kg 6 vyr 4 šalių

1 Jaroslav Skobla Čekoslovakija 380
2 Vaclav Pšenička Čekoslovakija 377,5
3 Josef Strassberger Vokietija 377,5
4 Marcel Dumoulin Prancuzija 342,5
5 Albert Henry Manger JAV 315
6 Howard Turbyfill JAV 305



X

KLASIKINĖS IMTYNĖS


iki 56 kg 7 vyr 7 šalių

1 Jacob Brendel Vokietija
2 Marcello Nizzola Italija
3 Louis Francois Prancuzija
4 Herman Thuvesson Švedija
5 Georgios Zervinis Graikija
6 Laszlo Szekfū Vengrija
6 Aatos Jaskari Suomija


iki 61 kg 8 vyr 8 šalių

1 Giovanni Gozzi Italija
2 Wolfgang Ehrl Vokietija
3 Lauri Koskela Suomija
4 Jindrich Maudr Čekoslovakija
5 Kijoši Kase Japonija
6 Odon Zombori Vengrija
6 Oscar Lindelof Švedija

X
iki 66 kg 6 vyr 6 šalių

1 Erik Malmberg Švedija
2 Abraham Kurland Danija
3 Eduard Sperling Vokietija
4 Aarne Reini Suomija
4 Jonejči Mijazaki Japonija
6 Silvio Tozzi Italija

X
iki 72 kg 8 vyr 8 šalių

1 Ivar Johansson Švedija
2 Vaino Kajander-Kajukorpi Suomija
3 Ercole Gallegati Italija
4 Oswald Kapp Estija
5 Borge Jensen Danija
6 Arild Dahl Norvegija
6 Šijiči Jošida Japonija


iki 79 kg 4 vyr 4 šalių

1 Vaino Kokkinen Suomija
2 Jean Foldeak Vokietija
3 Axel Cadier Švedija
4 Emile Poilve Prancuzija

X
iki 87 kg 3 vyr 3 šalių

1 Rudolf Svensson Švedija
2 Onni Pellinen Suomija
3 Mario Gruppioni Italija


virš 87 kg 5 vyr 5 šalių

1 Carl Westergren Švedija
2 Josef Urban Čekoslovakija
3 Nikolaus Hirschl Austrija
4 Georg Gehring Vokietija
5 Aleardo Donati Italija





LAISVOSIOS IMTYNĖS


iki 56 kg 8 vyr 8 šalių

1 Robert Edward Pearce JAV
2 Odon Zombori Vengrija
3 Aatos Jaskari Suomija
4 Joseph Reid D.Britanija
5 Georgios Zervinis Graikija
5 Julien Duppuichaffrey Prancuzija

X
iki 61 kg 10 vyr 10 šalių

1 Herman Pihlajamaki Suomija
2 Edgar Nemir JAV
3 Einar Karlsson Švedija
4 Joseph William Taylor D.Britanija
5 Ioannis Farmakidis Graikija
6 Jean Chasson Prancuzija


iki 66 kg 8 vyr 8 šalių

1 Charles Pacome Prancuzija
2 Karoly Karpati Vengrija
3 Gustaf Klaren Švedija
4 Melvin Carl Clodfelter JAV
5 Kustaa Pihlajamaki Suomija
6 Oswald Kapp Estija
6 Howard Thomas Kanada


iki 72 kg 9 vyr 9 šalių

1 Jack van Bebber JAV
2 Daniel MacDonald Kanada
3 Eino Leino Suomija
4 Jean Foldeak Vokietija
5 Gyula Zombori Vengrija
6 Jošio Kohno Japonija
6 Borge Jensen Danija
6 Ludwig Lindblom Švedija

X
iki 79 kg 7 vyr 7 šalių

1 Ivar Johansson Švedija
2 Kyosti Luukko Suomija
3 Jozsef Tunyogi Vengrija
4 Robert William Hess JAV
5 Sumijuki Kotani Japonija
5 Emile Poilve Prancuzija


iki 87 kg 4 vyr 4 šalių

1 Peter Joseph Mehringer JAV
2 Thure Sjostedt Švedija
3 Eddie Scarf Australija
4 H. Madison Kanada


virš 87 kg 3 vyr 3 šalių

1 Johan Richthoff Švedija
2 John Horn Riley JAV
3 Nikolaus Hirschl Austrija




X
BOKSAS


iki 50,802 kg 12 vyr 12 šalių

1 Istvan Enekes Vengrija
2 Francisco Cabanas Meksika
3 Louis Salica JAV
4 Thomas Pardoe D.Britanija


iki 53,525 kg 10 vyr 10 šalių

1 Lefty Horace Gwynne Kanada
2 Hans Ziglarski Vokietija
3 Jose Villanueva Filipinai
4 Joseph Lang JAV

X
iki 57,152 kg 10 vyr 10 šalių

1 Carmelo Ambrosio Robledo Argentina
2 Josef Schleinkofer Vokietija
3 Carl Carlsson Švedija
4 Gaspare Alessandri Italija


iki 61,237 kg 13 vyr 13 šalių

1 Lawrence Stevens PAR
2 Thure Ahlqvist Švedija
3 Nathan Bor JAV
4 Mario Bianchini Italija

X
iki 66,678 kg 16 vyr 16 šalių

1 Edward Flynn JAV
2 Erich Campe Vokietija
3 Bruno Ahlberg Suomija
4 David McCleave D.Britanija


iki 72,574 kg 10 vyr 10 šalių

1 Carmen Barth JAV
2 Amado Azar Argentina
3 Ernest Pierce PAR
4 Roger Michelot Prancuzija

X
iki 79,378 kg 8 vyr 8 šalių

1 David Carstens PAR
2 Gino Rossi Italija
3 Peter Jorgensen Danija
4 James Murphy Airija


virš 79,378 kg 6 vyr 6 šalių

1 Santiago Alberto Lovell Argentina
2 Luigi Rovati Italija
3 Frederick Feary JAV
4 George Maughan Kanada





FECHTAVIMAS


Rapyra asmenines 26 vyr 12 šalių

1 Gustavo Marzi Italija 9
2 Joseph Levis JAV 6
3 Giulio Gaudini Italija 5 (27)
4 Gioacchino Guaragna Italija 5 (33)
5 Erwin Casmir Vokietija 5 (34)
6 John Emrys Lloyd D.Britanija 5 (35)

X
Rapyra komandinės 30 vyr 6 šalių 6 kom

1 E.Gardere,R.Lemoine,R.Bouhnol,Ph.Cattiau, Prancuzija 2
R.B
ondoux,J.Piot
2 G.Marzi,U.Pignotti,G.Guaragna,G.Gaudini, Italija 1

R.Terlizzi,G.Pessina
3 G.Ch.Calnan,F.Righeimer jaun.,R.Steere, JAV 1
H.Alessandroni,D.Every,J.Levis
4 I.Osiier
,A.Bloch,A.Leidersdorff,E.K.Hansen Danija 0


Špaga asmenines 28 vyr 12 šalių

1 Gian Carlo Cornaggia Medici Italija 8 (18)
2 Georges Buchard Prancuzija 8 (16)
3 Carlo Agostini Italija 7 (15)
4 Saverio Ragno Italija 7 (14-20)
5 Bernard Schmetz Prancuzija 7 (14-22)
6 Philippe Cattiau Prancuzija 6


Špaga komandinės 34 vyr 7 šalių 7 kom

1 B.Schmetz,Ph.Cattiau,G.Buchard,J.Piot, Prancuzija 2
F.Jour
dant,G.Tainturier
2 C.Agostini,F.Riccardi,S.Ragno,G.C.C.Medici, It
alija 2
R.Minoli
3 G.Ch.Calnan,G.Heiss,T.Jaeckel,C.Shears, JAV
0
F.Righeimer jaun.,M.de Capriles
4 A.Poplimont,B.F.X.de Beuckelaer,A.Mund, Belgija 0
M.J.R.Hankart

X
Kardas asmenines 25 vyr 12 šalių

1 Gyorgy Piller Vengrija 8
2 Giulio Gaudini Italija 7
3 Endre Kabos Vengrija 5 (29)
4 Erwin Casmir Vokietija 5 (30)
5 Attila Petschauer Vengrija 5 (32)
6 John Huffman JAV 5 (35)


Kardas komandinės 32 vyr 6 šalių 6 kom

1 E.Kabos,A.Gerevich,G.Piller,G.Glykais, Vengrija 2
A.Petsch
auer,E.Nagy
2 R.Anselmi,G.Marzi,A.de Vecchi,G.Gaudini, Italija 1
U.Pignotti,E.Salafia
3 L.Lubicz-Nycz
,M.Suski,W.Dobrowolski, Lenkija 1
A.Papee,T.Friedrich,W.Segda
4 J.Huffman,N.Armitage,N.M
uray,H.van Buskirk, JAV 0
R.Faulkner,P.Bruder


X
MOTERYS

Rapyra asmenines 17 mot 10 šalių

1 Ellen Preis Austrija 8+1
2 Judy Heather Guinness D.Britanija 8
3 Erna Bogen Vengrija 7
4 Jenny Addams Belgija 6
5 Helene Mayer Vokietija 5 (27)
6 Johanna de Boer Olandija 5 (35)




X
ŠIUOLAIKINĖ PENKIAKOVĖ

25 vyr 10 šalių

1 Johan Oxenstierna Švedija 32
2 Bo Lindman Švedija 35,5
3 Richard Mayo JAV 38,5
4 Sven Thofelt Švedija 39
5 Willi Remer Vokietija 47
6 Conrad Miersch Vokietija 48





ŠAUDYMAS


Pistoletas arba revolveris 18 vyr 7 šalių

1 Renzo Morigi Italija 36 (42)
2 Heinz Hax Vokietija 36 (40)
3 Domenico Matteuci Italija 36 (39)
4 Walter Boninsegni Italija 35
4 Jose Gonzales Delgado Ispanija 35
4 Arturo Villanueva Meksika 35

X
Mažo kalibro šautuvas 26 vyr 9 šalių

1 Bertil Ronnmark Švedija 294
2 Gustavo Huet Meksika 294
3 Zoltan Hradetzky-Soos Vengrija 293
4 Mario Zorzi Italija 293
5 Gustaf Emil Andersson Švedija 292
5 William Harding JAV 292
5 Francisco Real Portugalija 292
5 Karl A. Larsson Švedija 292




X
JOJIMAS


Išjodinėjimas asmeninės 10 vyr 4 šalių

1 Xavier Lesage Prancuzija 343,75
2 Charles Marion Prancuzija 305,42
3 Hiram Tuttle JAV 300,5
4 Thomas Bystrom Švedija 293,5
5 Andre Jousseaume Prancuzija 290,42
6 Isaac Kitts JAV 282,08


Išjodinėjimas komandinės 9 vyr 3 šalių

1 X.Lesage,Ch.Marion,A.Jousseaume Prancuzija 2818,75
2 B.San
dstrom,T.Bystrom,G.A.Boltenstern Švedija 2678
3 H.Tuttle,I.Kitts,A.Mo
ore JAV 2576,75

X
Trikovė asmeninės 14 vyr 5 šalių

1 Charles Ferdinand Pahud de Mortanges Olandija 1813,833
2 Earl Thomson JAV 1811,00O
3 Clarence van Rosen jaun. Švedija 1809,416
4 Harry Chamberlin JAV 1687,833
5 Ernst Hallberg Švedija 1679,33
6 Karel Johan Schummelketel Olandija 1614,O


Trikovė komandinės 12 vyr 4 šalių

1 E.Thomson,H.Chamberlin,E.Argo JAV 5038,083
2 Ch.F.P.de Mortanges,A.van Lennep, Olandija 4689,083
K.J.Schummelketel


Kliūčių įveikimas asmeninės 11 vyr 4 šalių

1 Takejči Niši Japonija 8
2 Harry Chamberlin JAV 12
3 Clarence van Rosen jaun. Švedija 16
4 William Bradford JAV 24
5 Ernst Hallberg Švedija 50,5


Kliūčių įveikimas komandinės 9 vyr 3 šalių

0 KOMANDOS NEBAIGĖ DISTANCIJOS 0
ir medaliai nebuvo įteikiami






ŠALIS 1vietax7 2vietax5 3vietax4 4
vietax3 5vietax2 6vietax1 VISO

JAV 41x7 (287) 31x5 (155) 31x4 (123,5) 22x3 (65,5) 17x2 (32,75 23x1 (23) 686,75
tame skaičiuje 1(3-4) 1(4-5) 1(5-8)
ITALIJA 12x7 (84) 12x5 (60) 12x4 (48) 12x3 (34) 7x2 (14) 3x1 (3) 243
tame skaičiuje 2(4-5)
tame skaičiuje 1(4-6)
VOKIETIJA 3x7 (21) 12x5 (60) 5x4 (20) 14x3 (42) 8x2 (16) 5x1 (5) 164
ŠVEDIJA 9x7 (63) 5x5 (25) 9x4 (36) 6x3 (18) 6x2 (9,5) 4x1 (2,83) 154,33
tame skaičiuje 2(5-8) 1(6-7)
tame skaičiuje 1(6-8)
PRANCUZIJA 10x7 (70) 6x5 (30) 4x4 (16) 5x3 (15) 8x2 (15) 3x1 (3) 149
tame skaičiuje 2(5-6)
JAPONIJA 7x7 (49) 7x5 (35) 4x4 (16) 4x3 (11,5) 11x2 (21,5 9x1 (7,83) 140,83
tame skaičiuje 1(4-5) 1(5-6) 1(6-7)
tame skaičiuje 1(6-8)
SUOMIJA 5x7 (35) 8x5 (40) 12x4 (47,5) 4x3 (11,5) 2x2 (4) 3x1 (2,5) 140,5
tame skaičiuje 1(3-4) 1(4-5) 1(6-7)
D.BRITANIJA 4x7 (28) 7x5 (35) 5x4 (20) 13x3 (38,5 5x2 (10) 5x1 (5) 136,5
tame skaičiuje 1(4-5)
VENGRIJA 6x7 (42) 4x5 (20) 5x4 (20) 3x3 (9) 6x2 (12) 4x1 (3) 108
tame skaičiuje 2(6-7)
KANADA 2x7 (14) 5x5 (25) 8x4 (32) 8x3 (24) 4x2 (8) 3x1 (2,5) 105,5
tame skaičiuje 1(6-7)
OLANDIJA 2x7 (14) 5x5 (25) 0 4x3 (12) 1x2 (2) 3x1 (3) 56
AUSTRALIJA 3x7 (21) 1x5 (5) 1x4 (4) 2x3 (6) 1x2 (2) 2x1 (2) 40
DANIJA 0 3x5 (15) 3x4 (12) 1x3 (3) 3x2 (6) 1x1 (0,33) 36,33
tame skaičiuje 1(6-8)
LENKIJA 2x7 (14) 1x5 (5) 4x4 (16) 0 0 1x1 (1) 36
PAR 2x7 (14) 0 3x4 (12) 1x3 (3) 2x2 (4) 2x1 (2) 35
ARGENTINA 3x7 (21) 1x5 (5) 0 0 1x2 (2) 3x1 (3) 31
AUSTRIJA 1x7 (7) 1x5 (5) 3x4 (12) 1x3 (3) 0 1x1 (1) 28
ČEKOSLOVAKIJA 1x7 (7) 2x5 (10) 1x4 (4) 1x3 (3) 0 0 24
AIRIJA 2x7 (14) 0 0 2x3 (6) 0 0 20
MEKSIKA 0 2x5 (10) 0 2x3 (5) 1x2 (2) 1x1 (1) 18
tame skaičiuje 1(4-6)
NAUJOJI ZELANDIJA 0 1x5 (5) 0 3x3 (9) 0 0 14
FILIPINAI 0 0 3x4 (12) 0 1x2 (2) 0 14
INDIJA 1x7 (7) 0 0 0 0 0 7
ISPANIJA 0 0 1x4 (4) 1x3 (2) 0 0 6
tame skaičiuje 1(4-6)
BELGIJA 0 0 0 2x3 (6) 0 0 6
BRAZILIJA 0 0 0 1x3 (3) 1x2 (2) 1x1 (1) 6
GRAIKIJA 0 0 0 0 3x2 (5,5) 0 5,5
tame skaičiuje 1(5-6)
LATVIJA 0 1x5 (5) 0 0 0 0 5
ŠVEICARIJA 0 1x5 (5) 0 0 0 0 5
URUGVAJUS 0 0 1x4 (4) 0 0 0 4
ESTIJA 0 0 0 1x3 (3) 0 1x1 (0,5) 3,5
tame skaičiuje 1(6-7)
PORTUGALIJA 0 0 0 0 1x2 (0,75) 0 0,75
tame skaičiuje 1(5-8)
NORVEGIJA 0 0 0 0 0 1x1 (0,5) 0,5
tame skaičiuje 1(6-7)



VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-22 16:48 20 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
XI Olimpinės žaidynės 1936 metai Berlynas



PROGRAMA :20 sporto šakų 129 disciplinos (114 vyrų , 15 moterų )




Šalis Vyrų Moterų Viso

Vokietija 306 42 348
J
AV 272 40 312
Vengrija 191 18 209
D.Britanija 168 37 205
Prancuz
ija 189 11 200
Italija 169 13 182
Austrija 159 17 176
Šveicarija
169 5 174
Čekoslovakija 150 13 163
Japonija 138 16 154
Švedija
142 8 150
Olandija 110 19 129
Belgija 116 5 121
Danija 101 15 11
6
Lenkija 100 11 111
Suomija 102 5 107
Kanada 78 17 95
Jugosla
vija 75 15 90
Brazilija 66 6 72
Norvegija 69 2 71
Kinija 52 2 54

Egiptas 53 53
Rumunija 50 2 52
Argentina 51 51
Turkija 47 2
49
Liuksemburgas 44 44
Graikija 40 1 41
Čilė 39 1 40
Peru 40
40
Urugvajus 37 37
Estija 33 33
Australija 28 4 32
Meksika
32 32
Filipinai 28 28
Indija 27 27
PAR 25 25
Bulgarija 24
24
LIETUVA 24 24
Portugalija 19 19
Afganistanas 13 13
Isl
andija 12 12
Malta 11 11
Naujoji Zelandija 7 7
Kolumbija 6 6
Lichtenšteinas 6 6
Monako 6 6

Bermudai 5 5
Bolivija 1 1
Kostarika 1 1

Latvija ?





LENGVOJI ATLETIKA


100 m bėgimas 63 vyr 30 šalių

1 Jesse Owens JAV 10,3
2 Ralph Metcalfe JAV 10,4
3 Martinus Osendarp Olandija 10,5
4 Frank Wykoff JAV 10,6
5 Erich Borchmeyer Vokietija 10,7
6 Lennart Strandberg Švedija 10,9

XI
200 m bėgimas 44 vyr 22 šalių

1 Jesse Owens JAV 20,7
2 Matthew Robinson JAV 21,1
3 Martinus Osendarp Olandija 21,3
4 Paul Hanni Šveicarija 21,6
5 Lee Orr Kanada 21,6
6 Wijnand van Beveren Olandija 21,9


400 m bėgimas 42 vyr 25 šalių

1 Archie Williams JAV 46,5
2 Arthur Godfrey Kilner Brown D.Britanija 46,7
3 James LuValle JAV 46,8
4 William Roberts D.Britanija 46,8
5 William Fritz Kanada 47,8
6 John Loaring Kanada 48,2

XI
800 m bėgimas 43 vyr 24 šalių

1 John Youie Woodruff JAV 1:52,9
2 Mario Lanzi Italija 1:53,3
3 Philip Edwards Kanada 1:53,6
4 Kazimierz Kucharski Lenkija 1:53,8
5 Charles Hornbostel JAV 1:54,6
6 Harry Williamson JAV 1:55,8


1500 m bėgimas 44 vyr 27 šalių

1 John Edward Lovelock N.Zelandija 3:47,8
2 Glen Cunningham JAV 3:48,4
3 Luigi Beccali Italija 3:49,2
4 Archie San Romani JAV 3:50,0
5 Philip Edwards Kanada 3:50,4
6 John Cornes D.Britanija 3:51,4

XI
5000 m bėgimas 41 vyr 23 šalių

1 Gunnar Hockert Suomija 14:22,2
2 Lauri Lehtinen Suomija 14:25,8
3 John Jonsson Švedija 14:29,0
4 Kohei Murakoso Japonija 14:30,0
5 Jozef Noji Lenkija 14:33,4
6 Ilmari Salminen Suomija 14:39,8


10 000 m bėgimas 30 vyr 18 šalių

1 Ilmari Salminen Suomija 30:15,4
2 Arvo Askola Suomija 30:15,6
3 Volmari Iso-Hollo Suomija 30:20,2
4 Kohei Murakoso Japonija 30:25,0
5 James Burns D.Britanija 30:58,2
6 Juan Carlos Zabala Argentina 31:22,0

XI
Maratonas 56 vyr 27 šalių

1 Kitei Son Japonija
2 Ernest Harper D.Britanija
3 Šoryju Nan Japonija
4 Erkki Tamila Suomija
5 Vaino Muinonen Suomija
6 Johannes Coleman PAR


110 m barjerinis bėgimas 31 vyr 20 šalių

1 Forrest Grady Towns JAV 14,2
2 Donald Osborne Finlay D.Britanija 14,4
3 Frederick Pollard JAV 14,4
4 Hakan Lidman Švedija 14,4
5 John Thornton D.Britanija 14,7
6 Lawrence O'Connor Kanada 15,O

XI
400 m barjerinis bėgimas 32 vyr 20 šalių

1 Glenn Foster Hardin JAV 52,4
2 John Loaring Kanada 52,7
3 Miguel White Filipinai 52,8
4 Joseph Patterson JAV 53,O
5 Sylvio de Magalhaes Padilha Brazilija 54,O
6 Christos Mantikas Graikija 54,2


3000 m bėgimas su kliūtimis 28 vyr 13 šalių

1 Volmari Iso-Hollo Suomija 9:03,8
2 Kaarlo Jalmari Tuominen Suomija 9:06,8
3 Alfred Dompert Vokietija 9:07,2
4 Martti Matilainen Suomija 9:09,0
5 Harold Manning JAV 9:11,2
6 Lars Larsson Švedija 9:16,6

XI
4x100 m bėgimas 60 vyr 15 šalių

1 J.Owens,R.Metcalfe,F.Draper,F.Wykoff JAV 39,8
2 O.Mariani,
G.Caldana,E.Ragni,T.Gonnelli Italija 41,1
3 W.Leichum,E.Borchmeyer,E.
Gillmeister, Vokietija 41,2
G.Hornberger
4 J.Lavenas,S.Sande,C.Ho
fmeister,T.C.Beswick Argentina 42,7
5 S.Richardson,A.B.Humber,L.Orr,H
.McPhee Kanada 42,7


4x400 m bėgimas 49 vyr 12 šalių

1 F.Wolff,G.Rampling,W.Roberts,A.G.K.Brown D.Britanija 3:09,0
2 H.Cagle,R.Young,E.O'Brien,A.Fitch JAV 3:11,0
3 H.Hamann,F.von Stūlpnagel,H.Voigt,R.Harbig Vokietija 3:11,8
4 M.N.Limon,Ph.Edwards,W.Fritz,J.Loaring Kanada 3:11,8
5 S.E.Stromberg,P.O.Edfeldt,O.G.A.Danielsson, Švedija 3:13,0
B.von Wachenfeldt
6 T.Ribenyi,Z.Zsitvai,J.Vadas,J.Kovacs Vengrija 3:14,8


50 km ėjimas 33 vyr 16 šalių

1 Harold Whitlock D.Britanija 4;30:41,4
2 Arthur Tell Schwaab Šveicarija 4;32:09,2
3 Adalberts Bubenko Latvija 4;32:42,2
4 Jaroslav Štork Čekoslovakija 4;34:00,2
5 Edgar Bruun Norvegija 4;34:53,2
6 Fritz Bleiweiss Vokietija 4;36:48,4

XI
Aukštis 40 vyr 24 šalių

1 Cornelius Cooper Johnson JAV 2,03
2 David Albritton JAV 2,0O
3 Delos Thurber JAV 2,0O
4 Kalevi Kotkas Suomija 2,0O
5 Kimio Jada Japonija 1,97
6 Lauri Kalima Suomija 1,94
6 Hiroši Tanaka Japonija 1,94
6 Joširo Asakuma Japonija 1,94
6 Gustav Weinkotz Vokietija 1,94


Šuoliai su kartim 30 vyr 21 šalių

1 Earle Meadows JAV 4,35
2 Šuhei Nišida Japonija 4,25
3 Sueo Oe Japonija 4,25
4 William Sefton JAV 4,25
5 William Graber JAV 4,15
6 Josef Haunzwickel Austrija 4,0O
6 Alfred Proksch Austrija 4,0O
6 Sylvanus Apps Kanada 4,0O
6 Jan Korejs Čekoslovakija 4,0O
6 Frederick Webster D.Britanija 4,0O
6 Wilhelm Sznajder Lenkija 4,0O
6 Peter Bacsalmasi Vengrija 4,0O
6 Bo Ljungberg Švedija 4,0O
6 Viktor Szuffka Vengrija 4,0O
6 Kioši Adachi Japonija 4,0O
6 Danilo Innocenti Italija 4,0O

XI
Tolis 43 vyr 27 šalių

1 Jesse Owens JAV 8,06
2 Luz Long Vokietija 7,87
3 Naoto Tadžima Japonija 7,74
4 Wilhelm Leichum Vokietija 7,73
5 Arturo Maffei Italija 7,73
6 Robert Clark JAV 7,67


Trišuolis 31 vyr 19 šalių

1 Naoto Tadžima Japonija 16,0O
2 Masao Harada Japonija 15,66
3 John Patrick Metcalfe Australija 15,5
4 Heinz Wollner Vokietija 15,27
5 Rolland Romero JAV 15,08
6 Kenkiči Ošima Japonija 15,07


Rutulio stūmimas 22 vyr 14 šalių

1 Hans Woellke Vokietija 16,2
2 Sulo Richard Barlund Suomija 16,12
3 Gerhard Stock Vokietija 15,66
4 Samuel Francis JAV 15,45
5 Jack Torrance JAV 15,38
6 Dimitri Zaitz JAV 15,32


Disko metimas 31 vyr 17 šalių

1 Kenneth Carpenter JAV 50,48
2 Gordon Dunn JAV 49,36
3 Giorgio Oberweger Italija 49,23
4 Reidar Sorlie Norvegija 48,77
5 Willy Schroder Vokietija 47,93
6 Nocolaos Syllas Graikija 47,75

XI
Ieties metimas 28 vyr 19 šalių

1 Gerhard Stock Vokietija 71,84
2 Yrjo Nikkanen Suomija 70,77
3 Kaarlo Kalervo Toivonen Suomija 70,72
4 Lennart Attervall Švedija 69,2
5 Matti Henrikki Jarvinen Suomija 69,18
6 Alton Terry JAV 67,15


Kūjo metimas 27 vyr 16 šalių

1 Karl Hein Vokietija 56,49
2 Erwin Blask Vokietija 55,04
3 Oscar Fred Warngard Švedija 54,83
4 Gustaf Alfons Koutonen Suomija 51,9
5 William Rowe JAV 51,66
6 Donald Favor JAV 51,03


Dešimtkovė 28 vyr 17 šalių

1 Glenn Morris JAV 7900
2 Robert Clark JAV 7601
3 Jack Parker JAV 7275
4 Erwin Huber Vokietija 7087
5 Reindert Jan Brasser Olandija 7046
6 Armin Guhl Šveicarija 7033



MOTERYS

100 m bėgimas 30 mot 15 šalių

1 Helen Stephens JAV 11,5
2 Stanislawa Walasiewicz Lenkija 11,7
3 Kathe Krauss Vokietija 11,9
4 Marie Dollinger Vokietija 12,O
5 Annette Rogers JAV 12,2
6 Emmy Albus Vokietija 12,3


80 m barjerinis bėgimas 22 mot 11 šalių

1 Trebisonda Vall Italija 11,7
2 Anny Steuer Vokietija 11,7
3 Elizabeth Taylor Kanada 11,7
4 Claudia Testoni Italija 11,7
5 Catherina Elisabeth ter Broake Olandija 11,8
6 Doris Eckert Vokietija 12,O


4x100 m bėgimas 32 mot 8 šalių 8 kom

1 H.Bland,A.Rogers,E.Robinson,H.Stephens JAV 46,9
2 E.Hiscock,
V.Olney,A.Brown,B.Burke D.Britanija 47,6
3 D.Brookshaw,M.Dolson,H.Cam
eron,E.Meagher Kanada 47,8
4 L.Bongiovanni,T.Vall,F.Bullan,C.Testoni
Italija 48,7
5 C.E.ter Broake,F.E.Koen,A.E.Ch.de Vries, Olandija 48,8
E.G.Koning


Aukštis 17 mot 12 šalių

1 Ibolya Csak Vengrija 1,6O
2 Dorothy Odam D.Britanija 1,6O
3 Elfriede Kaun Vokietija 1,6O
4 Dora Ratjen Vokietija 1,58
5 Marguerite Nicolas Prancuzija 1,58
6 Doris Jessie Carter Australija 1,55
6 Annette Rogers JAV 1,55
6 Francina Elsje Koen Olandija 1,55

XI
Disko metimas 19 mot 11 šalių

1 Gisela Mauermayer Vokietija 47,63
2 Jadwiga Wajsowna Lenkija 46,22
3 Paula Mollenhauer Vokietija 39,8
4 No Nakamura Japonija 38,24
5 Hide Minešima Japonija 37,35
6 Birgit Lundstrom Švedija 35,92


Ieties metimas 14 mot 10 šalių

1 Tilly Fleischer Vokietija 45,18
2 Luise Krūger Vokietija 43,29
3 Maria Kwasniewska Lenkija 41,8
4 Herma Bauma Austrija 41,66
5 Sadako Jamamoto Japonija 41,45
6 Lydia Eberhardt Vokietija 41,37

XI



PLAUKIMAS


100 m laisvu stilium 45 vyr 23 šalių

1 Ferenc Csik Vengrija 57,6
2 Masanori Jusa Japonija 57,9
3 Šigeo Arai Japonija 58,O
4 Masaharu Taguči Japonija 58,1
5 Helmuth Fischer Vokietija 59,3
6 Peter Fick JAV 59,7

XI
400 m laisvu stilium 34 vyr 16 šalių

1 Jack Medica JAV 4:44,5
2 Šumpei Uto Japonija 4:45,6
3 Šozo Makino Japonija 4:48,1
4 Ralph Flanagan JAV 4:51,7
5 Hiroši Negami Japonija 4:53,6
6 Jean Taris Prancuzija 4:53,8


1500 m laisvu stilium 21 vyr 10 šalių

1 Noboru Terada Japonija 19:13,7
2 Jack Medica JAV 19:34,O
3 Šumpei Uto Japonija 19:34,5
4 Sunao Išiharada Japonija 19:48,5
5 Ralph Flanagan JAV 19:54,8
6 Robert Hanford Leivers D.Britanija 19:57,4

XI
100 m nugara 30 vyr 17 šalių

1 Adolph Kiefer JAV 1:05,9
2 Albert Van de Weghe Olandija 1:07,7
3 Masaži Kijokawa Japonija 1:08,4
4 Taylor Drysdale JAV 1:09,4
5 Kijiči Jošida Japonija 1:09,7
6 Jasuhiko Kojima Japonija 1:10,4


200 m krūtine 25 vyr 11 šalių

1 Tetsuo Hamuro Japonija 2:41,5
2 Erwin Sietas Vokietija 2:42,9
3 Reizo Koike Japonija 2:44,2
4 John Herbert Higgins JAV 2:45,2
5 Saburo Ito Japonija 2:47,6
6 Joachim Balke Vokietija 2:47,8


4x200 m laisvu stilium 74 vyr 18 šalių 18 kom

1 M.Jusa,Š.Sugiura,M.Taguči,Š.Arai Japonija 8:51,5
2 R.Flanagan,John MACIONIS,P.Wolf,J.Medica JAV 9:03,0
3 A.Lengyel,O.Abay-Nemes,O.Grof,F.Csik Vengrija 9:12,3
4 A.Nakache,Ch.Talli,R.Cavalero,J.Taris Prancuzija 9:18,2
5 W.Plath,W.Heimlich,H.Heibel,H.Fischer Vokietija 9:19,0
6 M.Y.French-Williams,R.Gabrielson, D.Britanija 9:21,5
R.H.Leivers,N.Wainwright


Šuoliai nuo tramplino 24 vyr 15 šalių

1 Richard Degener JAV 163,57
2 Marshall Wayne JAV 159,56
3 Albert Greene JAV 146,29
4 Tsuneo Šibahara Japonija 144,92
5 Erhard Weiss Vokietija 141,24
6 Leo Esser Vokietija 137,99

XI
Šuoliai nuo bokšto 26 vyr 15 šalių

1 Marshall Wayne JAV 113,58
2 Albert Root JAV 110,6
3 Hermann Stork Vokietija 110,31
4 Erhard Weiss Vokietija 110,15
5 Frank Kurtz JAV 108,61
6 Tsuneo Šibahara Japonija 107,4


MOTERYS
XI
100 m laisvu stilium 33 mot 14 šalių

1 Hendrika Wilhelmina Mastenbroek Olandija 1:05,9
2 Jeanette Campbell Argentina 1:06,4
3 Gisela Arendt Vokietija 1:06,6
4 Willemijntje den Ouden Olandija 1:07,6
5 Catherina Wilhelmina Wagner Olandija 1:08,1
6 Olive Mary McKean JAV 1:08,4


400 m laisvu stilium 20 mot 10 šalių

1 Hendrika Wilhelmina Mastenbroek Olandija 5:26,4
2 Ragnhild Hveger Danija 5:27,5
3 Leonore Wingard-Kight JAV 5:29,0
4 Mary Lou Petty JAV 5:32,2
5 Piedade Coutinh Azeved Brazilija 5:35,2
6 Kaze Kodžima Japonija 5:43,1

XI
100 m nugara 21 mot 12 šalių

1 Dina Wilhelmina Jacoba Senff Olandija 1:18,9
2 Hendrika Wilhelmina Mastenbroek Olandija 1:19,2
3 Alice Bridges JAV 1:19,4
4 Edith Mortridge JAV 1:19,6
5 Tove Bruunstrom Danija 1:20,4
6 Lorna Frampton D.Britanija 1:20,6


200 m krūtine 23 mot 12 šalių

1 Hideko Machat Japonija 3:03,6
2 Martha Genenger Vokietija 3:04,2
3 Inge Sorensen Danija 3:07,8
4 Johanna Holzner Vokietija 3:09,5
4 Johanna Maria Elisabeth Waalberg Olandija 3:09,5
6 Doris Storey D.Britanija 3:09,7


4x100 m laisvu stilium 38 mot 9 šalių 9 kom

1 J.K.Selbach,C.W.Wagner,W.den Ouden, Olandija 4:36,0
H.W.Mastenbroek
2 R.Halbsgut,M.M.Lohmar,I.Schmitz,G.Aren
dt Vokietija 4:36,8
3 K.Rawls,B.Lapp,M.Freeman,O.McKean JAV 4:40,2
4 I.Acs,A.Biro,V.Harsanyi,M.Lenkei Vengrija 4:48,0
5 M.K.McConkey,I.Milton-Pirie,M.Stone, Kanada 4:48,0
Ph.Dewar
6 M.Jeffery,Z.Grant,E.Hughes,O.Wadham D.Britanija
4:51,0

XI
Šuoliai nuo tramplino 16 mot 9 šalių

1 Marjorie Gestring JAV 89,27
2 Katherine Rawls JAV 88,35
3 Dorothy Poynton-Hill JAV 82,36
4 Gerda Daumerlang Vokietija 78,27
5 Olga Jensch-Jordan Vokietija 77,98
6 Masajo Osawa Japonija 73,94


Šuoliai nuo bokšto 22 mot 10 šalių

1 Dorothy Poynton-Hill JAV
2 Velma Dunn JAV
3 Kathe Kohler Vokietija
4 Reiko Osawa Japonija
5 Cornelia Gilissen JAV
6 Fusako Kon Japonija

XI



VANDENSVYDIS 149 vyr 16 šalių 16 kom


1 G.Brody,K.Hazai,M.Homonnay,O.Halassy, Vengrija
J.Brandi,J
.J.Nemeth,M.Bozsi,I.Molnar,
G.Kutasi,S.Tarics,M.Sarkany
2 P.Kling
enburg,B.Baier,F.Gunst,G.Schūrger, Vokietija
J.Hauser,H.Schneider,H.
Schulze,A.Kienzle,
H.Krug,H.Schwenn,F.Stolze
3 H.Disy,P.Coppieter
s,A.Castelyns,G.Blitz, Belgija
F.Issele,J.de Combe,H.Stoelen,H.de Pauw,
E.Michiels
4 G.Delporte,P.Lambert,M.Lefebvre,H.Padou, Pranc
uzija
R.Vandecastelle,A.Busch,R.Joder,E.Cremers,
J.Cuvilly,R.Hein
kele,L.Thibaud
5 H.A.Veenstra,J.van Woerkom,G.Regter, Olandija
J.M.H.van Oostrom Soede,J.H.van Heteren,
H.Maier,C.van Aelst,A.Franken,R.den Hamer,
S.L.Mooi,H.Stam
6 F.Wenninger,K.Seitz,K.Steinbach,S.Ploner
, Austrija
F.Schonfels,A.Lergetporer,W.Hawlik,
O.Mūller,A.Kun
z,P.Riedl,E.Blasl




XI
SPORTINĖ GIMNASTIKA


Daugiakovė komandinės 111 vyr 14 šalių 14 kom

1 A.Schwarzmann,K.Frey,M.Volz,W.Stadel, Vokietija 657,43
F.B
eckert,W.Steffens,I.Stangl,E.Winter
2 E.Mack,M.Reusch,E.Steinemann
,W.Bach, Šveicarija 654,802
A.Bachmann,G.Miez,J.Walter,W.Beck
3
M.Uosikkinen,H.I.Savolainen,A.Saarvala, Suomija 638,468
M.K.Nyberg-N
oroma,E.Seeste,V.I.Pakarinen,
E.A.Terasvirta,E.Tukiainen
4 A.Hu
dec,J.Kollinger,J.Sladek,J.Gajdoš, Čekoslovakija 625,763
V.Petraček,
J.Tintera,E.Loffler,B.Povejšil
5 S.Guglielmetti,O.Capuzzo,E.Armello
ni, Italija 615,133
D.Fioravanti,F.Tognini,N.Tronci,O.Ternelli,

R.Neri
6 K.Gralc,J.Primožič,L.Štukelj,M.Forte,J.Vadnov Jugoslavija
598,366
,J.Pristov,D.Merzlikin,B.Gregorka
XI

Daugiakovė asmeninės 111 vyr 14 šalių

1 Alfred Schwarzmann Vokietija 113,1
2 Eugen Mack Šveicarija 112,334
3 Konrad Frey Vokietija 111,532
4 Alois Hudec Čekoslovakija 111,199
5 Martti Uosikkinen Suomija 110,7
5 Michael Reusch Šveicarija 110,7


Lygiagretės 111 vyr 14 šalių

1 Konrad Frey Vokietija 19,067
2 Michael Reusch Šveicarija 19,034
3 Alfred Schwarzmann Vokietija 18,967
4 Alois Hudec Čekoslovakija 18,966
5 Eugen Mack Šveicarija 18,834
6 Walter Bach Šveicarija 18,733


Skersinis 111 vyr 14 šalių

1 Aleksanteri Saarvala Suomija 19,367
2 Konrad Frey Vokietija 19,267
3 Alfred Schwarzmann Vokietija 19,233
4 Innozenz Stangl Vokietija 19,167
5 Heikki Ilmari Savolainen Suomija 19,133
6 Veikko Ilmari Pakarinen Suomija 19,067


Arklys 110 vyr 14 šalių

1 Konrad Frey Vokietija 19,333
2 Eugen Mack Šveicarija 19,167
3 Albert Bachmann Šveicarija 19,067
4 Martti Uosikkinen Suomija 19,066
5 Walter Bach Šveicarija 19,033
5 Walter Steffens Vokietija 19,033


Žiedai 111 vyr 14 šalių

1 Alois Hudec Čekoslovakija 19,433
2 Leon Štukelj Jugoslavija 18,867
3 Matthias Volz Vokietija 18,667
4 Alfred Schwarzmann Vokietija 18,534
5 Franz Beckert Vokietija 18,533
6 Michael Reusch Šveicarija 18,434

XI
Laisvieji pratimai 110 vyr 14 šalių

1 Georges Miez Šveicarija 18,666
2 Josef Walter Šveicarija 18,5
3 Konrad Frey Vokietija 18,466
3 Eugen Mack Šveicarija 18,466
5 Matthias Volz Vokietija 18,366
6 Walter Steffens Vokietija 18,3
6 Willi Stadel Vokietija 18,3


Atraminis šuolis 110 vyr 14 šalių

1 Alfred Schwarzmann Vokietija 19,2
2 Eugen Mack Šveicarija 18,967
3 Matthias Volz Vokietija 18,467
4 Walter Bach Šveicarija 18,4
5 Walter Beck Šveicarija 18,367
6 Martti Uosikkinen Suomija 18,3

XI
MOTERYS

Daugiakovė komandinės 64 mot 8 šalių 8 kom

1 G.Meyer,E.Būrger,K.Sohnemann,I.Frolian, Vokietija 506,5
A.
Barwith,P.Pūhlsen,F.Iby,J.Schmitt
2 V.Foltova,V.Dekanova,Z.Vermiro
vska, Čekoslovakija 503,6
M.Palfyova,A.Hrebrinova,B.Dobešova,

M.Vetrovska,M.Bajerova
3 M.Csillik,J.Toth,M.Nagy,G.Meszaros,E.Voit
, Vengrija 499
O.Toros,I.Madary,M.Kalocsai
4 D.Radivojevič,L.Ru
pnik,O.Rajkovič,M.Pustišek, Jugoslavija 485,6
D.Djordjevič,A.Gopure
nko,K.Hribar,M.Veršec
5 C.A.Carucci,J.Caput,I.Haubold,M.Duff, JAV 4
71,6
A.Lunardoni,A.Meyer,M.Wright,M.Kibler
6 K.Sieronska,M.Majows
ka,M.Osadnikova, Lenkija 470,3
W.Noskiewicz,J.Skirlinska,A.Cichekova
,
J.Wojciechowska,S.Krupowa


XI


DVIRAČIŲ SPORTAS


1000 m iš vietos 19 vyr 19 šalių

1 Arie van Vliet Olandija 1:12,0
2 Pierre Georget Prancuzija 1:12,8
3 Rudolf Karsch Vokietija 1:13,2
4 Benedetto Pola Italija 1:13,6
5 Arne *****sen Danija 1:14,0
5 Laszlo Orczan Vengrija 1:14,0


Sprintas 1000 m 20 vyr 20 šalių

1 Toni Merkens Vokietija 11,8
2 Arie van Vliet Olandija 11,8
3 Louis Chaillor Prancuzija 12,O
4 Benedetto Pola Italija


Sprintas tandemais 2000 m 22 vyr 11 šalių 11 kom

1 Ernst Ihbe , Carl Lorenz Vokietija 11,O
2 Bernard Petrus Leene , Hendrik Ooms Olandija
3 Pierre Georget , Georges Maton Prancuzija
4 Carlo Legutti , Bruno Loatti Italija

XI
4000 m persekiojimo lenktynės 53 vyr 13 šalių 13 kom
komandinės
1 R.Charpentier,J.Goujon,G.Lapebie, Prancuzija 4:
45,O
R.Le Nizerhy
2 B.Bianchi,M.Gentili,A.Latini,S.Rigoni Italija 4:51,O
3
H.Hill,E.A.Johnson,Ch.King,E.Mills D.Britanija 4:53,6
4 E.Arndt,H.Hasselberg,H.Hoffmann,K.Klockner Vokietija 4:55,O



100 km lenktynės plentu 100 vyr 29 šalių
asmeninės

1 Robert Charpentier Prancuzija 2;33:05,0
2 Guy Lapebie, Prancuzija 2;33:05,2
3 Ernest Nivergelt Šveicarija 2;33:05,8
4 Robert Dorgebray Prancuzija 2;33:06,0
4 Charles Holland D.Britanija 2;33:06,0
4 Fritz Scheller Vokietija 2;33:06,0

XI
100 km lenktynės plentu
komandinės 88 vyr 22 šalių 22 kom

1 R.Charpentier,G.Lapebie,R.Dorgebray Prancuzija 7;39:16,2
2
E.Nivergelt,E.Buchwalder,K.Ott Šveicarija 7;39:20,4
3 A.Garrebeek,A.P
utzeys,F.Vandermette Belgija 7;39:21,2
4 P.Favalli,G.Sarvadei,C.Ardiz
zoni Italija 7;39:22,0
5 V.Altmann,H.Hofner,H.Schnalek Austrija 7;39:
24,0





IRKLAVIMAS

XI
Vienvietė 20 vyr 20 šalių

1 Gustav Schafer Vokietija 8:21,5
2 Josef Hasenohrl Austrija 8:25,8
3 Daniel Barrow jaun. JAV 8:28,0
4 Charles Campbell Kanada 8:35,0
5 Ernst Rufli Šveicarija 8:38,9
6 Pascual Jose Antonio Giorgia Argentina 8:57,5


Dvivietė porinė 24 vyr 12 šalių 12 kom

1 Jack Beresford jaun. , Leslie F. Southwood D.Britanija 7:20,8
2 Willy Kaidel , Joachim Pirsch Vokietija 7:26,2
3 Roger Verey , Jerzy Ustupski Lenkija 7:36,2
4 Andre Giriat , Robert Jacquet Prancuzija 7:42,3
5 John William Houser , William Dugan JAV 7:44,8
6 John William Dixon , Herbert James Turner Australija 7:45,1

XI
Dvivietė pavienė be vairininko 26 vyr 13 šalių 13 kom

1 Willi Eichhorn , Hugo Strauss Vokietija 8:16,1
2 Richardt Olsen , Harry Julius Larsen Danija 8:19,2
3 Horacio Podesta , Julio Curatella Argentina 8:23,0
4 Karoly Gyori , Tibor Mamusich Vengrija 8:25,7
5 Wilhelm Klopfer , Karl Mūller Šveicarija 8:33,0
6 R.Borzuchowski , E.Kobylinski Lenkija 8:41,9


Dvivietė pavienė su vairininku 36 vyr 12 šalių 12 kom

1 G.Gustmann,H.Adamski,D.Arend Vokietija 8:36,9
2 A.Bergamo,G.Santin,L.Negrini Italija 8:49,7
3 G.Tapie,M.Fourcade,N.Vandernotte Prancuzija 8:54,0
4 R.Larsen,C.Berner,A.Jensen Danija 8:55,8
5 G.Geschwind,H.Appenzeller,R.Spring Šveicarija 9:10,9
6 I.Fabris,E.Mrduljaš,L.Ljubičič Jugoslavija 9:19,4


Keturvietė pavienė be vairinink 36 vyr 9 šalių 9 kom

1 R.Eckstein,A.Rom,M.Karl,W.Menne Vokietija 7:01,8
2 T.Bristow,A.Barrett,P.Jackson,J.D.Sturrock D.Britanija 7:06,5
3 H.Betschart,H.Homberger,A.Homberger, Šveicarija 7:10,6
K.Schmid
4 A.Ghiardello,L.Luscardo,A.Pellizzoni, Italija
7:12,4
F.Pittaluga
5 R.Hopfler,C.Winkler,W.Pichler,J.Binder Aus
trija 7:20,5
6 K.Olsen,K.Karise,B.Droyer,B.E.Jensen Danija 7:26,3


Keturvietė pavienė su vairinink 80 vyr 16 šalių 16 kom

1 H.Maier,W.Volle,E.Gaber,P.Sollner,F.Bauer Vokietija 7:16,2
2 H.Betschart,H.Homberger,A.Homberger, Šveicarija 7:24,3
K.Schmid,R.Spring
3 F.Vandernotte,M.Vandernotte,M.Cosmat
, Prancuzija 7:33,3
M.Chauvigne,N.Vandernotte
4 M.Schoorl,H.S.D.Bartlema,J.P
h.E.M.Regout, Olandija 7:34,7
S.de Wit,G.Hallie
5 M.Mihok,V.Eden,A.Inotay, Vengrija 7:35,6
A.Szilassy-Szymiczek,L.Molnar
6 H.Mikkelsen,I.Sorensen,F
.Jensen, Danija 7:40,4
S.A.Sorensen,A.Jensen

XI
Aštuonvietė 126 vyr 14 šalių 14 kom

1 H.Morris,Ch.Day,G.Adam,J.White,J.McMilin, JAV 6:25,4
G.Hunt,J.Rantz,D.Hume,R.Moch
2 G.Del Bimbo,D.Barsotti,O.Grossi,E.Bertolini, Italija 6:26,0
M.Checcacii,D.Secchi,O.Quaglierini,E.Garzelli
,C.Milani

3 A.Rieck,H.Radach,H.Kuschke,H.Kaufmann, Vokietija 6:26,4
G.Vols,W.Lockle,H-J.Hannemann,H.Schmidt,
W.Mahlow
4 A.
D.Kingsford,T.Askwith,M.P.Lonnon, D.Britanija 6:30,1
D.G.Kingsford,J.C.Cherry,J.M.Couchman,
H.W.Mason,W.G.R.La
urie,J.N.Duckworth
5 P.Domonkos,S.Korompay,H.Ballya,I.Kapossy, Veng
rija 6:30,3
A.Szendey,G.Alapy,F.Hollosi-Jung,L.Szabo,
E.Kereszthy

6 W.Schweizer,F.Feldmann,R.Homberger, Šveicarija 6:35,8
O.Neuenschwander,H.Betschart,H.Homberger,
A.Homberger,K.S
chmid,R.Spring





BAIDARIŲ IR KANOJŲ


Baidarė vienvietė 1000m 15 vyr 15 šalių

1 Gregor Hradetzky Austrija 4:22,9
2 Helmut Cammerer Vokietija 4:25,6
3 Jakobus Kraaier Olandija 4:35,1
4 Ernest Riedl JAV 4:38,1
5 Joel Rahmqvist Švedija 4:39,5
6 Henri Eberhardt Prancuzija 4:41,2


Baidarė vienvietė 10 km 15 vyr 15 šalių

1 Ernst Krebs Vokietija 46:01,6
2 Fritz Landertinger Austrija 46:14,7
3 Ernest Riedl JAV 47:23,9
4 Jakobus van Tongeren Olandija 47:31,0
5 Evert Wilhelm Johansson Suomija 47:35,5
6 František Brzak Čekoslovakija 47:36,8


Baidarė dvivietė 1000m 24 vyr 12 šalių 12 kom

1 Adolf Kainz , Alfons Dorfner Austrija 4:03,8
2 Ewald Tilker , Fritz Bondroit Vokietija 4:08,9
3 Nicolaas Tates , Willem F.van der Kroft Olandija 4:12,2
4 František Brzak , Josef Dusil Čekoslovakija 4:15,2
5 Rudolf Vilim , Werner Klingelfuss Šveicarija 4:22,8
6 Edward Deir , Francis Willis Kanada 4:24,5

XI
Baidarė dvivietė 10 km 24 vyr 12 šalių 12 kom

1 Paul Wevers , Ludwig Landen Vokietija 41:45,0
2 Viktor Kalisch , Karl Steinhuber Austrija 42:05,4
3 Tage Fahlborg , Helge Larsson Švedija 43:06,1
4 Verner Lovgreen , Axel Svendsen Danija 44:39,8
5 H.P.Starreveld , G.G. Siderius Olandija 45:12,5
6 Werner Zimmermann , Othmar Bach Šveicarija 45:14,6


Sudedama vienvietė baidarė
10 km 13 vyr 13 šalių

1 Gregor Hradetzky Austrija 50:01,2
2 Henri Eberhardt Prancuzija 50:04,2
3 Xaver Horman Vokietija 50:06,5
4 Lennart Dozzi Švedija 51:23,8
5 František Svoboda Čekoslovakija 51:52,5
6 Hans Mooser Šveicarija 52:43,8

XI
Sudedama dvivietė baidarė
10 km 26 vyr 13 šalių 13 kom

1 Sven Johansson , Eric Bladstrom Švedija 45:48,9
2 Willi Horn , Erich Hanisch Vokietija 45:49,2
3 Pieter Wijdekop , Cornelis Wijdekop Olandija 46:12,4
4 Adolf Kainz , Alfons Dorfner Austrija 46:26,1
5 Otokar Kouba , Ludvik Klima Čekoslovakija 47:46,2
6 Eugen Knoblauch , Emil Bottlang Šveicarija 47:54,4


Kanoja vienvietė 1000m 6 vyr 6 šalių

1 Francis Amyot Prancuzija 5:32,1
2 Bohuslav Karlik Čekoslovakija 5:36,9
3 Erich Koschik Vokietija 5:39,0
4 Otto Neumoller Austrija 5:47,0
5 Joseph Hasenfus JAV 6:02,6
6 Joe Treinen Liuksemburg 7:39,5


Kanoja dvivietė 1000m 10 vyr 5 šalių 5 kom

1 Vladimir Syrovatka , Jan Brzak-Felix Čekoslovakija 4:50,1
2 Rupert Weinstabl , Karl Proisl Austrija 4:53,8
3 Frank Saker , Harvey Charters Kanada 4:56,7
4 Hans Wedemann , Heinrich Sack Vokietija 5:00,2
5 Clarence McNutt , Robert Graf JAV 5:14,0


Kanoja dvivietė 10 km 10 vyr 5 šalių 5 kom

1 Vaclav Mottl , Zdenek Škrland Čekoslovakija 50:33,5
2 Frank Saker , Harvey Charters Kanada 51:15,8
3 Rupert Weinstabl , Karl Proisl Austrija 51:28,0
4 Walter Schuur , Christian Holzenberg Vokietija 52:35,6
5 Joseph Hasenfus , Walter Hasenfus JAV 57:06,2



XI

BURIAVIMAS


Olimpiniai jalai 25 vyr 25 šalių

1 Daniel Marinus Johannes Kagcheland Olandija 163
2 Werner Krogmann Vokietija 150
3 Peter Scott D.Britanija 131
4 Erich Wichmann-Harbeck Čilė 130
5 Giuseppe Fago Italija 115
6 Jacques Lebrun Prancuzija 109


,,Žvaigždžių" klasė 24 vyr 12 šalių 12 kom

1 Peter Bischoff Vokietija 80
Hans-Joachim Weise ,,Wannsee"
2 Arvid Laurin Švedija 64
Uno Wallentin ,,Sunshine"
3 Willem de Vries Lentsch Olandija 63
Andriaan Lambertus Joseph Maas ,,Bem Il"
4 Keith Leslie Grogono D.Britanija 56
William Rupert Welply ,,Paka"
5 William Waterhouse JAV 51
Woodbridge Metcalf Three Star Tw oo"
6 Oivind Christensen Norvegija 44
Sigurd Herbern ,,K.N.S."

XI
Klasė 6 m 60 sport 12 šalių 12 kom

1 M.A.Belville,R.T.Harmer,Ch.S.Leaf, D.Britanija 67
L.J.Mart
in,Ch.A.Boardman ,,Lalage"
2 M.Konow,K.M.Konow,F.Meyer,V.D.Nyq
uist, Norvegija 66
A.Ch.O.Tveten ,,Lully II"
3 S.Salen,L.Ekdahl,M.Hindorff,T.Lord,D.Salen Švedija 62

,,May be"
4 J.Ch.Sieburger,C.Bincaz,G.J.Frers, Argentina 52
E.E.H
osmann,J.L.Linck ,,Viking"
5 R.Cosentino,M.Oberti,G.Stampa,G.V
olpi, Italija 50
G.Oberti ,,Esperia"
6 H.Lubinus,D.Christen
sen,K.Frey,T.Thomsen, Vokietija 49
H.Wedemeyer ,,Gustel V"

XI
Klasė 8 m 60 sport 10 šalių 10 kom

1 G.L.Reggio,B.Bianchi,L.De Maoincor, Italija 55
D.Mordini,L.M.Poggi,E.M.Poggi ,,Italia"

2 O.Ditlev-Simonsen jaun.,H.Struksnaes Norvegija 53
L.Schmidt,N.Wallem,J.T.Thams, ,,Sil
ja"
J.Ditlev-Simonsen
3 H.Howaldt,A.K.von Bohlen und Halbach, Vokietija 53
F.Scheder-Bieschin,E.Mohr,F.Bischoff,O.Wachs
,,Germania"
4 M.Wallenberg,T.Holm,W.Moberg,D.von Braun, Švedija 51
P.H.Gedda,B.Westerberg ,,Ilderim"
5 G.Gro
nblom,S.Gronblom,H.Silander,O.Wallin, Suomija 37
W.Kjellberg,O.Sume
lius ,,Sheerio"
6 K.H.Preston,F.R.W.Preston,B.W.Preston, D.Bri
tanija 36
R.Steeele,J.N.Compton,J.N.Eddy ,,Saskia"





XI
FUTBOLAS 201 vyr 16 šalių 16 kom

1 B.Venturini,A.Foni,P.Rava,G.Baldo,A.Piccini, Italija
U.Lo
catelli,A.Frossi,L.Marchini,S.Bertoni,
C.Biagi,F.Gabriotti,G.Cape
lli,A.Negro,
L.Scarabello,M.Giani,C.Girometta,A.Giuntoli,
M.
Nicolini,L.Petri,S.Puppo,C.Tamietti,
P.Vanucci
2 E.Kainberger
,E.Kūnz,M.Kargl,A.Krenn, Austrija
K.Wahlmūller,M.Hofmeister,W.Werzin
g,
A.Laudon,K.Steinmetz,K.Kainberger,
F.Fuchsberger,F.Mandl,J.Ki
tzmūller,E.Bacher,
A.Homschak,A.Kleindienst,J.Ksander,
J.Lagovsk
y,L.Scheffelhofer,K.Schreiber
3 H.Johansen,F.Ullenberg,J.Juve,R.Holm
berg, Norvegija
M.Monsen,R.Kvammen,A.Martinsen,O.Frantzen
,A.Brus
tad,N.Eriksen,O.Holmsen,S.Hansen,
F.Horn,M.Isaksen,R.Johannessen,K.
Kjos,
S.Kvammen,B.Petersen,P.Svennungsen,
H.Gundersen,K.Henrikse
n,A.Ihleby
4 S.Albanski,A.Galecki,W.Szczepaniak, Lenkija
E.Dytko,F
.Cebulak,W.Gora,G.Wodarz,H.God,
T.Peterek,M.Matyas,W.Kisielinski,J.
Kotlarczyk,
W.Musielak,R.Piec,F.Scherfke,J.Wasiewcz,
E.Madejski,
M.Fontowicz,H.Mastyna,W.Piec,
A.Sitko,J.Wostal




XI
ŽOLĖS RIEDULYS 171 vyr 11 šalių 11 kom


1 R.J.Allan,C.C.Tapsell,M.Hussain,B.N.Nimal, Indija
E.J.G
oodsir-Cullen,J.D.T.Galibardy,I.A.S.Dara,
S.Shahab-ud-Din,D.Ch.Ba
is,R.Bais,S.M.Jafar,
L.Emmett,P.P.Fernandes,B.S.Grewal,G.Singh,

E.Henderson,A.M.Khan,M.Nasir-ud-Din Maseod,
C.J.Michie,J.Phillip,A.S.K.Sher,F.Wels,
B.E.Pinniger

2 K.Drose,E.Zander,H.Kemmer,H.Schmalix, Vokietija
E.Keller,A.Gerd
es,F.Messner,H.Scherbat,
K.Weiss,W.Hamel,H.Huffmann,L.Beisiegel,

E.Cuntz,H.Auf der Heide,W.Kubitzki,C.Menke,
P.Mehlitz,D.Okrent,H.Peter,H.Raack,C.Ruck
,
T.Warnholz
3 J.de Looper,R.de Waal,M.Westerkamp, Olandija
H.Ch.de Looper,R.J.van der Haar,
A.R.O.van Lierop,P.A.Gunning,A.de Roos,
H.C.W.Schnitger,E.W.van den Berg,
R.Sparenberg,C.E.Heybrook,J.H.Fesevur,
C.J.van der Hagen,J.J.M.van der Hagen,
G.C.Ankerman,T.A.M.Overing,J.Scheffer
4 R.Tixier,P.Imbault
,M.Verkindere,G.Henon, Prancuzija
F.Grominprez,F.Verger,P.Sartorius,
A.Vologe,
J.Goubert,C.Soule,C.Roques,R.Brousse,
G.Chevalier,E.Go
nat,C.Graveraux,E.Guibal,
Ch.Imbault,M.Lachmann,J.Rouget,J.Andre,

B.Castaignet,G.P.de Mandiargues
5 R.Annen,P.Baumann,P.Brunner,R.Courvoisier, Šveicarija

A.Fehr,K.Fehr,J.Frank,W.Gabutti,L.Gillieron,
E.Greuter,H.Gruner,I
.Hierholtz,F.Kurmann,
Ch.Legeret,G.Luzzani,W.Meier,D.Metein,
N.Mueller,W.Scherrer,P.Schmid,R.Toffel,
E.Tuescher
6 J.Affend
i,A.S.Mohammad,A.S.Ali, Afganistanas
A.S.Mohammad,A.S.Mohammad,B.S.Ali,
Ch.Addul,F.Hussa
in,M.S.Saadal,K.M.Mohd,
N.N.Ali,S.S.Shujadin,S.S.Mohammad,
W.S.A
bdul,Y.Mohammad,Y.S.Mohammad,
Z.Shazada
XI




KREPŠINIS 199 vyr 21 šalių 21 kom


1 F.L.Johnson,C.S.Knowles,J.C.Fortenberry, JAV
W.J.Wheatt
ley,J.W.Ragland,R.E.Bishop,
C.Shy,S.Balter,J.H.Gibbons,A.O.Mollne
r,
FRANK JOHN LUBIN ,D.A.Piper,W.Schmidt,
D.A.Swanson
2 J.Stewart,J.A.Allison,Ch.
Chapman,D.Peden, Kanada
M.E.Wiseman,G.Aitchison,A.St.C.Chapman,

I.Meretsky,J.E.Dawson,T.Pendlebury,
R.Osborne,S.Nantais,A.Free
r,D.W.Gray,
T.N.Dawson
3 C.B.Morca,F.M.Cordero,J.P.Lecuanda, Meks
ika
A.G.Dominquez,G.S.Spilsbury,R.F.Robert,
V.H.B.Morca,L.I.de la Vega Leija,S.H.del Valle,
R.Ch.Irizarri,J.O.Moreno,A.R.de la Vega
4 Z.Filipkiewicz,F.Grzechowiak,Z.Kasprzak, Lenkija
J.Kopf,E.L
oj,J.Patrzykont,A.Plucinski,S.Stok,
E.Szostak,Z.Rozycki,J.Gregolait
is,W.Loth,
Z.Nowakowski,R.Wirszyllo
5 Ch.Borck,J.C.Ciria,P.Martin
ez,J.Marzan, Filipinai
F.Marquicias,A.Obordo,B.Ouano,A.Padilla,
F
.Yambao,J.Worrel,F.Aguinaldo,N.Ramirez
6 G.Agos,H.Bernasconi,R.Brase
lli,C.Gabin, Urugvajus
L.G.Harley,A.G.Roig,V.L.Jaimeu,P.de Pena,
T.Quintans,J.A.Collazo,H.Gonzales,
A.Marti,A.Mesa





XI
RANKINIS 105 vyr 6 šalių 6 kom


1 H.Korvers,A.Knautz,W.Brandholz,H.Keiter, Vokietija
W.Br
inkmann,G.Dascher,E.Herrmann,
H.Treilig,H.Berthold,A.Klingler,F.R
omm,
W.Baumann,H.Braselmann,K.Dossin,H.Hansen,
H.Keimig,K.Kr
eutzberg,W.Mūller,G.Ortmann,
E.Reinhardt,F.Spengler,R.Stahl
2
A.Schnabel,F.Bartl,J.Tauscher,O.Licha, Austrija
E.Juracka,L.Wohlr
ab,J.Volack,A.Schmalzer,
L.Schubert,F.Kiefler,A.Perwein,F.Maurer,

F.Brunner,F.Wurmbock,S.Purner,J.Zehetner,
J.Houschka,F.Bistricky,
F.Berghammer,
W.Reisp,J.Krejci,S.Powolny
3 W.Gysi,E.Herkenrath,E.
Schmitt,R.Faes, Šveicarija
M.Streib,R.Studer,W.Meyer,E.Hufschmid,
G.Mischon,R.Wi
rz,M.Blosch,B.Gantenbein,
W.Hufschmid,W.Schafer,W.Scheurmann,
E.
Schmid,E.Seiterle
4 A.Ujvary,J.Koppany,I.Serenyi,L.Kutasi, Vengrija

F.Rakosi,L.Galgoczi,F.Cziraki,G.Takacs,
M.Fodor,E.Salgo,S.Csefay,
T.Mathe,A.Bende,
I.Pali,F.Velkei,S.Szomori
5 S.Zeller,C.Haffer,F.
Haffer,B.Holztrager, Rumunija
A.Hochsmann,R.Speck,G.Herzog,F.Halmen,

W.Kirschner,W.Heidel,G.Schorsten,P.Fesci,
H.Zikell,W.Zacharias
,H.Hermannstadter
6 H.Oehler,Ch.Dauner,A.Rosesco,W.Ahlemeyer, JAV

H.K.Oehmichen,E.Schallenberg,G.Yantz,
J.Kayler,W.Renz,W.Bowden,F
.Leinweber,
E.J.Hagen,O.Oehler





SUNKIOJI ATLETIKA


iki 60 kg 21 vyr 13 šalių

1 Anthony Terlazzo JAV 312,5
2 Saleh Mohammed Soliman Egiptas 305
3 Ibrahim Hassan Shams Egiptas 300
4 Anton Richter Austrija 297,5
5 Georg Liebsch Vokietija 290
6 Attilio Bescape Italija 287,5

XI
iki 67,5 kg 16 vyr 12 šalių

1 Anwar Mohammed Mesbah Egiptas 342,5
1 Robert Fein Austrija 342,5
3 Karl Jansen Vokietija 327,5
4 Karl Schwitalle Vokietija 322,5
5 John Basil Terpak JAV 322,5
6 Ibrahim Masoud El Sayed Egiptas 322,5


iki 75 kg 16 vyr 12 šalių

1 Khadr Sayed El Thouni Egiptas 387,5
2 Rudolf Ismayr Vokietija 352,5
3 Adolf Wagner Vokietija 352,5
4 Anton Hangel Austrija 342,5
5 Stanley Kratkowski JAV 337,5
6 Hans Valla Austrija 335

XI
iki 82,5 kg 14 vyr 9 šalių

1 Louis Hostin Prancuzija 372,5
2 Eugen Deutsch Vokietija 365
3 Ibrahim Wasif Egiptas 360
4 Helmut Opschruf Vokietija 355
5 Nicolas Scheitler Liuksemburg 350
6 Fritz Hala Austrija 350


virš 82,5 kg 13 vyr 9 šalių

1 Josef Manger Vokietija 410
2 Vaclav Pšenička Čekoslovakija 402,5
3 Arnold Luhaaar Estija 400
4 Ronald Walker D.Britanija 397,5
5 Hussein Mokhtar Egiptas 395
6 Josef Zemann Austrija 387,5

XI



KLASIKINĖS IMTYNĖS


iki 56 kg 18 vyr 18 šalių

1 Marton Lorincz Vengrija
2 Egon Svensson Švedija
3 Jakob Brendel Vokietija
4 Vaino Aleksanteri-Perttunen Suomija
5 Iosef Tojar Rumunija
6 Evald Sikk Estija

XI
iki 61 kg 19 vyr 19 šalių

1 Yasar Erkan Turkija
2 Aarne Reini Suomija
3 Einar Karlsson Švedija
4 Sebastian Hering Vokietija
5 Krischjanis Kundschinsch Latvija
6 Valentino Borgia Italija


iki 66 kg 18 vyr 18 šalių

1 Lauri Koskela Suomija
2 Jozef Herda Čekoslovakija
3 Waldemar Wali Estija
4 Herbert Olofsson Švedija
5 Alberto Molfino Italija
6 Arild Dahl Norvegija


iki 72 kg 14 vyr 14 šalių

1 Rudolf Svedberg Švedija
2 Fritz Schafer Vokietija
3 Eino Virtanen Suomija
4 Edgar Puusepp Estija
5 Silvio Tozzi Italija
6 Nurettin Boytorun Turkija


iki 79 kg 16 vyr 16 šalių

1 Ivar Johansson Švedija
2 Ludwig Schweickert Vokietija
3 Jozsef Palotas Vengrija
4 Vaino Kokkinen Suomija
5 Ibrahim Erabi Egiptas
6 Ercole Gallegati Italija

XI
iki 87 kg 13 vyr 13 šalių

1 Axel Cadier Švedija
2 Edwin Bietags Latvija
3 August Neo Estija
4 Werner Seelebinder Vokietija
5 Umberto Silvestri Italija
6 Olaf Knutsen Norvegija


virš 87 kg 12 vyr 12 šalių

1 Kristjan Palusalu Estija
2 John Nyman Švedija
3 Kurt Hornfischer Vokietija
4 Mehmet Coban Turkija
5 Hjalmar Eemil Nystrom Suomija
6 Aleardo Donati Italija

XI


LAISVOSIOS IMTYNĖS


iki 56 kg 14 vyr 14 šalių

1 Odon Zombori Vengrija
2 Ross Flood JAV
3 Johannes Herbert Vokietija
4 Herman Tuvesson Švedija
5 Aatos Jaskari Suomija
6 Ahmet Cakiryildiz Turkija

XI
iki 61 kg 15 vyr 15 šalių

1 Kustaa Pihlajamaki Suomija
2 Francis Millard JAV
3 Gosta Jonsson Švedija
4 John Vernon Pettigrew Kanada
5 Ferenc Toth Vengrija
6 Mitsuzo Mizutani Japonija


iki 66 kg 17 vyr 17 šalių

1 Karoly Karpati Vengrija
2 Wolfgang Ehrl Vokietija
3 Herman Pihlajamaki Suomija
4 Charles Delporte Prancuzija
5 Harley DeWitt Strong JAV
6 Paride Romagnoli Italija


iki 72 kg 16 vyr 16 šalių

1 Frank Lewis JAV
2 Ture Andersson Švedija
3 Joseph Schleimer Kanada
4 Jean Jourlin Prancuzija
5 Willy Angst Šveicarija
6 Josef Paar Vokietija


iki 79 kg 15 vyr 15 šalių

1 Emile Poilve Prancuzija
2 Richard Voliva JAV
3 Ahmet Kirecci Turkija
4 Ernst Krebs Šveicarija
5 Jaroslav Sysel Čekoslovakija
6 Kyosti Luukko Suomija

XI
iki 87 kg 12 vyr 12 šalių

1 Knutt Fridell Švedija
2 August Neo Estija
3 Erich Siebert Vokietija
4 Paul Datwyler Šveicarija
5 Duke Ray Clemons JAV
6 Eddie Scarf Australija


virš 87 kg 11 vyr 11 šalių

1 Kristjan Palusalu Estija
2 Josef Klapuch Čekoslovakija
3 Hjalmar Nystrom Suomija
4 Nils Akerlindh Švedija
5 Robert Herland Prancuzija
6 Werner Būrki Šveicarija





BOKSAS


iki 50,802 kg 25 vyr 25 šalių

1 Willy Kaiser Vokietija
2 Gavino Matta Italija
3 Loui Daniel Laurie JAV
4 Alfredo Carlomagno Argentina

XI
iki 53,525 kg 24 vyr 24 šalių

1 Ulderico Sergo Italija
2 Jack Wilson JAV
3 Fidel Ortiz Meksika
4 Stig Cederberg Švedija


iki 57,152 kg 25 vyr 25 šalių

1 Oscar Casanovas Argentina
2 Charles Caterall PAR
3 Josef Miner Vokietija
4 Dezso Frigyes Vengrija


iki 61,237 kg 26 vyr 26 šalių

1 Imre Harangi Vengrija
2 Nicolai Stepulov Estija
3 Erik Agren Švedija
4 Poul Kops Danija


iki 66,678 kg 25 vyr 25 šalių

1 Sten Suvio Suomija
2 Michael Murach Vokietija
3 Gerhard Petersen Danija
4 Roger Tritz Prancuzija


iki 72,574 kg 19 vyr 19 šalių

1 Jean Despeaux Prancuzija
2 Henry Tiller Norvegija
3 Raul Villareal Argentina
4 Henryk Chmielewski Lenkija


iki 79,378 kg 22 vyr 22 šalių

1 Roger Michelot Prancuzija
2 Richard Vogt Vokietija
3 Francisco Risiglione Argentina
4 Sydney Robert Leibbrandt PAR

XI
virš 79,378 kg 17 vyr 17 šalių

1 Herbert Runge Vokietija
2 Guilermo Lovell Argentina
3 Erling Nilsen Norvegija
4 Ferenc Nagy Vengrija





FECHTAVIMAS


Rapyra asmeninės 62 vyr 22 šalių

1 Giulio Gaudini Italija 7
2 Edward Gardere Prancuzija 6
3 Giorgio Bocchino Italija 4 (22)
4 Erwin Casmir Vokietija 4 (29)
5 Gioacchino Guaragna Italija 3 (28)
6 Raymond Bru Vengrija 3 (31)

XI
Rapyra komandinės 97 vyr 18 šalių 18 kom

1 G.Marzi,G.Guaragna,M.Di Rosa,C.Verratti, Italija 3
G.Gaudini,G.Bocchino
2 A.Gardere,R.Bo
ugnol,R.Lemoine,J.Coutrot, Prancuzija 2
E.Gardere,R.Bondoux
3 E.C
asmir,J.Eisenecker,A.Heim,S.Lerdon, Vokietija 1
O.Adam,S.Rosenbauer

4 J.Losert,K.Sudrich,H.Lion,R.Fischer, Austrija 0
H.Schonbaumsfel
d,E.Baylon


Špaga asmeninės 68 vyr 26 šalių

1 Franco Riccardi Italija 6 (3-1)
2 Saverio Ragno Italija 6 (0-3-15)
3 Gian Carlo Cornaggia Medici Italija 6 (0-3-16)
4 Hans von Drakenberg Švedija 4 (2-3)
5 Charles Debeur Belgija 4 (1-4)
6 Henrique da Silveira Portugalija 4 (0-5)

XI
Špaga komandinės 97 vyr 18 šalių 18 kom

1 G.C.C.Medici,E.Mangiarotti,S.Ragno,A.Pezzana Italija 3
F.R
iccardi,G.C.Brusati
2 S.Thofelt,G.Dyrssen,G.Almgren,H.Granfelt, Šv
edija 2
H.von Drakenberg,B.Cederin
3 G.Bouchard,P.Wormser,Ph.Cattiau,H.Dulieux,
Prancuzija 1
B.Schmetz,M.Pecheux
4 J.Uhlmann,O.Schroder,E.Rothi
g,S.Lerdon, Vokietija 0
H.Esser,E.Geiwitz


Kardas asmeninės 71 vyr 26 šalių

1 Endre Kabos Vengrija 7
2 Gustavo Marzi Italija 6 (22)
3 Aladar Gerevich Vengrija 6 (26)
4 Lazslo Rajcsanyi Vengrija 5 (25)
5 Vincenzo Pinton Italija 5 (28)
6 Giulio Gaudini Italija 3

XI
Kardas komandinės 107 vyr 21 šalių 21 kom

1 A.Gerevich,T.Berczelly,E.Kabos,P.Kovacs, Vengrija 3
L.Rajc
sanyi,I.Rajczi-Rasztovich
2 G.Gaudini,G.Marzi,A.Masciotta,A.Montan
a, Italija 2
V.Pinton,A.Tanzini
3 R.Wahl,E.Casmir,J.Eisenecker,
A.Heim, Vokietija 1
H.Jorger,H.Esser
4 W.Dobrowolski,A.Sobik,W.S
egda,A.Papee, Lenkija 0
M.Suski,T.Zaczyk



MOTERYS


Rapyra asmeninės 41 mot 17 šalių

1 Ilona Schacherer-Elek Vengrija 6
2 Helena Mayer Vokietija 5 (19)
3 Ellen Preis Austrija 5 (20)
4 Hedwiga Hass Vokietija 5 (23)
5 Karen Lachmann Danija 3
6 Jenny Addams Belgija 2




XI
ŠIUOLAIKINĖ PENKIAKOVĖ
42 vyr 16 šalių

1 Gotthard Handrick Vokietija 31,5
2 Charles Leonard JAV 39,5
3 Silvano Abba Italija 45,5
4 Sven Thofelt Švedija 47
5 Nandor von Orban Vengrija 55,5
6 Hermann Lemp Vokietija 67,5





ŠAUDYMAS


Greitašaudis pistoletas 25m 53 vyr 22 šalių

1 Cornelius van Oyen Olandija 36
2 Heinz Hax Vokietija 35
3 Torsten Ullman Švedija 34 (4)
4 Angelos Papadimas Graikija 34 (1)
5 Helge Meuller Švedija 33
6 Walter Boninsegni Italija 32


Laisvo pavyzdž pistoletas 50m 43 vyr 19 šalių

1 Torsten Ullman Švedija 559
2 Erich Krempel Vokietija 544
3 Charles des Jammonieres Prancuzija 540
4 Marcel Bonin Prancuzija 538
5 Tapio Vartiovaara Suomija 537
6 Elliott Jones JAV 536


Mažo kalibro šautuvas 50m 66 vyr 25 šalių

1 Willy Rogeberg Norvegija 300
2 Ralf Berzsenyi Vengrija 296
3 Wladyslaw Karas Lenkija 296
4 Martin Gison Filipinai 296
5 Jose Salvador Trindade Mello Brazilija 296
6 Jacques Mazoyer Prancuzija 296


XI


JOJIMAS


Išjodinėjimas asmeninės 29 vyr 11 šalių

1 Heinz Pollay Vokietija 1760
2 Friedrich Gerhard Vokietija 1745,5
3 Alois Podhajsky Austrija 1721,5
4 Nils Gregor von Adlercreutz Švedija 1675
5 Andre Jousseaume Prancuzija 1642,5
6 Gerard de Ballore Prancuzija 1634

XI
Išjodinėjimas komandinės 27 vyr 9 šalių 9 kom

1 H.Pollay,F.Gerhard,H.von Oppeln-Bronikowski Vokietija 5074
2 A.Jousseaume,G.de Ballore,D.Gillois Prancuzija 4846
3 N.G.von Adlercreutz,S.Colliander,F.Sandstrom Švedija 4660,5
4 A.Podhajsky,A.
Dolleschall, Austrija 4627,5
A.von Pongraez de Szent-Miklos
5 P.M.R.Versteegh,G.W.Le Heux, Olandija 4382
D.A.Camerling-Helmolt
6 G.von Pados,L.von Magashazy,P.Kemery Vengrija 4090


Trikovė asmeninės 27 vyr 9 šalių

1 Ludwig Stubbendorff Vokietija 37,7
2 Earl Thomson JAV 99,9
3 Hans Mathiesen-Lunding Danija 102,2
4 Vincens Grandjean Danija 104,9
5 Agoston Endrody Vengrija 105,7
6 Rudolf Lippert Vokietija 111,6


Trikovė komandinės 42 vyr 14 šalių 14 kom

1 L.Stubbendorff,R.Lippert,K.von Wangenheim Vokietija 676,65
2 H.Rojcewicz,Z.Kawecki,S.Kulesza Lenkij
a 991,7
3 A.Scott,E.Howard-Vyse,R.Fanshave D.Britanija 9195,5
4 V.
Prochazka,J.Dobeš,O.Bureš Čekoslovakija 18952,7

XI
Kliūčių įveikimas asmeninės 54 vyr 18 šalių

1 Kurt Hasse Vokietija 4 (4-59,2)
2 Henri Rang Rumunija 4 (4-1:12,8)
3 Jozsef Platthy Vengrija 8 (0-1:02,6)
4 Georges van der Meersch Belgija 8 (0-1:09,0)
5 Carl Raguse JAV 8 (4)
6 Jose Beltrao Portugalija 12
6 Xavier Bizard Prancuzija 12
6 Maurice Gudin de Vallarin Prancuzija 12
6 Cevat Koula Turkija 12


Kliūčių įveikimas komandinės 54 vyr 18 šalių 18 kom

1 K.Hasse,M.von Barnekow,H.Brandt Vokietija 44
2 J.A.de Bruine,J.J.Greter,H.L.M.van Schaik Olandija 51,5
3 J.Beltrao,L.M.do Funchal,L.M.e Silva Portugalija 56
4 C.Raguse,W.Bradford,C.Jadwin JAV 72,5
5 A.M
ettler,J.Fehr,M.Ikle Šveicarija 74,5
6 M.Iwahaši,T.Niši,H.Inanami Ja
ponija 75




XI
POLO ANT ARKLIŲ 21 vyr 5 šalių 5 kom

1 L.Duggan,R.Cavanagh,A.Gazzotti,M.Andrada Argentina
2 B.J.F
owler,W.N.Hinde,D.Dawnay,H.P.Guinness D.Britanija
3 J.G.Zazueta,A.N
.Castillo,J.M.Lujan,A.R.Sesma Meksika
4 K.von Bartalis,I.Bethlen,T.Dienes-Ohm, Vengrija
D.Kovacs,I.Szentpaly

5 H.Amsinck,W.Bartram,A.Koser,M.Reincke Vokietija












ŠALIS 1vietax7 2vietax5 3vietax4 4vietax3 5vietax2 6v
ietax1 VISO

VOKIETIJA 32x7 (224) 26x5 (130) 30x4 (119,5 21x3 (61,5 11x2 (21,5) 14x1 (12,25 568,75
tame skaičiuje 1(3-4) 1(4-5) 1(5-6) 1(6-9)
JAV 1(4-6) 2(6-7)
2
4x7 (168) 19x5 (95) 12x4 (48) 12x3 (36) 21x2 (42) 9x1 (8,33) 397,33
1(6-8)
ITALIJA 8x7 (56) 9x5 (45) 5x4 (20) 7x3 (21) 9x2 (18) 8x1 (7,09) 167,09
1(6-16)
PRANCUZIJA 8x7 (56) 6x5 (30) 6x4 (24) 9x3 (26) 3x2 (6) 7x1 (5,5) 147,5
1(4-6) 2(6-9)
SUOMIJA 7x7 (49) 6x5 (30) 6x4 (24) 7x3 (21) 9x2 (17,5) 5x1 (4,25) 145,75
1(5-6) 1(6-9)
ŠVEDIJA 6x7 (42) 5x5 (25) 9x4 (36) 11x3 (33) 3x2 (6) 4x1 (3,09) 145,09
1(6-16)
JAPONIJA 6x7 (42) 4x5 (20) 8x4 (32) 7x3 (21) 6x2 (12) 11x1 (8,59 135,59
2(6-9)
1(6-16)
VENGRIJA 10x7 (70) 1x5 (5) 5x4 (20) 7x3 (21) 6x2 (11,5) 4x1 (2,18) 129,68
1(5-6) 2(6-16)
OLANDIJA 7x7 (49) 5x5 (25) 7x4 (28) 4x3 (11,5) 7x2 (14) 2x1 (1,33) 128,83
1(4-5) 1(6-8)
ŠVEICARIJA 1x7 (7) 9x5 (45) 5x4 (19,5) 4x3 (12) 11x2 (21) 8x1 (8) 112,5
1(3-4) 2(5-6)
D.BRITANIJA 4x7 (28) 7x5 (35) 3x4 (12) 5x3 (14) 2x2 (4) 8x1 (7,09) 100,09
1(4-6) 1(6-16)
AUSTRIJA 4x7 (27) 6x5 (30) 3x4 (12) 7x3 (21) 2x2 (4) 6x1 (4,18) 98,18
1(1-2) 2(6-16)
ČEKOSLOVAKIJA 3x7 (21) 5x5 (25) 0 6x3 (18) 3x2 (6) 2x1 (1,09) 71,09
1(6-16)
KANADA 0 3x5 (15) 5x4 (20) 3x3 (9) 5x2 (10) 4x1 (3,09) 57,09
1(6-16)
ARGENTINA 2x7 (14) 2x5 (10) 3x4 (12) 3x3 (9) 0 2x1 (2) 47
LENKIJA 0 3x5 (15) 3x4 (12) 5x3 (15) 1x2 (2) 3x1 (2,09) 46,09
1(6-16)
DANIJA 0 2x5 (10) 3x4 (12) 4x3 (12) 3x2 (5,5) 2x1 (2) 41,5
1(5-6)
ESTIJA 2x7 (14) 2x5 (10) 3x4 (12) 1x3 (3) 0 1x1 (1) 40
NORVEGIJA 1x7 (7) 3x5 (15) 2x4 (8) 1x3 (3) 1x2 (2) 3x1 (3) 38
EGIPTAS 2x7 (13) 1x5 (5) 2x4 (8) 0 2x2 (4) 1x1 (1) 31
1(1-2)
TURKIJA 1x7 (7) 0 1x4 (4) 1x3 (3) 0 3x1 (2,25) 16,25
1(6-9)
BELGIJA 0 0 2x4 (8) 1x3 (3) 1x2 (2) 2x1 (2) 15
MEKSIKA 0 0 3x4 (12) 0 0 0 12
LATVIJA 0 1x5 (5) 1x4 (4) 0 1x2 (2) 0 11
JUGOSLAVIJA 0 1x5 (5) 0 1x3 (3) 0 2x1 (2) 10
PAR 0 1x5 (5) 0 1x3 (3) 0 1x1 (1) 9
RUMUNIJA 0 1x5 (5) 0 0 2x2 (4) 0 9
FILIPINAI 0 0 1x4 (4) 1x3 (3) 1x2 (2) 0 9
INDIJA 1x7 (7) 0 0 0 0 0 7
NAUJOJI ZELANDIJA 1x7 (7) 0 0 0 0 0 7
AUSTRALIJA 0 0 1x4 (4) 0 0 3x1 (2,33) 6,33
1(6-8)
BRAZILIJA 0 0 0 0 3x2 (6) 0 6
PORTUGALIJA 0 0 1x4 (4) 0 0 2x1 (1,25 5,25
1(6-9)
GRAIKIJA 0 0 0 1x3 (3) 0 2x1 (2) 5
ČILĖ 0 0 0 1x3 (3) 0 0 3
LIUKSEMBURGAS 0 0 0 0 1x2 (2) 1x1 (1) 3
AFGANISTANAS 0 0 0 0 0 1x1 (1) 1
URUGVAJUS 0 0 0 0 0 1x1 (1) 1


klimazz
Senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 5238

2004-02-22 16:54 21 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: klimazz Įtraukti klimazz į adresų knygelę
jei tik noro ir laiko yra tai varykGerai

bus laiko paskaitinesiu Mirkt


VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-22 17:06 22 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę

klimazz rašė:
jei tik noro ir laiko yra tai varykGerai

bus laiko paskaitinesiu Mirkt


Na iki Melburno tai paprasta , visa tai jau yra kompe , tik perkelti tereikia Cha chaTaip
O štai toliau , tai dar viskas iki Maskvos olimpiados vienoje knygoje , o vėlesnės visos olimpiados knygose ir kažkuri tai dar ir savuose užrašuose Nekaltas


VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-22 17:33 23 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
XIV Olimpinės žaidynės 1948 metai Londonas



PROGRAMA : 18 sporto šakos , 136 disciplinos (117 vyrų , 19 moterų )



Šalis vyrai moterys viso


D.Britanija 271 45 316
JAV 262 38 300
Prancuzija 247 36 283

Argentina 186 10 196
Italija 161 16 177
Švedija 153 19 172

Šveicarija 163 6 169
Danija 144 18 162
Belgija 131 18 149

Olandija 106 32 138
Vengrija 107 21 128
Suomija 116 5 121

Austrija 87 25 112
Kanada 87 15 102
Meksika 81 7 88
Egi
ptas 86 86
Jugoslavija 75 10 85
Norvegija 76 3 79
Indija
77 77
Australija 66 10 76
Čekoslovakija 63 13 76
Brazilij
a 60 12 72
Ispanija 65 65
Airija 62 1 63
Urugvajus 61 1 6
2
Turkija 56 1 57
Čilė 51 4 55
Graikija 54 1 55
Kuba 5
3 53
P.Korėja 44 1 45
Portugalija 45 45
Liuksemburgas 42
2 44
Peru 42 42
Iranas 36 36
Pakistanas 36 36
PAR
31 1 32
Afganistanas 26 26
Kinija 26 26
Filipinai 24 24

Lenkija 20 4 24
Islandija 17 3 20
Jamaika 9 4 13
Irak
as 12 12
Bermudai 9 2 11
Puertoriko 9 9
Libanas 8 8

Ceilonas 7 7
Naujoji Zelandija 6 1 7
Kolumbija 5 5
Trinidadas 5 5
Barma 4 4

Britų Guajana 4 4
Monako 4 4
Lichtenšteinas 2 2
Malta 1 1

Panama 1 1
Singapūras 1 1
Sirija 1 1
Venesuela 1 1











XIV
LENGVOJI ATLETIKA


100 m bėgimas 66 vyr 34 šalys

1 Harrison Dillard JAV 10,3
2 Henry Norwood Ewell JAV 10,4
3 Lloyd La Beach Panama 10,4
4 Alistair McCorquodale D.Britanija 10,4
5 Melvin Patton JAV 10,5
6 Emmanuel McDonald Bailey D.Britanija 10,6

XIV
200 m bėgimas 50 vyr 26 šalys

1 Melvin Patton JAV 21,1
2 Henry Norwood Ewell JAV 21,1
3 Lloyd La Beach Panama 21,2
4 Herbert McKenley Jamaika
5 Clifford Bourland JAV
6 Leslie Laing Jamaika


400 m bėgimas 53 vyr 28 šalys

1 Arthur Wint Jamaika 46,2
2 Herbert McKenley Jamaika 46,4
3 Malvin Groston Whitfield JAV 46,9
4 David Bolen JAV 47,2
5 Morris Curotta Australija 47,9
6 George Guida JAV 50,2

XIV
800 m bėgimas 41 vyr 24 šalys

1 Malvin Groston Whitfield JAV 1:49,2
2 Arthur Wint Jamaika 1:49,5
3 Marcel Hansenne Prancuzija 1:49,8
4 Herbert Barten JAV 1:50,1
5 Ingvar Bengtsson Švedija 1:50,6
6 Robert Chambers JAV 1:52,1


1500 m bėgimas 37 vyr 22 šalys

1 Henry Eriksson Švedija 3:49,8
2 Lennart Strand Švedija 3:50,4
3 Willem Frederik Slijkhuis Olandija 3:50,4
4 Vaclav Čevona Čekoslovakija 3:51,2
5 Gosta Bergkvist Švedija 3:52,2
6 William Nankeville D.Britanija 3:52,6


5000 m bėgimas 33 vyr 20 šalys

1 Gaston Reiff Belgija 14:17,6
2 Emil Zatopek Čekoslovakija 14:17,8
3 Willem Frederik Slijkhuis Olandija 14:26,8
4 Erik Ahlden Švedija 14:28,6
5 Bertil Albertsson Švedija 14:39,0
6 Curtis Stone JAV 14:39,4


10 000 m bėgimas 27 vyr 15 šalys

1 Emil Zatopek Čekoslovakija 29:59,6
2 O'Kacha Alain Mimoun Prancuzija 30:47,4
3 Bertil Albertsson Švedija 30:53,6
4 Martin Stokken Norvegija 30:58,6
5 Severt Dennolf Švedija 31:05,0
6 Abdallah ben Said Prancuzija 31:07,8

XIV
Maratomas 41 vyr 21 šalys

1 Delfo Cabrero Argentina 2;34:51,6
2 Thomas Richards D.Britanija 2;35:07,6
3 Etienne Gailly Belgija 2;35:33,6
4 Johannes Coleman PAR 2;36:06,0
5 Eusebio Guines Argentina 2;36:36,0
6 Thomas Sidney Luyt PAR 2;38:11,0


110 m barjerinis bėgimas 28 vyr 18 šalys

1 William Porter JAV 13,9
2 Clyde Scott JAV 14,1
3 Craig Dixon JAV 14,1
4 Alberto Triulzi Argentina 14,6
5 Peter Gardner Australija
6 Hakan Lidman Švedija

XIV
400 m barjerinis bėgimas 25 vyr 17 šalys

1 Leroy Cochran JAV 51,1
2 Duncan White Ceilonas 51,8
3 Rune Larsson Švedija 52,2
4 Richard Ault JAV 52,4
5 Yves Cros Prancuzija 53,3
6 Ottavio Missoni Italija 54,O


3000 m bėgimas su kliūtimis 26 vyr 12 šalys

1 Thore Sjostrand Švedija 9:04,6
2 Erik Elmsater Švedija 9:08,2
3 Gote Hagstrom Švedija 9:11,8
4 Alex Guyodo Prancuzija 9:13,6
5 Pentti Siltaloppi Suomija 9:19,6
6 Petar Šegedin Jugoslavija 9:20,4

XIV
4x100 m bėgimas 60 vyr 15 šalys 15 kom

1 Henry Norwood Ewell, Lorenzo Wright, JAV 40,6
Harrison Dillard , Melvin Patton
2 John Archer , John Gregory D.Britanija 41,3
Alistair McCorquodale , Kenneth Jones
3 Michele Tito , Enrico Perucconi , Italija 41,5
Antonio Siddi , Carlo Monti
4 Laszlo Bartha , Gyorgy Csanyi , Vengrija 41,6
Ferenc Tima , Bela Goldovanyi
5 Don McFarlane , James O'Brien , Kanada 41,9
Donald Pettie , Edward Haggis
6 Jan Lammers , Johannes Michael Meyer Olandija 41,9
Gabe Scholten , Jan Marcus Zwaan


4x400 m bėgimas 60 vyr 15 šalys 15 kom

1 Arthur Harnden , Clifford Bourland , JAV 3:10,4
Leroy Cochran , Malvin Groston Whitfield
2 Jean Kerebel , Francois Schewetta , Prancuzija 3:14,8
Robert Chef d'Hotel , Jacques Lunis
3 Kurt Lundkvist , Lars Wolfbrandt , Švedija 3:16,0
Folke Alnevik , Rune Larsson
4 Tauno Suvanto , Olli Talja , Suomija 3:24,8
Runar Holmberg , Bertil Storskrubb

XIV
10 km ėjimas 19 vyr 10 šalys

1 John Mikaelsson Švedija 45:13,2
2 Ingemar Johansson Švedija 45:43,8
3 Fritz Schwab Šveicarija 46:00,2
4 Charles Morris D.Britanija 46:04,0
5 Harry Churcher D.Britanija 46:28,0
6 Emile Maggi Prancuzija 47:02,8


50 km ėjimas 23 vyr 11 šalys

1 John Ljunggren Švedija 4;41:52,0
2 Gaston Godel Šveicarija 4;48:17,0
3 Tebbs Lloyd-Johnson D.Britanija 4;48:31,0
4 Edgar Bruun Norvegija 4;53:18,0
5 Harry Martineau D.Britanija 4;53:58,0
6 Rune Bjurstrom Švedija 4;56:43,0

XIV
Aukštis 26 vyr 16 šalys

1 John Winter Australija 1,98
2 Bjorn Paulson Norvegija 1,95
3 George Stanich JAV 1,95
4 Georges Eddleman Prancuzija 1,95
5 Georges Damitio Prancuzija 1,95
6 Arthur Jackes Kanada 1,9O


Šuoliai su kartim 19 vyr 10 šalių

1 Guinn Owen Smith JAV 4,3
2 Erkki Kataja Suomija 4,2
3 Robert Richards JAV 4,2
4 Erling Kaas Norvegija 4,1
5 Ragnar Lundberg Švedija 4,1
6 A. Richmond Morcom JAV 3,95

XIV
Tolis 21 vyr 17 šalių

1 Willie Steele JAV 7,825
2 Thomas Bruce Australija 7,555
3 Herbert Douglas JAV 7,545
4 Lorenzo Wright JAV 7,45
5 Adedboyega Folaranmi Adedoyin D.Britanija 7,27
6 Georges Damitio Prancuzija 7,07


Trišuolis 29 vyr 18 šalių

1 Arne Ahman Švedija 15,4
2 George Avery Australija 15,365
3 Ruhi Sarialp Turkija 15,025
4 Preben Larsen Danija 14,83
5 Geraldo De Oliveira Brazilija 14,825
6 Valdemar Rautio Suomija 14,7

XIV
Rutulio stūmimas 24 vyr 14 šalių

1 Wilbur Thompson JAV 17,12
2 Francis James Delaney JAV 16,68
3 James Fuchs JAV 16,42
4 Mieczyslaw Lomowski Lenkija 15,43
5 Gosta Arvidsson Švedija 15,37
6 Yrjo Lehtila Suomija 15,05


Disko metimas 28 vyr 18 šalių

1 Adolfo Consolini Italija 52,78
2 Giuseppe Tosi Italija 51,78
3 Fortune Gordien JAV 50,77
4 Ivar Ramstad Norvegija 49,21
5 Ferenc Klics Vengrija 48,21
6 Veikko Nyqvist Suomija 47,33

XIV
Ieties metimas 22 vyr 15 šalių

1 Kai Tapio Rautavaara Suomija 69,77
2 Stephan Seymour JAV 67,56
3 Jozsef Varszegi Vengrija 67,03
4 Pauli Vesterinen Suomija 65,89
5 Odd Maehlum Norvegija 65,32
6 Martin Biles JAV 65,17


Kūjo metimas 24 vyr 16 šalių

1 Imre Nemeth Vengrija 56,07
2 Ivan Gubijan Jugoslavija 54,27
3 Robert Bennett JAV 53,73
4 Samuel Felton JAV 53,66
5 Lauri Tamminen Suomija 53,08
6 Bo Ericson Švedija 52,98


Dešimtkovė 24 vyr 16 šalių

1 Robert Mathias JAV 7139
2 Ignace Heinrich Prancuzija 6974
3 Floyd Simmons JAV 6950
4 Enrique Kistenmacher Argentina 6929
5 Erik Peter Andersson Švedija 6877
6 Peter Mullins Australija 6739


MOTERYS
XIV
100 m bėgimas 38 mot 21 šalys

1 Francina Elsje Blankers-Koen Olandija 11,9
2 Dorothy Manley D.Britanija 12,2
3 Shirley Strickland Australija 12,2
4 Viola Myers Kanada 12,4
5 Patricia Jones Kanada
6 Cynthia Thompson Jamaika


200 m bėgimas 33 mot 17 šalys

1 Francina Elsje Blankers-Koen Olandija 24,4
2 Audrey Williamson D.Britanija 25,1
3 Audrey Patterson JAV 25,2
4 Shirley Strickland Australija
5 Margaret Walker D.Britanija
6 Daphne Robb PAR


80 m barjerinis bėgimas 21 mot 12 šalys

1 Francina Elsje Blankers-Koen Olandija 11,2
2 Maureen Gardner D.Britanija 11,2
3 Shirley Strickland Australija 11,4
4 Yvette Monginou Prancuzija
5 Maria Oberbreyer Austrija
6 Libuše Lomska Čekoslovakija

XIV
4x100 m bėgimas 40 mot 10 šalys 10 kom

1 Xenia Stad-de Jong , Olandija 47,5
Jeanette Josephina Maria Witziers-Timmer,
Gerda Johanna Marie van der Kade-Koudijs,
Francina Elsje Blankers-Koen
2 Shirley Strickland , June Maston , Australija 47,6
Elizabeth McKinnon , Joyce King
3 Viola Myers , Nancy Mackay , Kanada 47,8
Diane Foster , Patricia Jones
4 Dorothy Manley , Muriel Pletts , D.Britanija 48,O
Margaret Walker , Maureen Gardner
5 Grete Lovsoe-Nielsen , Bente Bergendorff Danija 48,2
Birte Nielsen , Hildegard Nissen
6 Grete Jenny , Elfi Steurer , Austrija 49,2
Grete Pavlousek , Maria Oberbreyer


Aukštis 19 mot 10 šalys

1 Alice Coachman JAV 1,68
2 Dorothy Tyler D.Britanija 1,68
3 Micheline Ostermeyer Prancuzija 1,61
4 Vinton Beckett Jamaika 1,58
5 Doreen Dredge Kanada 1,58
6 Bertha Crowther D.Britanija 1,58


Tolis 26 mot 18 šalys

1 Olga Gyarmati Vengrija 5,695
2 Noėmi Simonetto De Portel Argentina 5,6
3 Ann-Britt Leyman Švedija 5,575
4 Gerda Johanna Marie van der Kade-Koudijs Olandija 5,57
5 Neeltje Karelse Olandija 5,545
6 Kathle Russell Jamaika 5,495

XIV
Rutulio stūmimas 19 mot 12 šalys

1 Micheline Ostermeyer Prancuzija 13,75
2 Amelia Piccinini Italija 13,095
3 Ine Schaffer Austrija 13,08
4 Paulette Veste Prancuzija 12,985
5 Jaroslava Komarkova Čekoslovakija 12,92
6 Anni Bruk Austrija 12,5


Disko metimas 21 mot 11 šalys

1 Micheline Ostermeyer Prancuzija 41,92
2 Edera Cordiale Gentile Italija 41,17
3 Jacqueline Mazeas Prancuzija 40,47
4 Jadwiga Marcinkiewicz-Wajsowna Lenkija 39,3
5 Charlotte Haidegger Austrija 38,81
6 Anna Elisabeth Panhorst-Niesink Olandija 38,74


Ieties metimas 15 mot 10 šalys

1 Hermine Bauma Austrija 45,57
2 Kaisa Parviainen Suomija 43,79
3 Lily Carlstedt Danija 42,08
4 Dorothy Dodson JAV 41,96
5 Johanna Elizabeth Teunissen Waalboer Olandija 40,92
6 Johanna Koning Olandija 40,33




XIV
PLAUKIMAS


100m laisvu stilium 41 vyr 20 šalių

1 Walter Ris JAV 57,3
2 Alan Ford JAV 57,8
3 Geza Kadas Vengrija 58,1
4 Keith Carter JAV 58,3
5 Alexandre Jany Prancuzija 58,3
6 Per-Olof Olsson Švedija 59,3

XIV
400m laisvu stilium 41 vyr 21 šalių

1 William Smith JAV 4:41,0
2 James McLane JAV 4:43,4
3 John Marshall Australija 4:47,7
4 Geza Kadas Vengrija 4:49,4
5 Gyorgy Mitro Vengrija 4:49,9
6 Alexandre Jany Prancuzija 4:51,4


1500m laisvu stilium 39 vyr 21 šalių

1 James McLane JAV 19:18,5
2 John Marshall Australija 19:31,3
3 Gyorgy Mitro Vengrija 19:43,2
4 Gyorgy Csordas Vengrija 19:54,2
5 Martjan Stipetič Jugoslavija 20:10,7
6 Forbes Norris JAV 20:18,8

XIV
100m nugara 39 vyr 24 šalių

1 Allen Stack JAV 1:06,4
2 Robert Cowell JAV 1:06,5
3 Georges Vallerey Prancuzija 1:07,8
4 Mario Chaves Argentina 1:09,0
5 Clemente Mejia Avila Meksika 1:09,0
6 Johannes Wiid PAR 1:09,1


200m krūtine 32 vyr 20 šalių

1 Joseph Verdeur JAV 2:39,3
2 Keith Carter JAV 2:40,2
3 Robert Sohl JAV 2:43,9
4 John Davies Australija 2:43,7 ?????
5 Anton Cerer Jugoslavija 2:46,1
6 Willy Otto Jordan Brazilija 2:46,4


4x200m laisvu stilium 61 vyr 14 šalių 14 kom

1 Walter Ris , James McLane JAV 8:46,0
Wallace Wolf , William Smith
2 Elemer Szathmari , Gyorgy Mitro Vengrija 8:48,4
Imre Nyeki , Geza Kadas
3 Joseph Bernardo , Henri Padou jaun., Prancuzija 9:08,0
Rene Cornu , Alexandre Jany
4 Martin Lunden , Per-Olof Ostrand , Švedija 9:09,1
Olle Johansson , Per-Olof Olsson
5 Vanja Ilič , Čiril Pelhan , Ivan Puhar , Jugoslavija 9:14,0
Branko Vidovič
6 Horatio White , Jose Duranona , Argentina 9:19,2
Juan Garay , Alfredo Yantorno

XIV
Šuoliai nuo tramplino 26 vyr 15 šalių

1 Bruce Harlan JAV 163,64
2 Miller Anderson JAV 157,29
3 Samuel Lee JAV 145,52
4 Joaquin Capilla Perez Meksika 141,79
5 Raymond Mulinghausen Prancuzija 126,55
6 Svante Johansson Švedija 120,2


Šuoliai nuo bokšto 25 vyr 15 šalių

1 Samuel Lee JAV 130,05
2 Bruce Harlan JAV 122,3
3 Joaquin Capilla Perez Meksika 113,52
4 Lennart Brunnhage Švedija 108,62
5 Peter Heatly D.Britanija 105,29
6 Thomas Christiansen Danija 105,22

XIV

MOTERYS

100m laisvu stilium 34 mot 14 šalių

1 Greta Andersen Danija 1:06,3
2 Ann Curtis JAV 1:06,5
3 Marie-Louise Jean Josephine Vaessen Olandija 1:07,6
4 Karen Margarete Harup Danija 1:08,1
5 Ingegard Fredin Švedija 1:08,4
6 Irma Schuhmacher Olandija 1:08,4


400m laisvu stilium 19 mot 11 šalių

1 Ann Curtis JAV 5:17,8
2 Karen Margarete Harup Danija 5:21,2
3 Catherine Gibson D.Britanija 5:22,5
4 Fernande Caroen Belgija 5:25,3
5 Brenda Helser JAV 5:26,0
6 Piedade Silva Tavares Brazilija 5:29,4


100m nugara 24 mot 16 šalių

1 Karen Margarete Harup Danija 1:14,4
2 Suzanne Zimmerma JAV 1:16,0
3 Judy Davies Australija 1:16,7
4 Ilona Novak Vengrija 1:18,4
5 Hendrika Anna Maria van der Horst Olandija 1:18,8
6 Dirkje van Ekris Olandija 1:18,9


200m krūtine 22 mot 14 šalių

1 Petronella van Vliet Olandija 2:57,2
2 Beatrice Lyons Australija 2:57,2
3 Eva Novak Vengrija 3:00,2
4 Eva Szekely Vengrija 3:02,5
5 Andriana Elisabeth de Groot Olandija 3:06,2
6 Elisabeth Church D.Britanija 3:06,7

XIV
4x100m laisvu stilium 46 mot 11 šalių 11 kom

1 Marie Corridon , Thelma Kalama , JAV 4:29,2
Brenda Helser , Ann Curtis
2 Eva Arndt Riise , Karen Margarete Harup , Danija 4:29,6
Greta Andersen , Fritze Carstensen
3 Irma Schuhmacher , Margot Marsman , Olandija 4:31,6
Marie-Louise Jean Josephine Vaessen ,
Johanna Maria Termeulen
4 Patricia Nielsen , Margaret Wellington , D.Britanija 4:34,7
Lillian Preece , Catherine Gibson
5 Maria Lottimericzky , Judith Temes , Vengrija 4:44,8
Ilona Novak , Eva Szekely
6 Eleanora Schmitt , Maria Leao da Costa , Brazilija 4:49,1
Talita de Alencar Rodrigues ,
Piedade Silva Tavares

XIV
Šuoliai nuo tramplino 16 mot 8 šalių

1 Victoria Draves JAV 108,74
2 Zoe Ann Olsen JAV 108,23
3 Patricia Elsener JAV 101,3
4 Nicole Pellissard Prancuzija 100,38
5 Gudrun Gromer Austrija 93,3
6 Edna Child D.Britanija 91,63


Šuoliai nuo bokšto 15 mot 9 šalių

1 Victoria Draves JAV 68,87
2 Patricia Elsener JAV 66,28
3 Birte Christoffersen Danija 66,04
4 Alma Staudinger Austrija 64,59
5 Juno Stover JAV 62,63
6 Nicole Pellissard Prancuzija 61,07


XIV


VANDENSVYDIS 183 vyr 18 šalių 18 kom

1 Pasquale Buonocore , Emilio Bulgarelli , Italija
Cesare Rubini , Geminio Ognio , Aldo Ghira ,
Ermenegildo Arena , Tullio Pandolfini ,
Mario Maioni , Gianfranco Pandolfini ,
Luigi Fabiano , Alfredo Toribolo
2 Laszlo Jeney , Miklos Holop , Deszo Gyarmati , Vengrija
Karoly Szittya , Oszkar Csuvik , Istvan Szivos ,
Deszo Lemhenyi , Jeno Brandi , Deszo Fabian ,
Endre Gyorfi , Pal Pok
3 Johannes Jacobus Rohner , Cornelis Korevaar, Olandija
Cornelius Braasem , Hans Stam ,
Albert Frits Ruimschotel , Frits Smol ,
Rudolph Frederik Otto van Feggelen ,
Hendrikus Zacharias Keetelaar ,
Pieter Johannes Alexander Salomons ,
Johannes Cabout , Theo Smael
4 Theo-Leo de Smet , Emile d'Hooge , Belgija
Georges Leenheere , Paul Rigaumont ,
Fernand Issele , Alphonse Martin ,
Willy Simons , Henri de Pauw
5 Rune Oberg , Rolf Julin , Erik Holm , Švedija
Roland Spangberg , Olle Ohlsson ,
Arne Jutner , Ake Julin , Olle Johansson ,
Folke Eriksson , Knut Gadd
6 Francois Debonnet , Maurice Lefebvre , Prancuzija
Robert Le Bras , Marco Diener ,
Roger Dewasch , Jacques Viaene ,
Jacques Bermyn , Marcel Spilliaert ,
Robert Himgi , R. Massol , Jacques Berthe




XIV
SPORTINĖ GIMNASTIKA


Daugiakovė komandinės 123 vyr 16 šalių 16 kom

1 Veikko Aarne Aleks Huhtanen , Paavo Aaltonen Suomija 1358,3
,Olavi Armas Rove ,Einari Allen Terasvirta ,
Heikki Ilmari Savolainen ,
Kalevi Johannes Laitinen ,
Aleksanteri Saarvala , Sulo Artur Salmi
2 Walter Lehmann , Josef Stalder , Karl Frei , Šveicarija 1356,7
Christian Kipfer , Emil Studer , Robert Lucy ,
Michael Reusch , Melchior Thalmann
3 Lajos Toth , Lajos Santha , Laszlo Baranyai , Vengrija 1330,85
Ferenc Pataki , Janos Mogyorosi-Klencs ,
Ferenc Varkoi , Jozsef Fekete ,
Gyozo Mogyorossy
4 Raymond Dot , Michel Mathiot , Lucien Masset, Prancuzija 1313,85
Andre Weingand , Antoine Schlindwein ,
Alphonse Anger , Marcel Dewolf , G. Sirot
5 Guido Figone , Luigi Zanetti , Quinto Vadi , Italija 1300,3
Savino Guglielmetti , Domenico Grosso ,
Danilo Fioravanti , Egidio Armelloni ,
Ettore Perego
6 Zdenek Ružička , Pavel Benetka , Čekoslovakija 1292,1
Miroslav Malek , Vladimir Karas ,
Leo Sotornik , František Wirth ,
Vratislav Petraček , Gustav Hruby


Daugiakovė asmeninės 123 vyr 16 šalių

1 Veikko Aarne Aleks Huhtanen Suomija 229,7
2 Walter Lehmann Šveicarija 229,O
3 Paavo Aaltonen Suomija 228,8
4 Josef Stalder Šveicarija 228,7
5 Christian Kipfer Šveicarija 227,1
6 Emil Studer Šveicarija 226,2


Lygiagretės

1 Mic
hael Reusch Šveicarija 39,5
2 Veikko Aarne Aleks Huhtanen Suomija 39,3
3 Christian Kipfer Šveicarija 39,1
3 Josef Stalder Šveicarija 39,1
5 Walter Lehmann Šveicarija 39,O
6 Heikki Ilmari Savolainen Suomija 38,9

XIV
Skersinis

1 Josef Stalder Šveicarija 39,7
2 Walter Lehmann Šveicarija 39,4
3 Veikko Aarne Aleks Huhtanen Suomija 39,2
4 Aleksanteri Saarvala Suomija 38,8
4 Raymond Dot Prancuzija 38,8
4 Lajos Santha Vengrija 38,8
4 Emil Studer Šveicarija 38,8


Arklys

1 Paavo Aaltonen Suomija 38,7
1 Veikko Aarne Aleks Huhtanen Suomija 38,7
1 Heikki Ilmari Savolainen Suomija 38,7
4 Luigi Zanetti Italija 38,3
5 Guido Figone Italija 38,2
6 Frank Cumiskey JAV 37,9

XIV
Žiedai

1 Karl Frei Šveicarija 39,6
2 Michael Reusch Šveicarija 39,1
3 Zdenek Ružička Čekoslovakija 38,5
4 Walter Lehmann Šveicarija 38,4
5 Josef Stalder Šveicarija 38,3
5 Emil Studer Šveicarija 38,3


Atraminis šuolis

1 Paavo Aaltonen Suomija 39,1
2 Olavi Armas Rove Suomija 39,O
3 Janos Mogyorosi-Klencs Vengrija 38,5
3 Ferenc Pataki Vengrija 38,5
3 Leo Sotornik Čekoslovakija 38,5
6 Veikko Aarne Aleks Huhtanen Suomija 38,4

XIV
Laisvieji pratimai

1 Ferenc Pataki Vengrija 38,7
2 Janos Mogyorosi-Klencs Vengrija 38,4
3 Zdenek Ružička Čekoslovakija 38,1
4 Raymond Dot Prancuzija 37,8
5 Elkana Gronne Danija 37,65
6 Leo Sotornik Čekoslovakija 37,6
6 Pavel Benetka Čekoslovakija 37,6



MOTERYS
XIV
Daugiakovė komandinės 88 mot 11 šalių 11 kom

1 Zdenka Honsova , Miloslava Misakova , Čekoslovakija 445,45
Vera Ružičkova , Božena Srncova ,
Milena Mūllerova , Zdenka Vermirovska ,
Olga Šilhanova , Marie Kovarova
2 Edith Vasarhelyi-Weckinger , Maria Kovi , Vengrija 440,55
Iren Karpati-Karcsics , Erzsebet Balazs ,
Erzsebet Gulyas-Koteles , Olga Tass ,
Anna Feher , Maria Nygy-Sandor
3 Helen Schifan , Clara Schroth , Meta Elste , JAV 422,63
Marian Barone , Ladislava Bakanicova ,
Consetta Lenz , Dorothy Dalton ,
Anita Simonis (ŠIMONYTĖ)
4 Karin Kindberg , Kerstin Bohman , Švedija 417,95
Ingrid Sandahl , Gota Pettersson ,
Gunnel Johansson , Marta Andersson ,
E. Ingrid Andersson , Stina Haage
5 Jacoba Adriana Tonneman , Jocoba Wijnands, Olandija 408,35
Helena Antonette Gerrietsen , Klaasje Post ,
Johanna Henderika Ros ,
Anne Maria van Geene ,
Geertruida Johanna Heil-Bonnet ,
Barendina Mexijer-Haantjes
6 Gertrude Fesl , Gretchen Hehenberger , Austrija 405,45
Gertrude Kolar , Irmentraud Ruckser ,
Gertrude Gries , Gertrude Winnige ,
Edeltraud Schramm , Erika Enzenhofer





DVIRAČIŲ SPORTAS

XIV
1000 m iš vietos 21 vyr 21 šalių

1 Jacques Dupont Prancuzija 1:13,5
2 Pierre Nihant Belgija 1:14,5
3 Thomas Godwin D.Britanija 1:15,0
4 Hans Flūckiger Šveicarija 1:15,3
5 Axel Schandorff Danija 1:15,5
6 Sidney Pattersson Australija 1:15,7


Sprintas 1000m 23 vyr 23 šalių

1 Mario Ghella Italija 12,O
2 Reginald Harris D.Britanija 12,7
3 Axel Schandorff Danija
4 Charles Bazzano Australija

XIV
Sprintas tandemais 2000m 20 vyr 10 šalių 10 kom

1 Ferdinando Teruzzi , Renato Perona Italija 11,3
2 Reginald Harris , Alan Bannister D.Britanija
3 Rene Faye , Georges Dron Prancuzija 11,7
4 Jean Roth , Max Aeberli Šveicarija


4000m persekiojimo lenktynės
komandinės 60 vyr 15 šalių 15 kom

1 Pierre Adam , Serge Blusson , Prancuzija 4:57,8
Charles Coste , Ferdinand Decanali
2 Arnaldo Benfenati , Guido Bernardi , Italija 5:36,7
Anselmo Citterio , Rino Pucci
3 Alan Geldard , Thomas Godwin , D.Britanija 4:55,8
David Ricketts , Wilfred Waters
4 Atilio Francois , Juan De Armas , Urugvajus 5:04,4
Luis De los Santos , W. Bernatsky

XIV
Lenktynės plentu 194,633 km
komandinės 96 vyr 25 šalių 25 kom

1 Lode Wouters , Eugene van Roosbroeck , Belgija 15;58:17,4
Leon De Lathouwer-Hoogewijs
2 Robert Maitland , Gordon Thomas , D.Britanija 16;03:31,6
C.S. Ian Scott
3 Jose Beyaert , Alain Moineau , Prancuzija 16;08:19,4
Jacques Dupont
4 Silvio Pedroni , Alfo Ferrari , Franco Fanti Italija 16;13:05,2
5 Nils Johansson , Harry Snell , Ake Olivestedt Švedija 16;20:26,6
6 Jakob Schenk , Jean Brun , Walter Reiser Šveicarija 16;23:04,2


Lenktynės plentu 194,633 km
asmeninės 101 vyr 29 šalių

1 Jose Beyaert Prancuzija 5;18:12,6
2 Gerardus Petrus Voorting Olandija 5;18:16,2
3 Lode Wouters Belgija 5;18:16,2
4 Leon De Lathouwer-Hoogewijs Belgija 5;18:16,2
5 Nils Johansson Švedija 5;18:16,2
6 Robert Maitland D.Britanija 5;18:16,2





IRKLAVIMAS

XIV
Vienvietė 14 vyr 14 šalių

1 Mervyn Wood Australija 7:24,4
2 Eduardo Risso Urugvajus 7:38,2
3 Romolo Catasta Italija 7:51,4


Dvivietė porinė 30 vyr 15 šalių 15 kom

1 Richard Burnell , Bertram Herbert Bushnell D.Britanija 6:51,3
2 Ebbe Parsner , Aage Ernst Larsen Danija 6:55,3
3 William Jones , Juan Rodriguez Urugvajus 7:12,4

XIV
Dvivietė pavienė be vairinink 24 vyr 12 šalių 12 kom

1 John Wilson , William George Laurie D.Britanija 7:21,1
2 Hans Kalt , Josef Kalt Šveicarija 7:23,9
3 Felice Fanetti , Bruno Boni Italija 7:31,5


Dvivietė pavienė su vairinink 27 vyr 9 šalių 9 kom

1 Finn *****sen , Tage Hendriksen , Danija 8:00,5
Carl Ebbe Andersen
2 Fiovanni Steffe , Aldo Tarlao , Alberto Radi Italija 8:12,2
3 Antal Szendey , Bela Zsitnik , Robert Zimonyi Vengrija 8:25,5

XIV
Keturvietė pavienė be vairin 40 vyr 10 šalių 10 kom

1 Giuseppe Moioli , Ellio Morille , Italija 6:39,0
Giovanni Invernizzi , Franco Faggi
2 Helge Halkjaer , Aksel Bonde Hansen , Danija 6:43,5
Helge Muxoll Schroder , Ib Storm Larsen
3 Frederick John Kingsbury , Stuart Griffing , JAV 6:47,7
Gregory Gates , Robert Perew


Keturvietė pavienė su vairin 80 vyr 16 šalių 16 kom

1 Warren Westlund , Robert Martin , JAV 6:50,3
Robert Will , Gordon Giovanelli ,Allen Morgan
2 Rudolf Reichling , Erich Schriever , Šveicarija 6:53,3
Emile Knecht , Pierre Stebler , Andre Moccand
3 Erik Christian Larsen , Borge Rahauge Nielsen, Danija 6:58,6
Henry C. Larsen , Harry Madsen Knudsen ,
Jorgen Ib Olsen


Aštuonvietė 108 vyr 12 šalių 12 kom

1 Ian Turner , David Turner , James Hardy , JAV 5:56,7
George Ahlgren , Lloyd Butler , David Brown ,
Justus Smith , John Stack , Ralph Purchase
2 Christopher Barton , Maurice Lapage , D.Britanija 6:06,9
Guy Richardson , E. Paul Bircher ,Paul Massey,
Charles Brian Lloyd , David Meyrick ,
Andrew Mellows , Jack Dearlove
3 Kristoffer Lepsoe , Torstein Krakenes , Norvegija 6:10,3
Hans Egil Hansen , Halfdan Gran Olsen ,
Harald Krakenes , Leif Naess , Thor *****sen ,
Carl Henrik Monssen , Sigurd Monssen




XIV
BAIDARIŲ IR KONOJŲ IRKLAVIMAS


VYRAI

Vienvietė baidarė - 1000m 15 vyr 15 šalių

1 Gert Fredriksson Švedija 4:33,2
2 Johan Frederik Kobberup Danija 4:39,9
3 Henri Eberhardt Prancuzija 4:41,4
4 Hans Martin Gulbrandsen Norvegija 4:41,7
5 Willem Frederik van der Kroft Olandija 4:43,5
6 Harry Akerfeld Suomija 4:44,2

XIV
Dvivietė baidarė - 1000m 32 vyr 16 šalių 16 kom

1 Hans Berglund , Lennart Klingstrom Švedija 4:07,3
2 Ejvind Willy Hansen , Bernhard Jensen Danija 4:07,5
3 Thor Axelsson , Nils Bjorklof Suomija 4:08,7
4 Ivar Mathisen , Knut Ostbye Norvegija 4:09,1
5 Otto Kroutil , Miloš Pech Čekoslovakija 4:09,8
6 Cornelis Gravesteyn , Willem F. Pool Olandija 4:15,8


Vienvietė baidarė - 10 000m 13 vyr 13 šalių

1 Gert Fredriksson Švedija 50:47,2
2 Kurt Wires Suomija 51:18,2
3 Ejvind Skabo Norvegija 51:35,4
4 Knud Ditlevsen Danija 51:54,2
5 Henri Eberhardt Prancuzija 52:09,9
6 Jochem Bobeldijk Olandija 52:13,2

XIV
Dvivietė baidarė - 10 000m 30 vyr 15 šalių 15 kom

1 Gunnar Akerlund , Hans Wetterstrom Švedija 46:09,4
2 Ivar Mathisen , Knut Ostbye Norvegija 46:44,8
3 Thor Axelsson , Nils Bjorklof Suomija 46:48,2
4 Alfred Christensen , Fin Rasmussen Danija 47:17,5
5 Gyula Andrasi , Janos Uranyi Vengrija 47:33,1
6 ????? Olandija 47:35,6


Vienvietė kanoja - 1000m 6 vyr 6 šalių

1 Josef Holeček Čekoslovakija 5:42,0
2 Douglas Bennett Kanada 5:53,3
3 Robert Boutigny Prancuzija 5:55,9
4 Ingemar Andersson Švedija 6:08,0
5 Frank Havens JAV 6:14,3
6 H. Maidment D.Britanija 6:37,0


Dvivietė kanoja - 1000m 16 vyr 8 šalių 8 kom

1 Jan Brzak-Felix , Bohumil Kudrna Čekoslovakija 5:07,1
2 Stephen Lysak , Stephen Macknowski JAV 5:08,2
3 Georges Dransart , Georges Gandil Prancuzija 5:15,2
4 Douglas Bennett , Harry T. Poulton Kanada 5:20,7
5 Karl Molnar , Viktor Salmhofer Austrija 5:37,3
6 Gunnar Johansson , Verner Wettersten Švedija 5:44,9


Vienvietė kanoja - 10 000m 5 vyr 5 šalių

1 František Čapek Čekoslovakija 1;02:05,2
2 Frank Havens JAV 1;02:40,4
3 Norman Lane Kanada 1;04:35,3
4 Raymond Argentin Prancuzija 1;06:44,2
5 Ingemar Andersson Švedija 1;07:27,1

XIV
Dvivietė kanoja - 10 000m 12 vyr 6 šalių 6 kom

1 Stephen Lysak , Stephen Macknowski JAV 55:35,4
2 Vaclav Havel , Jiri Pecka Čekoslovakija 57:38,5
3 Georges Dransart , Georges Gandil Prancuzija 58:00,8
4 Karl Molnar , Viktor Salmhofer Austrija 58:59,3
5 Bert Oldershaw , William R. Stevenson Kanada 59:48,4
6 Gunnar Johansson , Verner Wettersten Švedija 1;03:34,4




MOTE
RYS

Vienvietė baidarė - 500m 10 mot 10 šalių

1 Karen Hoff Danija 2:31,9
2 Alida-Geertruida van der Anker-Doedens Olandija 2:32,8
3 Fritzi Schwingl Austrija 2:32,9
4 Klara Banfalvy Vengrija 2:33,8
5 Ružena Koštalova Čekoslovakija 2:38,2
6 Sylvi Saimo Suomija 2:38,4





BURIAVIMAS

XIV
Klasė 6 m 55 vyr 11 šalių 11 kom

1 Herman Whiton,Alfred Loomis,James Weekes, JAV 5472
Michael Mooney , James Smith ,,Llanoria"
2 Enrique Sieburger , Emilio Homps , Argentina 5120
Rufino Rodriguez de la Torre , ,,Djinn"
Rodolfo Rivademar , Julio Christian Sieburger
3 Tore Holm , Torsten Lord , Martin Hindorff , Švedija 4033
Karl Ameln , Gosta Salen ,,Ali Baba II"
4 Magnus Konow , Anders Evensen , Norvegija 3217
Lars Musaeus , Hakon Solem ,
Ragnar Hargreaves
5 J.H. Hume, J.D.H. Hume, B.G. Hardie, D.Britanija 2879
H.G. Hardie, H.A. Hunter
6 Ludovic Franck, Emile Hayoit, Henri van Riel, Belgija 2752
Willy Huybrechts, Willy van Rompaey


Klasė DRAKONO 36 vyr 12 šalių 12 kom

1 Thor Thorvaldsen, Sigve Lie, Hakon Barfod Norvegija 4746
,,Pan"
2 Folke Bohlin, Hugo Johnson, Gosta Brodin Švedija 4621
,,Slaghoken"
3 William Eldred Berntsen, Ole Berntsen , Danija 4223
Klaus Baess ,,Snap"
4 W. Eric H. Strain, G.H. Brown , J.Wallace D.Britanija 3943
5 Giuseppe Canessa, Bruno Bianchi , Italija 3366
Luigi De Manincor
6 Rainer A. Packalen, Niilo A. Orama , Suomija 3057
Aatos M.Hirvisalo

XIV
Klasė ŽVAIGŽDĖS 34 vyr 17 šalių 17 kom

1 Hilary Smart , Paul Smart JAV 5828
,,Hilarius"
2 Carlos De Cardenas vyr., Kuba 4949
Carlos De Cardenas jaun. ,,Kurush III"
3 Adriaan Lambertus Joseph Maas , Olandija 4731
Edward Stutterheim ,,Starita"
4 Durward Krowles , Sloan Farrington D.Britanija 4372
5 Agostino Straulino , Nicolo Rode Italija 4370
6 Joaquim De Mascarenhas Fiuza , Portugalija 4292
Julio De Sousa Leite Gorinho


Klasė 28 vyr 14 šalių 14 kom

1 Stewart Morris , David Bond D.Britanija 5625
,,Swift"
2 Duarte De Ameida Bello , Portugalija 5579
Fernando Pinto Coelho Bello ,,Symphony"
3 Lockwood Pirie , Owen Torry jaun. JAV 4352
,,Migrant"
4 Stig Hedberg , Lars Matton Švedija 3342
5 Johan Rathje , Nolly Petersen Danija 2935
6 Dario Salata , Achille Roncoroni Italija 2893

XIV
Jalai 21 vyr 21 šalių

1 Paul Bert Elvstrom Danija 5543
2 Ralph Evans jaun. JAV 5408
3 Jacobus Hermanus Hendrik de Jong Olandija 5204
4 Rickard Sarby Švedija 4603
5 Paul McLaughlin Kanada 4535
6 Felix Sienra Castellanos Urugvajus 4079




XIV
FUTBOLAS 222 vyr 18 šalių 18 kom


1 Torsten Lindberg, Knut Nordahl, Erik Nilsson , Švedija
Birger Rosengren, Bertil Nordahl ,
Sune Andersson, Kjell Rosen, Gunnar Gren ,
Gunnar Nordahl, Henry Carlsson,
Niels Liedholm, Borje Leander,
Garvis Carlsson, Rune Emanuelsson ,
Stellan Nilsson, Stig Nystrom, Karl Svensson
2 Ljubomir Lovrič, Miroslav Brozovič , Jugoslavija
Branislav Stankovič, Zlatko Čajkovski ,
Miodrag Jovanovič, Aleksandar Atanackovič ,
Zvonko Zimermančič, Rajko Mitič ,
Stjepan Bobek, Željko Čajkovski ,
Bernard Vukas, Franjo Šostarič ,
Prvoslav Mihajlovič, Franjo Wolfl ,
Kosta Tomaševič
3 Ejgil Nielsen, Viggo Jensen, Axel Pilmark , Danija
Knud Borge Overgaard, Dion Ornvold ,
Ivan Jensen, Johannes Ploger,Knud Lundberg,
Carl Aage Praest, John Hansen ,
Jorgen Leschly Sorensen, Holger Seebach ,
Karl Aage Hansen
4 Ronald C. Simpson, C.R. Neale, D.Britanija
Andrew M.E. Carmichael, J. Robert Hardisty ,
Eric G. Lee, Eric G.Fright, J. Alan Boyd ,
A. Aitkin, Harry McIlvenny, J. Rawlings ,
William G. Amor, Kevin McAlinden ,
G.T. Manning, James McColl ,
Douglas M. McBain, Frank J. Donovan ,
Thomas Hopper , Denis Kelleher ,
Frederick Peter Kippax





XIV
ŽOLĖS RIEDULYS 190 vyr 13 šalių 13 kom

1 Leo Pinto, Trilochan Singh, Keshava Datt , Indija
Randir Singh Gentle, Amir Kumar ,
Maxie Vaz, Kishan Lal, Kunwar Digvijal Singh,
Grahanandan Singh, Patrick Jansen ,
Lawrie Fernandes, Ranganandhan Francis ,
Akhtar Hussain, Leslie Claudius,
Jaswant Rajput, Reginald Rodrigues ,
Latifur Rehman, Balbir Singh, Walter D'Souza,
Gerry Glacken
2 David L.S. Brodie, George B. Sime , D.Britanija
William L.C. Lindsay, Michael Walford ,
Frnak Reynolds, Robin Lindsay, Neil White ,
John M. Peake, Robert E. Adlard ,
Norman Borrett, William S. Griffiths ,
Ronald Davies, G. Hudson, R.T. Lake ,
Peter Whitebread
3 Antonius Maria Richter,Johan Frederik Drijver, Olandija
Henri Jean Joseph Derckx, Jenne Langhout ,
Hermanus Pieter Loggere,Willem van Hell ,
Edouard Herbert Tiel,
Andries Cornelis Dirk Boerstra ,
Pieter Marie Johan Bromberg ,
Jan Hendrik Kruize, Rius Theo Esser ,
Henricus Nicolaas Bouwman
4 Anwar Baig, Sayed Mohamad Saleem , Pakistanas
Mohamad Niaz Khan, S.M. Khurrum ,
Mohamad Abdul Razzaq,
Hamid Ullah Khan Burki,
Mohamad Khawaja Taki,Abdul Ghafoor Khan,
Mukhtar Bhatti, Ahmed Masud ,
Shahzada Mohamad Shah-Rukh ,
Azziz-ur-Rahman Khan, Mohmood Ul Hassan,
Abdul Hamid, Iqtidar Ali Shah Dara ,
Abdul Aziz, Abdul Quayyum Khan ,
Rhamat Ullah Shaikh, M. D'Mello




XIV
KREPŠINIS 289 vyr 23 šalių 23 kom


1 Clifford Barker, Donald Barksdale , JAV
Ralph Beard, Lewis Beck, Vincent Boryla ,
Gordon Carpenter, Alexander Groza ,
Wallace Jones, Robert Kurland ,
Raymond Lumpp, Robert C. Pitts ,
Jesse Renick, Robert Robinson ,
Kenneth Rollins
2 Andre Barrais, Michel Bennevie, Prancuzija
Andre Buffiere, Rene Chocat, Rene Derency ,
Maurice Desaymonnet, Andre Even,
Fernand Guillou, Maurice Girardot ,
Raymond Offner, Jacques Perrier ,
Yvan Quenin, Lucien Rebuffic, Pierre Thiolon
3 Zenny de Azeveda, Joao Francisco Braz , Brazilija
Marcus Vinicius Dias, Affonso Azevedo Evora ,
Ruy de Freitas, Alexandre Gemignami ,
Alberto Marson, Alfredo Rodrigues da Morta ,
Nilton Pacheco de Oliveira,
Massinet Sorcinelli, Luiz Benvenuti ,
Guilherme Rodrigues
4 Angel Acuna Lizana, Isaac Alfaro Loza , Meksika
Alberto Bienvenu Barajas,
Jose de la Cruz Cabrera Gandara,
Jorge Cardiel Gaitan, Rodolfo Diaz Mercado ,
Francisco Galindo Chavez,Jorge Gudino Goya,
Hector Guerrero Delgado,
Emilio Lopez Enriquez, Ignacio Romo Porches,
Fernando Rojas Herrera, Jose Santos de Leon
5 Martin Acosta y Lara, Nestor Anton , Urugvajus
Victorio CIESLINSKAS, Nelson Demarco ,
Miguel Diab, Abraham Eidlin, Eduardo Folle ,
Hector Garcia Otero, Eduardo Gordon ,
Adesio Lombardo, Roberto Lovera ,
Gustavo Margarinos, Carlos Rossello ,
Hector Ruiz
6 Eduardo Cordero Fernandez, Čilė
Exequil Figueroa Reyes,Juan Gallo Chinchilla,
R. Hammer Casadio, E.Kapstein ****el ,
M. Ledesma Barrales, Victor Mahana Badrie ,
G.L.E.Marmentini, A.Mitrovic Guic ,
A. Moreno Rodillo, E. Parra Rojas ,
H. Raffo Abarca, Marcos Sanchez Carmona ,
Yanez Verdugo





SUNKIOJI ATLETIKA

XIV
iki 56 kg 19 vyr 14 šalių

1 Joseph Di Pietro JAV 307,5
2 Julian Greus D.Britanija 297,5
3 Richard Tom JAV 295
4 Kyu-Hyuk Lee P.Korėja 290
5 Mahmoud Namdjou Iranas 287,5
6 Marcel Thevenet Prancuzija 280


iki 60 kg 23 vyr 18 šalių

1 Mahmoud Fayad Egiptas 332,5
2 Rodney Wilkes Trinidadas 317,5
3 Jaffar Salmassi Iranas 312,5
4 Su-Il Nam P.Korėja 307,5
5 Rodrigo Del Rosario Filipinai 307,5
6 Kotaro Ishikawa JAV 307,5

XIV
iki 67,5 kg 22 vyr 17 šalių

1 Ibrahim Hassan Shams Egiptas 360
2 Appia Hamouda Egiptas 360
3 James Halliday D.Britanija 340
4 John Basil Terpak JAV 340
5 John Stuart Kanada 332,5
6 Suk-Young Kim P.Korėja 330


iki 75 kg 24 vyr 18 šalių

1 Frank Spellman JAV 390
2 Peter George JAV 382,5
3 Sung-Jip Kim P.Korėja 380
4 Khadr Sayed El Thouni Egiptas 380
5 Gerard Gratton Kanada 360
6 Pierre Bouladoux Prancuzija 355

XIV
iki 82,5 kg 16 vyr 13 šalių

1 Stanley Stanczyk JAV 417,5
2 Harold Sakata JAV 380
3 Gosta Magnusson Švedija 375
4 Jean Debuf Prancuzija 370
5 Osvaldo Forte Argentina 367,5
6 James Varaleau Kanada 365


virš 82,5 kg 16 vyr 14 šalių

1 John Davis JAV 452,5
2 Norbert Schemansky JAV 425
3 Abraham Charite Olandija 412,5
4 Alfred Knight D.Britanija 390
5 Hanafi Moustafa Egiptas 385
6 Niels Petersen Danija 382,5


XIV


KLASIKINĖS IMTYNĖS


iki 52 kg 13 vyr 13 šalių

1 Pietro Lombardi Italija
2 Kenan Olcay Turkija
3 Reino Kangasmaki Suomija
4 Malte Moller Švedija
5 Gyula Szilagyi Vengrija
6 Fridtjof Clausen Norvegija


iki 57 kg 13 vyr 13 šalių

1 Kurt Pettersen Švedija
2 Ali Mahmoud Hassan Egiptas
3 Halil Kaya Turkija
4 Taisto Lempinen Suomija
5 Elvidio Flamini Argentina
6 Reidar Maerlie Norvegija
6 Lajos Biringer-Bencze Vengrija

XIV
iki 62 kg 17 vyr 17 šalių

1 Mehmet Oktav Turkija
2 Olle Anderberg Švedija
3 Ferenc Toth Vengrija
4 Georg Weidner Austrija
5 Luigi Campanella Italija
6 Erkki Talosela Suomija
6 Safi Taha Libanas
6 Sayed Kandil Egiptas
6 Egil Solsvik Norvegija


iki 67 kg 17 vyr 17 šalių

1 Gustav Freij Švedija
2 Aage Eriksen Norvegija
3 Karoly Ferencz Vengrija
4 Charif Damage Libanas
5 Johannes Munnikes Olandija
6 Georgios Petmezas Graikija
6 Ahmet Senol Turkija
6 Eino Virtanen Suomija

XIV
iki 73 kg 16 vyr 16 šalių

1 Gosta Andersson Švedija
2 Miklos Szilvasy Vengrija
3 Henrik Hansen Danija
4 Josef Schmidt Austrija
4 Rene Chesneau Prancuzija
4 Veikko Manniko Suomija


iki 79 kg 13 vyr 13 šalių

1 Axel Gronberg Švedija
2 Muhlis Tayfur Turkija
3 Ercole Gallegati Italija
4 Jean-Baptiste Benoy Belgija
5 Kaare Larsen Norvegija
6 Juho Kinnunen Suomija

XIV
iki 87 kg 14 vyr 14 šalių

1 Karl-Erik Nilsson Švedija
2 Kelpo Olavi Grondahl Suomija
3 Ibrahim Orabi Egiptas
4 Gyula Kovacs Vengrija
5 Kenneth Richmond D.Britanija
5 Erling Lauridsen Danija


virš 87 kg 9 vyr 9 šalių

1 Ahmet Kirecci Turkija
2 Tor Nilsson Švedija
3 Guido Fantoni Italija
4 Taisto Kangasniemi Suomija
5 Jozsef Taranyi Vengrija
6 Moritz Inderbitzin Šveicarija


XIV


LAISVOSIOS IMTYNĖS


iki 52 kg 11 vyr 11 šalių

1 Lennart Viitala Suomija
2 Halit Balamir Turkija
3 Thure Johansson Švedija
4 Mohamad Rasul Raissi Iranas
5 Pierre Baudric Prancuzija
6 Kha-Shaba Jadav Indija


iki 57 kg 15 vyr 15 šalių

1 Nasuh Akar Turkija
2 Gerald Leeman JAV
3 Charles Kouyos Prancuzija
4 Joseph Trimpont Belgija
5 Erik Persson Švedija
5 Lajos Biringer-Bencze Vengrija
5 Sayad Haffez Egiptas
5 Raymond Cazaux D.Britanija

XIV
iki 62 kg 17 vyr 17 šalių

1 Gazanfer Bilge Turkija
2 Ivar Sjolin Švedija
3 Adolf Mūller Šveicarija
4 Ferenc Toth Vengrija
4 Paavo Hietala Suomija
6 Harold Moore JAV


iki 67 kg 18 vyr 18 šalių

1 Celal Atik Turkija
2 Gosta Frandfors Švedija
3 Hermann Baumann Šveicarija
4 Garibaldo Nizzola Italija
5 William Koll JAV
6 Sulo Leppanen Suomija
6 Suk Young Kim P.Korėja


iki 73 kg 16 vyr 16 šalių

1 Yasar Dogu Turkija
2 Richard Garrard Australija
3 Leland Merrill JAV
4 Jean-Baptiste Leclerc Prancuzija
5 Kalman Sovari Vengrija
6 Frans Westerggren Švedija


iki 79 kg 16 vyr 16 šalių

1 Glen Brand JAV
2 Adil Candemir Turkija
3 Erik Linden Švedija
4 Carel-Gottfried Reitz PAR
5 Paavo Sepponen Suomija
6 Andre Brunaud Prancuzija

XIV
iki 87 kg 15 vyr 15 šalių

1 Henry Wittenberg JAV
2 Fritz Stockli Šveicarija
3 Bengt Fahlkvist Švedija
4 Fernand Payette Kanada
4 Muharrem Candas Turkija
6 Patrick Morton PAR


virš 87 kg 9 vyr 9 šalių

1 Gyula Bobis Vengrija
2 Bertil Antonsson Švedija
3 Joseph Armstrong Australija
4 Sadik Esen Turkija
5 Josef Ružička Čekoslovakija
6 Abolghasem Sakhdari Iranas





BOKSAS


iki 51 kg 26 vyr 26 šalių

1 Pascual Perez Argentina
2 Spartaco Bandinelli Italija
3 Soo-Ann Han P.Korėja
4 František Majdloch Čekoslovakija

XIV
iki 54 kg 30 vyr 30 šalių

1 Tibor Csik Vengrija
2 Giovanni Battista Zuddas Italija
3 Juan Venegas Puerto Riko
4 Alvaro Vicente Domenech Ispanija


iki 58 kg 30 vyr 30 šalių

1 Ernesto Formenti Italija
2 Dennis Shepherd PAR
3 Aleksy Antkiewicz Lenkija
4 Francisco Nunez Argentina


iki 62 kg 28 vyr 28 šalių

1 Gerard Dreyer PAR
2 Joseph Vissers Belgija
3 Svend Wad Danija
4 Wallace Smith JAV


iki 67 kg 26 vyr 26 šalių

1 Julius Torma Čekoslovakija
2 Horace Herring JAV
3 Alessnadro D'Ottavio Italija
4 Douglas du Preez PAR

XIV
iki 73 kg 25 vyr 25 šalių

1 Laszlo Papp Vengrija
2 John Wright D.Britanija
3 Ivano Fontana Italija
4 Michael McKeon Airija


iki 80 kg 24 vyr 24 šalių

1 George Hunter PAR
2 Donald Scott D.Britanija
3 Maurio Cia Argentina
4 Andrian Holmes Australija


virš 80 kg 17 vyr 17 šalių

1 Rafael Iglesias Argentina
2 Gunnar Nilsson Švedija
3 John Arthur PAR
4 Hans Mūller Šveicarija





FECHTAVIMAS

XIV
Rapyra - komandinės 89 vyr 16 šalių 16 kom

1 Andre Bonin, Christian d'Oriola, Jehan Buhan , Prancuzija 3
Rene Bougnol, Jacques Lataste ,
Adrian Rommel
2 Renzo Nostini, Manlio Di Rosa , Italija 2
Edoardo Mangiarotti, Giuliano Nostini ,
Giorgio Pellini, Saverio Ragno
3 Georges de Bourguignon, Henry Paternoster , Belgija 1
Edouard Yves, Raymond Bru, Paul Valcke ,
Andre van de Werwe de Vorsselaer
4 Daniel Bukantz, Austin Prokop , JAV 0
Dernell Every, Dean Victor Cetrulo ,
Silivo Giolito, Nathaniel Lubell


Rapyra - asmeninės 63 vyr 25 šalių

1 Jehan Buhan Prancuzija 7
2 Christian d'Oriola Prancuzija 5
3 Lajos Maszlay Vengrija 4 (22)
4 John Emrys Lloyd D.Britanija 4 (29)
5 Rene Bougnol Prancuzija 3 (26)
6 Manlio Di Rosa Italija 3 (27)


Špaga - komandinės 122 vyr 21 šalių 21 kom

1 Henri Guerin, Henri Lepage, Marcel Desprets , Prancuzija 3
Michel Pecheux, Maurice Huet,
Edouard Artigas
2 Edoardo Mangiarotti, Carlo Agostini , Italija 2
Fiorenzo Marini, Antonio Mandruzzato ,
Gino Cantone, Dario Mangiarotti
3 Carl Forssell, Henning Emil Arne Tollbom , Švedija 1
Bengt Helge Ljungquist, Sven Thofelt ,
Frank Cervell, Per Hjalmar Carlesson
4 Mogens Lūchow, Ib Benjamin Nielsen , Danija 0
Erik Andersen, Rene Dybkaer, Kenneth Flindt ,
Jacob Martus Jensen Lyng

XIV
Špaga - asmeninės 66 vyr 25 šalių

1 Gino Cantone Italija 7
2 Oswald Zappeli Šveicarija 5+1
3 Edoardo Mangiarotti Italija 5 (17)
4 Henri Guerin Prancuzija 5 (19)
5 Jean Radoux Belgija 5 (20)
6 Henri Lepage Prancuzija 4


Kardas - komandinės 95 vyr 17 šalių 17 kom

1 Aladar Gerevich, Rudolf Karpati , Vengrija 3
Pal Kovacz, Tibor Berczelly, Laszlo Rajcsanyi ,
Bertalan Papp
2 Gastone Dare, Carlo Turcato, Vincenzo Pinton, Italija 2
Mauro Racca, Renzo Nostini, Aldo Montano
3 Norman Armitage, George Worth, Tibor Nyilas, JAV 1
Dean Victor Cetrulo, Miguel De Capriles ,
James Flynn
4 Eugene Laermans, Edouard Yves , Belgija 0
Robert Bayot, Georges de Bourguignon
Marcel Nys , Ferdinand Jassogne

XIV
Kardas - asmeninės 60 vyr 24 šalių

1 Aladar Gerevich Vengrija 7
2 Vincenzo Pinton, Italija 5 (23)
3 Pal Kovacz Vengrija 5 (24)
4 Jacques Lefevre Prancuzija 4
5 George Worth JAV 2 (27)
6 Gastone Dare Italija 2 (30)


MOTERYS

Rapyra - asmeninės 36 mot 15 šalių

1 Ilona Elek Vengrija 6
2 Karen Lachmann Danija 5 (11)
3 Ellen Mūller-Preis Austrija 5 (16-24)
4 Maria Cerra JAV 5 (16-23)
5 Fritzi Filz Austrija 4
6 Margit Elek Vengrija 1




XIV
ŠIUOLAIKINĖ PENKIAKOVĖ
45 vyr 16 šalių

1 William Grut Švedija 16
2 George Moore JAV 47
3 Gosta Gardin Švedija 49
4 Lauri Vilkko Suomija 64
5 Olavi Larkas Suomija 71
6 Hugo Riem Šveicarija 74





ŠAUDYMAS


Laisvo pavyzdžio šautuvas
300 m 36 vyr 13 šalių

1 Emil Grūnig Šveicarija 1120
2 Pauli Janhonen Suomija 1114
3 Willy Rogeberg Norvegija 1112
4 Kurt Johansson Švedija 1104
5 Vilho Armas Antero Leskinen Suomija 1103
6 Kauko Olavi Elo Suomija 1095

XIV
Mažo kalibro šautuvas gulom
50 m 71 vyr 26 šalių

1 Arthur Cook JAV 599 (43)
2 Walter Tomsen JAV 599 (42)
3 Jonas Jonsson Švedija 597 (44)
4 Halvor Kongsjorden Norvegija 597 (39)
5 Thore Skredegaard Norvegija 597 (39)
6 Enrique Baldwin Ponte Peru 596


Pistoletas - 50 m 50 vyr 22 šalių

1 Edwin Vasquez Cam Peru 545
2 Rudolf Schnyder Šveicarija 539 (60-21)
3 Torsten Ullman Švedija 539 (60-16)
4 Huelet Benner JAV 539 (58)
5 Beat Rhyner Šveicarija 536
6 Angel Leon Gozolo Ispanija 534

XIV
Greitasis šaudymas pistoletu
25 m 59 vyr 22 šalių

1 Karoly Takacs Vengrija 580
2 Carlos Enrique Diaz Saenz Valiente Argentina 571
3 Sven Lundqvist Švedija 569
4 Torsten Ullman Švedija 564
5 Leonard Ravilo Suomija 563 (36)
6 Vaino Heusala Suomija 563 (34)





JOJIMAS

XIV
Išjodinėjimas komandinės 15 vyr 5 šalių 5 kom

1 Andre Jousseaume, Jean Saint Fort Paillard , Prancuzija 1269
Maurice Buret
2 Robert Borg, Earl Thomson, Frank Henry JAV 1256
3 Fernando Pais da Silva, Francisco Valadas , Portugalija 1182
Luiz Mena e Silva
4 Justo Iturralde,Humberto Terzano,Oscar Goulu Argentina 1005,5


Išjodinėjimas asmeninės 19 vyr 9 šalių

1 Hans Moser Šveicarija
2 Andre Jousseaume Prancuzija
3 Gustaf-Adolf Boltenstern jaun. Švedija
4 Robert Borg JAV
5 Henri Saint Cyr Švedija
6 Jean Saint Fort Paillard Prancuzija


Trikovė komandinės 52 vyr 14 šalių 14 kom

1 Charles Anderson, Earl Thomson, Frank Henry JAV 161,5
2 Robert Selfelt,Nils Olof Stahre,Sigurd Svensson Švedija 165
3 Humberto Mariles Cortes, Raul Campero , Meksika 305,25
Joaquin Solano Chagoya
4 Alfred Blaser, Anton Būhler, Pierre Musy Šveicarija 404,5
5 Joaquin Nogueras Marquez , Ispanija 422,5
Fernando Cazapo de Sarraga ,
Santiago Martinez Larraz

XIV
Trikovė asmeninės 45 vyr 16 šalių

1 Bernard Chevallier Prancuzija 4
2 Frank Henry JAV 21
3 Robert Selfelt Švedija 25
4 Charles Anderson JAV 26,5
5 Joaquin Nogueras Marquez Ispanija 41
6 Erik Carlsen Danija 44


Kliūčių įveikimas komandinės 52 vyr 14 šalių 14 kom

1 Humberto Mariles Cortes, Ruben Uriza , Meksika 34,25
Albeto Valdes
2 Jaime Garcia Cruz, Jose Novarro Morenes , Ispanija 56,5
Marcelino Gavilan y Ponce de Leon
3 Harry Morton Llewellyn, Henry Morison V. Nicol D.Britanija 67
Arthur Carr


Kliūčių įveikimas asmeninės 52 vyr 14 šalių

1 Humberto Mariles Cortes Meksika 6,25
2 Ruben Uriza Meksika 8 (0)
3 Jean Francois d'Orgeix Prancuzija 8 (4-38,9s)
4 Franklin Wing JAV 8 (4-40,1s)
5 Eric Sorensen Švedija 12
5 Jaime Garcia Cruz Ispanija 12


VarnasX
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6918

2004-02-23 22:06 24 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX į adresų knygelę
XV Olimpinės žaidynės 1952 metai Helsinkis


PROGRAMA : 18 sporto šakų 149 disciplinos (124 vyrų , 25 moterų )


XV

Šalis vyrai moterys viso

SSSR 255 40 295
JAV 245 41 286

Suomija 230 30 260
D. Britanija 214 44 258
Prancuzija 213 31 244
Italija 203 23 226
Šv
edija 183 23 206
Vokietija 172 32 204
Vengrija 163 27 190
Šveica
rija 149 9 158
Belgija 129 5 134
Danija 115 14 129
Lenkija 105 2
2 127
Argentina 118 8 126
Rumunija 105 11 116
Austrija 89 20 109

Kanada 98 10 108
XV Egiptas 106 106
Olandija 78 26 104
Norvegija 96 6 102
Čekoslov
akija 87 13 100
Brazilija 92 5 97
Jugoslavija 77 10 87
Australij
a 69 10 79
Portugalija 68 3 71
Japonija 58 11 69
Indija 60 4 64

PAR 60 4 64
Meksika 61 3 64
Bulgarija 54 9 63
Čilė 55 2 57
T
urkija 53 53
Graikija 48 48
Liuksemburgas 44 44
Pakistanas 43
43
Venesuela 36 2 38
Sarsko ???? 31 5 36
Urugvajus 32 1 33
XV Kuba 29 29
Ispanija 27 27
Filipinai 25 25
Izraelis 22 3 25

Iranas 22 22
Gvatemala 20 1 21
Puerto Riko 20 20
Airija 19 19
Pirtų Korėja 18 1 19
Naujoji Zelandija 12 2 14
Olandų Antilai 11 11
Pietų Vietnamas 9 9
Libanas 9 9
Nigerija 9 9
Islandija 8 8
Jamai
ka 6 2 8
Monako 8 8
Tailandas 8 8
Bahamai 7 7
Aukso krantas (Gana) 7 7
Bermudai 4 2 6
XV Barma 5 5
Ceilonas 5 5
Singapūras 4 1 5
Honkongas 2 2 4
Ind
onezija 3 3
Lichtenšteinas 2 2
Trinidadas 2 2
Kinija 1 1
G
uajama 1 1
Panama 1 1





LENGVOJI ATLETIKA

XV
100 m bėgimas 72 vyr 33 šalys

1 Lindy Remigino JAV 10,4
2 Herbert McKenley Jamaika 10,4
3 Emmanuel McDonald Bailey D.Britanija 10,4
4 Finis Dean Smith JAV 10,4
5 Vladimir Sucharev SSSR 10,5
6 John Treolar Australija 10,5


200 m bėgimas 71 vyr 35 šalys

1 Andrew Stanfield JAV 20,7
2 Walter Thane Baker JAV 20,8
3 James Gathers JAV 20,8
4 Emmanuel McDonald Bailey D.Britanija 21,O
5 Leslie Laing Jamaika 21,2
6 Gerardo Bonnhoff Argentina 21,3


400 m bėgimas 71 vyr 33 šalys

1 George Rhoden Jamaika 45,9
2 Herbert McKenley Jamaika 45,9
3 Ollie Matson JAV 46,8
4 Karl-Friedrich Haas Vokietija 47,O
5 Arthur Wint Jamaika 47,O
6 Malvin Whitfield JAV 47,1


800 m bėgimas 50 vyr 32 šalys

1 Malvin Whitfield JAV 1:49,2
2 Arthur Wint Jamaika 1:49,4
3 Heinz Ulzheimer Vokietija 1:49,7
4 Gunnar Nielsen Danija 1:49,7
5 Albert Webster D.Britanija 1:50,2
6 Gūnter Steines Vokietija 1:50,6

XV
1500 m bėgimas 52 vyr 26 šalys

1 Joseph Barthel Liuksemburg 3:45,2
2 Robert McMillen JAV 3:45,2
3 Werner Lueg Vokietija 3:45,4
4 Roger Bannister D.Britanija 3:46,0
5 Patrick El Mabrouk Prancuzija 3:46,0
6 Rolf Lamers Vokietija 3:46,8


5000 m bėgimas 45 vyr 24 šalys

1 Emil Zatopek Čekoslovakija 14:06,6
2 O'Kacha Alain Mimoun Prancuzija 14:07,4
3 Herbert Schade Vokietija 14:08,6
4 Douglas Gordon Pirie D.Britanija 14:18,0
5 Christopher Chataway D.Britanija 14:18,0
6 Leslie John Perry Australija 14:23,6


10 000 m bėgimas 33 vyr 21 šalys

1 Emil Zatopek Čekoslovakija 29:17,0
2 O'Kacha Alain Mimoun Prancuzija 29:32,8
3 Alexandr Anufrijev SSSR 29:48,2
4 Hannu Posti Suomija 29:51,4
5 Frank Sando D.Britanija 29:51,8
6 Valter Nystrom Švedija 29:54,8


Maratonas 66 vyr 32 šalys

1 Emil Zatopek Čekoslovakija 2;23:03,2
2 Reinaldo Gorno Argentina 2;25:35,0
3 Gustaf Jansson Švedija 2;26:07,0
4 Yoon Chil Choi P.Korėja 2;26:36,0
5 Veikko Karvonen Suomija 2;26:41,8
6 Delfo Cabrera Argentina 2;26:42,4


110 m barjerinis bėgimas 30 vyr 20 šalys

1 Harrison Dillard JAV 13,7
2 Jack Davis JAV 13,7
3 Arthur Barnard JAV 14,1
4 Jevgenij Bulančik SSSR 14,5
5 Kenneth Doubleday Australija 14,7
6 Raymond Weinberg Australija 14,8


400 m barjerinis bėgimas 40 vyr 24 šalys

1 Charles Moore JAV 50,8
2 Jurij Litujev SSSR 51,3
3 John Holland N.Zelandija 52,2
4 Anatolij Julin SSSR 52,8
5 Harry Whittle D.Britanija 53,1
6 Armando Filiput Italija 54,4

XV
3000 m kliūtinis bėgimas 35 vyr 19 šalys

1 Horace Ashenfelter JAV 8:45,4
2 Vladimir Kazancev SSSR 8:51,6
3 John Disley D.Britanija 8:51,8
4 Olavi Rinteenpaa Suomija 8:55,2
5 Curt Saderberg Švedija 8:55,6
6 Gunther Hesselmann Vokietija 8:55,8


4x100 m bėgimas 88 vyr 22 šalys 22 kom

1 Finis Dean Smith , Harrison Dillard , JAV 40,1
Lindy Remigino , Andrew Stanfield
2 Boris Tokarev , Levan Kaljajev , SSSR 40,3
Levan Sanadze , Vladimir Sucharev
3 Laszlo Zarandi , Geza Varasdi , Vengrija 40,5
Gyorgy Csanyi , Bela Goldovanyi
4 Emmanuel McDonald Bailey , William Jack , D.Britanija 40,6
John Gregory , Brian Shenton
5 Alain Porthault , Etienne Bally , Prancuzija 40,9
Yves Camus , Rene Bonino
6 František Brož , Jiri David , Miroslav Horčic , Čekoslovakija 41,2
Zdenek Pospišil

XV
4x400 m bėgimas 72 vyr 18 šalys 18 kom

1 Arthur Wint , Leslie Laing , Herbert McKenley , Jamaika 3:03,9
George Rhoden
2 Ollie Matson , Gerald Cole , Charles Moore , JAV 3:04,0
Malvin Whitfield
3 Hans Geister , Gūnther Steines , Vokietija 3:06,6
Heinz Ulzheimer , Karl-Friedrich Haas
4 Douglas Clement , John Hutchins , Kanada 3:09,3
John Carroll , James Lavery
5 Leslie Lewis , Alan *pimp...* , Terence Higgins , D.Britanija 3:10,0
Nicholas Stacey
6 Jean-Pierre Goudeau , Robert Bart , Prancuzija 3:10,1
Jacques Degats , Jean-Paul Martin du Gard


10 km ėjimas 23 vyr 12 šalys

1 John Mikaelsson Švedija 45:02,8
2 Fritz Schwab Šveicarija 45:41,0
3 Bruno Junk SSSR 45:41,0
4 Louis Chevalier Prancuzija 45:50,4
5 George Coleman D.Britanija 46:06,8
6 Ivan Jarmyš SSSR 46:07,0


50 km ėjimas 31 vyr 16 šalys

1 Giuseppe Dordoni Italija 4;28:07,8
2 Josef Doležal Čekoslovakija 4;30:17,8
3 Antal Roka Vengrija 4;31:27,2
4 George Whitlock D.Britanija 4;32:21,0
5 Sergej Lobastov SSSR 4;32:34,2
6 Vladimir Uchov SSSR 4;32:51,6

XV
Aukštis 36 vyr 24 šalys

1 Walter Davis JAV 2,04
2 Kenneth Wiesner JAV 2,01
3 Jose Telles da Conceciao Brazilija 1,98
4 Gosta Svensson Švedija 1,98
5 Ronald Pavitt D.Britanija 1,95
6 Ion Soter Rumunija 1,95


Šuolis su kartim 25 vyr 17 šalys

1 Robert Richards JAV 4,55
2 Donald Laz JAV 4,5
3 Ragnar Lundberg Švedija 4,4
4 Pjotr Denisenko SSSR 4,4
5 Valto Olenius Suomija 4,3
6 Bunkiči Sawada Japonija 4,2

XV
Tolis 27 vyr 19 šalys

1 Jerome Biffle JAV 7,57
2 Meredith Gourdine JAV 7,53
3 Odon Foldessy Vengrija 7,3
4 Ary Facanha de Sa Brazilija 7,23
5 Jorma Valtonen Suomija 7,16
6 Leonid Grigorjev SSSR 7,14


Trišuolis 35 vyr 23 šalys

1 Adhemar Ferreira Da Silva Brazilija 16,22
2 Leonid Ščerbakov SSSR 15,98
3 Arnoldo Devonis Venesuela 15,52
4 Walter Ashbaugh JAV 15,39
5 Rune Nielsen Norvegija 15,13
6 Jošijo Idžimuro Japonija 14,99

XV
Rutulio stūmimas 20 vyr 14 šalys

1 William Parry O'Brien JAV 17,41
2 Clarence Darrow Hooper JAV 17,39
3 James Fuchs JAV 17,06
4 Otto Grigalka SSSR 16,78
5 Ronald Nilsson Švedija 16,55
6 John Savidge D.Britanija 16,19


Disko metimas 32 vyr 20 šalys

1 Sim Iness JAV 55,03
2 Adolfo Consolini Italija 53,78
3 James Dillion JAV 53,28
4 Fortune Gordien JAV 52,66
5 Ferenc Klics Vengrija 51,13
6 Otto Grigalka SSSR 50,71

XV
Ieties metimas 26 vyr 16 šalys

1 Cyrus Young JAV 73,78
2 William Miller JAV 72,46
3 Yoivo Hyytiainen Suomija 71,89
4 Viktor Cybulenko SSSR 71,72
5 Branko Dangubič Jugoslavija 70,55
6 Vladimir Kuznecov SSSR 70,37


Kūjo metimas 33 vyr 18 šalys

1 Joszef Csermak Vengrija 60,34
2 Karl Storch Vokietija 58,86
3 Imre Nemeth Vengrija 57,74
4 Jiri Dadak Čekoslovakija 56,81
5 Nikolaj Redkin SSSR 56,55
6 Karl Wolf Vokietija 56,49

XV
Dešimtkovė 33 vyr 18 šalys

1 Robert Mathias JAV 7887 {7731}
2 Milton Campbell JAV 6975 {7132}
3 Floyd Simmons JAV 6788 {7069}
4 Vladimir Volkov SSSR 6674 {7030}
5 Josef Hipp Vokietija 6449 {6882}
6 Goran Widenfeldt Švedija 6388 {6850}


MOTERYS

XV
100 m bėgimas 56 mot 27 šalys

1 Marjorie Jackson Australija 11,5
2 Daphne Hasenjager-Robb PAR 11,8
3 Shirley de la Hunty-Strickland Australija 11,9
4 Winsome Cripps Australija 11,9
5 Maria Sander Vokietija 12,O
6 Mae Faggs JAV 12,1


200 m bėgimas 38 mot 21 šalys

1 Marjorie Jackson Australija 23,7
2 Bertha Brouwer Olandija 24,2
3 Nadežda Chnykina SSSR 24,2
4 Winsome Cripps Australija 24,2
5 Maria Sander Vokietija 24,6
6 Daphne Hasenjager-Robb PAR 24,6

XV
80 m barjerinis bėgimas 33 mot 21 šalys

1 Shirley de la Hunty-Strickland Australija 10,9
2 Marija Golubničaja SSSR 11,1
3 Maria Sander Vokietija 11,1
4 Anneliese Seonbuchner Vokietija 11,2
5 Jean Catherine Desforges D.Britanija 11,6


4x100 m bėgimas 60 mot 15 šalys 15 kom

1 Mae Faggs , Barbara Jones , Janet Moreau , JAV 45,9
Catherine Hardy
2 Ursula Knab , Maria Sander , Helga Klein , Vokietija 45,9
Marga Petersen
3 Sylvia Cheeseman , June Foulds , D.Britanija 46,2
Jean Catherine Desforges , Heather Armitage
4 Irina Turova , Jevgenija Setčenova , SSSR 46,3
Nadežda Chnykina , Vera Kalešnikova
5 Shirley de la Hunty-Strickland , Vera Johnson , Australija 46,6
Winsome Cripps , Marjorie Jackson
6 Grietje de Jongh , Bertha Brouwer Olandija 47,8
Neeltje Būch , Wilhelmina Lust

XV
Aukštis 17 mot 10 šalys

1 Esther Brand PAR 1,67
2 Sheila Lerwill D.Britanija 1,65
3 Alexandra Čudinova SSSR 1,63
4 Thelma Hopkins D.Britanija 1,58
5 Olga Modrach Čekoslovakija 1,58
6 Theodora Schenk-Solms Austrija 1,58


Tolis 34 mot 22 šalys

1 Yvette Williams N.Zelandija 6,24
2 Alexandra Čudinova SSSR 6,14
3 Shirley Cawley D.Britanija 5,92
4 Irmgard Schmelzer Vokietija 5,9
5 Wilhelmina Lust Olandija 5,81
6 Nina Tjurkina SSSR 5,81


Rutulio stūmimas 20 mot 13 šalys

1 Galina Zybina SSSR 15,28
2 Marianne Werner Vokietija 14,57
3 Klavdija Točenova SSSR 14,5
4 Tamara Tyškevič SSSR 14,42
5 Gertrud Kille Vokietija 13,84
6 Yvette Williams N.Zelandija 13,35


Disko metimas 20 mot 16 šalys

1 Nina Romaškova SSSR 51,42
2 Jelizaveta Bagrjanceva SSSR 47,08
3 Nina Dumbadze SSSR 46,29
4 Toyko Jošino Japonija 43,81
5 Lotte Haidegger Austrija 43,49
6 Lia Manoliu Rumunija 42,65


Ieties metimas 19 mot 13 šalys

1 Dana Zatopkova Čekoslovakija 50,47
2 Alexandra Čudinova SSSR 50,01
3 Jelena Gorčakova SSSR 49,76
4 Galina Zybina SSSR 48,35
5 Lily Kelsby-Carlstedt Vokietija 46,23
6 Marlies Mūller Vokietija 44,37





PLAUKIMAS


100m laisvu stilium 61 vyr 33 šalys

1 Clarke Scholes JAV 57,4
2 Hiroši Suzuki Japonija 57,4
3 Goran Larsson Švedija 58,2
4 Toru Goto Japonija 58,5
5 Geza Kadas Vengrija 58,6
6 Rex Oubrey Australija 58,7


400m laisvu stilium 51 vyr 29 šalys

1 Jean Boiteaux Prancuzija 4:30,7
2 Ford Konno JAV 4:31,3
3 Per-Olof Ostrand Švedija 4:35,2
4 Peter Duncan PAR 4:37,9
5 John Wardrop D.Britanija 4:39,9
6 Wayne Moore JAV 4:40,1

XV
1500m laisvu stilium 37 vyr 22 šalys

1 Ford Konno JAV 18:30,3
2 Širo Hašizume Japonija 18:41,4
3 Tetsuo Okamoto Brazilija 18:51,3
4 James McLane JAV 18:51,5
5 Joseph Bernardo Prancuzija 18:59,1
6 Yasuo Kitamura Japonija 19:00,4


100m nugara 38 vyr 25 šalys

1 Jošinobu Ojakawa JAV 1:05,4
2 Gilbert Bozon Prancuzija 1:06,2
3 Jack Taylor JAV 1:06,4
4 Allen Stack JAV 1:07,6
5 Pedro Galvao Argentina 1:07,7
6 Robert Wardrop D.Britanija 1:07,8

XV
200m krūtine 40 vyr 27 šalys

1 John Davies Australija 2:34,4
2 Bowen Stassforth JAV 2:34,7
3 Herbert Klein Vokietija 2:35,9
4 Nabujasu Hirajama Japonija 2:37,4
5 Takajoši Kadžikawa Japonija 2:38,6
6 Žiro Nagasawa Japonija 2:39,1

XV
4x100m laisvu stilium 74 vyr 17 šalys 17 kom

1 Wayne Moore , William Woolsey , JAV 8:31,1
Ford Konno , James McLane
2 Hiroši Suzuki , Jošihiro Hamaguči , Japonija 8:33,5
Toru Goto , Tejdžiro Tanikawa
3 Joseph Bernardo , Aldo Eminente , Prancuzija 8:45,9
Alexandre Jany , Jean Boiteaux
4 Lars Svantesson , Goran Larsson , Švedija 8:46,8
Per-Olof Ostrand , Olle Johansson
5 Laszlo Gyongyosi , Gyorgy Csordas , Vengrija 8:52,6
Geza Kadas , Imre Nyeki
6 Frederick Botham , Ronold Burns , D.Britanija 8:52,9
Thomas Welsh , John Wardrop

XV
Šuoliai nuo tramplino 36 vyr 20 šalys

1 David Browning JAV 205,29
2 Miller Anderson JAV 199,84
3 Robert Clotworthy JAV 184,92
4 Joaquin Capilla Perez Meksika 178,33
5 Roman Brener SSSR 165,63
6 Milton Busin Brazilija 155,91


Šuoliai nuo bokšto 31 vyr 17 šalys

1 Samuel Lee JAV 156,28
2 Joaquin Capilla Perez Meksika 145,21
3 Gūnter Haase Vokietija 141,31
4 John McCormack JAV 138,74
5 Alberto Capilla Perez Meksika 136,44
6 Rodolfo Perea Meksika 128,28

XV
MOTERYS

100m laisvu stilium 41 mot 19 šalys

1 Katalin Szoke Vengrija 1:06,8
2 Johanna Marie Termeulen Olandija 1:07,0
3 Judit Temes Vengrija 1:07,1
4 Joan Harrison PAR 1:07,1
5 Joan Alderson JAV 1:07,1
6 Irma Heyting-Schuhmacher Olandija 1:07,3


400m laisvu stilium 34 mot 17 šalys

1 Valeria Gyenge Vengrija 5:12,1
2 Eva Novak Vengrija 5:13,7
3 Evelyn Kawamoto JAV 5:14,6
4 Carolyn Green JAV 5:16,5
5 Ragnhild Andersen-Hveger Danija 5:16,9
6 Eva Szekely Vengrija 5:17,9


100m nugara 20 mot 14 šalys

1 Joan Harrison PAR 1:14,3
2 Geertje Wielema Olandija 1:14,5
3 Jean Stewart N.Zelandija 1:15,8
4 Johanna Catharina de Korte Olandija 1:15,8
5 Barbara Lynn Stark JAV 1:16,2
6 Gertrud Herrbruck Vokietija 1:18,0

XV
200m krūtine 34 mot 19 šalys

1 Eva Szekely Vengrija 2:51,7
2 Eva Novak Vengrija 2:54,4
3 Helen Gordon D.Britanija 2:57,6
4 Klara Killerman Vengrija 2:57,6
5 Jytte Hansen Danija 2:57,8
6 Maria Gavrišova SSSR 2:58,9

XV
4x100m laisvu stilium 53 mot 13 šalys 13 kom

1 Ilona Novak , Judit Temes , Vengrija 4:24,4
Eva Novak , Katalin Szoke
2 Marie-Louise Jean Josephine Linssen-Vaessen, Olandija 4:29,0
Koosje van Voorn , Johanna Marie Termeulen ,
Irma Heyting-Schuhmacher
3 Jaqueline LaVine , Marilee Stepanova , JAV 4:30,1
Joan Alderson , Evelyn Kawamoto
4 Rita Larsen , Mette Ove-Petersen , Danija 4:36,2
Greta Andersen , Ragnhild Andersen-Hveger
5 Phyllis Linton , Jean Botham , D.Britanija 4:37,8
Angela Barnwell , Lillian Preece
6 Marianne Lundqvist , Anita Andersson , Švedija 4:39,0
Maud Berglund , Ingegard Fredin


Šuoliai nuo tramplino 15 mot 7 šalys

1 Patricia McCormick JAV 147,3
2 Mady Moreau Prancuzija 139,34
3 Zoe Ann Jensen-Olsen JAV 127,57
4 Ninel Krutova SSSR 116,86
5 Charmian Welsh D.Britanija 116,38
6 Ljubov Šigalova SSSR 113,83


Šuoliai nuo bokšto 15 mot 8 šalys

1 Patricia McCormick JAV 79,37
2 Paula Jean Myers JAV 71,63
3 Juno Irwin-Stover JAV 70,49
4 Nicole Pellisard Prancuzija 69,89
5 Phyllis Long D.Britanija 63,19
6 Tatjana Verinova SSSR 61,09

XV



VANDENSVYDIS 191 vyr 21 šalys 21 kom


1 Laszlo Jeney, Gyorgy Vizvary, Deszo Gyarmati, Vengrija 3 2 1 0 13:4 5
Gyorgy Karpati, Robert Antal, Deszo Fabian ,
Karoly Szittya, Deszo Lemhenyi, Istvan Hasznos
Miklos Martin, Kalman Markovits,
Antal Bolvary, Istvan Szivos .
2 Zdravko Kovačič, Veljko Bakušan, Ivo Štakula , Jugoslavija 3 2 1 0 9:5 5
Ivo Kurtini, Boško Vuksanovič, Zdravko Ježic ,
Lovro Radonjič, Vladimir Ivkovič ,
Marko Brainovič , Dragoslav Siljak
3 Raffaello Gambino, Cesare Rubini , Italija 3 1 0 2 8:14 2
Maurizio Mannelli, Geminio Ognio ,
Ermenegildo Arena, Renato De Sanzuane ,
Carlo Peretti, Renato Traiola, Vincenzo Polito ,
Salvatore Gionta , Lucio Ceccarini .
4 Harry Bisbey, James Noris, Edward Jaworski , JAV 3 0 0 3 6:13 0
Norman Lake, Norman W. Dornblaser ,
John Spargo, Maroni Burns, Peter Stange ,
Robert Hughes , William Korstra
5 Marcus van Gelder, Gerrit Wiebe Bijlsma , Olandija
Cornelius Braasem, Frits Smol ,
Cornelius Korevaar,
Rudolph Frederik Otto van Feggelen ,
Johannes Cabout .
6 Francois Maesschalck, Theo-Leo de Smet , Belgija
Joseph Smits, Alphonse Martin ,
Georges Lenheere, Andre Laurent ,
Marcel Heyninck, Johan van der Steen ,
Roland Sierens, Joseph Reynders




XV
SPORTINĖ GIMNASTIKA


VYRAI


Daugiakovė komandinės 171 vyr 29 šalys 29 kom

1 Viktor Čukarin,Grant Šaginan,Valentin Muratov SSSR 574,4
Jevgenij Korolkov, Vladimir Beljakov ,
Josif Berdijev, Michail Perelman ,
Dmitrij Leonkin .
2 Josef Stalder, Hans Eugster, Jean Tschabold , Šveicarija 567,5
Jack Gūnthard, Melchior Thalmann ,
Ernst Gebendinger, Hans Schwarzentruber ,
Ernst Fivian .
3 Onni Lappalainen, Berndt Lindfors , Suomija 564,2
Paavo Aaltonen, Kaino Lempinen ,
Heikki Ilmari Savolainen, Kalevi Viskari ,
Kalevi Johannes Laitinen, Olavi Armas Rove .
4 Helmut Bantz, Adalbert *pimp...*hut, Theo Wied , Vokietija 561,2
Alfred Schwarzmann, Hans Pfann, Erich Wied ,
Friedel Overwien , Jakob Kiefer .
5 Takaši Ono, Tadao Uesako, Masao Takemoto , Japonija 556,9
Akimoto Kaneko , Tetsumi Nabeya .
6 Lajos Santha, Ferenc Pataki, Joszef Fekete , Vengrija 555,8
Karoly Kocsis, Ferenc Kemeny, Sandor Rethy ,
Lajos Toth , Janos Mogyorosi-Klencs .

XV
Daugiakovė asmeninės 185 vyr 29 šalys

1 Viktor Čukarin SSSR 115,7
2 Grant Šaginan SSSR 114,95
3 Josef Stalder Šveicarija 114,75
4 Valentin Muratov SSSR 113,65
5 Hans Eugster Šveicarija 113,4
6 Jevgenij Korolkov SSSR 113,35
6 Vladimir Beljakov SSSR 113,35

Lygiagretės

1 Hans Eugster Šveicarija 19,65
2 Viktor Čukarin SSSR 19,6
3 Josef Stalder Šveicarija 19,5
4 Grant Šaginan SSSR 19,35
5 Jevgenij Korolkov SSSR 19,3
5 Ferdinand Daniš Čekoslovakija 19,3
5 Jean Tschabold Šveicarija 19,3

XV
Skersinis

1 Jack Gūnthard Šveicarija 19,55
2 Josef Stalder Šveicarija 19,5
2 Alfred Schwarzmann Vokietija 19,5
4 Heikki Ilmari Savolainen Suomija 19,45
5 Viktor Čukarin SSSR 19,4
6 Jean Tschabold Šveicarija 19,35


Žiedai

1 Grant Šaginan SSSR 19,75
2 Viktor Čukarin SSSR 19,55
3 Hans Eugster Šveicarija 19,4
3 Dmitrij Leonkin SSSR 19,4
5 Valentin Muratov SSSR 19,35
6 Masao Takemoto Japonija 19,2

XV
Laisvieji pratimai

1 Karl William Thoresson Švedija 19,25
2 Tadao Uesako Japonija 19,15
2 Jerzy Jokiel Lenkija 19,15
4 Takaši Ono Japonija 19,05
5 Onni Lappalainen Suomija 19,OO
6 Kalevi Johannes Laitinen Suomija 18,95
6 Anders Lindh Švedija 18,95


Arklys

1 Viktor Čukarin SSSR 19,5
2 Jevgenij Korolkov SSSR 19,4
3 Grant Šaginan SSSR 19,4
4 Michail Perelman SSSR 19,3
5 Josef Stalder Šveicarija 19,2
6 Hans Sauter Austrija 19,15


Atraminis šuolis

1 Viktor Čukarin SSSR 19,2
2 Masao Takemoto Japonija 19,15
3 Tadao Uesako Japonija 19,1
3 Takaši Ono Japonija 19,1
5 Theo Wied Vokietija 18,95
5 Hans Eugster Šveicarija 18,95



MOTERYS
XV
Daugiakovė komandinės 134 mot 18 šalys 18 kom

1 Maria Gorochovska , Nina Bočarova , SSSR 527,03
Galina Minajčeva , Galina Urbanovič ,
Pelageja Danilova , Galina Šamrajova ,
Medeja Džugeliova , Jekaterina Kalinčukova .
2 Margit Korondi , Agnes Keleti , Vengrija 520,96
Edit Perenyi-Weckinger , Olga Tass ,
Erzsebet Gulyas , Maria Zalai-Kovi
Andrea Bodo , Iren Durahazi-Karcsics .
3 Eva Vechtova-Bosakova , Alena Chadimova , Čekoslovakija 503,32
Jana Rabasova , Božena Srncova ,
Hana Bobkova , Matylda Šinova ,
Vera Vančurova , Alena Reichova .
4 Karin Lindberg , Gun Roring , Evy Berggren , Švedija 501,83
Gota Pettersson , Ann-Sofi Pettersson ,
Ingrid Sandahl , Hjordis Nordin ,
Vanja Blomberg
5 Irma Walther , Hanna Grages , Wolfgard Voss, Vokietija 495,2
Elisabeth Ostermeier , Inge Sedelmaier ,
Lydia Zeitlhofer , Brigitte Kiesler , Hilde Koop
6 Lidia Pitteri , Miranda Cicognani , Italija 494,74
Licia Macchini , Liliana Scaricabarazzi ,
Grazia Bozz , Luciana Reali ,
Elisabetta Durelli , Renata Bianchi .


Daugiakovė asmeninės 134 mot 18 šalys

1 Maria Gorochovska SSSR 76,78
2 Nina Bočarova SSSR 75,94
3 Margit Korondi Vengrija 75,82
4 Galina Minajčeva SSSR 75,67
5 Galina Urbanovič SSSR 75,64
6 Agnes Keleti Vengrija 75,58

XV
Lygiagretės

1 Margit Korondi Vengrija 19,4
2 Maria Gorochovska SSSR 19,26
3 Agnes Keleti Vengrija 19,16
4 Nina Bočarova SSSR 18,99
4 Pelageja Danilova SSSR 18,99
6 Edit Perenyi-Weckinger Vengrija 18,96


Laisvieji pratimai

1 Agnes Keleti Vengrija 19,36
2 Maria Gorochovska SSSR 19,26
3 Margit Korondi Vengrija 19,0O
4 Galina Urbanovič SSSR 18,99
4 Erzsebet Gulyas Vengrija 18,99
6 Galina Minajčeva SSSR 18,96

XV
Atraminis šuolis

1 Jekaterina Kalinčukova SSSR 19,2
2 Maria Gorochovska SSSR 19,19
3 Galina Minajčeva SSSR 19,16
4 Medeja Džugeliova SSSR 19,13
5 Galina Urbanovič SSSR 19,1
6 Nina Bočarova SSSR 19,03


Buomas

1 Nina Bočarova SSSR 19,22
2 Maria Gorochovska SSSR 19,13
3 Margit Korondi Vengrija 19,02
4 Agnes Keleti Vengrija 18,96
5 Galina Urbanovič SSSR 18,93
6 Svetlana Stančeva Bulgarija 18,86

XV
Su kuokelėmis komandomis 128 mot 16 šalys 16 kom

1 Karin Lindberg , Gun Roring , Evy Berggren , Švedija 74,2
Gota Pettersson , Ann-Sofi Pettersson ,
Ingrid Sandahl , Hjordis Nordin ,
Vanja Blomberg
2 Maria Gorochovska , Nina Bočarova , SSSR 73,0O
Galina Minajčeva , Galina Urbanovič ,
Pelageja Danilova , Galina Šamrajova ,
Medeja Džugeliova , Jekaterina Kalinčukova .
3 Margit Korondi , Agnes Keleti , Vengrija 71,6
Edit Perenyi-Weckinger , Olga Tass ,
Erzsebet Gulyas , Maria Zalai-Kovi
Andrea Bodo , Iren Durahazi-Karcsics .
4 Irma Walther , Hanna Grages , Wolfgard Voss, Vokietija 71,2
Elisabeth Ostermeier , Inge Sedelmaier ,
Lydia Zeitlhofer , Brigitte Kiesler , Hilde Koop
5 Raili Tuominen , Vappu Salonen , Suomija 70,6
Arja Lehtinen , Reiili Hoviniemi ,
Pirkko Vilppunen , Maila Nisula ,
Pirkko Pyykonen , Raija Simola .
6 Eva Vechtova-Bosakova , Alena Chadimova , Čekoslovakija 70,0O
Jana Rabasova , Božena Srncova ,
Hana Bobkova , Matylda Šinova ,
Vera Vančurova , Alena Reichova .





DVIRAČIŲ SPORTAS


XV
1000m iš vietos 27 vyr 27 šalys

1 Russel Mockridge Australija 1:11,1
2 Marino Morettini Italija 1:12,7
3 Raymond Robinson PAR 1:13,0
4 Clodomiro Cortoni Argentina 1:13,2
5 Donald McKellow D.Britanija 1:13,3
6 Ib Vagn Hansen Danija 1:14,4


Sprintas 1000m 27 vyr 27 šalys

1 Enzo Sacchi Italija 12,O
2 Lionel Cox Australija
3 Werner Potzernheim Vokietija

XV
Sprintas tandemais 1000m 28 vyr 14 šalys 14 kom

1 Lionel Cox , Russel Mockridge Australija 11,O
2 Raymond Robinson , Thomas Shardelow PAR
3 Franck Le Normand , Robert Vidal Italija

XV
Persekiojimo lenktynės 4000m
komandinės 89 vyr 22 šalys 22 kom

1 Marino Morettini , Guido Messina , Italija 4:46,1
Mino De Rossi , Loris Campana FINALAS
2 Thomas Shardelow , Alfred Swift , PAR 4:53,6
Robert Fowler , George Estman
3 Ronald Stretton , Alan Newton , D.Britanija 4:51,5
George Newberry , Donald Burgess .
4 Henri Andrieux , Pierre Michel , Prancuzija 4:51,9
Jean-Marie Joubert , Claude Brugerolles .

XV
Lenktynės plentu 190,4 km
komandinės 104 vyr 27 šalys 27 kom

1 Andre Noyelle , Robert Grondealers , Belgija 15;20:46,6
Lucien Victor .
2 Dino Bruni , Vincenzo Zucconelli , Italija 15;33:27,3
Gianni Ghidini .
3 Jacques Anquetil , Alfred Tonello , Prancuzija 15;38:58,1
Claude Rouer .
4 Yngve Lung , Stig Martensson, Allan Carlsson . Švedija 15;41:34,3
5 Edi Ziegler , Oskar Zeissner , Paul Maue . Vokietija 15;43:35,2
6 Hans Andersen , Jorgen Frank Rasmussen , Danija 15;48:02,0
Poul Osteergaard .

XV
Lenktynės plentu 190,4 km
asmeninės 112 vyr 30 šalys

1 Andre Noyelle Belgija 5;06:03,4
2 Robert Grondealers Belgija 5;06:51,2
3 Edi Ziegler Vokietija 5;07:47,5
4 Lucien Victor Belgija 5;07:52,0
5 Dino Bruni Italija 5;10:54,0
6 Vincenzo Zucconelli Italija 5;11:16,5





IRKLAVIMAS


XV
Vienvietė 18 vyr 18 šalys

1 Jurij Tjukalov SSSR 8:12,8
2 Mervyn Wood Australija 8:14,5
3 Teodor Kocerka Lenkija 8:19,4
4 J. Anthony Fox D.Britanija 8:22,5
5 Ian Stephen PAR 8:31,4


Dvivietė porinė 32 vyr 16 šalys 16 kom

1 Tranquilo Cappozzo , Eduardo Guerrero . Argentina 7:32,2
2 Georgij Šilin , Igor Jemčuk SSSR 7:38,3
3 Miguel Seijas , Juan Rodriguez Urugvajus 7:43,7
4 Jacques Maillet , Achille Giovannoni Prancuzija 7:46,8
5 Antonin Malinkovič , Jiri Vykoukal Čekoslovakija 7:53,8

XV
Dvivietė pavienė be vairininko 32 vyr 16 šalys 16 kom

1 Charles Logg , Thomas Price JAV 8:20,7
2 Michel Knuysen , Robert Baetens Belgija 8:23,5
3 Kurt Schmid , Hans Kalt Šveicarija 8:32,7
4 David Callender , Christopher Davidge D.Britanija 8:37,4
5 Jean-Pierre Souche , Rene Guissart Prancuzija 8:48,8

XV
Dvivietė pavienė su vairininku 45 vyr 15 šalys 15 kom

1 Raymond Salles , Gaston Mercier , Prancuzija 8:28,6
Bernard Malivoire
2 Heinz Manchen , Helmut Heinhold , Vokietija 8:32,1
Helmut Noll
3 Svend *****sen , Poul Svendsen , Danija 8:34,9
Jorgen Frandsen
4 Giuseppe Romani , Aldo Tarlao , Italija 8:38,4
Luciano Marion
5 Veijo Veikko Mikkolainen ,Toimi Pitkanen , Suomija 8:40,8
Erkki Edvard Luijynen

XV
Keturvietė pavienė be vairininko 68 vyr 17 šalys 17 kom

1 Duje Bonačič , Velimir Valenta , Jugoslavija 7:16,0
Mate Trojanovič , Petar Šegvič .
2 Pierre Blondiaux , Jacques Guissart , Prancuzija 7:18,9
Marc Bouissou , Roger Gauttier
3 Veikko Lommi , Kauko Wahlsten , Suomija 7:23,3
Oiva Lommi , Lauri Nevalainen .
4 Harry Almond , John S. Jones , D.Britanija 7:25,2
James Crowden , George Cadbury .
5 Zbigniew Szwarcer , Edward Szwarcer , Lenkija 7:28,2
Henryk Jagodzinski , Zbigniew Zarnowiecki .

XV
Keturvietė pavienė su vairininku 85 vyr 17 šalys 17 kom

1 Karel Mejta , Jiri Havlis , Jan Jindra , Čekoslovakija 7:33,4
Stanislav Lusk , Miroslav Koranda .
2 Enrico Bianchi , Karl Weidmann , Šveicarija 7:36,5
Heinrich Scheller ,Emile Ess , Walter Leiser .
3 Carl Lovested , Alvin Ulbrickson jaun. , JAV 7:37,0
Richar Wahlstrom , Matthew Leanderson ,
Albert Rossi
4 Roderick A. McMillan , Graham Fisk , D.Britanija 7:41,2
Lawrence Guest , Peter de Giles , Paul Massey.
5 Kurt Rolf Gronholm , Paul Arnfrid Strahlmann , Suomija 7:43,8
Birger Gabriel Karlsson , Karl Erik Johansson ,
Antero Torsten Tukiainen

XV
Aštuonvietė 126 vyr 14 šalys 14 kom

1 Franklin Shakesoeare , William Fields , JAV 6:25,9
James Dunbar , Richard Murphy ,
Robert Detweiler , Henry Proctor ,
Wayne Frye , Edward Stevens jaun. ,
Charles Manring .
2 Jevgenij Brago , Vladimir Radimuškin , SSSR 6:31,2
Alexej Komarov, Igor Borisov ,Slava Amiragov,
Leonid Gissen , Jevgenij Samsonov ,
Vladimir Krjukov , Igor Poljakov .
3 Robert Tinning ,Ernest Chapman , Australija 6:33,1
Nimrood Greenwood , Mervyn Finlay ,
Edward Pain, Phillip Cayzer , Thomas Chessell,
David Anderson , Geoffrey Williamson .
4 David Macklin,Alistair MacLeod,Nicholas Clack, D.Britanija 6:34,8
Roger Sharpley , Edward John Worlidge ,
Charles Brian Lloyd , William Windham ,
David Jennens , John Hinde .
5 Anton Reinartz , Michael Reinartz , Vokietija 6:42,8
Roland Freihoff , Heinz Zūnkler , Peter Betz ,
Stephan Reinartz, Hans Betz, Toni Siebenhaar,
Hermann Zander .





KANOJŲ IR BAIDARIŲ IRKLAVIMAS


XV
1000m vienvietė baidarė 20 vyr 20 šalys

1 Gert Fredriksson Švedija 4:07,9
2 Thorvald Stromberg Suomija 4:09,7
3 Louis Gantois Prancuzija 4:20,1
4 Willem Frederik van der Kroft Olandija 4:20,8
5 Meinrad Miltenberger Vokietija 4:21,6
6 Lubomir Vambera Čekoslovakija 4:24,0


1000m dvivietė baidarė 38 vyr 19 šalys 19 kom

1 Kurt Wires , Yrjo Hietanen Suomija 3:51,1
2 Lars Glasser , Ingemar Hedberg Švedija 3:51,1
3 Max Raub , Herbert Wiedermann Austrija 3:51,4
4 Gustav Schmidt , Helmut Noller Vokietija 3:51,8
5 Ivar Mathiesen , Knut Ostbye Norvegija 3:54,7
6 Maurice Graffen , Marcel Renaud Prancuzija 3:55,1

XV
10 000m vienvietė baidarė 17 vyr 17 šalys

1 Thorvald Stromberg Suomija 47:22,8
2 Gert Fredriksson Švedija 47:34,1
3 Michel Scheuer Vokietija 47:54,5
4 Ejvind Hansen Danija 47:58,8
5 Hans Martin Gulbrandsen Norvegija 48:12,9
6 Miloš Pech Čekoslovakija 48:25,8


10 000m dvivietė baidarė 36 vyr 18 šalys 18 kom

1 Kurt Wires , Yrjo Hietanen Suomija 44:21,3
2 Gunnar Akerlund , Hans Wetterstrom Švedija 44:21,7
3 Ferenc Varga , Jozsef Gurovits Vengrija 44:26,6
4 Max Raub , Herbert Wiedermann Austrija 44:29,1
5 Ivar Mathiesen , Knut Ostbye Norvegija 45:04,7
6 Karl-Heinz Schafer , Meinrad Miltenberger Vokietija 45:15,2

XV
1000m vienvietė kanoja 10 vyr 10 šalys

1 Josef Holeček Čekoslovakija 4:56,3
2 Janos Parti Vengrija 5:03,6
3 Olavi Ojanpera Suomija 5:08,5
4 Frank Havens JAV 5:13,7
5 Ingemar Andersson Švedija 5:15,0
6 Rolf Berckhan Vokietija 5:22,8


1000m dvivietė kanoja 22 vyr 11 šalys 11 kom

1 Bent ***** Rasch , Finn Haunstoft Danija 4:38,3
2 Jan Brzak-Felix , Bohumil Kudrna Čekoslovakija 4:42,9
3 Egon Drews , Wilfried Soltau Vokietija 4:48,3
4 Georges Dransart , Armand Loreau Prancuzija 4:48,6
5 Istvan Bodor , Jozsef Tuza Vengrija 4:51,9
6 Kurt Liebhart , Engelbert Lulla Austrija 4:55,8

XV
10 000m vienvietė kanoja 10 vyr 10 šalys 10 kom

1 Frank Havens JAV 57:41,1
2 Gabor Novak Vengrija 57:49,2
3 Alfred Jindra Čekoslovakija 57:53,1
4 Bengt Backlund Švedija 59:02,8
5 Norman Lane Kanada 59:26,4
6 Jarl Gunnar Fagerstrom Suomija 59:45,9


10 000m dvivietė kanoja 18 vyr 9 šalys 9 kom

1 Georges Turlier , Jean Laudet Prancuzija 54:08,3
2 Kenneth Lane , Donald Hawgood Kanada 54:09,9
3 Egon Drews , Wilfried Soltau Vokietija 54:28,1
4 Valentin Oriščenko , Nikolaj Perevoztšikov SSSR 54:34,6
5 John Haas , Frank Krick JAV 54:42,5
6 Bohuslav Karlik , Oldrich Lomecky Čekoslovakija 55:10,9

XV
MOTERYS

500m vienvietė baidarė 13 mot 13 šalys

1 Sylvi Saimo Suomija 2:18,4
2 Gertrude Liebdart Austrija 2:18,8
3 Nina Savina SSSR 2:21,6
4 Alida Geertruida van de Anker-Doedens Olandija 2:22,3
5 Bodil Svendsen Danija 2:22,7
6 Cecilia Hartmann Vengrija 2:23,0





BURIAVIMAS

XV
Klasė 6 m 56 žm 11 šalys 11 kom

1 Herman Whiton , Julian Roosevelt , JAV 4870
John Morgan , Everad Endt , Eric Ridder , ,,Llanoria"
Emelyn Whiton , Walter Gubelmann .
2 Finn Ferner , Carl Mortensen , Johan Ferner , Norvegija 4648
Erik Heiberg , Tor Arneberg . ,,Elisabeth X"
3 Ernst Westerlund , Paul Sjoberg , Suomija 3944
Ragnar Jansson , Adolf Konto , Rolf Turkka . ,,Ralina"
4 Sven Salen , Martin Hindorff , Torsten Lord , Švedija 3773
Jacob Lars Lundstrom , Karl Ameln . ,,May Be VII"
5 Enrique Sieburger , Argentina 3393
Rufino Rodriguez de la Torre , ,,Djinn"
Werner von Foerster , Horacio Monti ,
Hercules Morini .
6 Andre Firmenich , Louis Neverraz , Šveicarija 3020
Charles Stern , Francois Chapot , ,,Yliam VIII"
Marcel Stern .

XV
Klasė 5,5 m 50 žm 16 šalys 16 kom

1 Britton Chance , Sumner White ,Edgar White , JAV 5751
Michael Schoettle . ,,Complex II"
2 ***** Lunde , Vibeke Lunde , Norvegija 5325
Borre Falkum-Hansen . ,,Encore"
3 Folke Wassen , Carl Erik Ohlson , Švedija 4554
Magnus Wassen . ,,Hojwa"
4 Duarte De Almeida Bello , Portugalija 4450
Fernando Pinto Coelho Bello , ,,Sjohaxa"
Julio Sousa Leite Gorinho .
5 Rodolfo Albino Vollenweider , Argentina 3982
Tomas Galfrascoli , Ludovico Enrique Kempter . ,,Cullvince"
6 Robert Perry , Desmond John Dillon , D.Britanija 3727
Neil Cochran-Patrick . ,,Unique"

XV
Olimpiniai jalai 28 vyr 28 šalys

1 Paul Bert Elvstrom Danija 8209
2 Charles Currey D.Britanija 5449
3 Rickard Sarby Švedija 5051
4 Jacobus Hermanus Hendrik Jan de Jong Olandija 5033
5 Wolfgang Erndl Austrija 4273
6 Morits Skaugen Norvegija 4073

XV
Klasė Drakono 51 vyr 17 šalys 17 kom

1 Thor Thorvaldsen , Sigve Lie , Norvegija 6130
Hakon Barfod ,,Pan"
2 Per Gedda , Leif Boldt-Christmas , Švedija 5556
Erland Almkvist ,,Tornado"
3 Theodor Thomsen , Erich Natusch , Vokietija 5352
Georg Nowak . ,,Gustel X"
4 Robert Sieburger , Jorge Alberto Del Rio Salas, Argentina 5339
Horacio Alberto Campi . ,,Pampero"
5 Ole Berntsen , William Elred Berntsen , Danija 4460
Aage Birch . ,,Snude"
6 Willem Paul van Duyl, Michiel Dudok van Heel, Olandija 4041
Abraham Dudok van Heel ,,Thalata"

XV
Klasė Žvaigždžių 42 vyr 21 šalys 21 kom

1 Agostino Straulino , Italija 7635
Nicolo Rode . ,,Merope"
2 John Reid , JAV 7216
John Price . ,,Comanche"
3 Joaquim De Mescarenhas Fiuza , Portugalija 4903
Francisco Rebelo De Andrade . ,,Espadarte"
4 Carlos De Cardenas Culmell , Kuba 4535
Carlos De Cardenas Pla . ,,Kurusch IV"
5 Durward Knowles , Bahamai 4405
Sloan Farrinfton . ,,Gem III"
6 Edouard Chabert , Prancuzija 3866
Jean-Louis Dauris . ,,Eissero VI"




XV
FUTBOLAS 297 vyr 25 šalys 25 kom


1 Gyula Grosics , Jeno Buzansky , Mihaly Lantos, Vengrija
Jozsef Bozsik , Gyula Lorant , Jozsef Zakarias ,
Nandor Hidegkuti , Sandor Kocsis ,
Peter Palotas , Ferenc Puskas , Zoltan Czibor ,
Jeno Dalnoki , Imre Kovacs , Laszlo Budai II ,
Lajos Csordas , Sandor Geller , Janos Borzsei ,
Ferenc Szojka .
2 Vladimir Beara , Branko Stankovič , Jugoslavija
Tomislav Crnkovič , Zlatko Čajkovski ,
Ivan Horvat , Vujadin Boškov , Rajko Mitič ,
Tihomir Ognjanov ,Bernard Vukas ,
Stepan Bobek , Branko Zebec .
3 Karl Svensson , Lennart Samuelsson , Švedija
Erik Nilsson , Olof Ahlund , Bengt Gustavsson ,
Gosta Lindh , Sylve Bengtsson , Gosta Lofgren,
Ingvar Rydell , Yngve Brodd , Gosta Sandberg ,
Holger Hansson .
4 Rudolf Schonbeck , Hans Eberle , Vokietija
Herbert Jager , Kurt Sommerlatt ,
Herbert Schafer , Alfred Post ,
Ludwig Hinterstocker , Georg Stollenwerk ,
Hans Zeitler , Willi Schroder , Kurt Ehrmann ,
Erich Gleizner , Matthias Mauritz , Karl Klug .




XV
ŽOLĖS RIEDULYS 154 vyr 12 šalys 12 kom


1 Ranganandhan Francis , Dharam Singh , Indija
Randhir Singh Gentle , Leslie Claudius ,
Keshava Datt ,Govind Perumal , Rghbir Lal ,
Kunwar Digvijal Singh , Balbir Singh ,
Udham Singh , Muniswamy Rajgopal ,
Chinadorai Deshmutu , Meldric St. Clair Daluz ,
Grahanandan Singh .
2 Laurentz Siebrand Mulder , Olandija
Henri Jean Joseph Derckx ,
Johan Frederik Drijver,Julius Theodoor Ancion,
Hermanus Pieter Loggere ,
Edouard Herbert Tiel , Willem van Heel ,
Rius Theo Esser ,Jan Hendrik Kruize ,
Andries Cornelis Dirk Boerstra ,
Leonard Hugo Wery
3 Graham Bassett Dadds , Roger Keith Midgley , D.Britanija
Denys John Carnill , John Ashley Cockett ,
Dennis Michael R. Eagan ,
Anthony John B. Robinson ,
Anthony Stuart Nunn , Robin Anthony Fletcher ,
Richard Owen A. Norris ,
John Valentine Conroy , John P. Taylor ,
Derek Malcolm Day , Neil Algernon Nugent ,
S. T. Theobald .
4 Abdul Waheed Qazi , Mohamad Niaz Khan , Pakistanas
Asghar Ali Khan , Jack Britto ,
Manzoor Hussain Atif , Habib Ali Kiddi ,
Mahmudal Hassan , Abdul Hamid ,
Abdul Aziz Mallick , Habibur Rehman ,
Latifur Rehman , Abdul Latif Mir ,
Bahul Safdar , Mohamad Rafique Khan ,
Fazal Ur Rehman , Abdul Qayyum Khan ,
Azmat .
5 Karl-Heinz Schmitz , Alfred Lūcker , Vokietija
Hans-Joachim Dollheiser , Gūnther Ullerich ,
Gūnther Brennecke , Karl-Ludwig Peters ,
Heinrich Schūtz , Friedrich-Wilhelm Hidding ,
Willi Suhren , Hugo Budinger ,
Werner Rosenbaum , Heino Thielemann ,
Rolf Stoltenberg , Hugo Dollheiser ,
Wilfried Grube .
6 Antoni Adamski , Tadeusz Adamski , Lenkija
Eugeniusz Czajka , Alfons Flinik ,
Henryk Flinik , Jan Flinik , Narcyz Maciaszczyk,
Jan Malkowiak ,Maksymilian Malkowiak ,
Ryszard Marzec , Bronislaw Pawlicki ,
Jerzy Siankiewicz , Zdzislaw Starzynski ,
Tadeusz Tulidzinski , Zdzislaw Wojdylak .




XV
KREPŠINIS 301 vyr 23 šalys 23 kom


1 Charles Hoag, William Hougland, Dean Kelley , JAV
Robert Kenney , Clyde Lovellette ,
Marcus Freiberger , Victor Wayne Glasgow ,
Frank McCabe , Daniel Pippin ,
Howard Williams , Ronald Bontemps ,
Robert Kurland, John Keller, William Lienhard.
2 Viktor Vlassov , STEPAS BUTAUTAS , SSSR
Ivan Lysov , KAZYS PETKEVIČIUS ,
Nodar Dsordškaja, Anatolij Konev, Otar Korkija,
Ilmar Kullam, Jurij Oserov, Alexander Mojsejev
Heino Kruus , JUSTINAS LAGUNAVIČIUS ,
STASYS STONKUS , Maigonis Valdmanis .
3 Martin Acosty y Lara , Enrique Balino , Urugvajus
VICTORIO (Viktoras) CIESLINSKAS ,
Hector Costa , Nelson Denarco ,
Hector Garcia Otero , Roberto Lovera ,
Adesio Lombardo , Tabare Larre Borges ,
Sergio Matto, Wilfredo Pelaez, Carlos Rossello.
4 Ruben Francisco Menini , Argentina
Hugo Oscar del Vecchio , Leopoldo Contarbio ,
Raul Perez Varela , Juan Gazsa ,
Roberto Luis Viau, Ricardo Primitivo Gonzales,
Juan Carlos Uder , Omar Ubaldo Monza ,
Ruben Orlando Pagliari, Oscar Alberto Furlong,
Ignacio Francisco Jose Poletti, Alberto Lopez ,
Rafael Lledo
5 Juan Jose Gallo Chichilla , Čilė
Victor Mahana Badrie ,
Exequiel Figueroa Reyes ,
Eduardo Cordero Fernandez ,
Rufino Bernedo Zorzano ,
Alvaro Salvadores Salvi , Eric Maehn Godoy ,
Juan Ostoic Ostoic , Hugo Fernandez Diaz ,
Orlando Silva Infante , Hernan Raffo Abarca ,
Pedro Araya Zabala , Herman Ramos Munoz .
6 Alfredo Rodriguez de Motta , Brazilija
Almir Nelson de Almeida , Ruy de Freitas ,
Raymundo Carvalho dos Santos ,
Angelo Bonfietti , Joao Francisco Braz ,
Jose Luiz Santos Azevedo ,
Helio Marquez Pereira ,
Mario Jorge da Fonseca Hermes ,
Thales Monteiro , Sebestiao Gimenez ,
Zenny de Azevedo ,
Mayr Facci e Wilson Bombardo .





SUNKIOJI ATLETIKA

XV
iki 56 kg 19 vyr 18 šalys

1 Ivan Udodov SSSR 315
2 Mahmoud Namdjou Iranas 307,5
3 Ali Mirzal Iranas 300
4 Hae-Nam Kim P.Korėja 295
5 Kamal Mahmoud Mahgoub Egiptas 292,5
6 Pedro Landero Filipinai 292,5


iki 60 kg 22 vyr 21 šalys

1 Rafael Chimiškijan SSSR 337,5
2 Nikolaj Saksonov SSSR 332,5
3 Rodney Wilkes Trinidado 322,5
4 Rodrigo Del Rosario Filipinai 317,5
5 Said Khalifa Gouda Egiptas 312,5
6 Weng Yew Chay Singapūras 312,5

XV

iki 67,5 kg 24 vyr 22 šalys

1 Thomas Kono JAV 362,5
2 Jevgenij Lopatin SSSR 350
3 Verne Barberis Australija 350
4 Chang-Hee Kim P.Korėja 345
5 Hassan Ferdows Italija 345
6 Abdel Khadr El Thouni Egiptas 342,5


iki 75 kg 21 vyr 20 šalys

1 Peter George JAV 400
2 Gerard Gratton Kanada 390
3 Sung-Jip Kim P.Korėja 382,5
4 Ismail Ragab Egiptas 382,5
5 Moustafa Laham Libanas 370
6 Ake Hedberg Švedija 357,5

XV
iki 82,5 kg 22 vyr 19 šalys

1 Trofim Lomakin SSSR 417,5
2 Stanley Stanczyk JAV 415
3 Arkadij Vorobjov SSSR 407,5
4 Mohamab Hassan Rahnavardi Iranas 402,5
5 Jean Debuf Prancuzija 400
6 Issy Bloomberg PAR 392,5


iki 90 kg 20 vyr 20 šalys

1 Norbert Schemansky JAV 445
2 Grigorij Novak SSSR 410
3 Lennox Kilgour Trinidado 402,5
4 Mohamed Ibrahim Saleh Egiptas 397,5
5 Firouz Pojhan Iranas 387,5
6 Kenneth A. McDonald Australija 385

XV
virš 90 kg 13 vyr 11 šalys

1 John Davis JAV 460
2 James Bradford JAV 437,5
3 Humberto Selvetti Argentina 432,5
4 Heinz Schattner Vokietija 422,5
5 William David Baillie Kanada 420
6 Norberto Ferreira Argentina 410





KLASIKINĖS IMTYNĖS

XV
iki 52 kg 17 vyr 17 šalys

1 Boris Gurevič SSSR
2 Ignazio Fabra Italija
3 Leo Honkala Suomija
4 Heinrich Weber Vokietija
5 Mahmoud Omar Fawzy Egiptas
5 Bengt Johansson Švedija


iki 57 kg 17 vyr 17 šalys

1 Imre Hodos Vengrija
2 Zakaria Chihab Libanas
3 Artem Terjan SSSR
4 Hubert Persson Švedija
5 Reidar Maerlie Norvegija
6 Ferdinand Schmitz Vokietija

XV
iki 62 kg 17 vyr 17 šalys

1 Jakov Punkin SSSR
2 Imre Polyak Vengrija
3 Abdel Rasched Egiptas
4 Umberto Trippa Italija
5 Bartholomaus Brotzner Austrija
6 Hasan Bozbey Turkija


iki 67 kg 19 vyr 19 šalys

1 Schazam Safin SSSR
2 Gustaf Freij Švedija
3 Mikulaš Athanasov Čekoslovakija
4 Gyula Tarr Vengrija
5 Dumitru Cuc Rumunija
5 Kalle Haapasalmi Suomija
5 Franco Benedetti Italija

XV
iki 73 kg 18 vyr 18 šalys

1 Miklos Szilvasy Vengrija
2 Gosta Andersson Švedija
3 Khalil Taha Libanas
4 Semen Maruškin SSSR
5 Osvaldo Riva Italija
5 Marin Belusicia Rumunija
5 Ahmet Senol Turkija
5 Rene Chesneau Prancuzija


iki 79 kg 11 vyr 11 šalys

1 Axel Gronberg Švedija
2 Kalervo Rauhala Suomija
3 Nikolaj Belov SSSR
4 Gyuly Nemeti Vengrija
5 Ali Ozdemir Turkija
6 Ercole Gallegati Italija


iki 87 kg 10 vyr 10 šalys

1 Kelpo Olavi Grondahl Suomija
2 Šalva Čichladze SSSR
3 Karl-Erik Nilsson Švedija
4 Gyula Kovacs Vengrija
5 Ismet Atli Turkija
6 Michel Skaff Libanas
6 Umberto Silvestri Italija

XV
virš 87 kg 12 vyr 12 šalys

1 Johannes Kotkas SSSR
2 Jozef Ružička Čekoslovakija
3 Tauno Kovanen Suomija
4 Willi Waltner Vokietija
5 Alexandru Suli Rumunija
6 Antoine Georgoulis Graikija
6 Bengt Fahlqvist Švedija





LAISVOSIOS IMTYNĖS


iki 52 kg 16 vyr 16 šalys

1 Hasan Gemici Turkija
2 Yushu Kitano Japonija
3 Mahmoud Mollaghassemi Iranas
4 Georgij Sajadov SSSR
5 Heinrich Weber Vokietija
6 Loui-Joseph Baise PAR


iki 57 kg 20 vyr 20 šalys

1 Šohači Išiji Japonija
2 Rašid Mamedbekov SSSR
3 Kha-Shaba Jadav Indija
4 Edvin Vesterby Švedija
5 Cemil Saribacak Turkija
6 Lajos Biringer-Bencze Vengrija

XV
iki 62 kg 21 vyr 21 šalys

1 Bayram Sit Turkija
2 Nasser Guivehtchi Iranas
3 Josiah Henson JAV
4 K. D. Mangave Indija
5 Risaburo Taminaga Japonija
6 Rauno Leonard Makinen Suomija


iki 67 kg 23 vyr 23 šalys

1 Olle Anderberg Švedija
2 Jay Thomas Evans JAV
3 Djahanbakte Tovfighe Iranas
4 Aram Jaltyrjan SSSR
5 Risko Talosela Suomija
6 Takeo Šimatori Japonija
6 Heinrich Nettesheim Vokietija

XV
iki 73 kg 20 vyr 20 šalys

1 William Smith JAV
2 Per Berlin Švedija
3 Abdullah Modjtabavi Iranas
4 Alberto Longarella Argentina
5 Vladislav Sekal Čekoslovakija
5 Mohamed Hassan Moussa Egiptas
5 Tsigo Jamazaki Japonija


iki 79 kg 17 vyr 17 šalys

1 David Zimakuridze SSSR
2 Gholamreza Takhti Iranas
3 Gyorgy Gurics Vengrija
4 Gustav Gocke Vokietija
5 Haydar Zafer Turkija
6 Carel-Gottfried Reitz PAR
6 Leon Genuth Argentina


iki 87 kg 13 vyr 13 šalys

1 Viking Palm Švedija
2 Henry Wittenberg JAV
3 Adil Atan Turkija
4 Avgust Englas SSSR
5 Abass Zandi Iranas
6 Jacob Louis Theron PAR

XV
virš 87 kg 13 vyr 13 šalys

1 Arsen Mekokišvili SSSR
2 Bertil Antonsson Švedija
3 Kenneth Richmond D.Britanija
4 Ivfan Atan Turkija
5 William Kerslake JAV
6 Taisto Kangasniemi Suomija





BOKSAS


iki 51 kg 28 vyr 28 šalys

1 Nathan Brooks JAV
2 Edgar Basel Vokietija
3 Anatolij Bulakov SSSR
3 William Toweel PAR


iki 54 kg 23 vyr 23 šalys

1 Pentti Olavi Hamalainen Suomija
2 John McNaly Airija
3 Genadij Garbusov SSSR
3 Joon-Ho Kang P.Korėja

XV
iki 57 kg 30 vyr 30 šalys

1 Jan Zachara Čekoslovakija
2 Sergio Caprari Italija
3 Joseph Ventaja Prancuzija
3 Leonard Leisching PAR


iki 60 kg 27 vyr 27 šalys

1 Aureliano Bolognesi Italija
2 Aleksy Antikiewicz Lenkija
3 Gheorghe Fiat Rumunija
3 Erkki Pakkanen Suomija


iki 63,5 kg 28 vyr 28 šalys

1 Charles Adkins JAV
2 Viktor Mednov SSSR
3 Erkki Mallenius Suomija
3 Bruno Visintin Italija


iki 67 kg 29 vyr 29 šalys

1 Zygmunt Chychla Lenkija
2 Sergej Ščerbakov SSSR
3 Viktor Jorgensen Danija
3 Gūnther Heidemann Vokietija


iki 71 kg 23 vyr 23 šalys

1 Laszlo Papp Vengrija
2 Theunis van Schalkwyk PAR
3 Boris Tišin SSSR
3 Eladio Herrera Argentina


iki 75 kg 23 vyr 23 šalys

1 Floyd Patterson JAV
2 Vasile Tita Rumunija
3 Boris Nikolov Bulgarija
3 Karl Sjolin Švedija

XV
iki 81 kg 18 vyr 18 šalys

1 Norvel Lee JAV
2 Antonio Pacenza Argentina
3 Anatolij Perov SSSR
3 Harri Siljander Suomija


virš 81 kg 22 vyr 22 šalys

1 Hayes Edward Sanders JAV
2 Ingemar Johansson Švedija
3 Andries Nieman PAR
3 Ilkka Koski Suomija




XV
FECHTAVIMAS


Rapyra komandinės 77 vyr 15 šalys 15 kom

1 Jehan Buhan , Christian d'Oriola , Prancuzija 3
Jacques Noėl , Adrian Rommel ,
Claude Netter , Jacques Lataste
2 Carlo Bergamini , Antonio Spallino , Italija 2
Manlio Di Rosa , Edoardo Mangiarotti ,
Renzo Nostini , Giorgio Pellini .
3 Endre Tilli , Aladar Gerevich , Endre Palocz , Vengrija 1
Lajos Maszlay , Tibor Berczelly ,
Jozsef Sakovics
4 Mahmoud Younes , Salah Dessouki , Egiptas 0
Mohamed Ali Riad , Osman Abdel-Hafiz ,
Mohamed Zulficar , Hassan Aosni Tawfik .

XV
Rapyra asmeninės 61 vyr 25 šalys

1 Christian d'Oriola Prancuzija 8
2 Edoardo Mangiarotti Italija 6
3 Manlio Di Rosa Italija 5
4 Jacques Lataste Prancuzija 4 (31)
5 Jehan Buhan Prancuzija 4 (33-29)
6 Mahmoud Younes Egiptas 4 (33-27)

XV
Špaga komandinės 97 vyr 19 šalys 19 kom

1 Edoardo Mangiarotti , Dario Mangiarotti , Italija 3
Carlo Pavesi , Giuseppe Delfino ,
Franco Bertinetti , Roberto Battaglia .
2 Lennart Magnusson , Carl Forssell , Švedija 2
Berndt-Otto Rehbinder , Carl Carleson ,
Sven Fahlman , Bengt Helge Ljungqist
3 Willy Fitting , Otto Rūfenacht , Šveicarija 1
Mario Valota , Oswald Zappelli ,
Paul Barth , Paul Meister .
4 Leon Buck , Fernand Leischen , Liuksemburg 0
Emile Gretsch , Paul Anen .

XV
Špaga asmeninės 76 vyr 29 šalys

1 Edoardo Mangiarotti Italija 7
2 Dario Mangiarotti Italija 6 (16)
3 Oswald Zappelli Šveicarija 6 (18)
4 Leon Buck Liuksemburg 6 (19)
5 Jozsef Sakovics Vengrija 5
6 Carlo Pavesi Italija 4


Kardas komandinės 95 vyr 19 šalys 19 kom

1 Rudolf Karpati , Pal Kovacs , Vengrija 3
Tibor Berczelly , Aladar Gegevich ,
Laszlo Rajcsanyi , Bertalan Papp
2 Gastone Dare , Roberto Ferrari , Italija 2
Renzo Nostini , Giorgio Pellini ,
Vincenzo Pinton , Mauro Racca .
3 Jean Laroyenne , Jacques Lefevre , Prancuzija 1
Jean Levasseur , Bernard Morel ,
Maurice Piot , Jean-Francoise Tournon .
4 Tibor Nyilas , Jose De Capriles , JAV 0
Norman Armitage , George Worth ,
Alex Treves , Allan Kwartler .

XV
Kardas asmeninės 66 vyr 26 šalys

1 Pal Kovacs Vengrija 8
2 Aladar Gegevich Vengrija 7
3 Tibor Berczelly Vengrija 5 (22)
4 Gastone Dare Italija 5 (27)
5 Werner Plattner Austrija 4
6 Jacques Lefevre , Prancuzija 3


MOTERYS
XV
Rapyra asmeninės 37 mot 15 šalys

1 Irene Camber Italija 5+1
2 Ilona Elek Vengrija 5
3 Karen Lachmann Danija 4
4 Janice-Lee York JAV 4
5 Maxine Mitchel JAV 4
6 Renee Garilhe Prancuzija 4





ŠIUOLAIKINĖ PENKIAKOVĖ


Asmeninės 51 vyr 19 šalys

1 Lars Hall Švedija 32
2 Gabor Benedek Vengrija 39
3 Istvan Szondy Vengrija 41
4 Igor Novikov SSSR 55
5 Olavi Mannonen Suomija 62
5 Frederick Denman JAV 62

XV
Komandinės 45 vyr 15 šalys 15 kom

1 Gabor Benedek ,Istvan Szondy ,Aladar Kovacsi Vengrija 166
2 Lars Hall ,Torsten Lindqvist ,Claes Egnell Švedija 182
3 Olavi Mannonen ,Lauri Vilkko ,Olavi Rokko Suomija 213
4 Frederick Denman ,W.That McArthur ,Guy Troy JAV 215
5 Igor Novikov ,Pavel Rakitjanski , SSSR 293
Alexander Dugajev
6 Eduardo Leal Medeiros ,Aloysio Alves Borges , Brazilija 313
Eric Tinoco Markues



ŠAUDYMAS

XV
Laisvo pavyzdžio šautuvas
3 padėtys 32 vyr 18 šalys

1 Anatolij Bogdanov SSSR 1123
2 Robert Būrchler Šveicarija 1120
3 Lev Weintein SSSR 1109
4 August Hollenstein Šveicarija 1108
5 Vilho Ylonen Suomija 1107
6 Robert Sandager JAV 1104


Mažo kalibro šautuvas
3 padėtys 44 vyr 25 šalys

1 Erling Kongshaug Norvegija 1164 (53)
2 Vilho Ylonen Suomija 1164 (49)
3 Boris Andrejev SSSR 1163
4 Ernst Huber Šveicarija 1162
4 Pjotr Avilov SSSR 1162
6 Iosif Sarbu Rumunija 1161


Mažo kalibro šautuvas
gulint 58 vyr 32 šalys

1 Iosif Sarbu Rumunija 400 (33)
2 Boris Andrejev SSSR 400 (28)
3 Arthur Jackson JAV 399 (28)
4 Gilmour Stuart Boa Kanada 399 (27)
5 Erich Sporer Vokietija 399
6 Otto Horber Šveicarija 398

XV
Greitošauda pistoletas 53 vyr 28 šalys

1 Karoly Takacs Vengrija 579
2 Szilard Kun Vengrija 578
3 Gheorghe Lichiardopol Rumunija 578
4 Enrique Diaz Saenz Vallente Carlos Argentina 577
5 Pentti Tapio Linnosvuo Suomija 577
6 William McMillan JAV 575
6 Panait Calcai Rumunija 575


Laisvo pavyzdžio pistoletas 48 vyr 28 šalys

1 Huelet Benner JAV 553
2 Angel Leon Gozalo Ispanija 550
3 Ambrus Balogh Vengrija 549
4 Konstantin Martazov SSSR 546
5 Lev Weintein SSSR 546
6 Torsten Ullman Švedija 543

XV
Šaudymas į bėgantį elnią 14 vyr 7 šalys

1 John Larsen Norvegija 413
2 Per Olof Skoldberg Švedija 409
3 Tauno Maki Suomija 407
4 Rolf Bergersen Norvegija 399
5 Birger Thorleif Walter Kockzard Švedija 397
6 Yrjo Miettinen Suomija 392


Šaudymas į lėkšteles 40 vyr 22 šalys

1 George Patrick Genereux Kanada 192
2 Kunt Holmqvist Švedija 191
3 Hans Liljedahl Švedija 190
4 František Čapek Čekoslovakija 188
5 Konrad Huber Suomija 188
6 Ioannis Koutsis Graikija 187

XV



JOJIMAS

XV
Išjodinėjimas komandinės 22 vyr 8 šalys 8 kom
2 mot

1 Henri Saint Cyr , Gustaf-Adolf Boltenstern jaun. Švedija 1597,5
Gehnall Persson .
2 Gottfried Trachsel , Henri Chammartin , Šveicarija 1579
Gustav Fischer .
3 Heinz Pollay , Ida von Nagel , Vokietija 1501
Fritz Thiedeman .
4 Andre Jousseaume , Jean Saint Ford Paillard , Prancuzija 1423,5
Jean Peiterin de Saint Andre .
5 Jose Larrain , Hector Clavel , Ernesto Silva . Čilė 1340,5
6 Robert Borg ,Marjorie Haines ,Hartmann Pauly. JAV 1259,5


Išjodinėjimas asmeninės 23 vyr 10 šalys
4 mot

1 Henri Saint Cyr Švedija 561
2 Lis Hartel Danija 541,5
3 Andre Jousseaume Prancuzija 541
4 Gustaf-Adolf Boltenstern jaun. Švedija 531
4 Gottfried Trachsel Šveicarija 531
6 Henri Chammartin Šveicarija 529,5

XV
Trikovė komandinės 57 vyr 19 šalys 19 kom

1 Hans von Blixen-Finecke , Nils Olof Stahre , Švedija 221,94
Karl Folke Frolen .
2 Wilhelm Būsing , Klaus Wagner , Otto Rothe . Vokietija 235,49
3 Charles Hough , Walter Staley jaun., JAV 587,16
John Wofford
4 Fernando Marques Cavaleiro , Portugalija 618
Antonio Pereira de Almeida ,
Joaquim Miguel Duarte Silva .
5 Hans Christian Andersen , Danija 828,86
Otto Monsted Acthon , Aage Rybaek-Nielsen .
6 Henry Freeman-Jackson , Ian Dudgeon , Airija 953,52
Mark Darley .


Trikovė asmeninės 59 vyr 21 šalys

1 Hans von Blixen-Finecke Švedija 28,33
2 Guy Lefrant Prancuzija 54,5
3 Wilhelm Būsing Vokietija 55,5
4 Pedro Mercado Argentina 62,75
5 Klaus Wagner Vokietija 65,33
6 Piero D'Inzeo Italija 66,75


Kliūčių įveikimas komandinės 45 vyr 15 šalys 15 kom

1 Wilfred Harry White , Douglas Stewart , D.Britanija 40,75
Harry Morton Llewellyn
2 Oscar Cristi , Cezar Mendoza , Čilė 45,75
Ricardo Echevarria
3 William Clark Steinkraus , JAV 52,25
Arthur John McCashin , John Russell .
4 Eloi Massey Oliveira de Menezes , Brazilija 56,5
Renyldo Guimaraes , Alvaro Dias de Toledo.
5 Pierre Jonquere d'Oriola , Prancuzija 59
Bertran Pernot du Breuil ,
Jean-Francois d'Orgeix
6 Fritz Thiedemann , Georg Holtig , Vokietija 60
Hans-Hermann Evers .

XV
Kliūčių įveikimas asmeninės 51 vyr 20 šalys

1 Pierre Jonquere d'Oriola Prancuzija 8/0
2 Oscar Cristi Čilė 8/4
3 Fritz Thiedemann Vokietija 8/8 -38,5s
4 Eloi Massey Oliveira de Menezes Brazilija 8/8 -45,0s
5 Wilfred Harry White D.Britanija 8/12
6 Humberto Mariles Cortes Meksika 8,75


Smokingas
Blogas banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6450

2004-02-24 20:38 25 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Smokingas Įtraukti Smokingas į adresų knygelę
Liux, maladiec, tiek daug idomios info parasiai Gerai respect

Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja tema



Pranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Sportas: 10.376 Žinučių forume 1.233.602 23.502 Narių klube 3.755 Banga.lt laikrodis 16:18 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai



Sportas

Moderuoja: Alvis, R.K., KROKODILIENA, Zeljko
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: I-XV Olimpinių žaidynių statistika (turinys 1 žinutėje) ar verta tęsti (?)

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

© UAB „Tipro Group“. Visos teisės saugomos | banga@banga.lt | Reklama portale - reklama (ETA) tipro.lt